94802
  • kowavega
    #42717
    europai
  • Leo 1991
    #42716
    melyik szerveren vannak magyarok,mert most újra kezdtem de elfelejtettem :)
  • B13A6
    #42715
    5 ellenfélből 3-mat csak állni látok ...marha jó..így fogják megoldani a ram problémát?..mindenki áll senki se rammol
  • B13A6
    #42714
    Már zsinórban 3x kapok ki egy szellemeset játszó drivertől....olyna kurva nehéz megcsinálni ezt buziéknak?!
  • gduck
    #42713
    Most vettem elő a játékot újra, de kiábrándító hogy kb. 500 verseny kell egy autó megvételéhez XD
  • zsomboor
    #42712
    Jó, de akkor még nem ígergettek új várost
  • gduck
    #42711
    2,5 éve már mentek a béták, az majdnem 3 ;)
  • eclipse131429
    #42710
    halihó mindenkinek
  • HUNRRIKAN
    #42709
    szia bence hogy vagy ? mi a helyzet , rég láttalak.
  • kaoszgolyo
    #42708
    Rakás szar.
  • BENCE4
    #42707
    huncúúút:DD
  • BENCE4
    #42706
    buzi devi:D
  • chris1997
    #42705
    jelentkezz erre a címre:
    [email protected]
  • Driverkiller30
    #42704
    Hogyan tudok jelentkezni a szépségversenyre?
    A TCM weboldal nekem nem működik :S
  • kowavega
    #42703
    vicces hs:

  • zsomboor
    #42702
    ja hát igen, az vitathatatlan tény hogy elvileg már régen ott szaladgálunk rajtuk...
  • janihunk
    #42701
    Akkor 2 mind1 aszem a TCM en van a cikk hogy jönnek majd a KÖZELJÖVŐBEN új városok (Kanyon, az undrcover világa és még egy meg nem jelent nfs városa is.)
  • zsomboor
    #42700
    3 éve még nem is megy a játék
  • Quqa
    #42699
    Héló haló jóember hol látsz olyat hogy „szar” az lett írva: „2db IGS perfect-el úgy kilő a rajtnál hogy”.

    Megjegyzésként meg néhol jobbat megy mint a GT2, ott a profilom (lehet mazsolázni), ha már Tutu felrakatta pedig sosem kértem sőt ...
    Megj.2: Az ellenfelek meg általában erősebb statal rendelkeznek!
  • janihunk
    #42698
    Se chat se új város. 3 éve be van ígérve 3 város. Nem hiszem el hogy nem folyt be annyi pénz hogy ne 15 ember hanem 30 dolgozzon ezen a kibaszott játékon.
  • smokes
    #42697
    Quqa
    Nem a listáról beszélek 3-an mentünk és a GPX kicsit lemaradt, nem írom ki nyert, mert a hencegést meghagyom brian tesónak.
    Az MR-el Spade-n manapság is GT2-k GT3-ak mennek a levesbe.

    #42687 Nem tudom hogy jó e a lista egy biztos az M1-em 2db IGS perfect-el úgy kilő a rajtnál hogy a Porsche-k sehol sincsenek hozzá képest.
    Hát ja, az RTR-X sem kutyafüle nitroban.

    <-- ehez annyit fuznek hozza hogy ha ugyan olyan alkatreszek vannak a porsche-ba mint a bmw m1 proccar-ba is, es ugy ott hagyod oket ami relativ, majd akkor mond hogy szar:-)
    mert sztem minden auto verheto egy ido utan.
  • SUNNY84HUN
    #42696
    igen pofás ez az rx7



