94802
  • chris1997
    #41818
    [OFF] Nyugi nekem se csak egy tanács volt..
  • JuhaAasz
    #41817
    Srácok! Fontos közlemény! (vagy nem fontos, mert biztos szarnak rá páran :D )
    Lényeg, hogy a mai naptól kezdve, ha bármelyik profilom is online látjátok(akár nemesis akár juhaaasz), ne írjatok rá, meg ne is hívjátok ki versenyre meg semmi, mert egy barátomnak adtam. Ez nem jelenti azt, hogy nem fogok játszani már az életbe, lényeg, hogy jó kezekbe lesz, és aktív lesz :D
    Köszönöm a figylemte :D
  • patrikhun97
    #41816
    Nekem nincsen rájuk szükség :P (Nem úgy mint egyeseknek XD)
  • chris1997
    #41815
    [spoiler] [OFF] Költhetnéd k*rvákra is...
  • patrikhun97
    #41814
    Mostmár mindegy XD
  • JuhaAasz
    #41813
    költhetnéd értelmesebbre is :D
  • B13A6
    #41812
    Mindig szeretem mikor a vynilezgetésem gyömülcse a servererror_fatal_errorcode_7
  • patrikhun97
    #41811
    :D Ugyan azt én is csak a telefonnal csináltam XD (ez egy kicsit drága lenne hozzá:D) De legalább értelmes dologra költöm a nyári melóból bejövő pénzt XD
  • JuhaAasz
    #41810
    :D én azt hittem vertél neki egy fülest. mikor még suhanc koromba idegbajos állat voltam, a régi F500-as sony ericcsonom kijelzőbe vertem egy jobbost közelről. két csik jelent meg a képen és atz egész vizszintes zöld fekete csikokkal lett teli :D felhívtam az ősöket, hogy kellene új telefon, mert leesett a kolis szekrélnyből, ami voltaképp hihető, mert a szekrény felső része a földtől volt vagy 1.20 méterre, és mondtam hogy gatya lett a kijelzőnek :DDD
  • patrikhun97
    #41809
    Igen tudom sokan mondták már:D Annyiból igazad van hogy nem az EA a hibás, hogy az asztal szélére raktam a tabletet és belerúgtam egyet az asztalba XD Sajnos ez a kis dührohamom nagyon sokba fog fájni:/ De az ember a saját hibájából tanul:D
  • kanyesz07
    #41808
    Egészségedre
  • JuhaAasz
    #41807
    semmi esetre se igazolj vissza. lehet csak átlagos külföldi user-ek...de sose lehet tudni hogy ha elfogadod hirtelen ellopódik az acc
  • HansKammerling
    #41806
    Valakinek ismerős a 3 név?
  • JuhaAasz
    #41805
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    én csak voltam tavaly szeptember és november között :D
    azért érdekelne am, mert szeretnék megválni a tustoll készletemtől. de ha gond ez a folyamat, akkor felejtős, nem ér meg nekem egy jó lebaszást vagy ban-t :D
  • chris1997
    #41804
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezek szerint :D
  • JuhaAasz
    #41803
  • JuhaAasz
    #41801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    van itt olyan ember, akinek van olyan ismerőse, aki most fogja kezdeni gépész-, közelekedésmérnöki tanulmányait felsőoktatási intézménybe? :D
  • 1010101
    #41800
    komolyan a tokom kivan a sok ki csalo majommal, azok ellen nem csinalnak semmit?
  • kaoszgolyo
    #41799
    Mivel sok autóbuzi – már elnézést :) – van itt, és én nem vagyok az, bár kétségtelenül itt vagyok, ezért elmondom, hogy kis segítségre van szükségem. 1.7-es Lada Nivához keresek karburátort. Alapvető elvárás, hogy tökéletesen működjön. Sok pénz nincs rá. Lehet új vagy használt, felújított, stb. Nem tudom, milyen karburátorok jók erre a motorra. A gyári cikkszám, ha jól keresgéltem: 21073-1107010. Eredetileg más motorhoz készült porlasztó is érdekel, ha kevesebbet fogyaszt tőle a kocsi, és biztosan passzol, működik, stb. Az autó általában gázzal van használva, szóval nem gond, ha benzinnel nem annyira penge, ám kevesebbet fogyaszt. Esetleg csere/beszámítás is lehetséges. Van pl. egy pár zsír új 1600-as hátsólámpa, egyenesen a Szovjetunióból. Új, azaz nem használt, de a tárolás, pakolgatás némi nyomot hagyott rajta. Van valami piros emblémás és nem túl szép Lada váltógomb is, pár elosztófedél, órák (időmérő), meg nem tudom, mi még, de elvileg minden gyári, szovjet. Természetesen ezek pénzért is vihetők. Képeket tudok küldeni. Köszönöm a figyelmet.
  • SUNNY84HUN
    #41798
    sokat mentem a mai d classos pályán direkt építettem rá 1 silviát + másik profilban meg speedhunteres corollát folyamatosan 10000 casht kaptam meg ültetéseket aranykártyára , jackpotal még nem taliztam sehol de ez a 10k cash vagy 9-10 x jött
  • KillerBlue
    #41797
    napi bug(ok) :D


