94802
  • Overburner
    #45429
    Mert amikor megdolgoztam a kocsikért még NFS worldbe "kiskoromba" xD Sponsorpayen tiszta boldog voltam hogy milyen jó kocsim lett ezeket megcsinálom nem is kell más. Aztán jött a lengyel boost. Életembe elöször költöttem egy online játékra és lehet megbántam már azóta. Aztán jött a bőség zavara, ezt megveszem mert gyors ezt mert szép de nem jó semmire, stb :) El is illant az egész érzés amit odáig éreztem. :D Minél többet szenvedsz vmiért annál jobban megbecsülöd . :D
  • chris1997
    #45428
    Sok wareznak lehet köszönni a szinte 0 single-t.
    Szerintem is hiba volt, hogy az MW nevet rárakták, de én leszarom, mi a neve.
  • Overburner
    #45426
    Burnout-nak teljesen jó de én nem adtam volna ennek a Most Wanted nevet. Ez ilyen ezt akarták megkapják téma szerintem.:D Hangulatba nem lenne rosz szerintem. Nekem ez a beleülök és vezetem téma nagyon nem áll. Legalább valami bemész a boltba azt megveszed a saját kocsid dolog lehetne, igy nincs az az érzése az embernek hogy jajj de jó megvettem álmaim autóját a játékba és ezzel tolom majd megverek mindenkit stb. :D De majd kiderül hogy milyen ha kiadják. Láttam hogy inkább multira speckózik, érthető igy többen veszik meg.
  • chris1997
    #45424
    Lusta volta keresni :P

    Hogy mi tetszik benne? Minden. 10-11 éve tolom a Burnout szériát, az NFS HP a No. 1 játékom, így az MW az kötelező, gameplayt, képeket néztem róla. Baromi jó lesz. Novemberben jön házhoz. Nagyon várom,
  • mrredbull18
    #45423
    gif lenyúló xD
  • Overburner
    #45422
    Megkérdezhetem hogy mi tetszik benne?
  • chris1997
    #45421
    Nálam sajna ezt:
  • Overburner
    #45420
    Az új MW vmiért ezt váltja ki belőlem. :D
  • mrredbull18
    #45418
    nekem tetszik majdnem egészen, kivéve az oldalán a valentines matricák, meg a hátsó kerekeknél az a piros valami... ha azok nem lennének szerintem tökéletes lenne :D
  • janihunk
    #45417
    xdd
  • Overburner
    #45416

    Az annyáját micsoda epic nyeremény!
  • Overburner
    #45415
    Akk ha nem szarozta le senki a müveim király vok.
  • kaoszgolyo
    #45414
    Aki nem akar kritikát, ne mutogassa a kocsiját. Bárki bármit mond a festésre, neki nem lesz kevesebb, csak több.
  • kaoszgolyo
    #45413
    Jók a fekete felnik és a fekete alsó rész. Hosszabbat írtam, de csak a pozitívat tartottam meg. :)
  • Overburner
    #45412
    Én pl reteksokat szórakoztam a kocsiaimmal, volt amiből replica-t csináltam volt amék másnak indult de mégse az lett belőle hanem jobb. Sokat felraktam ide mégse nagyon dicsérte meg őket senki. De én imádom öket, szerintem szépek. Én nekem nincs bajom a Skyline al hisz annak kell tetszen akié nem annak aki nézi :) A kritikák okék egy bizonyos szintig de azért ezek már picit elfajultak szerintem. :D
  • csiles
    #45411
    őszinte leszek:

    Amit eddig lealkottál, megmunkáltál, azok brutálisak... oda vissza voltam értük, mikor megláttam... ha képeket töltöttek ide fel, jóformán a tiedet lestem, mert addigra már tudtasm, hogy a tiéd valamiért mindig különleges.... namost,

    amit most feltettél, az kuka... s hogy miért? önmagadhoz, s a képességeidhez mérten kuka... Nekem nem tetszik. Most lehet hogy az is benne van, hogy az egyik kedvenc autóm, amit még nem szereztem be, de ami a lényeg, hogy a többi alkotásaidból kiindulva, az az autó nem olyan "öltözetet" érdemel...


    Én nem tudok festeni, amit el is ismerek, ezért csodálom a Tiédet...


    Mint ahogy Te is irtad, hogy nem tudsz betelni a verdával... ne rontsd le azt a feelinget...


