94802
  • Gyuszopapa
    #42798
    Fel vehet engem is valaki a barátlistára:GYUSZOPAPAHUN
    Álltalában későn játszom este 11-től,néha napközben is.
  • GEMPAHUN
    #42797
    Nem kéne mást piszkálni attól hogy te nem tudol vezetni meg amugy is ismerem a sárcot és egészen jól megyen én is szoktam vele menni
    lehet hogy ha velem is mennél multíban akkor le csalóznál
    (Idézet TUTUtól én azért nem megyek veled mert gyenge vagy!)
    (Az én idézetem sofőr teszi az autót kiváló vezetővé!!! )
    Próbálkozni lehet csak nem jó szemszögből nézed !!! .
  • B13A6
    #42796
    Nah ez szép....és az ilyen játékos állítólag "nem árt " nekem semmit...Amikor nem lát engem nyugodtan tökig nyomhatja a nitrót ,mert van neki,jogtalanul...
  • tutuhawer #42795
    jár a piros pont oda. Deathracer1893-nak pedig a fekete pont. Sajnos. Lehet bemondani, hogy nekem ennyim van, én ezt tudom, meg azt tudom, lehet verni a mellünket, de ne így:

    Mentem ilyen versenyző ellen is multiban, és a csúnya, hogy megy a duma is még és én vagyok a szemét, ha belegázolom a betonba virtuálisan. Váltottam pár szót korábban egy kiváló játékossal és mondta, ahonnan ő jön, ott egy figyelmeztetés van, itt ez egy teljes restart lehetne, és a következő kihágásért e-mail BAN jár. Itt ez egy jó rendszer lenne, tetszene.
  • CortezK2
    #42794
    Vagy csak benézte a két trafficot a szembe sávban amit Avatarhun elkerült, aztán a nitrója lehet még töltődött, ezért nyomott egy magnetet, mert azt is lehet

    Ettől függetlenül a véletlen/meg nem történt rammolások még jelen vannak ,ahogy írtad
  • goregrind #42793
    És ezt mind versenyekkel, rendőrözéssel szedted össze - semmi TH trükk, IGAZ?
  • tutuhawer #42792
    a videó nagyon jó lett , és még jobb tapasztalat volt látni valamit kívülről. A futam 50. másodpercénél elszáll a kolléga (agya), mert ott történt valami. Így ítélje majd meg mindenki a rammolásokat a jövőben... tanulságos. Hozzá sem értél, mégis balhé volt, a mágnest is azért dobta rád. Fogalma sem volt , hogy nem szándékos. Pedig nem volt szándékos a nem is összeütközés, hisz nem volt kontakt tőled. Team escape-ben ez káosz, és mégis a magyarok fele azt mondja, direkt szorítják le. Hát nem véletlenül mondom, mondtam, hogy a játék csodákra képes, és marhára nem minden az, aminek látszik.

    (jó lett a neved a youtube-on)
  • HUNRRIKAN
    #42791
    http://www.youtube.com/watch?v=jwUve0dH320&feature=youtu.be itt az első videóm srácok ma úgylátom úgyis videós nap volt
  • pmarky
    #42790
    ahmmm :))
  • tutuhawer #42789
    látványos előrelépés, büszke lehetsz az elvégzett munkára
  • trakk
    #42788
    Hát, igyekszem is, hogy dübörögjön.
  • tutuhawer #42787
    mondom, akkor jól látom. Amióta ott vagy, azóta dübörög
  • trakk
    #42786
    Pár hete csatlakoztam be pont ennek az oldalnak a szerkesztésébe. Azóta sokat kalapáltunk rajta. :P
  • kowavega
    #42785
    Hogy mondod? :)
  • tutuhawer #42784
    na, ez egy frankó videó lett, bizony szépen terelgetted a corolládat.
  • SUNNY84HUN
    #42783
    üres ( tuning és skill mentes ) speedhunteres corollával is lehet jókat menni megrakott autó ellen , csak pálya ismeret és rutin kell

