94802
  • B13A6
    #42511
    Google megtalálja azt a részét a szövegnek,ami a nevezéshez kell....írd be :tcm szépségverseny email
  • chris1997
    #42510
    Biztos vagyok benne, hogy ki fogják tolni a nevezési határidőt akkor...
  • Freeman16
    #42509
    Nektek működik a TCM? Nálam nem tölt be és email-t sem tudok rá küldeni pedig ma van a nevezési határidő.
  • kaoszgolyo
    #42508
    A kérdőívről megint.

    A válaszadók...:
    - ... több mint fele szereti, hogy sokféle autó van a Worldben
    - ... majdnem egyharmada szereti a vizuális tuningot
    - ... majdnem egyharmada szereti a privát versenyeket
    - ... közül sokan szeretik a pályákat, és a nagy bejárható teret
    - ... közül sokan szeretik még a tuningot általában
    - ... közül egy kisebb csoport említésre méltónak találta, hogy a játék ingyenes

    A játék hangulatát csak páran említették konkrétan, de sokan utaltak rá. Mindent összevetve a hangulat és az együtt játszás, versenyzés miatt szeretik az emberek a játékot. – de ezt eddig is tudtuk. :)
  • zsomboor
    #42507
    Azt remélem is
  • kruger445
    #42506
    Azt mondják, a McLaren F1 már itt áll a küszöbön.
  • RED BULL F
    #42505
    Üdv. A héten nem voltam egyáltalán gép közelben. Szeretnék érdeklődni, hogy a keddi patchel jött valami új verda a játékmappába?
  • zsomboor
    #42504
    nálam nem...pedig most léptem vissza, és hiába sose szoktam alt+f4-et nyomni, most már betelt a pohár, addig fogom nyomkodni amig ilyen nyomorult szarháziakkal rak össze...majd ha valaki normálisan is tud versenyezni, akkor én is.
  • elitehun
    #42503
    Ó ezaz, undefined error.....
  • SUNNY84HUN
    #42502
    nem tudtad ? a world tiltja ezeket mert túl sokan használják
  • zsomboor
    #42501
    Mi ez? új bug? egyszer csak fogja magát és nem fordul jobbra az autó....nem a billentyűzettel van a gond, mert se D-vel se jobbra nyíllal nem megy...itt pedig mind a kettő működik
  • SUNNY84HUN
    #42500
    csak nem leszólni a régi 2 éves body mat
  • chris1997
    #42499
    Bullittbá szól/szólt Lord_G-nek, aki rendezi az oldalt...
  • SUNNY84HUN
    #42498
    a tcm oldala sz@r mi van vele ?
  • B13A6
    #42497
    ott meg nem adnak vadászgépet a szerencsétlenek...
  • chris1997
    #42496
    Van más játék is.. :P
  • B13A6
    #42495
    Ezaz...eljött az a nap is,hogy nincs olyan pálya amit szeretek.....végre nincs mit csinálnom
  • RYO21
    #42494
    Lassan 3 év worldözés után kijelenthetem, hogy szerintem a World fénykora a 4-es verzió volt attól hogy ingyenessé tették a játékot addíg amig behozták az 5ös verziót. Illetve még +1 hónap. Emlékszem 2010 Novemberében heti rendszerességgel jöttek az újdonságok (nem csak autók). Illetve nem látszódott annyira h kinek pénzeli anyuci és apuci a játékát, hanem minden ki volt egyenlítve.
  • CortezK2
    #42493
    Van megint csodás célba teleportálós csalás. Orosz f@szkalap Spaden szokásos összehányt kinézetű autóval 6 másodperc után a célban volt lambóval.
  • chris1997
    #42492
    Buzirudiék írták, hogy majd bizonyos időpontban.. eh.
    Látszik, hogy nincsenek felkészülve ezekre.
    baszott nehéz lenne 500SB-t odabaszni, aztán azt költsék el, amire akarják..
