94802
  • kaoszgolyo
    #43128
    Nem. Az én ötletem jó.

    Szabi azt ír, amit akar.
  • kaoszgolyo
    #43127
    Azért azt tudni kell, hogy egy-egy triviális dolgot _jól_ leprogramozni nem feltétlenül könnyű. Egy-két kisebb változtatás ami már meglévő rendszert érint, komoly átgondolást, tervezést igényel, mielőtt le lenne programozva. Minél több a funkció, annál nagyobb és bonyolultabb a kód, annál több infó kell a supportosoknak, azaz többe kerül fenntartani a rendszert. Viszont apróságokért senki nem fizet többet, ha csak nem az a kicsi jelent neki sokat. Ezek mentén egyensúlyoznak a fejlesztők, a lehető legtöbb profitra törekedve.
  • kruger445
    #43126
    Ez olyasmi, mint az én vásárolható szponzormatricás ötletem: jó ötlet, leírva is jól hangzik, aztán Szabi ráírja, hogy nem.
  • HansKammerling
    #43125
    Nem lenne rossz ötlet, de ezek lusták, itt egy fasza játék, amiben K*rvasok kiaknázatlanság van, annyi lehetőség, de basznak rá, Pont ennyi, nincstovább

    Az egész fejlesztőosztályt lekellene cserélni, de komolyan, egyszer mentünk groupban öten, és egy ilyen "brainstormingot" tartottunk, mivel lehetne jobb a játék, szerintem vagy 3 oldalnyi ötlet összejött, ami még nincs, lehetne, mekönnyebbítené a dolgot. De ez van...
  • kaoszgolyo
    #43124
    Van egy nagyon jó (higgyétek el, tényleg az :D) ötletem. Faja lenne, ha a gyári felnikből lenne többféle méretű. Azaz egy "kártyát" lehetne venni ill. nyerni, amin a felniméret szerepelne, és bármelyik kocsira rá lehetne tenni. Tehát ráteszed a kocsira, ahogy most a felnit kell, és a gyári felni mérete változik. Mondjuk nem feltétlenül lenne egyszerű átméretezni a kifejezetten az adott kocsihoz adott méretben készült felnit, de némelyik biztos jól sikerülne a dizájner csapatnak. Se a 240 SX-re, se a 959-re, se a Fairladyre nincs normális felni a gyárit leszámítva, viszont jól mutatna rajtuk egy kicsivel nagyobb átmérőjű gyári felni.
  • HansKammerling
    #43123
    Sok benne a HA, szerintem jó az D osztályban
  • janihunk
    #43122
    Told fel fulra, ha nem egy fullos MR2 vel kerülsz össze akkor leveri.
  • kruger445
    #43121
    Csak most vettem észre, mert most pörgettem végig az árakat... Amúgy a Clióba csak egy Omnia motor és egy Nova-T váltó váltó fért bele úgy, hogy D-ben maradjon, így 226 a vége.
  • kaoszgolyo
    #43120
    Én is vásároltam. Újabb szuperautó a garázsban. :)



    Ma ez lehet a legjobb vétel:
  • KillerBlue
    #43119
    A Reventon már közeledik! :D
  • Ryder159
    #43118
    Már 2 hete annyiba kerül
  • kruger445
    #43117
    Hohó, az IGC-s Murci lecsúszott 1,7 millióra? Klassz.
  • kaoszgolyo
    #43116
    Szerintem a régi (nem origines) EA felhasználónevet vagy megjelenítendő nevet.
  • Ryder159
    #43115
    Hát bármit írok be minden invalid...
  • Ryder159
    #43113
    Szeretnék valamihet hosszászólni EA fórumban és ide dob:

    mit akar ez tőlem?
  • janihunk
    #43112
    Egy fenét, hozzá se nyúltak. Ugyan az az egész.
  • kruger445
    #43111
    Én is pont ilyen Attack felfüggesztést nyertem tegnap TH után. (Már csak turbó, fék és kerék kell és lesz egy ultra Hacsim.)
  • Ryder159
    #43110
    De jó hogy javították:

  • kaoszgolyo
    #43109
    Mert sokszor nézted a Cápali és Cápetit.
  • kruger445
    #43108
    A Clio V6-ot már a Most Wantedben is szerettem, lehet megveszem. Semmi klasszikus?! Megint??
  • Ryder159
    #43107
    Ja bocs csak 4.000.000 kell a 3 autóhoz. 1.400.000 a panamera? annyira jó lenne???
  • chris1997
    #43106
    460.. Drag szaga van
  • veszettróka
    #43105
    + 7 dragpályának ismerjük már a nevét:
    ARCH RUSH, BACKWOOD SPLIT, BREAKNECK, TURNPIKE CATWALK, SPEED FAIR, NEON CROSSROADS, BACKSTREET STRETCH

    hmm, hány megás is volt ez a frissítés...
  • janihunk
    #43104
    Clio nagyon jó. MR2 is vertem már le vele.
  • Ryder159
    #43103
    Lamborghini Reventón a mappában...
  • veszettróka
    #43102
    Ujjé, 43 (45?) másodpercről indul a számláló a szobákban! Ez már önmagában jó hogy kiesik fél perc unott klikkelgetes a többiek autóira, de fontosabb hogy újra esély van arra hogy ne 6 fős teli szobás idegbeteg tolakodások legyenek csak.
    Pl. ha joinolok és várnom kell pár másodpercet, jön valaki ,ő vele is várunk pár másodpercet és csak utána ready-zünk mindketten , akkor abba a szobába onnantól már nem tolakszik be senki.
    Persze most sokan suliban vannak, este főműsoridőben kell megnézni - de úgy néz ki visszajönnek a nem teli szobás versenyek.
  • Ryder159
    #43101
    valószínűleg azzal kezdem én is aztán clio, aztán ha még lesz kedvem akkor DBS
  • Ryder159
    #43099
    460MB???? A következő 1GB lesz?
  • Ryder159
    #43098
    Ez így nem jó. a DBS a Clio és a Panamera kell. Hogy szedek össze rá annyi lóvét, úgy hogy nincs kedvem játszani...
  • lorci
    #43097
    Nem tudom, mert elfogyott a skillje és nem szoktam nitrozni
  • gduck
    #43096
    Tiszta ingyé van, megyek ~500 MP versenyt és már meg is vehetem
  • noblem1983
    #43095
    Az Aston Martin DBS kiváló autó és még kanyarodni is tud elég könnyen, nem kell vele gépészkedni mint a Vantage-el. 1.8 millió meg nem sok érte én a boostot sem sajnáltam érte nem, hogy az ingyen játékpénzt
  • noxwill
    #43094
    DBSnek örülünk
  • Freeman16
    #43093
    Jó a nitroja?
  • lorci
    #43092
    Szerintem megéri legalább is idáig azt a benyomást kelti ugyanis megvettem és nem tettem bele egy alkatrészt sem hogy úgy megnézzem mire képes és egyből összetett egy CCX-es jól felnyomva és lehet hogy béna volt aki irányitotta de lenyomtam a ..fapados.. astonnal.Most nyomom teli ultra alkatrészekkel remélem jobb lesz tőle...
  • csiliboy
    #43091
    Jó reggelt!

    Így éjszakás után döntöttem: iszok és vezetek (mármint a World-ben) :D

    Megyek megnéznem alszanak-e még a csíterek

    A lentebb felsorol új IGC-és autók közül első blikkre egyik sem érdekel, de majd meglátjuk :)
  • B13A6
    #43090
    (Az el camino eddig is bent volt)
    Nem mondták,hogy mindig 6 autó fog érkezni,hanem néhány...gondolom 6-tal kezdték aztán ez inkább csökkenni fog....
  • B13A6
    #43089
    elvileg 50%-kal több casht ad,nem is olyan drága az
  • CortezK2
    #43088
    460 Mb peccs wtf?
  • kowavega
    #43087
    jól láttam, hogy nem láttam új autót?