94802
  • tutuhawer #41734
    az a panasz, hogy szeretnék az ellenfelem után menni, mennék úgy, mint a porsche vagy a meki, de hááát... kevés a gép ahhoz egyelőre. A motor és a felfügg nekem a legfontosabb tényező, a motor a BMW-ben meg elég érdekes ügy nekem. A kék ultra tuned motort dobtam ki a piros Pro miatt. A rugóm meg még csak verseny, a fék is verseny kategória. Az autó jó, csak kevés így.
  • HansKammerling
    #41733
    Azthiszem ezt túl is tárgyaltuk, bár a verseny cuccokkal hasító GTS-re sem lehet panasz :)
  • tutuhawer #41732
    bevett módszer ez, meg tudom érteni, nincs itt gond. Sokan kiürítik a nagy nitrós kis T1-eseket és királykodnak C-ben. Optimalizálták az autót, te is , rendben is van ez. Én inkább maximalizálom, legalább jól mutat. Marha nehéz trükk kiszállni a mclarenből és a verseny cuccokkal hasító BMW M3 GTS-be ülni, de mégis a Skyline kapja majd meg a komoly rugót meg féket is - ha kapok/nyerek/lopok/veszek.
  • HansKammerling
    #41731
    Elnézést a Tier szó használata miatt, nyelvünk kezd korcsosulni, csak két üveg Whiskey után már nehezen megy a nyelvtan, a másik amiért elnézést kérek a helyes megnevezés Osztály :)
  • HansKammerling
    #41730
    Látod ez is egy meglátás, és ezt tiszteletben is tartom, viszont az én meglátásom az az h. minek 20 autóból(ez csak példa bármi jellegű egyezése a valósággal csupán a vélelten szüleménye) 10 ,,A'' osztályba?

    A másik meglátásom pedig az, hogy a Golfom sosem lesz olyan jó h. leverjek pl egy GT3RS-t vele, tegyük fel az azonos tuningot, így lejjebb viszem, h. kisebb tierben tudjak vele érvényesülni, és megmondom nem csalódtam benne :)
  • tutuhawer #41729
    szerintem megalázó lejjebb vinni. Ezek csak virtuális autók, de ha lehetne, pont ilyen lenne a valóságban is szinte mindegyik, szóval megkedveltem a gépeket , na. Mindegyik versenyre épített, egyik se treasure hunt vagy egyéb, mindegyiket maximum teljesítményre próbáltam tenni, nincs kivétel. A nissan gt-r r35 egyedül rendőrök ellen épült, de annak van versenyautós nagy testvére is, 1200 lóerős AMS tuningolt R35. Szóval mind maximalizált és nincs visszalépés nekem.
  • HansKammerling
    #41728
    B osztályban volt a golfom, de ott gyenge volt, kitaláltam h. lejjebb viszem 1 osztályt

    Itt az eredmény, lehető legjobb statot hoztam ki belőle( IGC tuningból)

  • HansKammerling
    #41727
  • HansKammerling
    #41726
    Ma beletettem a legmagasabb még IGC-ért elérhető tuningot a GT40-be, nemlett rossz :)

    Lőttem pár képet is:


  • chris1997
    #41725
    Neked nem kéne innod valahol valamit? :D
  • kowavega
    #41724
    dögöjjémeg is on
  • chris1997
    #41723
    Terv módosulás: Seacrest County's Most Wanted mode: on :D
  • kowavega
    #41722
    nagyon tetszenek a festéseid, de ez a Murci nem, nem tudom miért, de nem.. bocsi:)
  • chris1997
    #41721
    áhh akkor a Money égetőt kéne benyomnom, az meg meesszeeeeee van :D
  • kaoszgolyo
    #41720
    Értem. Eleget tudunk, nem érdekes a levél. Felesleges, mert mocskolódás.
  • nfsmw4ever
    #41719
    Csatlakozom. Ennyi fért a mai napba. Holnap csak world. (pu-val vagy anélkül)
    Jó éjt mindenkinek!
  • JuhaAasz
    #41718
    vagy mistery pack mode on :D
  • chris1997
    #41717
    Fúú d ebelejöttem amultiba, csak R8 5.2-vel hagytam GT3RS-t GT2 997-et stb-t Csak egy bibi van: 0 nitróm maradt Sleep mode on :D
  • Quqa
    #41716
    Én apám mindent, mondom van pár videó hitm... uberfaszamenőcsávó hogy megy MR2-vel, hát siralmas, ráadásul úgy tud csak előzni, ha leramol. Feltenném, csak a yuotube-on telefonos reg kéne és azt nem szívesen adnám meg (ahogy szokom mondani anyámnak se)!
  • chris1997
    #41715
    Lementette a képet.. Köszönjük
  • Quqa
    #41714
    Most tekertem csak le, ugye ez csak vicc! Végre valaki aki a sarkára áll, ha már úgy mindenki beleszarik az egészbe és visszatértek a speed csalók is (nem hacker, mert az érti is mit csinál ezek meg csak felhasználok)!!
    Ha így van akkor javaslok nekik még valamit.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kaphatnának a csalók egy limitált gyémánt starter pack-ot melynek tartalma:
    1. 30 db top verda spéci kitesztelt ultra tuned alkarészekkel.
    2. +10 slott hely a skill-eknek hogy minden fullon lehessen.
    3. Kísérleti 5*-os skill-ekhez letöltő link.
    4. 1 milla boost ha esetleg új autó, ültetés, akármi kéne még a boldogsághoz.
    5. 100 milla IGC mert van sok ami ezért vehető meg csak és hát legyen azért ez is.
    6. A legújabb EA által fejlesztett trainer-t a könnyebb elérhetőség kedvéért, valamint ehhez free EA update oldal az aktuális frissítésekhez.