  • B13A6
    #42491
    remélem visszatetted nullára ,mert ma estére vagy holnap reggelre már átállítják...(hihi)
  • HELM13HUN
    #42490
    Persze... nekem piros volt 94. napnál és akartam folytatni 500SB ^^ meg a l*faszt!
  • Lycanon
    #42489
    na ez jó hír... :)
  • tutuhawer #42488
    vagyis: AKI LEMARADT MA A GYÉMÁNTOKRÓL, AZ MAJD INGYEN FOLYTATHATJA, ÍRNI FOGJÁK, HOGY MIKOR HÁNY NAPIG LESZ INGYENES A FOLYTATÁS. SENKI SE BUKJA EL A SOROZATÁT ÍGY
  • trakk
    #42487
    Oppá.
  • tutuhawer #42486
    szerk: hoppá! melyik autót építsem át 3 zöld 3 pirosra, a kékeset vagy a zöldeset. Egyiket fenn, a másikat lenn kell szétbarmolni... nehéz ügy - lesz, ha lesz alkatrész
  • tutuhawer #42485
    nincs azzal baj, ha az erőgépeket szereted. A 69 és a'70-es Charger nagyon szép, sőt, az új challenger is nagyon tetszik. De inkább Nissan a kedvenc nekem, R34-esből van 3 is a játékban. Az egyik 3kék3piros tuningolt, a másik full zöld alkatrészekkel épített és kb ugyanaz a statja... menetteljesítményre is kb ugyanaz a kettő. A legutóbbi patch óta alakul a kép, hogy a 3 zöld, 3 piros adja a nagy számot, és a nissan 350Z-ben jól is működik.... hoppá
  • HUNRRIKAN
    #42484
    Bár személy szerint erőgépes vagyok , de nem mondanák nemet erre se.
  • HUNRRIKAN
    #42483
    szép gép
  • tutuhawer #42482
  • tutuhawer #42481
    én nem bánnám, ha a versenyeken minden autót normálisan lehetne használni - ÉÉÉÉS!!! nem kérek finomhangolást, basszák meg az anyjukat, de a nitrót egységesíteni kell.
    Ezt hajtanám szívesen:
  • chris1997
    #42480
    Vissza a korszakokra:
    Szerintem Béta a legjobb.
    Utána 2010-2011 nyár.
    Aztán: 2012 Február-Március 15(nemzeti ünnepi ajándék, lengyel boost off, jee))
    Ennyi.
  • chris1997
    #42479
    Nekem nagyon bejön. Vagy hozzanak be UG2-es Bodykitet(álmodnozni lehet nem?)és nincs probléma.
  • HUNRRIKAN
    #42478
    na régen kb 1 napja még verseny is volt milyen jó is volt
  • tutuhawer #42477
    nekem az a bodykit még mindig nem annyira menő a két kipufogóval. Szép, de nekem a VSpec II Nür jobban bejön. Az van most fenn a gépen
  • Quqa
    #42476
    Én tudom mi van feltörték a chat-et kivették, nem bírta a sok pályát a server kivették, sok a csaló a multiban kivették, a folytatás …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    … World kivették!
  • chris1997
    #42475
    Fúú... anyáztam párat a bodykit patch után, Skyline R34-em látta kárát. Nem kapta meg azt, amit Sunny Skyline-ja megkapott. Utána 2012 februárja volt még jó(lengyel boost madafaka). De a béta, felülmúlhatatlan.
  • HUNRRIKAN
    #42474
    Az lenne a jó ha lenne verseny :) nekem az is elég lenne .
  • tutuhawer #42473
    2011 tavasza nagyon jó volt, én azt szerettem nagyon. Aztán jött a bodykit-féle patch után kezdett fogyni az erő
  • chris1997
    #42472
    Ezaz. Bétával órákig elvoltam [b]netbookon[b/] amin laggolt mint állat. De élveztem. Amikor jött az új gép úgy október vége fele, még akkor is jó volt. 2010 karácsonya is. kb 2011 nyara után látszott már a dőlés... mára meg kész csőd... ejj, szomorú.