94802
  • JuhaAasz
    #41774
    megkapsz mindent csak ezt látod. Minden alatt remélem világos, hogy a kártya tartalmat is
  • Pongyi
    #41773
    Hát b@ssz@ már meg ez a játék, már vagy 4* nem ad se xp-t se zsét se kártyát győzelemre! 0xp-0zsé..... Ezt a sz@rságot ilyen sűrűn csinálja?! Most egymás után kétszer! Ilyen hibákkal aztán nem fognak itt tartani.....
  • adamatts
    #41772
    car class failed
  • JuhaAasz
    #41771
    tudom-tudom. holnap lesz ügyfélszolgálatuk(telefonos), tárcsázok, beszélek, és ha lehet viszik is...mert elvileg a garancia ilyen "díjtalan háztól-házig" szállításos.
  • bboyatty
    #41770
    Én laptopon toltam hónapokon keresztül és nem 1-2 órát, volt olyan, hogy reggel léptem be és este léptem ki és nem volt ilyen. Még ezekben a nagy melegekben sem volt vele problémám. Nézesd meg jól, mert ez nem normális szerintem.
  • JuhaAasz
    #41769
    Srácok! Egy hatalmas kérésem lenne...kezdem az előzményekkel...ugyebár mint mindenki tudja, a sok laptopos OFFból, hogy nemrég (most lesz 1 hónap) beruháztam egy csinos darabra, amin gondoltam, hogy a napi 1, rosszabb esetbe 2 óra world menni fog. Hát változás történt. Mivel pár napja játék közbe a ventillátorom össze-vissza pörgött és hol fújt, hol nem, ezért tegnap mikor felmentem CSAK a gyémántokat szedni, éppenhogy végeztem velük mindkét acc-omon, nem volt időm se exit game-lni, mert kivágódtam a windowsra, egy kis ablak fogadott szeretettel, mégpedig:

    WARNING: A problem, with your cooling system was detected. Please turn off the computer, and send back, for service.

    Magyarul, problémát észlelt a hűtési rendszerbe, küldjem haza a szervíznek

    Tehát, hétfőn egyeztetek velük, gyanítom kedden már nem lesz nálam a gép, úgyhogy egy rendes, megbízható tagot keresnék, aki jövőhét keddtől (vagy szerda nemtudom, ezt majd egyeztetjük még) szedné nekem a gyémántokat 2 profilba is. Előreláthatólag fogalmam sincs, hogy hány napig.

    Köszönöm, hogy elolvastad!
  • Tarpi
    #41768
    Nyomd meg az 'Alt+z'-t míg egyedül vagy a pályán várj türelmesen.
    Amikor berakja a civil járműveket akkor már nem fog betölteni.- nyomhatod az 'Alt+F4'-et
  • JuhaAasz
    #41767
    érdekes fordulat egy bő félóra alatt :D én nem tudhatom mi volt az utolsó 2 leveletek, de emiatt a ciriburi miatt nehogy már töröld magad. ha már törölni akarod magad, akkor annak valami nyomósabb(értelmesebb) oka legyen
  • csiliboy
    #41766
    Hát a kifagyás előfordul."Egyszerű" játék hiba :)

    Szerintem nem lehet tudni, hogy mikor mi lesz IGC-s kocsi...
  • Pongyi
    #41765
    Am a versenyeket miért tölti be olyan lasssan? Ki is fagyott az előbb.
  • Pongyi
    #41764
    Lehet arra számítani a közeljövőben h lesz Mustang igc-ért?
  • Bal0924
    #41763
    Sziasztok!

    A NFS Carbon.
    A különböző autók mikor jelennek meg a játékban? (mint pl. a Toyota-k)
  • nfsmw4ever
    #41762
    ZÖLD :-D Ami piros pont, csak zöld gomb
    Mert megérdemli.
  • chris1997
    #41761
    [OFF] zöld vagy a piros? :D
  • nfsmw4ever
    #41760
    Nem tudom. Törölném. Kicsit elég volt. De imént kaptam ismét pü-t... Hát kellemesen csalódtam. Teljesen normális hangon szól benne Brian, amit itt is köszönök! Erre vágytam, hogy emberként kommunikáljunk. Azt hiszem ez megtörtént. Teljesen jól és őszintén közölt velem dolgokat. Ha akarja, ezt szívesen kiteszem spoilerbe, mert ez is ő. Ilyet is tud. De a beleegyezése nélkül a jövőben soha. Tanulok a hibáimból. Kívánom hogy jöjjön össze becsülettel, amit szeretne! Privátban neki is kifejtettem ezt kicsit bővebben. Jár neki most a piros pont.
  • szilard12
    #41759
    Nem tudom ha lesz e, de én is azt várom
  • proracerhun
    #41758
    Kellene nekem most valami bmw. Néztem az m3 gtr e46-ot , de nemtudom , hogy elég versenyképes-e. Szerintetek az m3 gts lesz valamikor igc-s ?
  • csiliboy
    #41757
    Akkor ne töröld magad:)
  • nfsmw4ever
    #41756
    Nem tudom törölni az accomat. Valaki tegye meg helyettem! Köszönöm!
  • nfsmw4ever
    #41755
    Lezárom az ügyet részemről. Törlöm magam az SG-ről. Brian felhívta rá a figyelmem, hogy szabályt sértettem. Igaza van. Az adminokat megkímélem a törlés fáradalmaitól. Nektek pedig köszönök mindent és további jó játékot, fórumozást kívánok!
    Minden jót Mindenkinek!
  • nfsmw4ever
    #41754
    Brian utoljára:
    "egyébként meg azt terjesztgeteg hogy multiban hackelek? te egy hülye fasszopó vagy kideritem hogy hol laksz de utána a halottas kocsit is hozhatják neked, kezdhetsz koporsóra gyűjteni."
    " Szerinted miért nem akadtak annyira ki az sg n a többiek? Mert kivétel nélkül már mindenkivel versenyeztem és majdnem mindég én nyertem tisztességesen. Hát ezért."