    Ezt muszáj vagyok közkincsé tenni e szerint szinte mindenki béna itt:
    "azt hiszitek hogy (annyira nagyon kell tudni) a ranglistához , akár egy kezdő is képes rá ha van rá fogékonysága" - szabad fordításban jó a hack-je.

    És az irkálásából kitűnik hogy mennyire ért bármihez is. NFS-en nőtt fel 8 éves kora óta azzal játszik, először is NFS-től nem lehet megtanulni vezetni ráadásul minden kiadott játék más és más irányítást igényel. Ha azt írta volna hogy szimulátor Világbajnok, vagy Európa bajnok, esetleg Magyar-bajnok akkor elgondolkodnék, hogy van valami a dolog mögött, de így csak a szavak és bődületes acceleratinon, + handlig hack szembeötlő.

    Valami új verziós hasonlóokosságot használhattak.

    És végezetül, így lehet top időt menni (bocs hogy újból ezzel jövök) marha sok nitroval és egyébbel.
    Remélem a kis pajtik visszanézik, én 7 db-ot számoltam.

    És legutolsóként a szintén nem csaló legjobb magyar elköpte ezt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igen vikicsaló az biza.
  • Brian19931214
    #41713
    :D
  • nfsmw4ever
    #41712
    Pontosan. Ismét helyesen látod. Ez volt a bajom.

    A háttérben persze tovább folyik az önistenítés. Brrr... De jókat derülök.
  • JuhaAasz
    #41711
    ezért mondom én azt, hogy ha lenne egy kis gógyi a fejükben, akkor azta 2-3 pályát elintézte volna és egy kurva nagy PEACE lenne...csak gondolom a sachsenpower vagy hogy hívják srác külföldi irományát se értette(ha olvasott bármit is amit neki szánt), csak nagy keményen elkezdte neki verni magát.
  • tutuhawer #41710
    tényleg én is baromi ideges lettem akkor. Olvastam, mi volt odaírva és nem láttam a méregtől. Én pontosan 1 játékostársamat képviselem, képviseltem a stat oldalon, és az rendben is volt mindig is. Tűzbe tettem érte a kezemet. Viszont te én, a fórum, a 150 magyar sofőr nem tette tűzbe a kezét Brian miatt. Ő így írt rólad, rólam, az SG-t belinkelte, mint akik mögötte állnak a gonosz admin ellen. Pedig a gonosz admin csak 2 vagy 3 pályán futott időre kérdezett rá. Teljesen jogosan, és semmi érdekes nem volt az ügyben. Aztán jött a google fordítós anyázás, az SG fórum, én , 150 játékos és a többi és a többi. Emiatt lehet kiakadva NFSMW4ever
  • nfsmw4ever
    #41709
    Igen.
    Mert a levélben több helyen szerepel a közösségnek szóló mondat, kérés, stb...
    Igen, mert ez egy nyílt vita, és itt olvashattam volna hsz-ként ha nem jár el a banhammer keze
    Igen, mert a közösséget is érintő a téma (pl magyarság megítélése)
    Nem ,mert fingom sincs mit gondol
    nem tudom, mert nem is kérdeztem

    Megfelel?
    Te beleegyeztél, hogy képviseljen?
  • kaoszgolyo
    #41708
    A kérdésre válaszolj.
  • tutika14
    #41707
    Szép :) Nekem nagyon tetszik :)
  • nfsmw4ever
    #41706
    Én beleegyeztem, hogy képviseljen?
  • kaoszgolyo
    #41705
    A küldő beleegyezett, hogy másoknak továbbítsd a levelét?
  • nfsmw4ever
    #41704
    Fontolgattam a spoilert. De ez komoly dolog és nem tennék közröhej tárgyává senkit. Ez nem egy teleregény, bár néhol túlfűtött a dramaturgia... Mentem velük és láttam dolgokat. Láttam hogy baszott jól mennek, meg azt is amikor becsúszott a hiba és 2 mp alatt ért el egyikük 300as tempót. Nem is a cheat miatt akadtam ki, hanem a hazugságok, nagyképűségek és irreális kinyilatkoztatások miatt. Az üvegről meg a dugót az verte le, hogy ő, azaz Ő képvisel engem, téged, sokunkat nemzetközileg.... Az már megvolt, ugye mikor anyázott (gugli transzlationnal persze) a STAT oldal atyaúristenének.

