94802
  • bboyatty
    #45469
    Ma reggel különösen szar a szeró, 3-szor dobott ki exe hibával és 2-szer én alt+f4-eztem, mert nem töltött be a verseny és mind ez kb másfél óra alatt. Szerintem ma már nem is erőltetem.
  • Gyuszopapa
    #45468
    Egyre jobban tetszik nekem ez a Z-tune R34.Előbbi versenyt úgy nyertem hogy 0 PU felhasználásával 25 mp vertem a második helyezetre.Pedig még ki sincs tuningolva teljesen,1 ultra váltó és egy ultra fék van az alap dolgokon kívül.A skill pedig csak egy fordulathatár növelőből áll hogy könnyebben lehessen perfekt startal indulni.
  • mrredbull18
    #45467
    hova lettél? xD cél végén láttam állsz azthittem bevársz vagy valami gondoltam neked megyek erre átrepültem rajtad xD és dnfeltél
  • kaoszgolyo
    #45466
    Megértelek.
  • tutuhawer #45465
    én már alig várom, hogy menjen és nyomjatok pár menetet...
  • mrredbull18
    #45464
    most jövök :D
  • kaoszgolyo
    #45463
    Nem akarom tudni, miről beszélsz, de ne írd, hogy jössz, ha nem jössz.
  • mrredbull18
    #45462
    próbálom kivárni a frissitést mert kell közbe újra inditsak és akkor meg nincs értelme fellépnem :D
  • kaoszgolyo
    #45461
    Kérlek, ellenőrizd az életfunkcióid és az elmeállapotod, mert szerintem te a téridőből léptél ki!
  • mrredbull18
    #45460
    kiléptem frissiteni de jövök 1 perc :D
  • kaoszgolyo
    #45459
    Írjál három perc múlva a játékban.

    Én meg válaszolok valami cifrát. :)
  • mrredbull18
    #45458
    én TE-n próbálgatok mert sokkal jobb mert ha utolsó leszek is arany kártyát nyitok xD de mikor ez fogad nonstop pff... max 1 menetet ha mentem normálisat ahol se 1 kilépés se 1 elkapás ne legyen... igy nem lehet játszani... ha netán valakinek lenne kedve pár menetet nyomatni az szólhat :D
  • kaoszgolyo
    #45457
    Erre nem álltam készen. Szerencsére orvost nem kellett hívni. :)
  • tutuhawer #45456
    versenyzem és a többiek azt csinálnak, amit akarnak
  • mrredbull18
    #45455
    ezt imádom a legjobban mikor minden 2. menet igy végződik hogy a kretének nem birnak 1 nyanvadt evadet elnyomni mikor már látják hogy nincs több esély ha elkapnak.... vagy van a másik féle ocska szemét banda amit a world hozott ki magából, az meg akarattal elkapatja magát annyiszor ahányszor csak lehet hogy nehogy már valaki beérjen.... vagy van még 1 fajta bunkó, ha elveszti az 1. helyet TEn akkor megáll és lenooboz mindenkit és kilépik vagy autofinishel ... édes faszom hogy ez a world mennyire lement a béka p...ája alá gondoltam megyek minden autóval 1-1 menetet de igy kibirhatatlan...
    [spoiler]
  • kaoszgolyo
    #45454
    Korábban azt állítottam, hogy a Porsche Unleashedben nagyobb látószögű a lökhárító-kamera, mint a Worldben. Ellenőriztem, és a kamerák látószöge gyakorlatilag megegyezik. De: a PU-ban mégis több az információ a környezetről, mert van visszapillantó-tükör és a versenyzőtársak autóinak hangja is jobban van kezelve, pontosabban meg lehet állapítani, milyen távol vannak, és közelednek vagy távolodnak. Szóval a kamerák látószöge ugyanaz, a PU-ban a környező járműveket mégis jobban lehet "látni".
  • tutuhawer #45453
    Are you ready?
    http://www.youtube.com/watch?v=iRpgfxsJAeE
  • kaoszgolyo
    #45452
    Saccperkábé minden ötödik menet után Readyt kapok a kártyákból. :S
  • mrredbull18
    #45451
    lol tényleg észre se vettem xD
  • Overburner
    #45450
    Kösz, még a felnik is ugyan azok. :D
  • mrredbull18
    #45449
    király járgány :D
  • Overburner
    #45448
    Ez az enyém és én is imádom! :D
  • mrredbull18
    #45447
    hát én eddig nagyon nem szerettem a suprát de ez most megfogott és azthiszem supra buzi lettem [spoiler] ezt még anno zekk alkotta de nekem nagyon bejön :D
  • tutuhawer #45446
    a valamilyen futamból, azt nem tudom, milyen pedig fontos lenne... megkértem, hogy lépjen ki és hívom újra
  • csiles
    #45445
    S mikor te R gombot nyomtál, Nfree-vel mi történt? Nálad lepörög a számláló, gondolkodik egy kicsit, s kidob az utcára, de ez időben Nfree-vel mi történt?
  • tutuhawer #45444
    én nyomtam véletlenül R gombot, és lepörgettem az időt. Aztán hívtam Nfree-nek egy új futamot, szabályosan minden, és rányomtam, hogy join, és az el nem indult első futamban voltam benne egyedül... ment a számláló is, minden stimmelt...
  • tutuhawer #45443
    evoX-zel biztonsággal megtehetem, mert most B kategóriás, de lehetne A is... lehet próbálkozni, gondolkozni. Időt menni a Z-tune-nal akarok, mással nem szívesen :) azért érdekel, mert tudni akarom, hogy lehetséges-e hitelesen azt hazudni, hogy "nem tudtam" vagy "véletlen" stb stb...
  • tutuhawer #45442
    az egyik skyline-t átalakítom, de a chargert is... 1000 detroiti lóerő ... és egyedi R/T festés hátul... Illetve dragban király lesz a Mercedes is szerintem.
  • csiles
    #45441
    Na most hirtelen 2 ötletem van:

    1. Privátba
    2. Privátnak indul, multi lesz belőle


    Mivel nem irtad mire kell az neked, gondolom oda nem illő autóval időt akarsz menni, ami jegyzi a stat oldal. Ha igen, akkor az 1. lehetőség kilőve.