    A hiba az én készülékemben van. Tévedtem. Most beszartam és Én kérek bocsánatot, elnézést. Megszaggatom a ruhám és homokot szórok a fejemre. A szégyentől fuldokolva törlöm is magam. Szánalmas mennyire seggfej vagyok. Csalok, lopok hazudok, mindenkinek beszólok az SG-n. Mit is keresek én itt???
  • Pongyi
    #41753
    Hogy mik vannak:)
  • chris1997
    #41752
    Fúú.. hosszú sztori :D
    azért van ennyi partod, mert Skill modok jöttek és a sebesség, kanyar meg a gyorsulás skillek helyett alkatrészeket kaptál.
    Events Of The Day. Mindennap változóan 15 esemény van.
  • Pongyi
    #41751
    Bakker mi történt amióta nem voltam játékban? 4 kulcsos motorból vagy 15!!! van a raktáramban! Váltóból dettó..... 4 kulcsos! Nem is tudtam h már ilyen is van. Am h h olyan kevés elérhető verenyt látok a mapon? Pl lv2-es pályán mentem az előbb is.
  • lorci
    #41750
    Lehet már 1oox fel volt téve ez a kérdés nem tudom...Azt szeretném kérdezni nálam jobban értő embertől hogy van egy olyan problémán hogy kb 5-6 verseny után nem töltödik be a verseny akár meddig várok csak nem történik semmi.
    Előre is köszönöm a segitséget!
  • Pongyi
    #41749
    Thx:)
  • chris1997
    #41748
    Szevasz üdv újra
    1. Apex és Chicane két különböző szerver Shard. Apexon van a profilod.
    2. Annyi, hogy lesz Maximum felbontásod.
  • nfsmw4ever
    #41747
    Köszönöm! A lényeg nekem benne van. Szereted vezetni. Ajánlott vételnek tűnik így, úgyhogy győzködöm is magam. Szerintem nemsokára be is adom a derekam magamnak, mert nagyon tetszik is.
  • Pongyi
    #41746
    Sziasztok. Az Apex-eu és a chicane-eu között mi a különbség? Kis kihagyás után most töltöm a játékot ujra és ez nekem uj. Am ha a maximum grafikás verziót töltöm annak mennyivel nagyobb a gépigénye a standard-hoz képest?
  • kowavega
    #41745
    összehasonlítgatni nem szeretem, szívesen vezetem, egy bajom van vele, hogy túl könnyű.. meglepően erős amúgy, jól gyorsul
  • nfsmw4ever
    #41744
    Sziasztok! Kérnék véleményt az új Paganiról! Nem számadatokra gondolok, hanem az érzésre. Mennyire stabil, milyen a gyorsulása és mennyire jól vezethető? Az előző kettő megvan és a roadster az nekem bejövős nagyon. A GT2 és a Procar szintjeihez kb hol helyezkedik el?
    Előre is köszi!
  • kowavega
    #41743
    mission completed
  • BENCE4
    #41742
    csak néztem a (ROCNROLLA)-spíler címü filmet és gondoltam felnézek már ide is mivan:DD
  • BENCE4
    #41741
    köszönöm:DD
  • tutuhawer #41740
    nem semmi géniusz vagy Bence, amikor tudod jól, hogy ha fórumban vagyok, akkor a munkahelyen vagyok és nem fut a World. De hazaérek, dumálni tudunk, miközben szedem a zöldeket.
    Mindamellett azt hittem, eltűntél, de nem... szóval még pont időben vagyok, Boldog névnapot kívánok
  • BENCE4
    #41739
    tutu te huncut futunk pár kört?:D
  • tutuhawer #41738
    közben tuning tipp ingyen
  • tutuhawer #41737
    én passzolom, nem tudom, pontosan melyik autóról hogyan koppintottad. A Most Wantedből arra emlékszem, hogy a mercedesek hangja nagyon szép
  • HansKammerling
    #41736
    Kíváncsi vagyok ki ismeri fel először, a megfejtést egy doboz sörrel jutalmazom



  • HansKammerling
    #41735
    Ami az enyémből a legjobban hiányzik az a motor csak egy két csavarkulcsos motor van benne, azt gyorsan lekell majd cserélnem, de addig nemnagyon tudom amíg 1 csavarkulcsos alkatrészek potyognak :)