94802
  • HUNRRIKAN
    #43086
    Akinek esetleg van pagani cinqe ja megköszönném ha dobna nekünk egy videót mégis milyen lett az a szörnyeteg .
  • tutuhawer #43085
    szerk: Aston Martin 1.8 millióért ott rohad meg inkább
  • tutuhawer #43084
    na... elég jó, James Bondot veszek, mert érdekel, meg a Ford Kókusz is érdekel nagyon. Kösz az infót! megy a piros pont
  • Nomish
    #43083
    Új IGC autók:

    Aston Martin DBS - 1,8 millió! o.O A többinek még egész vállalható ára van.
    Renault Clio
    Porsche Panamera Turbo
    Ford Focus
    És egy alap kék Chevrolet El Camino
    A hatodikat nem találtam...viszont az elöző 6 játékpénzes autó eddig még bent van,nem tudni mi lesz velük,ezek szerint bent maradnak?
  • HUNRRIKAN
    #43082
    új igc autók !!!!!!!!!!!
  • HUNRRIKAN
    #43081
    798 901 666 a gyilkos számok :)
  • HUNRRIKAN
    #43080
    tessék .
  • HUNRRIKAN
    #43079
    Rendben van kapsz egy virtuális piros pontot .
  • tutuhawer #43078
    adj egy piros pontot jutalomként :)
  • HUNRRIKAN
    #43077
    Ha te mondod. én ezt elfogadom válasznak sőt adnék neked valami jutalmat is ezért a frappáns válaszért de nem tudok mit , de ha gazdag leszek egyszer de nagyon kapsz egy cápát ok ?de az erőgép az enyém !!!!!!!!!!!!!!!
  • tutuhawer #43076
    harapja az utat. A Nissan GT-R AMS Alpha 12 pedig Bugatti Veyront harap, mint óvodás a nápolyit /Hadházi L
  • HUNRRIKAN
    #43075
    Miért jut nekem egy cápa az eszembe mikor erre a csodára nézek ?
  • HUNRRIKAN
    #43074
    http://www.nissan.hu/?cid=psgtrHU_huGTRomdlochuetg&%23vehicles/city-cars/rang#vehicles/sports-cars/gt-r/discover/videos amíg unatkozunk itt az új aero dinamikailag átdolgozott Nissan GTR
  • tutuhawer #43073
    én sima pagani ellen szenzációs sofőr vezetésével mentem, és gyorsulásban kiváló volt, de kanyarban gondja volt a géppel. A sofőr képességei megkérdőjelezhetetlenek. Jó régi futam, de tisztán emlékszem rá.
  • HUNRRIKAN
    #43072
    Értem sok verseny van sok versenyzővel kinek mi a tapasztalata .
  • Quqa
    #43071
    Nem akarok szerénytelennek tűnni, és még kevésbé nagyképűnek, de mellettem nem nagyon ment el Pagani, sőt direkt röhögök ha bekerül, pláne ha alacsony szintű a driver, azok mit össze nem tudnak szerencsétlenkedni vele. Néha nagyon sajnálom hogy nem tudtam felvenni, mert némelyik Oscart érdemelne.
  • HUNRRIKAN
    #43070
    Valóban eddig nem volt annyival erősebb de ezek után .........
  • tutuhawer #43069
    jó helyen jó időben kell odapörkölni az erőgépeddel és az ma is megállja a helyét. A Pagani annyival azért csak nem jobb, illetve remélem, nem.
  • HUNRRIKAN
    #43068
    nos eddig egy bemutatót láttam ezen kívül ebből a filmből nem igazán szántam volna rá egy percet se az életemből de most hogy így megnéztem valami mégis csak van ebben a filmben de lehet hogy a zenei aláfestés teszi mert igen érzékeny vagyok a jó zenékre ,tudod mit amíg megy az NFS fabrikálása 10 - es kulccsal meg is nézem . bár megjegyzem nálam még mindig a John Carter az első szuperhős legendája viszi a prímet de én elfogult vagyok de ajánlom mindenki figyelmébe .
  • HUNRRIKAN
    #43067
    értem így is alig lehet velük lépést tartani főleg az egyenes pályákon , nem azért de oda vet egy nitrót az egyik barátom egy paganival és úgy elment az erőgépem mellet hogy majd szét esett szegényke ( megjegyzés én is nitróztam ) !!!!!!!!!!!!
  • Quqa
    #43066
    Én azt sem értem minek kell leállás, jön a frissítés kidob és tölthetnénk le, de ekkor beugrott ez …
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ... hát ezért tart eddig, ezek besétálnak és 10-es kulccsal, csavarhúzóval próbálnak szerencsétlenkedni.
  • tutuhawer #43065
    így van , az lesz, elvégre csillagászati ára van...
  • HUNRRIKAN
    #43064
    sziasztok a paganni zonta cinque még erősebb lesz ????????????????????? akkor az az autó egy műhold lesz ugye jól selytem
  • tutuhawer #43063
    ne akarj nagyobbat fingani, mint öregapád, mert befosol. Nagyapám mindig ezt mondja. Értsd: nem szabad túl okosnak lenni. Takarékoskodni meg minek? 28 darabos a konstrukció. Még egy szívecske is kikerül a maradék helyből, úgyhogy OK vagy.
  • Nomish
    #43062
    Kész vagyok vele,fejben. Most már csak a kivitelezés van hátra,meg egy két plusz ötlet,ha megtudom valósítani. más eszközökkel kezdek majd neki,takarékosabban,hátha. Aztán ha nem megy,akkor jön a te variációd. Meglátjuk okosabb leszek e,vagy sem :D