    Ment pü
  • Quqa
    #41703
    Szerintem betehetnéd egy spoiler mögé közkincsé, had röhögjünk még ma egy jót, de ha nem jöhet pü-be is.
    Most ez a varga család megint ki van tiltva, pedig mint elrettentő példa tőlem maradhatnának.
  • nfsmw4ever
    #41702
    Tiszteletre méltó az álláspontod! Az esélyadást is támogatom. De legyen már egy határ és maradjunk már emberek. Ha valaki emberként szól, viselkedik az tőlem is megkapja értelemszerűen a tiszteletet. Itt is van olyan akit kiemelten tisztelek és remélem még lesz is. A közösség minden tagjának jár részemről az emberi tisztelet és én is megkapom ezt. Ez így normális. De ha valaki morális fertőben leledzik és ki sem akar mozdulni onnét, akkor... Akkor ő legyen ott én meg máshol.
    Ment pü
  • tutuhawer #41701
    nekem elküldheted, akkor teljes képet láthatok ma melóban. Érdekel az esettel kapcsolatban minden. A rossz felfogáson lehet még változtatni szerintem, én is váltok pár szót privátban a Brian testvérekkel. Egész ügyesek a pályán tényleg, szóval fejben ha lehet előrelépni, ha van rá esély, én megragadnám
  • nfsmw4ever
    #41700
    Szia Brian!
    Megkaptam leveled amit köszönök. Végre egy rendezett írás tőled.
    A stílusod örök. ÉN senki vagyok, itt mindenki senki és sehol sincs hozzád. Akkor mi a faxért itt nyomorgatsz bennünket az önimádó, önbizonyító missziós küldetéseddel?????????
    Oké, elmegyek anyámba ahogy javaslod. A lelked eladod egyetlen falatnyi vállveregétésért, rinyálsz, nyomod hogy mekkora tehetség vagy. Semmi vagy. A megbecsülést, az elismerést nem lehet, szabad kérni. Pláne nem követelni. Előre is gratulálok, hogy bekerülsz a top100-ba, pu nélkül!
    Bence és többiek? Ők is kapták. Csak legtöbbjüknek annyi esze már van, hogy ha sárosak, akkor csendben maradnak.
    Lassan írom, hogy megértsd: Azért nyíltan válaszolok, mert te egy közösségre hoztál szégyent az egyéni megnyilvánulásaiddal a nemzetközi vizeken, és egy közösséget sértegetsz, veszel semmibe itt a fórumon. Hogy te napi négy órát játszol nfs-el 8 éves korod óta? (Gondolom ez meglátszik a bizonyítványon is...) Lehet néha ki kéne menni az utcára és rájönnél, hogy másik házban is emberek élnek. Agyadra ment neked a monitor fénye szerintem. Amilyen nagy a hangod, annyira kis semmi vagy. Nagy a pofád, hőbörögsz, néha caps-lokkal ordibálsz, de ha a szomszéd hangosabban rád köszön, összehugyozod magad. Szánalmas már amit szóban művelsz.

    Írhatsz nekem. Ígérem hogy el is olvasom. De ha én semmi vagyok szerinted, akkor kezelj ez szerint. Amúgy meg mindig a legnagyobb kurva, mondja a másikra, hogy az a legnagyobb kurva. Így vagyok én is hekker a te szádból.

    Ha valaki elolvasná Brian üzenetét, írjon rám és átküldöm. (szájkarate4ever)
  • csiliboy
    #41699
    Nálam is így van...Megjelent más versenyen is :)
  • zsomboor
    #41698
    Ez is régi, nekem valamikor egy IS350 volt bedobva valahova a pályára minden versenyen amíg újra nem indítottam a játékot
  • csiliboy
    #41697
    Privát futamon számomra ismeretlen bug.Ketten lennénk, de nálam van még egy autó:
  • SylarHun
    #41696
    Szakítottam 1-2 órát a world-re.
    Szerintem tök jó így ahogy van.

    Festettem is egyet. Újra pingáltam a Murcit.


  • Brian19931214
    #41695
    áááá