94802
  • noxwill
    #41404
    Egyetértek. Én sem fogom leépíteni egyik autómat sem. Nem fog összedőlni a világ ha nem tudok menni E vagy D kategóriás versenyeket. Ctől meg van mindenhol minimum 1 autóm.
  • zsomboor
    #41403
    hát jah...meg eleve, a 250k az túl olcsó volt...annak is 400 körül kellett volna lennie mint a többi jobb igc-s T2-nek...ahhoz képest csak kicsit több mint duplája lett, és pénzt meg sokkal többet kapunk most, több mint 5000 versenyenként ha vagyunk 6-an, úgyhogy azért a másik oldalról is nézni kéne a dolgot nem csak szidni mindent
  • nfsmw4ever
    #41402
    Ez így nem teljesen igaz. Ha versenyeztél, akkor láthattad, hogy minden cash nyeremény meg lett növelve. Új profil indításakor 200.000 cash a kezdőtőke. És a fő dolog: rendszeres időközönként igc-ért vehetsz eddigi boostos autókat.
  • chris1997
    #41401
    Még egy ember aki azért rinyál mert a fosszállító kiment plusz nem érti, hogy több cash kapunk -.-" (vicces ez az ázsiai fej..)
  • zsomboor
    #41400
    Igen, több verseny lehetne, mondjuk 2 classonként (rendőrösöket nem számítva) + az open eventek, de több ne nagyon legyen, mert megint az lenne hogy a versenyek 90 százaléka teljességgel használhatatlan multiban, 10 perces várakozások stb...ezen rengeteget javított most a kevés/kevesebb verseny, nem várok, nem áll a játék egy percig sem (kivéve ha nem tölt be, de az más történet, annak semmi köze a car classokhoz úgyhogy azt ne ennek írjuk már fel, ugyan úgy mint a nem betöltődő játékosok és egyéb betöltése hibák, ezek eddig is rengetegszer így voltak nagyobb létszámnál...) A gyökér ellenfelekről megint nem tehet senki csak ők maguk...
  • sat6666
    #41399
    Rendesen elbaszták az új patchel a játékot. Megakartam venni a chevrolet elcamino SS-t 250k-ért most már nem lehet minden a 20-szorosára nőt innentől kezdve kocsit nem tudsz venni az alap autók 300k-ba kerülnek.. köszönöm az NFS csapatnak -.-" rohadjanak meg így is kő gazdagok de még le akarják húzni az embereket....
  • nfsmw4ever
    #41398
    A versenyek száma kevés. Ez tény. 20-24kellene, főleg hogy a kevésben ott vannak a rendőrösök, meg a kötött osztályúak. A single nehéz valóban. Vagy kötött pályán kell menni, vagy brutálisan tuningolt verdával és pu nélkül, akár 4 mp-el is verhetjük a mezőnyt. Szóval nem lustul el benne az ember. Ez sem rossz.

    MÁS!!!: A retkes civilekkel mi van? Iszonyat, hogy megkeserítik az összes kanyart és kereszteződést. A legirritálóbb, hogy mikor ütközöm, bármerre is kerülném ő ugyanarra tolat, és 98%-ban keresztbe is áll. Nekem annyira nem jön be a futam közbeni nulláról kezdés...
  • nfsmw4ever
    #41397
    Eeegen. Nehéz vakon jónak lenni. Azért írtam, hogy is. Az ember hajt a verseny élményért, az ajándékért, a győzelemért. Kifog idióta rammereket, szinkronhibát és 5-6. helyen végez akkor marad a nyeremény. Maradna, csakhogy a 0/0 elég demoralizáló hatású. Összevagyunk (összébb) zárva és ez nem szükségszerűen rossz. Csak nagyon ki kellene kristályosítani a server összeválogatását. Tényleg sok esetben röhelyes, amiket beoszt egymás mellé. Láttam procar és silvia versenyt is... Na ha ezt a gyerekbetegséget kinövi az új rendszer, az már egy nagyon jó játék lesz. De továbbra is szeretem a world-öt! Megyek is privizni kicsit a családdal, meg multi közben.
  • Quqa
    #41396
    Én is hasonlóan állok hozzá a GTS-em így is szinte mindet lever, de még lehet húzni, van is még pár cucc az összevonás miatt és nem tudom hogy fog menni ha 900 körül lesz a stat-ja (csak már nincs hol menni ez a nagy baj). Lehet kérnem kell majd légiforgalmi engedélyt rá? Kivenni azt a De Wellis-ék kezéből kéne mégpedig a munkahelyük kulcsát. Én szívesebben látnám a Citerion logót a betöltés végén, mint ezt csürhe bandáét.