    Megjegyzem,szeretnék okosabb lenni,mert akkor egy nagyon vagány autót kapnék végeredményképp :D
  • tutuhawer #43061
    inkább rakd össze fejben a matricádat. Nézz egy eredeti képet és számold ki, nézd meg,rakd össze. Aztán amikor majd megfested, fél óra alatt kész leszel. A festés nagyja először fejben készül el. Festő vagy, tudhatod
  • Nomish
    #43060
    Van,persze,de ez már csak hab a tortán. Mondhatjuk ez a kiváltó oka a kiborulásomnak. Tudod nyel az ember,nyel ameddig tud,aztán a legapróbb f*szságon bukik ki,és borul a bili az összes budipapirbaáztatott fostos lötyivel együtt...:D

    Elnézést a vulgaritásomért,tudjátok,hogy nem szokásom de akkor is bekaphatják,ha én levelet írnék nekik,biztos ecsetelném fél óráig hogy mit csináljanak az édes anyukájukkal a sötétben :)
  • kruger445
    #43059
    Így is már második napja, hogy meg kellett volna történjen a váltás.
  • tutuhawer #43058
    nem mintha számítana 1 nap ide vagy oda. Tudom én, hogy nem erről van szó, hanem az elvégzendő munkáról, ami pitiáner semmiség, de tudod te is, hogy van ennél fontosabb dolog is ,ami miatt idegeskedhetünk.
  • Nomish
    #43057
    Na,akkor lássuk jól értelmezem e,a mai patch után,ahogy visszakapcsolják a szervereket,hiába is keressük a 6. újonnan játékpénzessé vált autót? Várnunk kell még egy napot? Jól értelmezem,igen?

    Mert,ha igen akkor elmennek ezek a jó büdös ***** anyjukba,mocskos szemét utolsó lusta szájb******tt férgek,hogy nem képesek megcsinálni két nap alatt egy 1 órás melót,hogy húzná őket az ist** a *****ra arra...-.-

    Na ismétlem ez az utolsó mondat csak akkor érvényes,ha ténylegesen jól értelmeztem az alant leírtakat. ^^
  • smokes
    #43056
    Igy van VFERIII a mai 19:14-perces hozzaszolasodhoz 100% egyetertek, es tutuhawer is mondott jo par dolgot szal egyet ertek fiuk
    majd kiderul mi lesz az egezs online game-bol , lesz-e jobb mint amikor beta volt es utana lett ingyenes, vagy meg szarabb lesz ,de akkor mar felhasznalok letszama nagyon alacsony lesz ami azt jelenti hogy gaz van sracok..
  • BDGO94
    #43055
    vissza*
  • BDGO94
    #43054
    lol hazudnak ezek össze viszsa:)
  • tutuhawer #43053
    a leszorítás akkor történik meg hatásosan, amikor megpróbálsz előzni és rád húz az ellenfél. Viszont ha kicsit tudsz várni, a hely és az idő jó, olyan szenzációs előzéseket lehet megcsinálni, mert mondom: lassú és gyors autóval is nap mint nap az oroszok ellen megyek, és ők kemények. Ellenük 100%-ban ismernem kell például egy utcai tuningolt Skyline és egy gyenge Pro BMW M3 GTS viselkedését is. Aztán tudnom kell, hogy nagy kontúrjaiban az ő autója mire lehet képes. Ha tiszta spíler, akkor verhető, de ha nem, akkor nehezebb az eset... fel a fejjel, és gyakorlás menjen, látom a lelkesedésed, pont ez kell és akkor minden OK lesz az előzésekkel
  • Ryder159
    #43052
    twitteren azt írják, majd holnap. szóval már kezdődik. egy hónap múlva már el is felejthetjük az IGC autókat.
  • BDGO94
    #43051
    jah és igc autók ak nem lesznek újjak mi?? mer nem láttom hogy írnák:)
  • BDGO94
    #43050
    LOL oké kösszi:D azthittem igc lesz:D mondom az fain akk. 1 hete vettem és igc :D
  • Ryder159
    #43049
    nem csak eladják mégegyszer ugyan azt más festéssel...
  • BDGO94
    #43048
    császtok. vmi oylat írnak hogy bmw csl.5gr IGC lesz vagy én elnéztem?? ha igc lesz a bmw csl. akk nagy kiabszás :D xD vagyis velem..
  • Quqa
    #43047
    Ezt nem tudom, biztos van elég sok német is meg délamerikai, meg stb., de valaminek el kéne indulni, mert ha ilyen mértékben tűnnek el a játékosok máshol is, mint akár csak innen a fórumról akkor itt valami nagy gond van. És a hiba nem a mi készülékünkben van, ez 100.