94802
  • Quqa
    #42839
    Hiába az LFA (ha jól látom) jól gyorsul még a jó pár civil ütközés ellenére is. A végére kíváncsi lettem volna (saját vidi?) hogy hány PU-t nem használt el.
    Nálam miért így néz ki a topik IE alatt?
  • goregrind #42838
    ok, ismét sikerült érthetően írni (éjszakás műszak utáni ébredés betegség... )

    1.-ben "kapja" akart lenni, nem "kapcsa"!
  • goregrind #42837
    Nálam spec azért van multi közben bekészítve a mágnes, mert:

    1. Sok van belőle és ha gyökér valaki akkor kapcsa csak a jót
    2. Az ilyen gyökereket szoktam áldani vele:

  • kaoszgolyo
    #42836
    Különösen, ha Szabi nem kapcsolja le a Napot.
  • pmarky
    #42835
    hát ez van elobb utóbb mindere fény derul
  • JuhaAasz
    #42834
    pedig van egy két elég jó időd...erre lejáratod magad a th hackel...

    fogadd őszinte részvétem...khm...akarom mondani gratulációm
  • JuhaAasz
    #42833
    pontosan. itt a lényeg.
  • chris1997
    #42831
    [OFF] És azt Szabi nem szereti.. :D Lehet lekapcsolja a napot?! :PP
  • B13A6
    #42830
    Megint lebukott egy csíter és ugyanaz a szitu mint multkor nem ám kussolna hátha elcsendesedne a téma,hanem megtáltosodik és ír ír ír ír,magyaráz...
  • pmarky
    #42829
    *mondtam xD
  • pmarky
    #42828
    én nem vagyok buszke rá hogy csalással szereztem partokat, 1 szóval sem monstam ilyet....hát valaki kibírja valaki nem ..elvi dolog
  • chris1997
    #42827
    [OFF] Vagyis, ha nem bírod, hogy nem kapsz partot, akkor vagy veszel Card packot, vagy kitartó leszel, vagy hagyod a játékot...
  • chris1997
    #42826
    Neked is sok autód van.. és mi az hogy nem tudod kiépíteni?! O.o
    Van MR2, GXP, GT2... és nem tudsz kiépíteni egyet?
    Nekem is van néhány, nekem sincs még kiépített autóm, de mégis elvagyok. De ne légy büszke rá azért, versenyezni nem hinném, hogy itt már fognak veled :P Csalással szerzett partok = Csalás a versenyen is.
  • pmarky
    #42825
    hát igen de ha van egy pár kocsid és egyszeruen egyet sem tudsz kiépíteni normálisan mert nincs mibol akkor csábító tud lenni :)) ...mindennek van határa xD
  • SUNNY84HUN
    #42824
    hát ez az , de hála istennek sok ember hiába kap sokáig 0 partot vagy csak fost nem áll neki th hackelni
  • pmarky
    #42823
    nekem az elég indok volt :)) ..de hát mindenki más a hozzá állása a dolgokhoz
  • chris1997
    #42822
    A 0 part nem lehet kifogás...
    Nincs benne semmi jó. És ahogy B13A6 írta, ja genyóbb....
  • kaoszgolyo
    #42821
    Mert egyáltalán nem, vagy nem kifejezetten vág a témába, azaz off. Azért szürke, hogy könnyebben átsikoljon felette a tekintet.
  • RYO21
    #42820
    Engem csak az érdekelne, h miért kell szürke betűkkel írni ebbe a topikba? Alig lehet kiolvasni az írásotokat.
  • Quqa
    #42819
    Én ezt a hack-elés (csalás) dolgot nem értem nem teljesen mindegy ki nyer EMBEREK (vagy némely kis gyerek), ez csak egy játék, és tök mindegy esik e jó alkatrész, mert ugyan olyan jó versenyeket lehet futni utcai ill. verseny alkatrészekkel mint a szijjel tépett ultrákkal.

    A napokban direkt előkapartam a 2 Boss-t (T2–3-ast, alap cuccokkal) és bementem mindenki ellen és ez a szeszto vagy mi a fene vagy az a 6000-es új lambo sehol sem volt, de ment a levesbe az RTR-X is az általam legjobban gyűlölt Paradise Hotel-en.
  • kaoszgolyo
    #42818
    Már értem.

    Még az érdekelne kicsit, egyáltalán miért van bárkinek is mágnes bekészítve?