    Más: mentem alap Boxter-el singli-be (perfect és PU nélkül), hát az valami iszonyat GT3, Murcik, BMW-k ellen hát olyan érzés mintha multi verseny lenne, rendesen kell néhány pályán kapaszkodni az első helyért. És a legszebb legalább nincs ramolás és csalás (mondjuk utóbbi van, csak nem olyan mértékű mint elő ellenfélnél).

    Más2: próbálta valaki ezeket a kp. növelő, ill. a radaros skill-eket, mert én beletettem 1-2 gépbe, próbaként mentem – igaz csak singli-be – pár kört és egy fillérrel sem ad több lóvét, az meg hogy van. A radaros izétől meg ugyan úgy nem látszik a zsaru a kis térképen (piros 3szög volt régen) mint nélküle. És mindkettő nyert skill volt nem az IGC-s.
  • tutuhawer #41395
    én se veszek kis semmit. Pont ez a véleményem. A 0 rep és 0 cash önmagában nem annyira szar, de a mellé jön az, hogy nem látok 1 vagy 2 ellenfelet a pályán menni. Így vakban nem könnyű versenyezni...
  • kaoszgolyo
    #41394
    Aha, valami ilyesmi.
  • chris1997
    #41393
    A 'más' pont miatt

  • nfsmw4ever
    #41392
    Nehogy. szerintem. Mert lehet hogy ez divatos lesz, lehet hogy kva jó győzelmi százalék lesz tőle, de...
    De én nem herélném ki azokat az autóimat, amit egy év alatt építgettem, szépítgettem, mert most úgy vannak összerakva, hogy nekem jó érzés menni velük. Szeretem így vezetni őket. És agyonverhetnek multiban, akkor se veszek ki egy csavart sem. Ha nagyon akarok győzteskedni, akkor veszek egy üres verdát majd igc-ből (úgy fest lesz rá ugye lehetőség lassacskán) és azzal vívom majd az osztályharcot. amúgy meg ha multizom, már nem nézem milyen autók indulnak. Nyomom a readyt és tolom a versenyt. Legrosszabb esetben is 6. lehetek...

    Más. A 0rep és 0cash javítandó nagyon. Idegesítő. Is.
  • mamiya70
    #41391
    én is valami hasonlót próbáltam megfogalmazni korábban...
    és most azon gondolkodom, hogy jó ötlet-e alacsonyabb kategóriás autókat venni, és kötött szintű pályákon versenyezni... talán így tényleg hasonló tudású autók tudnak versenyezni és akkor tényleg a "vezetési tudás" lesz a mérv adóbb...

    érdekelne a véleményetek:

    1, SKYLINE R32
    2, SKYLINE R34
    3, MITSU EVO X
    4, NISSAN 370Z

    adott osztályon belül (alapban mindegyik "C") szerintetek melyik jobb?
    most ezeket (is) lehet IGC-ért kapni, beruháznék egyre ha már úgy is van vagy 900.000 játék pénzem...
    (azért ezeket kérdezem, mert alacsonyabb kategóriás autót akarok)
  • SUNNY84HUN
    #41390
    az a tapasztalatom sokan kiürítik a fasza full ultra vagy pro boostos dögjeiket és leesik " a class " ból " c " -be , tele okádják skillel és már üresen is jobbak azok abban a kategoriában mint az igc-s versenytársaik pakolva , de most komolyan akkor ez lesz a divat minden faszán megépített verdámat ürítsek ki
  • chris1997
    #41389
    Chicane friss de a magyar nép többsége Apexon nyomul.
  • nfsfuji
    #41388
    Sziasztok!
    Szerintetek melyik szerverre éri meg profilt kezdeni? Azt tudom, hogy a Chicane csak nemrég indult és az Apex már "bejáratott", de érdekelne a tapasztaltak véleménye. :)
  • noxwill
    #41387
    Aranyos

  • Undertaker189
    #41386
    Hát én nem, nekem ennyi bőven elég volt ebből a szar bughalmazból, már bánom azt a jó pár ezer forintot amit beleöltem.
  • Quqa
    #41385
    A GTS szerintem manapság mindent verhet 30-50-el nagyobb stat-u 911-eket úgy elpicsázza mint az állat, ha odapörkölök egy kis NOS-t meg a Porsche is olyan mintha fékezne az ellenfél. Tehát marhára fel lett tépve és nagyon stabil is. Nekem van szélesen és ültetve, de az a nélküli jobban fodrul sokkal.

    #41376 Én már 2 perc után alt+F4-ezek ha meg kilesel az utcára és van civil forgalom sosem tölt be és utána nem is fog kártyákat adni.

    #41374 Ha már ennyi van rá én biztos vettem volna 120E egy überbrutál i3-as asztalit és 80E-ért egy suliba valót, mert ezek a VGA-k nem játékhoz vannak tervezve és rohadtul fog melegedni és az nem tesz jót semminek.

  • kaoszgolyo
    #41384
    A kérdőív számszerű összegzése következik.

