94802
  • Overburner
    #43168
    Én is imádom. Nekem az első kocsim az egy Datsun 240zg volt eszméletlen gép szinte mindent eldángált t1-en kivéve a MR2 de akik nemtolták annyira jól azt is megverte. Azt azért sose éretettem ezeket a túl OP kocsikat. De ez a class rendszer megoldotta h ne kerüljek össze vele legalább. :D Én 1 ujitást hoznék be, választható ghostrace opciót.Sok problémát megoldana. :D Focus fasza ha tudja vezetni akié, leglaább nem az a nitrospammoló fos, mint egyik másik.
  • Ryder159
    #43167
    Én ezt a profilomat a Focus-al kezdtem, és level 40-ig bírtam vele, mígnem meglett az E46, majd jött a lengyel boost...

    nagyon szerettem, de aztán egy gyengébbnek éreztem...
  • noxwill
    #43166
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te mennyire vagy pihent hogy ez eszedbe jutott???
  • Overburner
    #43165
    Google-ról másoltam. xD Ezvolt a 2. kocsim még Sponsorpayyel szerváltam össze rá az SB-t. Elég rég ilyen már.:D
  • Overburner
    #43164
    Engem is volt h felidegelt, fogtam Ragequit azt 3 napig lehet rá se néztem vagy több, most is több mint 3-4 hónapig hozzá se értem. Nem mert szar volt hanem meguntam, volt jobb. De most megjött rá a kedvem felmentem és egészen tetszettek a változások amit csináltak.
  • RoboKutya78
    #43163
    A kis koppintós:)
  • Overburner
    #43162
    Ahogy érzed, de ha ennyire foglalkoztatnak ezek a problémák mindenkit, mi az istennek kell játszani? Én ha valamit nem szeretek otthagyom azt leszarom, nem ülök a gép elött morcosan azt játszok h huuuu de ideges vok mert megbaszott a csiter a kocsijával....meg stb. Millió játék van a világba sőt még ki is lehet menni a levegőre ha annyira unatkozik valaki. xD De ha valaki játszani akar és NFS W-vel akk az ne panaszkodjon ennyit. Ha annyira szar akk nemkell játszani meg beszélni róla.
  • B13A6
    #43161
    Ezen inkább röhögök egyet és boldogan továbbállok...
  • Overburner
    #43160
    Sokan nyavajognak h mi szar meg mi nem de ez egy ingyenes játék véges dolgokkal.:D És tudjuk h az EA mostanába nem remekel. Én nagyon sokat játszottam mostanába az APB Reloadeddel ott is mindenki csak panaszkodik h min kéne javitani meg h mi szar és miért nem tesznek semmit meg miért azt csinálják amit csinálnak. Valszeg azért csinálják mert nemtudnak v nem akarnak mást. Ez már az ő dolguk, mienk meg az hogy játszunk.:D És örüljünk h ingyen eljátszogatunk a haverokkal meg bohockodunk picit kikapcsolodunk stb. Aki meg költött rá és megbánta az igy járt mert ez az NFS sose volt egy csúcsszuper játék és várható volt hogy nem is lesz soha. Vannak jó dolgok is benne nem csak mindig a roszat kéne nézni sztem.:D Szinte mindenhol vannak cheaterek, ezt se olyan könnyü megállitani. Valszeg egy magasabb védelem jó kis pénzbe kerülne nekik és nemhiszem hogy olyan jól állnak pénzügyileg. Ez az én véleményem senkit se akarok ki akasztani ezzel szoval ne harapjátok le a fejem. :D
  • SUNNY84HUN
    #43159
    miért emlegeted mindig a sunny - skodást
  • NicoKoko759
    #43158
    Mit összerinyáltatok itt az elmúlt 2 hétben, hihetetlen. Eddig az volt a baj, hogy sok a pálya, nincs ellenfél. Most az a baj, hogy kevés a pálya. Sok a csaló, eddig is volt ennyi, csak most bekényszerülnek a 15 pályára. Mikor ingyenessé tették az első boostos autót, akkor is ment a rinya 2 hétig, hogy de én boostért vettem, most meg ingyen adják. Nekem mind a 199 kiadott autó megvan, és akkor mivan?! Nekem kellett, megvettem, nektek kellett megvettétek. Most adják ingyen..Laptopos pl erre tökéletes volt korábban. Megy a rinya, hogy drága a játékpénzes autó. Hát basszátok meg! Csak játékpénz! Még lehetne sorolni, de ez már kikívánkozott belőlem.
  • noxwill
    #43157
    Oké. Zsugoriság de legalább kaptunk újakat. De a másik kettő még mindig bassza az agyamat. Főleg a sunyiskodás.
  • B13A6
    #43156
    Mondták,hogy változni fog a szám,nem lesz mindig ugyanannyi...ezt írtam le reggel...
  • Overburner
    #43155
    http://beta.xfire.com/screenshots/124767647
  • Overburner
    #43154
    Pont ilyenem van xD
  • noxwill
    #43153
    Egyrészt most sem 6ot kaptunk hanem 4et, a régieket meg még a héten kiveszik sztem.
    Másrészt mért kell sunyiba kivenni őket? Nehezükre esik benyögni hogy ezt meg ezt kivesszük? Haggyukmá. Re-tune nem nem lehetséges mert boostért ugyanúgy kapható, csak az IGCs modelleket vették ki az előbb említett trióból.
    Harmadrészt egyetértek Sylar-al. Erre pedig a legújabb bizonyíték a Clio. 1 hónapja vettem meg az utolsó boostomból, erre meg itt van IGCért. Hát bekaphatják a faszomat. De legalább az vigasztal hogy a DBSt lehet kapni. De megtudom érteni azokat akik így állnak hozzá.
  • RoboKutya78
    #43152
    jó kis járgány ez a ford még alap cuccal is:)
  • Quqa
    #43151
    Érdekes ez a rövidebb idő a lobby-ban HS-en sem talált csapattársat csak 3-ra, viszont dobott egy jófajta pro gumit és 6000 körül ad kp-t ez viszont tetszik.
  • Quqa
    #43150
    Hogy minek ez a sok Lambo egyik randább mint a másik.
    És fikázni kell mert szarnak a hibajavításokra, ugyanúgy kivág 4-5 versenyenként mint eddig.
    Nem vagyok programozó, de a hibák nagy része valószínű a sok csaló miatt keletkezik, beleirkálnak a forráskódokba meg töltögetik fel a külső progikat, jó hogy összezavarodik a rendszer.