  • chris1997
    #42695
    Amikor Devellis behozza.
    Utána a Worldnek annyi, Honda csődbe viszi licenszcsalásért :D
  • SUNNY84HUN
    #42694
    egy olyan vti -t el tudnák képzelni mr2 , gxp , rx8 mellett király kategóriának mint az enyém
    mikor kerül a worldba Honda ?
  • chris1997
    #42693
    RX8-at én is...
    Kinyomtam egy kicsit, hát meglepi volt, szépen megy.
    Nagyon gyors autó, de az a másik rízsrakéta nem bejövős, nagyon ne,.
  • SUNNY84HUN
    #42692
    mr2 -m is van meg gxp -m is mind a kettő full tuned , gxp stabilabb széles nyomtáv miatt a kanyarban de mr2 fürge riszálós autó és nitroja kemény eléggé .. mr el is sokat nyertem de gxp vel is a beacon s -en
    a " rizsrakéta " nálam is befutó de jobban csípném ha az rx8 lenne ennyire ütős
  • chris1997
    #42691
    MR2 mondom, csak a nitró miatt nagy szám.
    Hidd el, ha az nem lenne neki, senki nem venné.
    GXP meg igen is, nyerő autó és pont. Amíg tudok MR2-t verni vele, addig működőképes az autó. És mégis mennyi az a kicsi? nem hinném hogy sok. Félted a divatautókat mi? :P
  • veszettróka
    #42690
    Nem a maxon felül, -nem olyan hosszú az a út. Viszont van olyan hosszú hogy a nitro ne tartson ki a végéig. (alap kocsik)
    Gyorsul nitró nékül , majd nitroval és megnézi hogy az mennyit segít bele. Ha már a startnál elnyomja.
    (pl. alap GT3 Rs esetében 226 kmh és 259 kmh volt a két mért sebesség)
  • Quqa
    #42689
    Nem a listáról beszélek 3-an mentünk és a GPX kicsit lemaradt, nem írom ki nyert, mert a hencegést meghagyom brian tesónak.
    Az MR-el Spade-n manapság is GT2-k GT3-ak mennek a levesbe.

    #42687 Nem tudom hogy jó e a lista egy biztos az M1-em 2db IGS perfect-el úgy kilő a rajtnál hogy a Porsche-k sehol sincsenek hozzá képest.
    Hát ja, az RTR-X sem kutyafüle nitroban.
  • JuhaAasz
    #42688
    tehát a lista aszerint rangsorol, hogy a max sebességen felül hány km/h-t ad a nitró?

    mert, ha igen, akkor továbbra is hülyeség
  • veszettróka
    #42687
    A hajógyárban van az az egyenes szervízút keresztbe, ott elgyorsulsz a falig nitróval, majd nitro nélkül. a különbség lesz a nitroerő ami abban a lisitában van.
    Pont van egy alap GT3Rs-em (megvettem mikor fenyegettek hogy kiveszik, azóta csak porosodik ), na én most 33 kmh-s nitroerőt mértem (a listában 29 van)

    A '69 es Boss is igaz lehet, amúgy az RTR-X nincs a listán...
  • chris1997
    #42686
    Aha.
    Júliusban lehet volt előttem egy RX8, de akkor csak annyit láttam, hogy ott valaki megelőzött GXP-vel.
    Hát léptem egyet

    Azt én is tudom, hogy az RX8 jó, sőt. Baszott jól gyorsul stb.
    (na itt a gyanú, hogy annak hol a nitrója, miközben ott az 135i és annak van, pedig lófasz az, az RX8 gyorsulásához... )
  • Quqa
    #42685
    Nem mondtam hogy most volt, de elvileg az autókhoz nem nyúltak semmit, bármit is kamuznak De Wellis-ék, amúgy júliusban volt.
    3-an mentünk te, én, meg Nox akkor volt.
  • chris1997
    #42684
    És hol az RX8? Mert magam előtt csak MR2 meg Eclipse-ek vannak :P

  • chris1997
    #42683
    Mit mondtál? nincs is Beacon akkor hogy?! :P Amióta van Car Class azóta nem.

    BOSS meg, igen jó a nitró de hogy az a legjobb nitrójú...
  • Quqa
    #42682
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem szokásom beégetni senkit, de Beacon & Station kicsit eléd került az RX8 is és az sehol sincs az MR2-höz.

    Hát a 2.-ban van valami nemrég mentem egy uberfasza lambo 640 ellen (a sofőr is kiváló volt) és az alap Bentley TE tartotta vele a lépést, igaz kellett neki pár PU, de egy deka NOS skill nem volt benne.

    A Boss-t próbáltam valami iszonyatos a nitroja az jó helyen van szerintem.
  • JuhaAasz
    #42681
    én ennek nem állítottam az ellenkezőjét. és nem is akarom :D
  • chris1997
    #42680
    [OFF] Akkor is kamuznak DeVellisék :D
  • JuhaAasz
    #42679
    lehetne sorolni órákig...LFA, Hemi Cuda, TT RS, RS4...tény, hogy a nyomaték alapján meghatározott NOS erősség is óriási kamu Drew-éktól, de ez a kis összeállítás is egy nagy kupac vicc...aki ezt csinálta mennyire gondolta komolyan? 0-hoz erősen közelítő a valóságtartalma
  • chris1997
    #42678
    Mondjuk a 69'-es BOSS ott érdekes...