94802
  • SUNNY84HUN
    #45186
    6:43 kor linkeltem is képet hogy bent van #45157
  • kanyesz07
    #45185
    most néztem tényleg jön a carrera GT- de a dragot nem látni.
  • SUNNY84HUN
    #45184
    ma kaptam 147 napra zero ultra tuned mocit , a th ritkán ad rpmet és perfectet inkább futamban lehet jobban kapni
  • Quqa
    #45183
    Most ha jön a Carrera GT akkor jön a Drag-mód is nem arról volt szó hogy együtt jönnek?

    Más: van akinek 40 napnál magasabb a TH-ja (gyémánt), hogy dobál utána alkatrészt meg skill-eket, mert nekem cuccot a 30-42 napok alatt adott vagy 4 db-ot a 3 profilban és vagy 3 használható skill-t.

    Más2: Kapott valaki valaha RPM és perfect skill-t (3*), egyáltalán lehet ilyet nyerni, mert nagyon nem találkozok vele, de kéne.
  • veszettróka
    #45182
    Legalább nem nyomta be az instant finish-t. Velem persze mindig az történik. Már mosolyra húzodik a szám - látva hogy még csalással sem boldogul, és akkor paff -piros visszaszámlálót. Általában azután hogy ellőttem 5 vagy több nitrót hogy tartsam a csítszarjával a lépést. Ilyenkor szegény kispárnám ha éppen kéznél van mindig kap egy nagyot
  • SUNNY84HUN
    #45181
    én is annyira lestem néhol hogy traffi lecsókolt 1x
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem semmi az a tt 350 el ment pu nélkül , lehet meg van a top autó
  • SUNNY84HUN
    #45180


    kicsit nézzétek a kis térképet is hogy megy az a tt , közben csaló majom is rögzítve lett
  • mrredbull18
    #45179
    azthittem van valami jo uj trükk xD
  • goregrind #45178
    Épp' azé' kőőő! Gagarin néven új profil alatt kell rohangálni azzal a masinával!
  • SUNNY84HUN
    #45177
    gyorsan nyomom a céét
    #45175 túl űrhajós már az , nekem a sima sokkal vagányabb
  • mrredbull18
    #45176
    valahogy de én is igy vagyok :D most épp erre earnelgetek :D
  • goregrind #45175
    Egyébként ERRE az iklipszre már hónapok óta fáj a fogam, egyszer tán ott figyel majd a garázsban...
  • mrredbull18
    #45174
    hogy csinálod hogy 1ből váltod a kameranézetet és nem 2-3 C nyomogatásból?
  • goregrind #45173
    Írhattam volna én is ezt!

    Hót ugyan így nyomatom, állandóan kukucskálok, mi a helyzet mögöttem! Néha meg is lep a játék ilyenkor egy-egy trafikkal!

    A videó meg tényleg faxányos lett!
  • SUNNY84HUN
    #45172
    kösz , ha már nem tettek középre visszapillantó tükröt így kell megoldani
  • veszettróka
    #45171
    Jók a videóid - pont úgy pislantasz hárafelé motorháztető nézetben 3 másodpercenként ahogy én is :) Megvan a "mintha csak én vezetném" érzés.
  • SUNNY84HUN
    #45170
    hangja silviás , irányítása nagyon jó , szépen fekszi az utat , nitroja mr2 nél picit gyengébb de alig észrevehetően , lehet vele szorongatni komoly autókat .. majd lesz jobb videó is de erre volt idő :)
  • chris1997
    #45169
    Hm..
  • SUNNY84HUN
    #45168
  • chris1997
    #45167
    Így kell elbukni valamit. Várni a Nissan vinylekre, 750SBt kasznira költeni és végül ráb*szni, hogy hoppá, kivették őket.
    Remek.
  • noxwill
    #45166
    Mipöcs még lehet szép otó ebből a Panameraból?

  • chris1997
    #45165
    Sunny: Megvetted az Eclipset?
    Nekem nem lesz meg egyhamar, rohadékok kivették a Nissan Vinyleket. Így már nem is éri meg nekem a Nismo meg a GS-T...
  • goregrind #45164
    Igen, ez csalás - de nem új dolog. "Ghost" vagyis szellem mód a neve...