    #43141 Elvileg arról volt szó hogy az IGC-s autók üresek a boost-osokban van valami tuning is. És így is van. Másodsorban tőlem boost-ot az EA nem lát pedig és is költöttem rá néhány fillért még szerencse a nagyja a lengyel importból volt. Amúgy sincs szükségem már semmire az utolsó a GT2 volt és befejeztem a vásárlást, aki ez után is költ az megérdemli.
  • krisz8ball
    #43149
    Nem tudok rákattintani senkire, velem van a baj??? vagy másnál is gebasz van ??
  • Nomish
    #43148
    Én várok amíg a Diablo vagy a Gallardo Spyder IGC-s lesz,gyűjtögetem a pénzt. Engem ez a két autó érdekelne játékpénzért,ami még lehetséges is. Egyik sem valami nagyon népszerű és tömegautó. A Gallarod Spyder tudom,nem egy nyerő kanyarkirály autó,de nagyon tetszik,zokszó nélkül kicsengetném érte akár a 2 millát is :D
  • goregrind #43147
    A csiterek jelenleg bajban vannak - nem alszanak! Még 1-2 nap kell, amíg lesz újra működő progijuk!
  • B13A6
    #43146
    Ez alapján akkor visszaviszem a laptopunkat,mert anno 700 euró volt és most mi az,hogy mások megkapják 350-ért....Sőt telefonom is azóta lószart nem ér,hogy 100 euróért régen megvettem....
    Ez szimplán egy hülye hozzáállás....
  • mrhawkins
    #43145
    Elég nehezen talál ellenfeleket.
  • SUNNY84HUN
    #43144


