94802
  • RYAN012 #42597
    már megy
  • Gyuszopapa
    #42596
    Vettem észre TH közben kivágott.
  • RYAN012 #42595
    20 perc mulva restart lesz a szervereken
  • JuhaAasz
    #42594
    ezért lehet hányni ettől a játéktól...minden szarról...és szó szerint szarról beszélnek az ask marc fuckin fuckba...meg, hogy megkérdezik a közösséget??? LoL...ha egy iciripicirit is néznék, hogy a nagyra becsült közösségnek mi a véleménye, akkor a mostani ask marc felének kábé arról kellett volna szólni, hogy mi a búbánatos faszér játszhatatlan a játék? miért van irgalmatlan mennyiségű bug, és, hogy miként foglalkoznak vele. az, meg hogy a legFŐBB pioritás jelenleg a szuperautók behozatala, ahelyett, hogy a rengeteg játékindulási bugot és egyéb tetves szarságokat javítanák, meg végképp kibassza az embernél a biztosítékot...hát hány amperest tegyek be? 10k-sat?

    ó ha egy kibaszott magyar forintot se raktam volna bele a játékba, most azt kívánnám, hogy húzzák le a rolót az egész world-el...de mivel raktam bele, ezért csak remélem, hogy............
  • trakk
    #42593
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, neked az nagyon megy, hajrá, de megint csak azt tudom mondani, mint eddig, szerezz nekem is :D
  • chris1997
    #42592
    [OFF]
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    más, transporter visszajött és rögtön kapott VIP zondát.. hm :D Support szagot érzek.
  • chris1997
    #42591
    [OFF] Ha odaírod hogy, fuck off fat bitch akkor válaszolnak..
  • tutuhawer #42590
    ez a nitrós téma mindig nagyon rosszul esik... Nissanokat hajtok, amik tuningolva vannak. :( nekem hiába mondanak bármit is
  • trakk
    #42589
    Megnézik azok, csak nem prioritás válaszolni.
  • chris1997
    #42588
    Ling nézett, mindig válaszolt is.
    De ő elment, Drew jött, drew maradt, drew nem válaszol soha...
  • RoboKutya78
    #42587
    fórumot nézni ezek ugyan privát üzenetez küldtem mind a majomnak drewnek lingnek egyik se néz privát mesaget.
  • chris1997
    #42586
    Hja..
    Szóval Classic...
    Mert ha jól tudom, eddig egy autó semmi jött be, ami régibb az MW-nél.
  • chris1997
    #42585
    Szóval, ha az R8 5.2-m fasza az "A"-ban, akkor megy S-be és lesz dolgom? dejó...
  • trakk
    #42584
    A korábbi NFS-ből vett autókat úgy értelmezd, hogy olyanok, mint pl. a blacklist-esek.
  • trakk
    #42583
    Körülbelül igen...
  • B13A6
    #42582
    folyamatosan javítják a tuningolt statokat...most viccelnek...egyik napról a másikra felmegyek és akkor mondjuk a tökéletesen "A" kategóriába megépített ccx hirtelen magasan S lesz vagy mi?!
  • chris1997
    #42581
    Válaszaim rájuk..
    - versenyek nem lesznek megint fasza
    - na várom
    - melyik ősz?
    - Mért lenne, nem is olyan rég dolgoznak rajta
    - Nyomaték a f*szom.
    - Hát, nem vártam mást
    - Én is félek, sose jók ezek.
    - aha, mint múltkor? peerszee
    - OK
    - Lehetséges, kedvenc szó :D
    - Persze, az a fő prioritás, nem a bugok nem, a szuperautók
    - Csak nem? Lesz Honda? Lesz SL300 a NFS III-ból? :P
    - OK
    - Új SUV.. vagy Hummer H1 :D
    - körülbelül nem lesz
  • trakk
    #42580
    Ask Marc 67:

    - A jövő hét keddi patch után az összes Team Escape elérhető lesz majd, ezek közül ugyanúgy lesznek majd class-hoz kötöttek is, amik változni is fognak
    - Az alkatrészekkel kapcsolatos hibák (a negatív statok) folyamatosan javítva lesznek (kedden pl a Cinque biztosan, ami S osztályos lesz alapból)
    - Ősszel érkezik a drag mód
    - Free roam chat-ről még mindig semmi hír
    - Az IGC-s árak nem fognak csökkenni, de a keddi patch-el a versenyek utáni jutalmakat megnövelik
    - A nitró erőssége egyik autónál sincs beállítva, a nyomatéktól függ
    - Nem jönnek úgy területek (nagyon szépen kikerülték az összekötőkre utaló kérdést), kanyonok se jönnek a közeljövőben, se idén, se jövő év elején
    - Az év végén jön még egy nagy valami, ami megint nagy változást hoz a játékba (már előre félek)
    - 3-4 héten belül újabb közösségi eventek jönnek majd (mint a múltkori TE-kihívás), kéthetente
    - Nem jönnek új alkatrészek IGC-ért
    - Lehetséges, hogy jövőre részletesebb aftermarket tuningot kapunk majd
    - A jelenlegi fő prioritás a szuperautók behozása, amik jönnek majd folyamatosan a közeljövőben
    - Az elkövetkezendő hónapokban valószínűleg érkezni fognak autók korábbi NFS-ekből
    - Vasárnap kikérik majd a közösség véleményét a civil autók és rendőrök súlyával kapcsolatban, ha a közösség szerint túl nehezek, újrahangolják őket
    - Hamarosan érkezik egy új "truck" le merem fogadni, hogy a Raptor
    - Valószínűleg kapunk majd lehetőséget, hogy civilek nélkül versenyezzünk... majd egyszer

    Röhejes, hogy egyfolytában arról beszélnek, hogy a közösség régóta beszél erről, arról régóta akarják ezt, azt, és még ezek után is a visszajelzéseket várják mindennel kapcsolatban... könyörgöm, nézzenek már be a fórumra, ott mindenről találnak visszajelzést, nem is keveset...
  • chris1997
    #42579
    Elhiszem hogy át kéne programizni ja...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy kibaszott rücsköt kéne átállítani minden autóra egyenlőre, legalább dolgozna
  • B13A6
    #42578
    Jújj megkérdezték tőlük mi alapján döntik el mi kap hipernitrót :D...és kimagyarázta,hogy valójában ilyen nem is létezik a kocsi blablablája miatt az ugyanolyan nitrónak arra ilyen hatása van..és persze nem fogják egységesíteni mert állítolag az egész motort ujrakéne programozni (?!)
    Persze...
  • RoboKutya78
    #42577
    A sok járgányom közül úgyse tudnék választani, szerintem egyre szebb-ülnek a járgányaim:)

    Ha már versenyezni nem lehet a kreativitásom nő
  • chris1997
    #42576
    Versenyt hozzanak ne team fost :|
  • zsomboor
    #42575
    Jah...kell a nyavajának TE...
  • B13A6
    #42574
    Több event kell?!...team escape nesze nekünk.....
  • tutika14
    #42573
    Az a jó :D Kevesebben lesznek és nagyobb az esély a nyerésre :D
  • RoboKutya78
    #42572
    csak furcsálom hogy facen nem jött hír a versenyről vagy nem kaptam:)
  • chris1997
    #42571
    Vagy dögöjjön meg..
    De lehet nevezni azzal az M6-al :P
  • RoboKutya78
    #42570
    na nem gond ha jön reakció ma mailről van még 80 járgány a garázsban:)
  • tutika14
    #42569
    Valóban :D Lehet használni, csak ne nevezzen vele a versenyre :DDD
  • chris1997
    #42568
    Várom a fordítást, baromi lusta vagyok most magamnak fordítani :D
  • trakk
    #42567
    Ez nem igaz, lehet használni, csak megkértek mindenkit, hogy ne tegyék.
  • tutika14
    #42566
    Bukta, mert boostos matricát nem lehet használni :)
  • trakk
    #42565
    Ask Marc 67 fent, perceken belül szállítom a fordítást.
  • RoboKutya78
    #42564
    na én is jelentkeztem a versenyre bár nem tudom milyen kategoria van e bármiféle kikötés.
    ezzel fogok indulni
  • zsomboor
    #42563
    Bent van már pár órája, 6500 boost szükségeltetik hozzá.
  • tutika14
    #42562
    Hááá ammá bent van nem_?
  • HansKammerling
    #42561
    Sziasztok, a SuperVeloceról valaki tud valamit? mikor ön be mennyibe lesz stb?
  • B13A6
    #42560
    szép
  • kaoszgolyo
    #42559
    A Launcherben be tudtam jelentkezni az Apex - EU-ra. A játékot nem indítottam el.
  • begotten
    #42558
    Hello! Titeket beenged? mert én hiába lépnék be, hibaüzenettel kivág. Server leállás bla-bla....