    Este legalább tíz meccset tudtam menni egyhuzamban, a játék újraindítása nélkül. Nem semmi, ugye?
  • pmarky
    #42817
    elhiszem hogy igazság talan volt a th hack...én is turtoztettem magam tolle 1 darabig ..míg meg nem untam a 0 napi partot...
  • Nomish
    #42816
    Nyilvános meghurcolás? :D Már készítjük a máglyát! xD
  • B13A6
    #42815
    Remélem te is a th csítre értetted....
    Az eddigi csítereinkkel is láttad mi lett...ez is csak úgy van..
  • veszettróka
    #42814

    Ismered azt a viccet amikor a partin a kisember odalép a fotómodellhez:
    - Maga gyönyörű lefeküdne velem százmillió forintért?
    - Hmm, hol, mikor?
    - Ma este nálam, oh, most csak 10 ezer forintot tudok adni.
    - Mégis minek néz magam engem, olcsó kurvának?
    - Azt már tisztáztuk , most már csak az áron vitatkozunk...
  • pmarky
    #42813
    ez van...
  • B13A6
    #42812
    Jaja...ez sokkal pofátlanabb...
  • pmarky
    #42811
    szerintem
  • pmarky
    #42810
    az egy kicsit más mint a th hack
  • veszettróka
    #42809
    Kapj egy csabamagyar24 féle cheatert aki verseny közben többször lemarad hogy ezerrel úgy seggbetoljon hogy kilométereket repülsz. Aki aztán beírja neked hogy "hé koma csak viccelek, ne vedd komolyan..."
  • pmarky
    #42808
    nem a feszulés miatt raktam fel a képet ..nem az volt a célom hogy most megmutassam nekem van a legtobb vagy ilyesmi ..csak a szórakozás kedvéért...de ha ti ilyen vérre menosen veszitek ezt a játékot....
  • HUNRRIKAN
    #42807
    igen észre vettem ezt a rammos dolgot az első 10 versenyemen agyba betonba döngettek mint láttad a srác megpróbálta de nem sikerült neki mert vissza felé csattant az ostor és a magnetet pedig nem tom mért kaptam :)
  • B13A6
    #42806
    Aztán ha megkérhetünk légyszíves érthetően írni...ilyen hányást legutóbb bria....tudjuk kitől láttam....
  • HUNRRIKAN
    #42805
    nekem nincs nitróm de ami van az el is megy akár egy versenyen ahogy láthatjátok nem tudom hogyan lehet 10 000 ezret felgyűjteni de a tippeket várom
  • GEMPAHUN
    #42804
    hát aszt én is látam már valami KÖNEK Hívják a gyereket tudom hogy kiről beszélsz
  • veszettróka
    #42803
    Annál undorítóbb nincs mint amikor hackel valaki és janizik vele. Egy olyan közösségben amelynek tagja az eredeti játékot szeretik, az köti össze őket.
    Ez a 15ezer nitroval hencegés sokak számára ugyanaz mint amit sziklameeen vagy ki csinált - beélesíti a speedhacket, aztán beír a magxar csatra hogy kihív bárkit (amikor még megvolt a chat - ő aztán pont kifogta Undertakert, aki nem akkor jött a holdról..)
    Hackeljen, nyilván meg tudja indokolni miért teszi - meg úgyse tudjuk megakadályozni - de aztán "csendben kussolva játszódjon magába."
  • GEMPAHUN
    #42802
    Tutu veled az a gond hogy nagyra tartod magad nem mint ha én is gondolod hogy az arc nagy akkor fel kell vállalni !
    Én saját hibámból szoktam tanulni !!! de mint úgy ahogy más is !!.
  • kaoszgolyo
    #42801
    Honnan tudod, hogy balhé volt?
  • tutuhawer #42800
    Tutunak néha nagy az arca, ezért kell beverni néha. Lekezelő nem szoktam lenni, de a pályán őszinte igen. Ha valakivel nem szeretnék elindulni, mert nem tartom annyira jónak, akko nem megyünk, ebben semmi érdekes sincsen. Multiban pedig, Gempa, ha megelőzöl, gratulálok. Még a csalókat se szoktam lecsalózni.
  • Nomish
    #42799
    Az lehet,hogy egészen jól megy a srác,az is lehet hogy néha Tutunak nagy az arca :D De 7ezres TH streak? Könyörgöm...legalább vak ne legyél! :D

    Más: Tutu,mellesleg adhatnál valami tanácsot,hogy újabban miért fullad le az R34-em,jól olvasod lefullad...-.- Mindkét profilomban ezt jásza most mind az 5 darab R34. És lövésem sincs miért,különösen az Ultra tuned régi bodyshoppos a legelső profilomban. Te vagy a nagy import tuner mester,nézz be a motorháztető alá! :D