94802
  • csiles
    #46029
    Szeptember elején top up autó volt: Ford Crown Victoria

    Jelenleg nincs raktáron.
  • kaoszgolyo
    #46028
    Most sehogy. Top up kocsi volt.

    Esetleg csalással. :D
  • kaoszgolyo
    #46027
    Így van, a csalás nem lehet szubjektív, csak a rá adott reakció.
  • Interstate 95
    #46026
    Oké, szerintem totális egyet értés nem várható a témában így én dobom a témát.

    Más. Ilyet miféle módon lehet szerezni ? Ford Crown Victoria
  • tutuhawer #46025
    aki az earn boost gombra klikkel, az nem a munkaidejével, a valós pénzével, hanem a gép előtt töltött idejével, a reklámokra, gyanús oldalakra való kattintgatással fizet az EA felé. Teljesen legális, csiles jól írja, az értelmezésben mindig is kiváló volt. Minden többi következményekkel jár, mert az EULA-t megszegi, aki csinálja. Bármi is az, bodykit, spoiler, vagy egyéb durvább csalás.
  • csiles
    #46024
    "Nekem inkább azt jelentené a csalás fogalma (és ezzel javítanám az itt elhangzottakat), hogy mások megkárosítása, előnyszerzés céljából. Na most az által hogy valaki valamit módosít a verdáján ami számomra nem elérhető (ha ezzel egy versenyen nem jut +lóerőkhöz velem szemben), én nem érzem károsítva magamat, ergo számomra nem csalás. Úgy tetszik neki a verdája, egészségére, herpeszt nem fogok kapni. "


    A fent idézett irásodat elolvastam újra. Amit leirtál az ma már helytálló, de pl 1,5 évvel ezelőtt nem... ugyanis abban az időben a body, a felni is javitott, vagy rontott az autó menet tulajdonságain. Ezt az EA megoldotta akkor úgy, hogy csak látványosság legyen, az autó menet tulajdonágaiba ne nyúljon bele. Ekkor hozták be az autó ültetést, ez ma is változtatja a kocsi irányithatóságát.

    Én ezért nem foglalkozok ma már azokkal akik art money-zik, mert előnye nem származik belőle, de régen volt, s nem is kicsi... Mondjuk azt nem tudom, hogy az ültetést lehet-e változtatni vel, mert én sosem próbáltam, s nem is szándékozom. Nálam nem a külcsiny a lényeg, hanem az hogy hasitson, elvégre virtuális versenyző vagyok, s nem autóépitő...


    Másrészről, lehet hogy ma téged nem károsit, de az EA-t igen, hisz ők pénzért kinálják amit elérhetővé tesznek, de más ráteszi kerülővel ráadásul ingyen... s ez már csalásnak minősül... Nem a te károdra, hanem a fejlesztő kárára... régen ez forditva sült el...

    Az EA-t leszarom, engem meg nem kárositanak ma már vele, tehát nem foglalkozom az art money-val...
    Minden nézőpont kérdése.
  • mrredbull18
    #46023
    ejjj kanyesz jó nagy szöget ütöttél mindenki fejébe a spoilereddel xD , igaz azóta olyan jól beindult ez a topik :D
  • Interstate 95
    #46022
    Nem érted amit felvázoltam. Én az earnelést egyáltalán nem neveztem csalásnak, ugyan is szerintem nem az. Viszont megpróbáltam demonstrálni, hogy a ti felfogásotokban hogyan is alakul a helyzet. Mert bizony abban az esetben az earnelés is kőkemény csalás, azokkal az userekkel szemben akik pénzt fizetnek, ellenben akik csak kattintgatnak a SB -ért. Az már egy másik kérdőjel, hogy a lehetőséget ki ajánlja. A Beta, VIP ide nem sorolhatók, mert azok csak extrák amiket el lehet, lehetett érni, az earnelés pedig egy folyamat.
  • csiles
    #46021
    Ha az earnelés csalás lenne, akkor nem lenne elérhető a hivatalos oldalon...

