94802
  • Lycanon
    #42431
    világ méretű
  • tutuhawer #42430
    mekkora poén lenne, ha mindenkinek minden adata eltűnne... abszolút nulla
  • HUNRRIKAN
    #42429
    Leállították a szervert .
  • HUNRRIKAN
    #42428
    Értem vagy úgy jó lenne ha már a másik is üzemelne.
  • tutuhawer #42427
    az egyik oldal főnöke írta, hogy felesleges vírusokat feltölteni, kamu cuccokat hirdetni letöltésre, mert kipatchelték a témát. Gondolom, a hacker lekapcsolt mindent, amíg frissíti a témát, addig az EA próbálja javítani,de a hacker végez, lenyom egy gombot, az EA hamar elkészül, elhiszik, hogy ők javították meg és minden mehet újra :)
  • RYAN012 #42426
    a need for speed world egy játék de két külön szerveren, ezért müködik a chicane szerver
  • HUNRRIKAN
    #42425
    Nos utána néztem egy picit a dolgoknak , a két chicane szerver üzemel ,viszont a két apex szeró nem .
  • Ryder159
    #42424
    ha nem megy a szerver, akkor még jó hogy nem csalnak...
  • chris1997
    #42423
    Az régen volt ;)
    Régen mindent lehetett Cashért, ma már a fele tár csak boostért...
  • gduck
    #42422
    Jól láttam hogy csak boost pontokért lehet verdákat venni? Úgy emlékszem régebben lehetett maniért is.
  • tutuhawer #42421
    közben olvasom, se csalás, se treasure hunt nem aktív ma este...
  • HUNRRIKAN
    #42420
    Én se játszom most mást ez előtt a fifa 09 en játszottam de az már elmúlt ez az ami megfogott most jelenleg .
  • tutuhawer #42419
    ha finish van, akkor velem szemben biztos nem fair, csak ezzel a játékkal játszom.
  • Ryder159
    #42418
    az életben semmi sem fer...
  • HUNRRIKAN
    #42417
    Valóban , de ha egyről a kettőre bejelentenék hogy lehúzzák a rolót az nem lenne fer a részükről ,velünk szemben legalábbis én úgy érzem .
  • zsomboor
    #42416
    És facebookon megint letiltották az írkálást, csak kommentelni lehet az ő saját cuccaikhoz
  • Ryder159
    #42414
    Please be aware that the Apex servers are currently experiencing technical difficulties. The team is attempting to resolve the issue...
  • kaoszgolyo
    #42413
    Isten nem ver bottal... :D
  • Lycanon
    #42412
    ma az éjszakai 2-órai gemezésen kívűl nem voltam még fent... nem is baj, mert látom sokan szívtok a játékkal a szerverek miatt...
    azt a végén kiderül, hogy összerakják úgy ahogy a world-öt, s jön majd a World-2...
  • tutuhawer #42411
    most írja a TCM-en egy barátom, hogy tényleg nincs a piacon még egy ilyen játék, azért megijedni nem kell, elég jó pénzt hoz be. A játékosok száma csökken , egyre több a kezdő a futamokban, de azért még megy előre a szekér. De ha esetleg balhé lenne, én utána is jövök ide okosakat írni :)
  • HUNRRIKAN
    #42410
    ne legyen már vége nem akarom
  • tutuhawer #42408
    valamikor biztosan vége lesz a játéknak , de azért utána is feljárhatunk ide ostobaságokat írni, ugye? Jó lenne, azért kérdem...
  • HUNRRIKAN
    #42407
    értem nem tudok mit mondani
  • Gyuszopapa
    #42406
    Jó lenne már ha kijavítanák mert össze kéne szednem a drágaköveket.
  • RYAN012 #42405
    várj türelemmel
  • RYAN012 #42404
    Beszéltem live chat-en az egyik fejlesztővel, és azt mondta hogy tudják hogy hiba van és már javítják, lehet hogy lesz még egy szerver restart
  • HUNRRIKAN
    #42402
    nem tudok fellépni nem hiszem el most ilyenkor mi van ??????????
  • noxwill
    #42401
    Nekem ezzel lett vége mára.... Már a rewardot is baszta odaadni... basszanak lovat....

  • trakk
    #42400
    Akkor ezt így most itt hagyom, érzéseim inspiráltak.
  • Ryder159
    #42399
    most meg belépésnél megint az undefinied error... még szerencse hogy egy örácskát tudtunk játszani. Kösz EA ezt a nagylelkűséget, holnap veszek 50.000SB-t, megháláva azt a rengeteg erőfeszítést...
  • RYAN012 #42398
    Az Apex-es szerok megint szarok már 15 perce probálok login-elni de a szokásos hiba van:(
  • Ryder159
    #42397
    ez megint szar. összekaptam a 15 kavicsot és nem történik semmi. bemegyek SH-ba és nem tudok semmit csinálni, ki lépni sem.
  • LsDbácsi
    #42396
    Ezt nemhiszem el. Most mentem 2 versenyt mind a kettőt megnyertem és a végén 0rep 0 cash és most már tényleg nemadja meg se a rep-et se a casht
  • zsomboor
    #42395
    Jah...kiléptem mert nem számolta a versenyeket (nem kaptam semmit és statisztika se változott) erre nem lép vissza...
  • RoboKutya78
    #42394
    inkább star trekezek bonyolultabb free mmo és még sincs vele ennyi szarakodás:(
  • B13A6
    #42393
    kezdődik :D...there has been an undefined blabla
  • B13A6
    #42392
    én most nem kaptam semmit verseny végén
  • kaoszgolyo
    #42391
    Az előbb ment tönkre. :)
  • RoboKutya78
    #42390
    ahha senki se fessen semmit mert nem menti a munkát már megint ez a szar egy fél órás melóm ment haza:(
  • B13A6
    #42389
    Valahol azt írták,hogy a safehouseban beváltott giftes problémát javították...de nem hiszem,hogy ezt 100 megában....már ha egyeltalán tényleg azt csinálták...