94802
  • kanyesz07
    #45989
    az új top kocsi a pagani zonda cinque nem?
    Mondjuk ahogy mondták a porsche carrera GT-t így meg úgy meg hogy szuper nitró meg minden.. Hát nagyot csalódtam..
  • SUNNY84HUN
    #45988
    még rosszabb
  • mrredbull18
    #45987
    eltudom képzelni, valami olyan lehetsz mikor beülsz a hondádba mint mikor a piroszkában a mókus megissza a kv-t :D
  • chris1997
    #45986
    [OFF] Ijesztő nálad a VIP fogalom...
  • mrredbull18
    #45985
    na várj elmagyarázom kicsit élö példával. VIP ( vaditoan izgató pasi) ha 1 helyen pl. 1 klubban VIP az azt jelenti hogy valami téren előnyt élvez másoknál, miért? mert vagy valamit szponzorizált vagy valami olyant tett hogy kiérdemelte a lényeg hogy segitette a klubb sikerét, ezt képzeld át a worldre. spoiler csalás - ha bemész 1 parkolóba és kicseréled a kocsik helyét ... pl. 1 mustangot az A1ről átviszel a B9re akkor a szerencsétlen tulaj nem fogja találni és kihivja a zsarukat, ez még nem akkora baj mert hamar megtalálják, de viszont az baj hogy valaki idegen / más nyult a kocsijához., speedhack vagy valami más ütös csalás - azt veheted ugy mintha elkötne valaki 1 kocsit és majd valahol a város tul oldalán tenné le....és nem biztos hogy jó állapotban...
  • SUNNY84HUN
    #45984
    nem feltétlen mert pl tcm versenyeken ez is kizáró ok bármiből ;)
  • SUNNY84HUN
    #45983
    én amúgy is állat vagyok csak néha szunnyadok de a Honda volán mögé ülök akkor
  • kanyesz07
    #45982
    De ha aztmondom csalás, mindenki arra gondol hogy speed hack, wallhack stb... És mivel erre gondolnak,
    ezért nem mondom ezt hogy csalás ...
  • mrredbull18
    #45981
    =))
    ahogy látom mindenkiből kijött a vicc állat xD
  • chris1997
    #45980
    Minden olyan dolog, amit módosítasz és nem a játék kínál fel, az csalás.
    Csak a közösség van amelyikre kicsit vérszemesebb(TH, Speedhack stb) és van amelyik egyéni szoc. problémája(Pl: ArtMoney)...
  • SUNNY84HUN
    #45979
    win8 ban SylarHUN vagy world nevén WEREWOLF kolléga jártas :))
  • chris1997
    #45978
    Akkor 7 :D
  • kanyesz07
    #45977
    3ember ismerek akik itt írogat, és használta, tudom mivel ők mondták , és használták..

    Egy spoiler szerintem nem csalás. Maradjon mindenki a véleményénél..
  • rabert15
    #45976
    Srácok kéne egy kis segítség, feltettem a win8-at, és nemakar elindulni a játék, .NET 3.5 keretrendszert kér, de már alapból van 4.5-ös.
  • SUNNY84HUN
    #45975
    teeeeee kiiisss nem is mondom mi :D :P
  • mrredbull18
    #45974
    ez is csalásnak számit csak nem annyira kegyetlen, miért csalás? mert a boostos body kitet te megveszed IGCért annyi eltérés van a 2 között hogy vagy a spoiler vagy a motorháztető más...
  • SUNNY84HUN
    #45973
    " A Csalás az ha olyan előnyt szerzel vagy valami amit más nem tud. "
    első mondatban leírtad hogy csalás :)) , mert egyedi vizuális előnyhöz juttat , a vip pedig legálisan juttat előnyhöz , legalább is a logo és 1 pagani személyében
  • mrredbull18
    #45972
    legyen 7 xD mert én most is azt használok :D
  • kanyesz07
    #45971
    A Csalás az ha olyan előnyt szerzel vagy valami amit más nem tud. Mert ennyi erővel a VIP-osok is csalók -.-"

    És egy spoiler a kocsira nem csalás szerintem..
  • SUNNY84HUN
    #45970
    tök mind1 az is csalás , hirtelen kb 5-6 embert tudok aki artmoney-t használt
  • mrredbull18
    #45969
    cheat
  • kanyesz07
    #45968
    nem hack..
  • chris1997
    #45967
    Hack.
  • kanyesz07
    #45966
    miaza mod amivel lehet a kocsikra tetszőleges spoilert?
  • mrredbull18
    #45965
    csak 1 ici picit xD
  • SUNNY84HUN
    #45964
    lehet a kondik meg a kilógó forrasztási csonkok megcsócsálják picit :D
  • mrredbull18
    #45963
    hát az oké, de mikor 1 ilyen valakit elüt annak nem csak zuzodása lesz
  • SUNNY84HUN
    #45962
    mert miért ? számtechboltban tonnányi hulladék ilyet kapsz még örülnek ha elviszed :)) , így hirtelen én is tudnék a padlásról 3 v 4 alaplapot 4 vgat stb cumót adni ami már javíthatatlan és csak önvédelmi eszköznek lenne, ha van valakinek ilyen terve a közeljövőben hozzájárulok ennyivel
  • mrredbull18
    #45961
    mikor 1 ilyennek nekiesel akkor azt azért megérzed :D
  • RoboKutya78
    #45960
    Na ez se 100 as
    A gép nem matricázott ,hanem tele van tűzdelve nyáklapokkal, memóriákkal stbvel:)

