94802
  • trakk
    #42471
    Igazából az összes baromi nagy lehúzás.
    Egyébként meg, visszatérve a videóra, ez mi már, hogy bétában jobb volt a játék? Ráadásul nem is arról van szó, hogy ebben még megvolt egy-két funkció, ami ma már nincs, hanem hogy konkrétan sokkal élvezhetőbb volt az egész. A két év alatt hatalmas visszafejlődés ment végbe...
  • chris1997
    #42470
    8000SB vicc...
    Viszont a kárpótlás.. egy tábla 1500 SB meg a többi mellé(tuti az..)
  • trakk
    #42469
    Mondhatni, de nézd meg a kisebbeket is.
  • chris1997
    #42468
    Most már 17500 mellé is adja a Challengert... fejlődés.
  • HUNRRIKAN
    #42467
    na meg van az első negatív élményem és úgy érzem ezzel alszom egyet sziasztok
  • trakk
    #42466
    Egyébként csekkoljátok a jelenlegi top-up-okat.
  • chris1997
    #42465
    Jaja.
    Meg a lángoló kipufogó.. nem nagy de nekem hiányzik.
  • trakk
    #42464
    Valahogy éreztem én régóta, hogy valami nem oké, túl merev az egész játék... na most rájöttem, már nincs meg a képernyő rázkódása... Pedig az nekem tetszett nagyonis.
  • chris1997
    #42463
    Ez ennél szebb volt :(
    Milyen jó is volt netbookon játszani :D
  • Gyuszopapa
    #42462
    Nállam megint nem jó valami nem enged be.
  • Lycanon
    #42461
    ahhh... azok a régi "szép" idők... :)

    már el is felejtettem milyen volt... XD

  • JuhaAasz
    #42460
    itt a lényeg. Baszott jó az a játék...a tuning tényleg kurva sokat ér...és tényleg jó, ahogy normálisan törik a kocsi :D ajánlom énis :D
  • zsomboor
    #42459
    itt valami gáz van, az nem létezik hogy sehova nem ad ellenfelet, semmilyen class-ban és semelyik pályán....kezd megint olyan lenni a helyzet mint tavaly ősszel (igaz még épp nincs ősz, de előlegezzük meg)
  • Failbunny
    #42458
    Le akar tölteni 100mb most ez mi?
  • RYAN012 #42457
    a szerókat csak annyira csinálták meg hogy lehessen gemezni, nem ready-zik a race lobbyban és nem tölti össze a versenyeket "priviben"
  • HUNRRIKAN
    #42456
    nem tudok multizni nem ad ellenfelet
  • Lycanon
    #42455
    ha hiszel nekem, akkor felteszed a teljeset is... nagyon jó... ismerősöm mutatta meg anno 99'-ben... p2-n nyomtuk... azóta is fent van mindig a rip verziója... kb .150mb... elég jó szimulációval, töréssel, és viszi a kormányt is... a grafika (főleg mai szemmel), kicsit béna, bár az a maga korában is az volt, de a játékélmény ettől függetlenül hatalmas!... nagyon durva meneteket mentünk anno...
    Sokszor volt, hogy csalt a gépi játékos, mert nekem jött, azt kerék kitört, s lehetett space-val újra éledni, de addigra már a fél mezőny lehagyott... számított a tuning is... :)
  • JuhaAasz
    #42454
    fúúú te viper racing :D szétkockultam vele magam 12 évesen :D le is szedem hétvégén valahonnan :D űbereli a worldöt
  • zsomboor
    #42453
    A login-on túljutottam és elivleg mennek is a szerverek
  • tutuhawer #42452
    kárpótlás a legritkább esetben van. Egyszer a hacker trükkök miatt mondták, hogy " bocs a kellemetlenségekért, itt egy kis boost"
  • HUNRRIKAN
    #42451
    rajtolhatunk
  • HUNRRIKAN
    #42450
    Apex:servers are currently down : ez lessz :) legalábbis szerintem.
  • Gyuszopapa
    #42449
    Most mi a f.sz lesz nem akarom újra kezdeni a drágakövek szedését,oldják meg hogy ne kelljen fizetni most boost-al mivel miattuk nem tudom szedni.
  • HUNRRIKAN
    #42448
    Valóban :D
  • RYAN012 #42447
    ma biztos lesz game mert már péntek van :D
  • HUNRRIKAN
    #42446
    Ebből nem hiszem hogy ma lesz game .
  • chris1997
    #42445
    Itt az idő visszamenni a 6-7 éves múltamba, fel a Trackmania-ra végre :)
  • tutuhawer #42444
    jaja, állítólag az marha jó. Pár kört mentem a demoval annak idején ,de szerintem marha komoly lenne ma is, elég sokat lehet ott fejlődni, ahogy látom
  • Lycanon
    #42443
    jól gondolom, hogy az a viper racing amiről szó van?... a réig... csak viperekkel?...
    1998... ha jól emlékszem...
  • RYAN012 #42442
    nem tudom de nálam a laucnerbe mind a kettő piros
  • tutuhawer #42441
    mondom, restart, frissít, a vége az lesz, hogy minden adat eltűnik, és akkor megyek viper racingbe
  • zsomboor
    #42440
    Pedig engem nem dobott le Chickane-ról sőt, nálam zöldnek is mutatja, csak az Apex nem megy még mindig...
  • RYAN012 #42439
    már mind a kettő szeró down-on van valamit alkotnak :D
  • RYAN012 #42438
    ja ok nem tudtam
  • zsomboor
    #42437
    Nem, este újraindították a szervert, adatbázist nem állították vissza sehová
  • RYAN012 #42436
    este is azt csinálták és csak 1 órát volt jó
  • zsomboor
    #42435
    Mint a rendőrös Murcielago bugnál
  • zsomboor
    #42434
    Gondolom csak fognák és resetelnék az egészet egy korábbi dátumra
  • tutuhawer #42433
    most komolyan mondtam, vajon mi történne, ki kezdené újra, ki vállalná magára, változtatnának-e valamit stb stb...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ostobaságok mód: BE
  • zsomboor
    #42432
    Már átéltem, igaz csak 1 napig és nem eltűnt hanem feltörték, de nem kérnék többet ha nem muszály