  • Doozer
    #45163
    Na ilyen dolgot még nem láttam... Mentem egy TE-t, és a ''csapattag'' átment mindenen mintha szellem lenne. Ez egy új csalás, vagy mi lehet? Csak azért mert ilyennel én még nem találkoztam.
  • noxwill
    #45162
    Én megmondtam.
    Úgyhogy most megyek és elteszem láb alól az Ezo.TVs bandát
  • SUNNY84HUN
    #45161
  • tutuhawer #45160
    "Tutu tudtad..." ne dadogjál, beszélj szépen
  • tutuhawer #45159
    Szevasz :)
    2 belépés.
    első: szokásos minden, recsegni kezd a hang, gép fagy, újraindul
    második: ugyanez
    Most belépek harmadikra is....
  • SUNNY84HUN
    #45158
    Tutu tudtad hogy a 003 as profilod al valami gáz van többen látják hogy beköszönsz , köztük én is visszaírtam és semmi reakció :S , észrevettem 2x is beköszöntél .. szerintem utol ért téged is az mint Csilest
  • SUNNY84HUN
    #45157
    reggelt



    nektek sem frissül a stat oldal ? az a furcsa többi profilom igen a sunny84hun meg nem
  • mrredbull18
    #45156
    https://world.needforspeed.com/news/article/2659
  • kaoszgolyo
    #45155
    A Carrera GT a következő kocsi. Nem tudom, mi olyan nagy szám benne. Kb. annyi, mint a csavarra tekert csavaranyára azt mondani, hogy rá van tekerve.
  • tutuhawer #45154
    így van
  • kaoszgolyo
    #45153
    Már csak azt nem értem, min akarsz drámázni, és hogy ehhez mi köze Pestnek, ha egyáltalán van? Senki nem akar itt baszogatni senkit, hanem mindenki azt szeretné, hogy mindenkinek jó legyen. Szerintem tömören ennyi.
  • HUNRRIKAN
    #45152
    Star Wars
  • HUNRRIKAN
    #45151
    http://nfs-s.com/nfsw/AVATARHUN
  • HUNRRIKAN
    #45150
    Na ez :D
  • kaoszgolyo
    #45149
    Khm. Előtte volt téma. Amikor ő írt, még a lap alján voltak a neki kellő hozzászólások. Ez egy fórum, ahol fórumozni szokás, közösen és nyíltan megvitatni a kérdéseinket, nem pedig privátban kérni a sült galambot, mert nekünk az a legkényelmesebb. Faszányosan megírtam neki, hogy tegnap beszéltünk róla. Ha nem tud annyit visszaolvasni, akkor IJ. De szerintem vissza tud, miért is ne tudna. Azt hiszem, később utalt rá, hogy más fórumot olvas, úgyhogy biztosan tudja, hogyan is működik egy fórum. Ha meg eddig mindig minden fórumon mindenki ugrott az első szavára, hogy e-mailben kész választ küldjön neki, akkor most kapott egy leckét a fórumok valódi működéséről.

    A mondatom végére pedig nem véletlenül tettem mosolygó arcot akkor.

    Talán nem kellett volna viccelődni, de hogy ha az nagy munka, hogy a lap aljára görgessen valaki, akkor az szomorú.
  • Quqa
    #45148
    Gond nincsen csak ha feljön egy új fórumozó és kérdez valamit nem az kéne lenni a válasznak olvass vissza mit, hol, mennyit, 45.000 hsz-t, meg ott van az off topikba, az meg hol van. Mi tudjuk de az újak. Ha nem tudok segíteni nem bunkózok inkább linkelem, sorszámozom ha tudom mi hol van. Én ezt szoktam, lehet rosszul teszem?

    Te melyik szeron vagy, valami spécin? Tegnap mentem az egyik cimbiddel a Nismo ellen és hát lehagyott, mert elbénáztam, de nem sokon múlt néha, meg hát full ultra ellen az alig pro vagy a pro kevés. Mentségemre legyen bennem volt 20-30 kör Dover Str. próbálván az R34-et (IGC-st) mivel hogy megy, de megvan (különben is köztudottan és elismerten bénán megyek). Továbbra sem szeretem ez az én bajom, de ez már nem fog változni.

    Kris nincs véletlen raktáron úgy 2-3 raklap leszarom tabletta, asszem szükségem lenne rá! Sürgősen!
  • tutuhawer #45147
    tehát mi a gondod, miben segíthetünk, mit akarsz mondani nekünk, ez a kérdésem