    Minden más egyéb, amit az EA nem tolerál, az earnelésen kivül, az csalásnak minősül, hisz ők azt nem engedélyezték, tehát kijátszod a szabályaikat. Az earnelést engedélyezték, hisz elérhetővé tették a saját várukban is, s nem utolsó sorban, abból ők is pénzt keresnek...


    Gondold át újra, mielőtt még ilyen alapon saját magadat is csalásnak nevezed, hisz bétás vagy, ami alapon vannak/lesznek extra juttatásaid... S ez ugyaigy igaz a VIP-re is.

    Tehát: BETA, VIP, earn - legális, az összes többi illegális, ami következményekkel járhat.
  • Interstate 95
    #46020
    Olvasd végig azt a #46015 -t, ennél érthetőbben nem tudom leírni.
  • kaoszgolyo
    #46019
    Hanem? Mert nekem nem tiszta.
  • Interstate 95
    #46018
    De ilyen alapon a SB earnelés is csalás, attól függetlenül hogy ki kínálta fel a lehetőséget, és hol elérhető. Mások lóvékat pengetnek ki azokért az extrákért, amikhez esetleg valaki ingyen juthat hozzá, de ha hozzáteszem a kiegészítést egyből megváltozik a fogalom értelme.
  • Interstate 95
    #46017
    Most írtam, hogy nem csak az előnyszerzésről van szó ha definiálni akarjuk a csalást, és ezt szándékoztam kijavítani.
  • kaoszgolyo
    #46016
    Amíg a csaló megoldások ingyen vagy olcsón elérhetőek, addig senki nem jut előnyhöz veled szemben, mert te is könnyen hozzájuthatsz.
  • Interstate 95
    #46015
    Mondjuk ez felfogás kérdése, sokan pl a módolást keverik a csalással. TDU2 -ben volt ebből nagy vita a magyar fórumokon és az officialon egyaránt, mert számos embert jelentettek egyedi paintjob miatt csalásért, ha jól tudom volt akit bannoltak is. Ugyan is voltak emberek akik a Photoshop -al már előre elkészített festéseket módoltak be a játékba autójuk dekorációjához (ez mások számára is látható volt természetesen).