  • zsomboor
    #41795
    Úgy beszél a betöltési bugokról mindenki mintha új lenne...már hónapok óta így van a nagyobb létszámú versenyeknél, csak eddig nem jött ki annyira...eddig viszont arra vártunk 5 perceket hogy találjon ellenfelet a játék...
  • tutika14
    #41794
    Én se értem amúgy.... Ahogy jönnek a "javítások" annál hibásabb a játék...... már szinte játszhatatlan az egész ha nem privátozol..... 10 ből 8 szor kell 5 percnél tovább várni a többire ebből 1 szer te fagysz ki 1 szer meg menet közben "működése leállt"
  • JuhaAasz
    #41793
    jó hülye vagy ember. csak kár, hogy ez nem az EA hibája
  • tutika14
    #41792
    minek játszik, aki idegbeteg? :D
  • patrikhun97
    #41791
    Asszem befejeztem ezt a bughalmazt... Sikeresen felhúzott és ennek a tabletem szenvedte el a kárát... Magyarán a sz@ros EA miatt dobhatok ki legalább 20 rugót a javítására
  • Quqa
    #41790
    Gondolom össze is rezzentél a ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... RÖHÖGÉSTŐL!
  • tutika14
    #41789
    Ki az a Bráner?
  • nfsmw4ever
    #41788
    Remélem a fórum örök.
    Azért higgadunk is csendben :-) Alakul.
  • Nifosp
    #41786
    " the server are cuurently down " - ma egész nap, mi a teendőm ?
  • adamatts
    #41785
    igaz Csizi most már leesett hogy abban a részben a matricákról volt szó csak egy kicsit bekavart
  • nfsmw4ever
    #41784
    Brian engedélyével idézem a levelét, amelyből sokminden kiderül(t):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hallod én csak egy új esélyte akartam. Most ez a baj? Mondtam már Bencének minden el lett felejtve irogat boldogan meg minden. Full új accountot kezdtem, szerencsétlenkedek az alap autóimmal és még ráadásul még basztatsz is. Te voltál az egyetlen aki ennyire kardoskodott. Chris pl már tudott az új accomról és mondtam is neki hogy régen mi volt. Tutu is tudott róla, szóltam azoknak előre , akiket tiszteletben tartottam. Ennyi.


    Szabinak ment egy másik, amit kezel majd belátása szerint.
  • tutika14
    #41783
    remélem :)
  • csizihungary
    #41782
    Gondolom azokra a matricákra érti Bullitt, amiket boostért lehetett kapni.(lamborghini, bmw)
  • tutika14
    #41781
    Az szar lenne... nincs is olyan kocsim és levenni meg zíher, hogy nem fogom
  • adamatts
    #41780
    Bullit az mit takar hogy "Boostért elérhető elemeket lehetőleg mellőzzétek" ezek szerint csak szalonszépségű járgánnyal induljunk se felni se semmi?
  • Bullitt
    #41778
    Nyárbúcsúztató szépségverseny
    Győztes Gold Starter Packot kap, második Bronze SP, harmadik meg választhat BMW Z4 GT3 vagy Chevy Corvette ZR1 között. Nevezzetek, hirdessétek :)
  • Quqa
    #41777
    Hát nekem nem mert ilyet írni a GYIK varga család, de beígérték hogy nem fogok ide írogatni.

    Hát ki vagy te ember te kis tizenéves senki (brian meg a másik hit…. gondolok) törölt idióta.

    Amúgy meg mitől találna meg ez a 2 szerencsétlen, nagyon komoly felkészültség kellene ahhoz hogy IP alapján megtaláljon valaki. Tehát röhöghetsz egy jót és irkálj nyugodtan.

    Más: bent van 2 kedvenc pályám lehet felnézek párat gurulni – már ennek is örülni kell, szánalmas ez a játék manapság. És hogy nem lehet 5 multinál többet menni mert levág az valami fantasztikus. 1 éve nem is emlékszem olyanra hogy bármikor ledobott volna, érthetetlen hogy még ezen a pár pályán is használhatatlan a World.
  • Tarpi
    #41776
    Bugok halmaza a játék. De ne aggódj, mert szinte minden frissítéssel alul múlják önmagukat.
  • zsomboor
    #41775
    Ne aggódj, ha jobban megnézed meg kapsz mindent, csak 0-nak írja...