  • Interstate 95
    #45959
    Én azon gondolkozok hogy megvegyem-e majd az új Mostwanted -et, igaz nem örülök annak hogy egy Burnout -ra hajazó játékot adnak el majd ezzel a névvel, de pár ingame videó után az a feltételezésem hogy valami hasonló műsor lesz online mint a HP -ban, az pedig megéri a lóvét.
  • mrredbull18
    #45958
    szerintem ma kipróbálom :D
  • Interstate 95
    #45957
    Nem voltam fent már hónapok óta de szerintem még működik a multi. Hogy mennyien vannak az szerintem attól függ hogy a Run multija van-e olyan jó mint a HP -é. Én imádtam mert nagyon kijött az ember vs ember küzdelem, és azon felül hogy nyomtad a gázt ésszel is kellett játszani, főleg a rendőrök vs versenyzők módban.
  • mrredbull18
    #45956
    huhu én nem HPztam valami sokat ezért kezdő vagyok, kb 3-4 versenyt nyomtam le, elég szar voltam, de multiba nagyon megtetszett :D még mindig lehet multizni vele mert ha igen akkor most állok rá :D
  • Interstate 95
    #45955
    Nálam nonstop megy a fraps, nem is értem miért nem vettem. Az egyik versenyen úgy kilöktek ma, hogy kb egy olyan jó 12 métert felrepültem az égbe. Persze valószínűleg nem kilöktek, mert ki tudna ekkorát lökni, hanem lag volt.
  • mrredbull18
    #45954
    na az durwa, én még igy nem jártam, viszont ugy igen hogy valaki annyira laggolt hogy "szökdösve" közlekedett, azthitted lehagytad közbe ugrott eléd és nem birtad könnyen lehagyni mert ha nem vetted észre nekimentél akkor te megáltál ö meg ugyan ugy szökdösött tovább .... nagyon kegyetlen volt... ö utolso én meg utolsó elötti lettem mert nekimentem 2x hanem 1. lettem volna...
  • B13A6
    #45953
    Ma reggel main streeten történt egy jó dolog,jó példa arra amit leírtál...Ugyebár rajt után van az a rész,amikor kettéválik az út és összevissza kacskaringózik a térben...1.helyezett a baloldalira ment rá ,a 2. és én(3.) a jobb oldalira...és akkor az 1. akkorát laggolt(vagy istentudja mi az oka),hogy hirtelen megjelent azon az úton amelyiken én megyek falhoz keni a 2.-at és ahogy jött vissza is ment a saját útjára....no comment
  • Interstate 95
    #45952
    Számomra az a vicc, hogy az EA -nak van pár multiban is alkalmazható játéka, mindenhol megoldották a szinkronizációt, és ez meg ?
    A HP volt az utóbbi NFS amit online toltam, de abban egy minimális lag sem volt. Az autók ott mennek ahol menniük kell. Nem telne semmibe újraírni az online kódot amit a Black Box elbaszott, csodálom hogy a Run -ét nem baszták el. Minden más helyett ezzel kéne foglalkozni.
  • kaoszgolyo
    #45951
    Nem reprezentatív, de egyszer kipróbáltam, hogy torrenten kihasználtam a teljes feltöltési sávszélességem és közben lefelé is töltöttem, játszottam, és amikor érdeklődtem, hogy laggolok-e, azt mondták, nem.
    Nyilván vannak a netkapcsolatnak hibái, de szerintem a hiba a játékban van. Amikor pl. megszűnik a netkapcsolat, a játék azonnal leáll egy hibaüzenettel (kivéve, ha épp végtelen töltést végez:). Ez mi a lópikula? A DOS-os időkben fogcsikorgatva elment volna az ilyen trehányság, de már átléptünk a huszonegyedik századba, mi a fenéért nem azt írja ki, hogy nincs kapcsolat a szerverrel, akarok-e várni vagy bezárom a játékot? Miért nincs sehol semmi kulturáltság a játékban?
    Na meg az úton megálló kocsik. Ha x ms-nél több ideig nem kap a kliens infót a kocsi helyzetéről, akkor ne állítsa le a kocsit mozdíthatatlanul, hanem tegye átjárhatóvá, vagy találjanak ki valami jobbat.
    És az hogy van, hogy a lag miatt a kocsik a falban és a pályán kívül mennek? Egyáltalán hogy fogadhat el vagy számíthat ki a kliens olyan kocsipozíciót, ami lehetetlen? Megértem, hogy a kevés adatból is számolni kell egy pozíciót, de a fal élvezzen már elsőbbséget.
    És vannak még ugye azok a szinkronizációs hibák, amiket utólag revideálni lehetne. Arra gondolok, amikor nálam ledönt valaki egy oszlopot vagy kilyukasztja a kerekét egy szöges akadály, de valójában nem történt ilyen. Pár pillanat alatt egyeztethetné a szerver a kliensekkel, hogy megtörtént-e, és én csak annyit látnék, hogy egy pillanatra elkezd dőlni az oszlop (és a fal...), vagy kiesik egy apró szikra a felni alól. Nem azt mondom, hogy minden postaládát szinkronizáljanak így, de a fontosabb akadályokat és a civileket igen.
    Van a powerup-késés is. Ha egy ideig nem használ az ember powerupot, olykor késve alkalmazódik a powerup. Különösen, ha sok a sün a képernyőn. Lehet, hogy csak a sok objektum okozza és nincs köze az előző PU óta eltelt időnek hozzá, de nekem úgy tűnik, mintha mindkettő okozná, néha külön, de többnyire együtt.

    Az a legnagyobb baj, hogy ilyen töketlen barmok vagyunk, és megesszük ezt a kurva kutyatápot, noha barmok vagyunk, nem kutyák. Vagy ki tudja...
    Természetesen lehet pozitívan is nézni, de attól még a negatív is igaz marad, ha játszunk a játékkal.
  • kaoszgolyo
    #45950
    Van az a bug, hogy a legfelső négyzet felett látszik a skill. Nézd meg arra.