  • tutuhawer #42782
    szerk: egyébként nagyon hasznos az oldal, kösz az infót. Pár hete még elég üres volt
  • tutuhawer #42781
    de ez angol... ha angolosoknak akarok mondani valamit, akkor ilyet mondok:
    -What do you call 300 white men chasing a black man?
    -The PGA tour
  • SUNNY84HUN
    #42780
    találtam egy ilyet ,lehet nézelődni

    nem mindig pu -zok de ha gurul a gyógyszer akkor megesik hogy beremeg a kezem de nélkülük is jól megyek
  • tutuhawer #42779
    csak a fórumban megy ám nekem...
  • mamiya70
    #42778
    azt vele mecccccseld le :)
  • tutuhawer #42777
    pedig de igen, piskóta... megeszem reggelire
  • mamiya70
    #42776
    nem semmi ez a rengeteg POWERUP...
    nem vagy piskóta... :)))
  • tutuhawer #42775
    az a szemüveges lejjebb én vagyok
  • SUNNY84HUN
    #42774
    beépülsz az egyik országba az mindegy melyikbe mondom én hogy CIA ügynök vagy
  • kaoszgolyo
    #42773
    Értem.

    Jó nekem. :)
  • tutuhawer #42772
    te nitró nélkül nyomod. Én meg tudnám nyomni még 2 nitróval és akkor nyernék. Nem teszem, mert sehol senki, közben meg mégis... Minden futamon 10 nitróval meg nem lehet menni, mert nem sok embert ismerek, akinek van annyi tölténye. Tehát így értem, hogy nem nyomom vagy nyomom a gázt. Hány nitróval nem nyomom, OK így? Téged ez a gond nem érint, mert nem nitrózol vagy csak ritkán.
  • kaoszgolyo
    #42771
    Értem én, de úgy vagyok vele, hogy vagy megyek, vagy nem megyek. Attól nem leszek gyorsabb, hogy valaki előttem van, de attól sem, ha nincs előttem senki. Szinte mindig nyomom, ahogy csak bírom.
  • tutuhawer #42770
    ez az, ide megy a piros pont. Ugyanez a tapasztalat, Kaoszgolyónak is ez a válasz. Így nem látom, mi merre mennyi, így kapok, kapunk ki , pedig mennénk jobban , de hát nem tudjuk, hogy menni kéne. Versenyeznék, de ez nem verseny, hanem lutri, ez elrontja a kedvem kicsit, inkább megyek privátokat külföldiekkel, beépülök az egyik országba, az mindegy, melyikbe...
  • SUNNY84HUN
    #42769
    most lesem kowának 6807
  • chris1997
    #42768
    Nem mondjuk meg, ami egyszer le lett írva bocsáss meg :P
  • kaoszgolyo
    #42767
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor a te epéniszed kisebb.

    De még megnőhet.
  • mormotax2
    #42766
    nagyon jó ez a kép beálítottam hátérképnek
  • SUNNY84HUN
    #42765
    én nyertem 2689 db
  • Failbunny
    #42764
    Szevasztok,mi lett a TCM-el?
    Szeretnék egy képet beküldeni a szépségversenyre,ha valaki csak a címet meg tudná adni az nagyon jó lenne :D ??? ??
  • Undertaker189
    #42763
    Nekem 2500 körül :D
  • Nomish
    #42762
    Stipistopi az R33 :D az még úgy elférne a garázsomban a 4 darab R34 és az R32 mellett ^^
  • zsomboor
    #42760
    Elindítom a játékot és mi fogad: you starter pack is successfully mittoménmi, nem emlészek rá csak az elejére..azt utoljára 2010-ben láttam
  • veszettróka
    #42759
    Jaja, azóta megfigyeltem. Akkor engedi a slinget megnyomni amikor beér a láthatalan mázlista és elindult a visszaszámláló.

  • Failbunny
    #42758
    Szevasztok,mi lett a TCM-el?
    Szeretnék egy képet beküldeni a szépségversenyre,ha valaki csak a címet meg tudná adni az nagyon jó lenne :D