94802
  • KRTuning
    #42757
    Drift Cityzik, hirtelen sokkal jobb lent mint ez a classos baromság a bugos statokkal alig eventekkel együtt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    még ha árkád is, nincs ennyi szirszarakodás

  • mrhawkins
    #42756




    Uploaded with ImageShack.us
  • B13A6
    #42755
    Slingshot az nem...Traffic magnetet ha nem az kapja aki nálad az 1. az lehet egy apró jel,de azt tapasztalom,hogy ez attól függetlenül is spontán megtörténik(elég gyakran)....Szóval végülis nincs rá módszer...
    Tegnap is sokszor kikaptam 1-2 másodperces különbségekkel a láthatatlan embertől...Zavaró,mert még 2 másodpercet is 1 nitróval simán be lehetne hozni...ő meg persze használt 5 nitrót,gondolom ő látott is engem...
  • kaoszgolyo
    #42754
    Nem olyan, de valószínűleg semmi olyan nem került benne, amit te keresel.
  • xalyy
    #42753
    Valaki tudna válaszolni a kérdésemre?
  • goregrind #42752
    Kell nekem is olyan nyomtató!
  • tutika14
    #42751
  • tutika14
    #42750
  • kowavega
    #42749
    6807
  • tutika14
    #42748
    nem hiszem... nekem is van már 700...
  • gduck
    #42747
    500 Traffic Magnetemet olcsón elcserélném

    UI: még mindig nem lehet a játékban ezt átváltani valami értelmesre?
  • xalyy
    #42746
    Sziasztok! A játék még mindig olyan mint régen? Nincsenek új missziók vagy érdekesebb dolgok, hogy ne lehessen olyan hamar megunni és szintezni jó nyugodtan? Tehát olyasmire gondoltam, hogy még mindig 10x végig kell tolni egy pályát hogy szintet lépj? Jah és még mindig csak az a pár fajta gamemode van? Kösz!
  • veszettróka
    #42745
    A slingshot megbízhatóan jelzi hogy első helyen vagyok vagy sem olyankor, amikor nem látszik a másik versenyző?
    Eddig nem tudtam megfigyelni, mert minidg közbejtöt egy alt+f4. Vagy ha addig el is jutottam, pont nem volt slingshot betéve.