    Nekem inkább azt jelentené a csalás fogalma (és ezzel javítanám az itt elhangzottakat), hogy mások megkárosítása, előnyszerzés céljából. Na most az által hogy valaki valamit módosít a verdáján ami számomra nem elérhető (ha ezzel egy versenyen nem jut +lóerőkhöz velem szemben), én nem érzem károsítva magamat, ergo számomra nem csalás. Úgy tetszik neki a verdája, egészségére, herpeszt nem fogok kapni.
  • tutuhawer #46014
    mert szeretne továbbra is a ranglistán megjelenni. Valakinek igénye, valakinek nem. Valakit ok nélkül nulláznak, az igenis igyekszik megmutatni, hogy az nem igazságos. Persze van, akinek feltétel nélkül hisznek a főnökök, és van, akinek nem. Nem könnyű, mert van pár vezető beosztásban, akik elég hülyék, sőt ostobák... A régi admin, akit Hitman és Brian is utált, szerintem jó arc volt, néhány mozdulatában magamra ismertem, úgy versenyben, mint a fórumban
  • kaoszgolyo
    #46013
    Nem kell bizonyítani semmit. Miért kéne?
  • tutuhawer #46012
    nem értem, mi a gond ezzel. Akit lenulláznak, annak be kell bizonyítania, hogy nem vétett a szabályok ellen, még ha vannak ostoba regulák is...
  • kaoszgolyo
    #46011
    Nem látni. Itt van.
  • kaoszgolyo
    #46010
    "akit lenulláznak, annak elszámolnivalója van a stat főnökök felé" – Jah:
  • tutuhawer #46009
    Ha felteszed a spoilert, az látható. Ha valaki meglátja, feljelenthet. A stat oldalon is feljelenthet, ami nullázáshoz vezethet. Akit nem érdekel a stat oldal, azt közvetetten érinti a statisztikai adatlapja: akit lenulláznak, annak elszámolnivalója van a stat főnökök felé, nem feltétlenül csaló, de sok esetben igen, és bizony csaló. Mindegy , hogy csaló vagy sem, a nullázott játékosra sokan kitaszítottként tekintenek, és nagyon nehéz visszajönni a szarból, én tudom. Kitaszított lehet valaki, aki nem is trükközött sose, vagy csak egy spoiler trükközött akár. Közöttünk, a magyar közösségben nem lesz kitaszított az, aki csak a külsőt turbózza fel, sosem hurcoltunk meg azért senkit, mert a neki nagyon tetsző gépe elkészült. Csináld meg, ha akarod vagy tudod, avagy mered, de tudd, hogy milyen kockázattal jár!!! Én is így kértem meg egy barátom, hogy igen, elött az idő, eleget vártam, 3 db Skyline és egy Mitsu EVO X olyan, mint amilyet szeretnék. Ha lenulláznak érte, egy szót se szólhatok. Ez előnyt tényleg a szépségversenyen jelent, ott én se tartom fair dolognak. A nemzetközi oldalak , ha versenyt hirdetnek, nullázott játékos nem indulhat el, illetve elég komoly szabályok vannak, sokan pedig mondom, kinézik maguk közül az illetőt. Ezért nem jó kívül lenni, inkább belül. Meg a szép autó is jó dolog... te döntöd el.
  • noblem1983
    #46008
    Már nem lehet akkor Lengyelországra beállítva boostot venni? Vagy mi van?
  • mrredbull18
    #46007
    én csak simán beirom US zip code és annyit kapok amennyit akarok, vagy ha nem akkor ott a maps mod amit allien is mondott
  • Alien69
    #46006
    Én pl a google mapst használom. Keresek egy központi helyet, majd egy hostelt, vagy bármit. Rákatt, és kiadja az adatait.
  • SUPERTRABI
    #46005
    az sem jó
  • SUPERTRABI
    #46004
    na ja csak ő a hátam mögött kibeszél (beirtam googleba: London ZIP code, kiad egy csomó minent azt aszt választottam,hogy http://zipcode.org/25126 beirtam nem jó, 2.http://wiki.answers.com/Q/What_is_london%27s_postal_code és ott:SW1A 0AA
  • kaoszgolyo
    #46003
    Robocica meg a barátnője.
  • mrredbull18
    #46002
    google a barátod
  • RoboKutya78
    #46001
    srácok
    valakit tud valamit boost vásárlás ügyben mi ez a mostani marhaság? Mért nem lehet paypal vásárolni más országokon keresztül? ez a 8000boost 5700+tranzakció kicsit sok két extra cuccért cserébe inkább a bolti dobozost veszem meg akkor.
  • SUPERTRABI
    #46000
    hali
    azoktól kérném akik szoktak speed bosst-ot regisztrációval ernelni:
    megtudnátok adni azokat a dolgokat amivel regisztek?(ország/város/ZIP code/telefon szám)


    off: 46000. hozzászólás
  • SUNNY84HUN
    #45999
    cinkével 1 et értek de a kőnig seggel nem .. , nagyon csúszkáló autó
  • kanyesz07
    #45998
    Erőt egészséget!!

    Végre van aki egyet ért velem a cinque és a koenigseggen főleg!
  • Hunn1a
    #45997
    A Carrera GT-ben már csalódtak innen egy páran. Jelenleg a Cinke tényleg a top jármű, bár a Kőnigs*gg (ultrás) is ott van a szeren.
  • trakk
    #45996
    Itt félreértés van, úgy érzem, Top Up = boost mellé adják.
  • SUNNY84HUN
    #45995
    megint csak ezt kell mondanom : fúú marha jó dög ez



  • bboyatty
    #45994
    Semmi különlegeset nem tud az alkalmazás, rákattintasz és behozza az official site-ot.

    Amúgy nyert már valaki az új felni csomagból?
  • chris1997
    #45993
    Who The F'cin hell cares about th Cinque.....
  • kanyesz07
    #45992
    Pagani Zonda Cinque 3-4mp alatt 256 al repeszt :D , nem hiszem hogy a super snake jobban vágná
  • noxwill
    #45991
    World alkalmazás a Chrome store-ban. Waddöfakk??? Mindenesetre nem mertem telepíteni, nehogy valami sötét démon elraboljon
  • Ryder159
    #45990
    tudtommal Super Snake a top up