    23 ember töltötte ki. (Természetesen én nem.)

    A 2012. augusztus 21-i frissítéssel az NFSW-n végzett változtatásokat...:
    - 1 fő 5-re értékelte, azaz nagyon elégedett vele
    - 8 fő 4-esre értékelte
    - 5 fő 3-ra értékelte
    - 5 fő 2-re értékelte
    - 4 fő 1-re értékelte, azaz egyáltalán nem elégedett vele
    - átlagban 2,87-re értékelték az emberek

    A számokat nem kommentálom. Később a szóbeli véleményekről is adok összefoglalót.

    Ui.: Akit érdekel, hol akciós az Arany Ászok, írjon privátot! :)
  • Ryder159
    #41383
    Úgy látszik ezeket nem is érdekli, hogy az új rendszer nagy része bugos, és még mennyi régi bugot előhozott a rendszer. Szarnak a javításra jó nagyot, mert gondolom még mindíg dől a lé nekik...
  • HansKammerling
    #41382
    Azaz nem sprint :D
  • HansKammerling
    #41381
    Around the World

    Ez lenne a kedvenc mapom, imádom a hosszú sprinteket
  • Lupous
    #41380
    Én is valahogy így gondoltam, szóval remélem hibátlan mütyűrt kapok ami kibírja az egyetemi éveket. Mostmár csak koleszt kéne szereznem :S (Ez egy ilyen hős küldetés lesz mivel 1 hét van kb a tanévkezdéshez -.-)
    Hozhatták volna ma a cuccot akkor a hétvégén lett volna időm belakni +kinyomni a szemét is :P az LFA-ra össze kéne farmolni a zsetont :/
  • JuhaAasz
    #41379
    helyes. én nem kértem, és lám, micsoda véletlen van rajta egy halott pixi...rögtön arra gondoltam, hogy biztos van a raktárukba pár pixelhibás cucc, és aki nem kér garanciát rá, akkor neki az megy...ha kértem volna akkor tuti egy hibanélkülit küldtek volna :D
  • kruger445
    #41378
    Ez laza, lehet hogy én is kipróbálom.
  • Lupous
    #41377
    Igen kértem hozzá pixel garit igaz nem az egy éveset.
  • B13A6
    #41376
    50 percig hagytam a betöltő ablakot nem történt semmi :D
  • JuhaAasz
    #41375
    remélem pixelhiba garanciát kértél hozzá :D
    amúgy a world elfog rajta menni BŐVEN max felbontáson és max grafon...csak meleg lesz ezis kurvára, mint az enyém. a laptophűtő meg szerintem neked se fog sokat hűteni rajta, ahogy nekem se...
  • Lupous
    #41374
    Hali, erről Laptop -ról mi a vélemény? Hétfőn érkezik meg úgy gondoltam hogy ez egy középszar szintnek megfelel, a 10 éves gépemet legalábbis fényévekkel veri :P. (Rendeltem mellé egy cm hűtőt egeret billentyűzetet meg valami tokot +8giga ramot a 4 mellé) Remélem ezen már röci nélkül elfut az NFS world :/ (Meg a wow)
    Nemigazán értek hozzá de pár ismerős ezt ajánlotta igaz ők inkább dolgoznak a laposon, nem pedig játszanak nekem viszont mindkettőre kell (Friss egyetemista lettem vazz :O :P) Szóval aki ért picit hozzá mondjon véleményt +hogy mire figyeljek (Kicsit fosok hogy szétolvad)
  • B13A6
    #41373
    hmmm...mikor a betöltő ablak a képen marad és nem tölt be a verseny alt f4 helyett alt z-t nyomtam és lazán szedem a gyémántokat :D
  • szilard12
    #41372
    Remélem, mert nagyon tetszik. Amúgy meg a kis Porsche-mal is jól elvagyok, de azért a GTS még jobb lenne.
  • JuhaAasz
    #41371
    nyugi...mennek majd allinre meg a többire
  • chris1997
    #41370
    Jöhetnek az emberek multiba :D
    Végre
  • B13A6
    #41369
    Én is ezt néztem meg elsőnek :D
  • chris1997
    #41368
    Ja és ma nincs HS.
  • chris1997
    #41367
    [SPOILER] De amúgy passzolom, hogy IGCs lehetne e
  • chris1997
    #41366
    Szép autó a GTS.
    Nagyon tetszik, hogy nincs a belsejébe sok csicsa, csak pedál kormány, bukókeret stb.
    És, hogy nem rakott rá a BMW kasznit, csak egy spoilert. 115.000€-t viszont sokallok érte. Egy Nissan GT-R simán lehagyja. De végülis limitált autó... :P
  • szilard12
    #41365
    Mi a véleményetek a BMW M3 GTS-röl? Megéri várni hogy igc-s legyen?