    (Aranyos hogy az összes eddigi cheathackszarság megvan újra a játékban (ma megvolt a 4 másodperces T.Escape droid is - pipa), kivéve az ami már nagyon a tömött zsebükre ment: a TH hack.)
  • Pongyi
    #42744
    Hát addig most tuti nem hagyom abba akármennyi csalóval is futok össze, amíg a Camaro ZL1-et meg nem veszem, ugyanis mocskosul tetszik és veszettül hajtanám.
  • kaoszgolyo
    #42743
    Ennek semmi értelme. :?
  • tutuhawer #42742
    ha nem látom az ellenfelemet, nem megyek oylan gyorsan. Simán kikapok, pedig tudnék még menni. Így azonnal elmegy a kedve az embernek. Sunny is panaszkodik a hibára, meg én is , ez az összefüggés
  • kaoszgolyo
    #42741
    Majd az unokáid megmondják.
  • Pongyi
    #42740
    Most megbuktam vagy átmentem?:)
  • kaoszgolyo
    #42739
    És ezzel akár 41 percet is elkúrhatnak az életedből azzal, hogy 21-e óta 9 helyett 14 másodpercet kell várni a verseny indulására.
  • BENCE4
    #42738
    AVATARHUN játékbamikor futunk össze?:)
  • kaoszgolyo
    #42737
    Nyugodtan megnyugodhatsz, mert a World egy pszichológiai kísérlet, amiben a mocsokságokra adott reakciókat vizsgálják.
  • Pongyi
    #42736
    Skacok mi a tököm van már ma? Napok óta verenyzek ujra alig találkoztam csalóval, csak nagy néha egyel, erre ma sorra minden második menetben teleportáló fasszopókkal kerülök össze. Nagy nyugodtan megyek első helyen, már majdnem beérek erre kirakja a visszaszámlálást... Most komolyan azt akarják h erre a játékra költsek egy forintot is? Amikor a "drága" pénzen megvásárolt A1-emet egy mocskos csaló nyomja le? Kezdenek visszajönni az emlékek h miért is hagytam abba ezt a játékot anno....
  • goregrind #42735
    R8 volt nekem is, értem mire gondolsz! Viszont az új lambó tényleg érzékeny, ha kanyarodni akarsz akkor nem szabad megnyomni a gombokat - csak a kanyarodási szándékra kell koncentrálni! Ha gombot is nyomsz, akkor tied a felelősség!
  • chris1997
    #42734
    [OFF] Szerintem egy pár hónapos R8 4.2 irányítási kiképzés után minden autó irányítható :D
  • goregrind #42733
    Csináltam egy újabb Lambo SuperVeloce videót. Nagyon más az irányítása, mint az eddigi verdáknak, nagyon szokni kell!
  • kaoszgolyo
    #42732
    Mi az összefüggés?
  • SUNNY84HUN
    #42731
    * UPDATE **
    Final hours to revive your Treasure Hunt Streak for free! Tomorrow morning at 10:00 am [PST] the ‘Revive Treasure Hunt Streak’ will go back to its normal pricing!
  • tutuhawer #42730
    amíg nem javítják, nagy a gond. Így nem lehet versenyezni, mert én például nem nyomom tövig, az ellenfél meg igen, és akkor gondban vagyok
  • SUNNY84HUN
    #42729
    lehet csak a baráti listád bugos , előfordul a world ban sűrűn ... amúgy aktív a kölök.. de nullázva van már egy ideje

    ------------------------
    más : ma 20 futamot nyertem zsinórban és ebből 7 db 0 cash 0 rep ea nem javítja ezt soha
  • xXcsabi1987Xx
    #42728
    én mostanában nem látom a futamokban viszont valamelyik nap fent volt a barát listámon de tegnap már nem volt rajta (nem töröltem) na mindegy,ez fura :/
  • tutuhawer #42727
    ha összefutok vele, majd üdvözlöm. Komolyan. Mindenkinek szoktam köszönni, akivel találozok a futamokban
  • xXcsabi1987Xx
    #42726
    sziasztok
    tudtok valamit CSABAMAGYAR24-ről? csak mert mostanában nem látom egyik EVENTBEN se :D
  • tutuhawer #42725
    Szép lett a gép, és bizony jól is megy. A hangja pedig - rendben van nagyon
    Közben tegnap videóztam egyet, alakulnak a beállítások fraps-ban, és elég stabilan megy
    youtube
  • noxwill
    #42724
    Jajaja csak elküldés után esett le és már nem akartam spammerkedni
  • SUNNY84HUN
    #42723
    így jobb és nem kell másolgatni :P
  • noxwill
    #42722
    Bocs a kép lemaradt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.kephost.com/images4/2012/9/2/5peeign01iy1c0i9n17n.png
  • noxwill
    #42721
    Az egyetlen autó amit a lengyel boostos érában nem tudtam megvenni. Most pótoltam

    Sajnos a CarClassal nem igazán járt jól. Jelenleg a B osztályra van maximalizálva street alkatrészekkel és egy Pro motorral. Ha az A osztába helyezném át esélye nem lenne a sok Zonda meg GTS ellen. Bár jelenleg a sok MR2vel sem bír el a relatíve gyenge NOS miatt.... Pedig gyönyörű autó és a hangja uuhhhhhh
  • tutuhawer #42720
    Na, eznem semmi, ilyet még én se láttam.
  • goregrind #42719
    Lamborghini Murciélago LP670-4 SV tesztelgetés...
  • SUNNY84HUN
    #42718
    1 lfa




    és 1 kis érdekesség