94802
  • pmarky
    #42557
    sziasztok..milyen festés szugségeltetik a szépségversenyre ?? :))
  • elitehun
    #42556
    beszarok, 2 verseny kéne az új autóig erre most szarik be az egész...
    nem akarja ideadni se a pénz se az xp-t...
  • tutika14
    #42555
    1-et
    viszont több képet vághatsz össze egy képnek
  • szilard12
    #42554
    A TCM autó-szépségversenyre hány képet lehet küldeni?
  • szilard12
    #42553
    A szépségverseny ki van tolva szombat 16:00-ig. Bővebben itt.
  • B13A6
    #42552
    ugye?! :D
    Az a háttere,hogy a másik csáveszt szarul töltötte be azt írta,hogy 3 millió m kell még neki...engem meg elkaptak és mikor respawnolt elkezdtem zuhanni a pálya szélén(mert hát ugye ő ott van :D)be a tengerbe....
  • Pongyi
    #42551
    De ez most vmi uj dolog ugyanis én kisebb kihagyás után kezdtem el játszani újra és régen ilyen nem volt. Vagy ha ki is fagyott nem 4 menet után hanem 30 után kb. És ezt nem tudják megjavítani? Most mindenki ugy játszik h 10-15 percenként ujra belép? Azért az elég macerás... Egyre jobban várom h a SWTOR free to play legyen.... Lesz végre egy multis játék ami nem bosszantani fog hanem szórakoztatni.
  • zsomboor
    #42550
    milyen kár
  • B13A6
    #42549
    Megyek HS-en...hát ez a fránya 12-es boss nem nagyon akar 880 fölé gyorsulni.....
  • B13A6
    #42548
    nem csak neked van
    viszont az az érdekes,hogy High stakes megy simán...mintha előnyben részesítené a szerver a T.E.-t és ha valamit nem tud elvégezni akkor inkább a versenyek összekapcsolását ignorálja....Szerda reggel 2 órán át ment simán(a HS),belépek egy multi versenybe azonnal jön a végtelen töltés ,pedig ott is csak ketten voltunk...
  • B13A6
    #42547
    Nem hiszem....sőt..ezeknek a top speedjük 200 körül jár secperc alatt elérik és csak toporognak a maxon...szerintem előnyösebb valami aminek magasabb a végsebessége...
  • Pongyi
    #42546
    Hát a f@szom beleverem már ebbe a sz@rságba h 3-4 futam után accurátusan kifagy a játék. Ezt egyszerűen nem hiszem el h állandóan ujra bekell lépnem ha még játszani akarok. 4 futam 12 perc kb. Vagyis 10 percenként kellene ujra belépnem a gémbe?:D Na neee... Emiatt fogom abbahagyni megint az nfs-t.... Ez nevetséges. Vagy ez csak nekem van? Nálam nem jó vmi?
  • SUNNY84HUN
    #42545
    de azzal a 3 mal könnyebb nyerni rutintalanabbaknak
  • chris1997
    #42544
    Ez komoly oldal.. :D
  • chris1997
    #42543
    Challengert kihagytad :P
    Charger R/T-vel egész jól elvagyok E-ben :D
  • B13A6
    #42542
    Vagy bármelyik másik ,pont ez a classrendszer lényege...
  • SUNNY84HUN
    #42541
    " e " classban a 3 nissan jó ebben a sorrendben 200sx , silvia , 240sx szvsz
  • janihunk
    #42540
    E kategóriában melyik kocsit éri meg megvenni? Silvia van de B-be tették:D
  • bboyatty
    #42539
    Ok, mire felfogtam mire érted már elment a hsz. Bocsánat. Vissza iratkozok általánosba.
  • bboyatty
    #42537
    Hoppá! A Google Chrome nem találta meg a tcm.mconline.hu webhelyet

    Szar a netem...
  • bboyatty
    #42535
    Nem csúnya, sőt.

    Nem tudjátok nem lesz kitolva véletlen a TCM-es szépség verseny? Mert most nem működik az oldal és nem tudom beküldeni képet.
  • zsomboor
    #42533
    Ezen én is besírtam
  • chris1997
    #42532
    Na baszki, hányok...
  • Freeman16
    #42530
    Mit gondoltok hogy tudok nevezni a szépségversenyre? Ha most nem működik a megadott emailcím holnap pedig nem leszek itthon.
  • chris1997
    #42529
    Meglesz, betalálok egy sárgát.. LP640 sárgát az tuti. És majd le kell vinnem az SV logót majd, csa mert HP a csúcs :D
  • chris1997
    #42527
    6500SB ez a dög... hm :)
  • chris1997
    #42526
  • chris1997
    #42525
    mi ez a b*zikék?
  • tutika14
    #42523
    HÁÁÁÁ XDDDDDDDDD De jót nevettem rajta XDD majdnem 21 másodpercet kapni és nem is akármilyen kocsival volt XDDD Ja és a mien az tulajdonképp, "milyen" :D
  • chris1997
    #42522
    THNR?(TutuHawerNitroRammer)
    Az konkrét.. nitrónyomogatós banda.
  • tutuhawer #42521
    kemény vagyok, mint a száraz kifli - ha valaki nem tudná
  • Medzsix
    #42520
    egy ilyen trabi a worldben ..... foleg ha majd bejon a drag verseny :P
    trabi vs nissan
  • SUNNY84HUN
    #42519
    a world tuning része igen komoly kb ennyire
  • tutika14
    #42518
    Jó, de akkor is, csak rá kell nézni... szerintem a 3 éveseknek készült Crash Bandigot autóversenyes játékban is komolyabb autó tuning lenne, mint ebben.. :) ott van egy gagyi szar asszem java alapú játék a Nitto legends. abba meg olyan tuning van a pofád leszakad :D Meg van mindenegyed alkatrésznek a tulajdonsága :D pl: ha egy alap 2-es golf motorra ráraksz egy 25 PSI nyomású turbófeltöltőt akkor szétbassza az egész motort a francba meg a gyújtó gyertyától kezdve a szelepekig mindent lehet rajta cserélgetni :D és csak egy gagyi kis flash szar játék
  • tutuhawer #42517
    trükkös az a része, de tesztelni még mindig tudunk és akkor nem kell hinni a számoknak, hanem csak magadban kell bízni
  • tutika14
    #42516
    Pedig a tuningolási rendszer egy fabatkát sem ér.... 3 éveseknek való gyogyós hülyeség... az 1% végsebesség meg az ilyenek.... felháborító..
  • tutuhawer #42515
    a céges gépen ment az oldal hajnalban, de itthonról már nem... Magamban kezdtem keresni a hibát, mert ugyebár benne van a pakliban... de hát nem.
  • RED BULL F
    #42514
    csak nekem áll fenn az a hiba, hogy rögtön a belépés után alig kattintok egyet és máris hibaüzenetet kapok?
  • Freeman16
    #42513
    Elküldtem erre a címre a nevezésem de ilyen választ kaptam: Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

    <[email protected]>:
    No MX or A records for mconline.hu
  • SUNNY84HUN
    #42512
    Nevezni a [email protected] e-mail címre küldött levélben lehet, a tárgyban szerepeljen a "Szépségverseny nevezés" szöveg. Egyetlen képet várunk JPG formátumban..