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én is osztom ezt a nézetet , szarul esik amit lóvéból váltott boostért vettünk dögöket így járnak
  • B13A6
    #43143
    Megmondták,hogy kb.6 igc-s autó fog cserélődni....Akkor mindenki örült..Ebben benne van az is,hogy akkor valszeg az eddigieket kiveszik...senki nem gondolt rá,pedig k****ra egyértelmű....Akkor meg mi a probléma?!Még csoda,hogy nem egyszerre vették ki és elmúlt két hétben nem tényleg csak az a 6 autó volt igc-s....
  • kruger445
    #43142
    Voltaképp butított változat, mert nincs benne semmi teljesítménynövelő cucc (mint a boostosokban).
  • SylarHun
    #43141
    Megmondom a frankót, én ezeken az igc-s autókon fel vagyok háborodva.
    Mi az, hogy gyakorlatilag ingyenessé teszik azt amiért én kemény forintot fizette?

    Én személy szerint úgy érzem, ha már támogatom a játékot anyagilag, akkor igen is annyit megérdemelnék, hogy nem teszik ingyenessé azokat.

    Persze legyenek IGC-s autók stb. de ne azok amiket eddig sb-ért adtak. Legyen vagy másik kocsi, vagy egy butított változata az sb-s nek.

    Szerintem.
  • tutuhawer #43140
    re-tune
  • noxwill
    #43139
    Ezek aztán a mocskos aljadékok. Betesznek ugyan új IGCs autókat, de sunyiban ki is vesznek olyanokat amiket nem említenek: (FordGT, Lotus Evora, Audi RS4....)
  • tutuhawer #43138
    angolosoknak OFF:

    [15:56] - Dr.Hannibal: Q: You go to a cockfight. How do you know if a Hungarian is there?
    [15:56] - Dr.Hannibal: A: He's the one with a duck.
    [15:56] - Dr.Hannibal: Q: How do you know if an Italian is there?
    [15:57] - Dr.Hannibal: A: He bet on the duck.
    [15:57] - Dr.Hannibal: Q: How do you know if the Mafia is there?
    [15:57] - Dr.Hannibal: A: The duck wins.
  • JuhaAasz
    #43137
  • kruger445
    #43136
    Olyan jó, mikor fikázunk valami olyat, amit már most nem bírunk elviselni, de nem bírunk elszakadni a témájáról...
  • JuhaAasz
    #43135
    csak dobálózok a szavakkal :D számomra már most halott...

    majd akkor fog újra érdekelni a játék nagyon, hogyha játszható lesz, értelmes lesz, és nem utolsó sorban havidíjas lesz...
  • SUNNY84HUN
    #43134
    15 év 4-5 év múlva csak 1 emlék lesz a world ha így halad
  • trakk
    #43133
  • JuhaAasz
    #43132
    és szerinted a 3 oldalnyi ötletetek az elkövetkező 15 évbe hány tízmillió boost-bevételt hozhat?

    sokat..

    na pont ez az, amiért semmi sincs benne...
  • kruger445
    #43131
    45 másodpercről indul a számláló a lobbiban (mínusz fél perc, örömteli).
  • SUNNY84HUN
    #43130
    üdv , mi ez a 464,63 mb frissítés ? azt vágom lettek újabb igc dögök de más valami ?
  • HansKammerling
    #43129
    Nos had említsek egy hibát, én pl nem rég óta játszom, de elsőre szemet szúrt az h. a Chicane matricák közt kettőnek is a kis képén felül van az NFS logó, a NEED FOR SPEED felirat felett, de ha ráteszem a kocsira akkor meg alatta, jó nem nagy hiba, most kövezzetek, meg de a játék eleje óta benne van!

    Nem azt mondom, hogy az egész játékot csinálják újra, de pl. olyan alap dolog, mint pl. egy normális kék szín a játékba, vagy akár TE-ben a rendőrök újrasúlyozása, csak egy a sok közül, ezzel szerintem nem is lenne olyan nagy munka, direkt nem írom a bugtalanítást, mert szerintem mindig lesznek