    A 2. még megoldható, hisz ez egy bug, amit ki lehet használni, csak ki kell ismerni. Annyit tudok biztosra, hogy privátból, el lehet küldeni a társadat multira. DE

    sosem indultunk el rajta.... Tehát, nem tudjuk melyik pályára tesz, csak azt hogy kivel dob össze... Azt sem tudjuk, hogy kategóriának megfelelő pályára dob-e be, pláne akkor ha az eredeti privát pályára olyan autóval megyek, amivel elvileg nem lehet... de ugye privátban sok mindent lehet...

    példa:

    én: A autó
    te: B autó
    pálya: B kategória

    Tehát te invitálsz, igy én illegális autóval megyek oda. Nyomsz egy R gombot, téged kirak az utcára, engem berak multira azonnal. Én annyit fogok látni, hogy te kilépsz az eventből, s kapok egy idegent. Tehát a pályából annyit tudok, ahova behivtál, de azt már nem tudom, hogy ott is multiznék-e. S ha igen, utána mi történik.

    Tudom hogy az R gomb versenykeresőként funkcionál, de csak free roamban. Ha már bent vagy egy eventben... Ez az amit nem tudok, s lehet neked ez lesz a "kiskapud"... Ideje lenne kipróbálni...
  • mrredbull18
    #45440
    Jövöget xD de még nem jön szerintem :D max pénteken :D ám azt jelenti hogy ezekből az autókból amik most bent vannak és a garázsban vannak azokból melyiket fogod dragra átalakitani. tehát ezzel még mindig semmi extrát nem tettek csak annyit hogy még jobban kivántatják és csábitják a játékosokat de még mindig nem tesznek be semmit :D
  • Guido992
    #45439
    Ó értem köszönöm a segítségeteket
  • tutuhawer #45438
    valamiféle trükkel be kéne menned nem odavaló autóval valamelyik pályára. Holnap betervezek egy B-set A-s pályára, de még nem tudom, hogyan kéne. A trükk lényege, hogy tudatlanaságra vagy véletlenre rá tudom-e fogni a dolgot. Gondolkodj egy picit groupban a spanokkal, hátha jutsz valamire, már az ötletelésért is tudok piros pontot adni.
  • SylarHun
    #45437
    Természetesen minden kritikát szívesen veszek. Ha jó, ha rossz!

    Nekem ez így tetszik.
    DE!
    Megfogadom a kritikákat és átfestem majd az autót a tőlem megszokott minőségűre.
  • csiles
    #45436
    Supporton keresztül irj elsőnek, amire majd válaszolnak, ami kimegy majd e-mailra is, amire már e-mailban visszairhatsz válasz/reagálás formában. Ha egyből e-mail cimre irsz, azzal nem fognak foglalkozni, hisz az náluk felér egy "nem hivatalos" megkereséssel. Ha "hivatalos" formában irsz nekik, arra válaszolni fognak. Ennek nyoma marad mind2 fél számára, s nem véletlenül csinálják igy.

    A lényeg az, hogy először support, utána mehet az e-mail váltogatás, mert már az is logolva lesz oda.

    A másik, a Supportban be kell állitgani, hogy milyen jellegű proglémád van, mert az arra illetékes fog neked visszairni, tehát már itt bukta az e-mail kérésed.
  • SUNNY84HUN
    #45435
  • Guido992
    #45434
    Valaki meg tudná adni az EA E-mail cimét? vagy egy admint aknek lehetne üzenni?
  • B13A6
    #45433
    Milyen jó hogy mint minden nap megint a world a téma...látszik a játék leépülése :)

    nade hogy ne csak offoljak:
    Az új mw baja szerintem,hogy kb. olyan mintha 10-15 évvel ezelőtti játékot játszanék(persze grafikát leszámítva).Lehet versenyezni,aztán még egyet versenyezni,aztán még egyet versenyezni,aztán.. ..Nem is történik semmi csak ,mint egy robot toljuk a versenyeket..visszafejlődés egyértelműen...Régen még elég volt,ma már nem,így van ez mindennel...+Aztán persze az a pocsék irányítás..mindig minden körülmények közt elkezd bénán driftelni,hát nevetséges...
    Az van szerintem,hogy ez már nem nekünk készül,hanem az új generációnak akik beleélveznek a gépbe ha 300 fölött mennek...Alapból legyen száguldás+mindenféle olyan elemek amiktől még pörgösebbnek hat(ütközések dögivel,egy csomó nitró stb)..ez látszik az új hp fosban is,mert ha nem lenne elég végig nitrózni a versenyt még bekapcsolhatod a turbót is,aminek már földöntúli hatása van... csak száguldani lehessen,ennek meg a kisgyerek örülnek,egyértelmű...
  • chris1997
    #45432
    Out of all the cars in your garage which car are you most looking forward to turning into a drag car?

    Ez mit jelentsen?! Jön a drag?
  • Freeman16
    #45431
    Én de én inkább csak olyant ismerek ahonnan rendelni tudsz de attól is függ melyik városba jössz.
  • Overburner
    #45430
    Jogos értem nem fikázom megértem hogy ez neked tetszik v elfogadod v akármi de nekem nem áll a dolog 4 lábon. :D