    Bocs a kritikáért, de ha őszinte vagyok, ezt kapja tőlem mindenki...
  • Quqa
    #45410
    Én nem nagyon szoktam fikázni a festéseid, mert a legtöbb nagyon jó, de ez szerintem kicsit sok. Én választanék 1-2 gyártót és csak azt tenném fel ha már a csíkokkal stb.-el nem díszíted, az a piros paca meg különösen bazárivá teszi, különösen a tetőn oda nem tennék semmit. Bocsesz.
  • janihunk
    #45409
    Most hogy vannak a boost árak amúgy? Hol a legolcsóbb és ott menyi SB-t kapok?
  • Doozer
    #45408
    most nincs rávaló, de megnézném
  • mrredbull18
    #45407
    ha vettél vagy valaki vesz olyant akkor nem mutatna pár neont ami abból van? :D
  • Doozer
    #45406
    Izom rendszám, meg izom neon amiben különbözik a többitől :D
  • mrredbull18
    #45405
    mi van abban? :D
  • Doozer
    #45404
    Muscle Aftermarket pack bent 1.750 Boost-ért limitált ideig! /Ha valaki már írta, akkor bocsesz/
  • mrredbull18
    #45403
    artmoney fail xD
  • RYO21
    #45402
    Az a logó nem a NFS Worldé.
  • SUNNY84HUN
    #45401
    jó lett , de a valentínos matricák erőltetése szerintem gáz nem illik az autóhoz , de neked kell hogy elsősorban bejöjjön a kinézete
  • SylarHun
    #45400
    Nem tudok betelni a Nizmo Z-Tune-al!
    Isteni jó!
    Kevesen tudnak vele lépést tartani.
    Ezért készítettem néhány háttérképnek valót róla.

    Módosítottam a festésen is.



  • veszettróka
    #45399
    Van nékem egy ilyen érzésem hogy néhány napja megpiszkálták az az öreg Dodge Challengert.
    Ha van még valaki aki szokott vele versenyezni, multizni vele, írja már ide legyenszíves hogy ugyanezt tapasztalja e: S14, S15 Nissan ugyan nem lett belőle, de jobban tapad kanyarban, nem kell küzdeni a fenekével, és megszűnt az az extrém dülöngélés, pattogás, himbilimbi, amivel olyan volt mintha méteres rugókon ült volna.
  • lorci
    #45398
    Hát ez igen az egyik bénább mint a másik .
    MOndjuk lehet nála igy akadozott amikor vette fel a videót ez az egy mentség van....
  • smokes
    #45397
  • mormotax2
    #45396
    tutukám gratula ehez a géphez nagyon ott van , pont ijen fanatikusoknak való a z-tun
  • tutuhawer #45395
    tesztelem a piros(attack/ventura/richter/nova-t) váltót is, és egyelőre itt tartok:
    (2 kék és 4 db piros alkatrész van a gépemben)
  • tutuhawer #45394
    én is azt olvastam legutóbb, hogy már nincs trükk. Mindenesetre felnyomom, aki túl jól tuningolt Skyline-nal jön ellenem multiban. A többi márka modelljei nem is érdekelnek. Tök röhej, de így van. Lesz egy chilei srác, le is fotóztam , remélem.
    apropó fotózás:
    frapsot használok futam közbeni pillanatképekre, mert nem akad meg a játék, csak miniálisan, és jól jöhet még a sok HD kép, ha anyázni kell... anyázásra mindig jók a képek , meg köködésre, sárdobálásra, szóval ilyenekre :)
  • mrredbull18
    #45393
    hát ha ez megtörténne merek fogadni hogy még az nap kijavitanák a TH hacket :D bár már megtették ha jól tudom..
  • tutuhawer #45392
    aki pénzt is tett a játékba, az nekiállna pereskedni, és követelné vissza a pénzét - joggal. Azon pillanatban, hogy te használod a cuccot, az EULA ellen teszel. Ezt jogosnak minősítenék visszamenőleg? Jogilag ez nem OK, támadható simán. Szóval a TH trükk viccnek is rossz - nekem. 1 skill kéne és akkor már sínen vagyok ,de egyelőre a skyline-om a köztes megoldás kategóriában lószar szinten van. Meg a GT3 Porsche is.
  • kaoszgolyo
    #45391
    Rá kéne venni az aktív játékosok legalább negyedét, hogy TH-hackeljenek. Aztán már mindenki csinálná, így senkit nem bántanának ezek a nagyszerű üzemeltetők, hanem csodák csodájára kiderülne, hogy mégis csak ki tudják javítani a TH-hacket lehetővé tévő esetet.
  • tutuhawer #45390
    zeroban bízom, a tesztek is jók voltak.
  • Gyuszopapa
    #45389
    Segítség kellene,van egypár jó váltom csak nem tudom melyiket rakjam a gépbe(Nismo R34)

    Ursa pro 3 cs 13 7 4
    Transtek ultra 4 cs 12 8 4
    Zero ultra 4 cs 8 12 4
    Speedsciens ultra 4cs 17 9 4
  • tutuhawer #45388
    ezért (is) nem fogok én se videózni valamiféle remek időt, és a barátaim se. Én a Nismo R34-gyel, ami már Top Secret, tervezek majd dobbantani, de a skillek még hiányosak. Kéne instant 20 000 Treasure hunt nap, akkor minden OK lenne, naná... még jó , hogy Komolyan gondolják a brazilok, akik lusták farmolni és csórók kifizetni, hogy aki TH hacket nyomott, azzal semmi baj sincs. És hiába mondja nekik az ember...
  • tutika14
    #45387
    azt vettem észre, hogy befolyásolja az FPS a sebességet..... így megvalósulhat, hogy 200 al mész és valaki 170-el előz meg... :D