94802
  • kaoszgolyo
    #45949
    Nem a játékosok netkapcsolatának minősége okozza a végtelen töltést, hanem az, hogy a játék szarul van megírva. A hálózati hibákra fel lehet készíteni egy szoftvert. Ők nem tették meg jól, ennyi. Tudják, de szarnak bele.
  • RED BULL F
    #45948
    Szeretném megkérdezni tőletek, hogy ez csak nekem számít újdonsült hibának, hogy a berakott skilljeim nem látszanak? Ebbe a porsche-ba még van 2db explorer skill és csak egyet mutat. de ez így van még sok autómnál. Hát így roh@dt könnyű tájékozódni am, hogy azt se tudom melyik kocsimba mit raktam, mert ez a játék már megint sz@rakodik...

  • Hunn1a
    #45947
    Nem rossz! Mindhárom szándékosan rossz cuccos (vagyis az első három) napon Nova-T alap cuccot nyertem. Kollekció.

    Ja és üdv újra mindenkinek, több mint egy hétig nem volt nálunk net, végre vissza tudtam térni. (Ha esetleg Szabi még nem állította be a fejlécem: még mindig KRUGER445 vagyok, csak újra kellett regisztráljak az új bejelentkezési rendszer anomáliája miatt.)
  • noblem1983
    #45946
    Szép idő, gratulálok! Ahogy látom van ott még egy magyar is előtted. A Carrera S-ed full ultrás?
  • lorci
    #45945
    Nekem is sikerült egy elég szép időt menni Spade Streeten a tegnap 24.helyre jó volt...
  • B13A6
    #45944
    Ez még jobban összejött...

    LINCOLN BOULEVARD SPRINT FORD MUSTANG RTR-X (MP) 01:05.805 # 4

    úgylátszik nem sokszor volt még bent ez a pálya a nullázás óta....
  • B13A6
    #45943
    Tudjuk...csak eltitkoltuk előled :P
  • Interstate 95
    #45942
    Oké, egy kis keresés után megtaláltam a megoldást.

    Aki hasonló problémákkal küzd annak itt van, még nem próbáltam de biztos vagyok benne hogy működik.

    My game gets stuck at the loading screen!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    This is also a network related issue where you're desynched from the other players and the lobby and will be stuck at the loading screen forever. There is however a trick on discovering this bug instantly. As soon as the race starts to load, press ALT+Z to disable the HUD. You will be where your car was when you entered the lobby for the race. As you will notice you can drive around in free-roam and use powerups if you want to. Now, this is a good way to have somthing to do while waiting for all racers to synch, as soon as all players are synced you will be teleported to the track and you will see textures begin to load. Press ALT+Z again to bring the HUD back up.

    When you are driving around in free roam waiting for this, the whole world should be empty. If you see any traffic cars it means you're desynched and have to force quit the game.
  • Interstate 95
    #45941
    Ha kihúzom a netet ugyan az van, tölt megállás nélkül, megy a zene, az autó búg a háttérben, és Alt+F4.
  • Interstate 95
    #45940


    Én nagy dobra verem, mert még a bétát toltam utoljára, pár napja a jelenlegi verziót, és pontosan látom mi változott, mi nem. Nálam is pillanatok alatt betölt, de az esetben amikor valami probléma lép fel a 6-7 perc azt jelentené, hogy addig van türelmem nézni a töltő képernyőt, hallgatni a chillout-os zenét, míg nem rá nem jövök hogy meghalt a dolog, és Alt+F4 -et kell nyomnom. Nem a 15 megás netem szar, hanem a játék szopat azzal, hogy a töltő képernyőből nem képes kidobni timeout esetén egy error felirattal, vagy valami. Az autót viszont lehet tologatni a háttérben, lol.
  • csiles
    #45939
    Mindenkit szopat a játék, csak nem verik nagy dobra, mert már régi jelenség... Én is belefutok elég sokszor, de fél percnél nem tölt tovább, max 1 perc, de akkor már 2 ember repült...


    Ha sokáig tölt, az azt jelenti hogy valaki elszállt az eventből, s mig azt a játék fel nem fogja, addig tölt... S ez függ a net sebességétől, hogy milyen gyorsan fogja fel nálad. Ha a játék ki akar dobni, akkor ki fog dobni, akár töltés közben is. Olyan nincsen hogy ott maradsz... csak próbáld ki, húzd ki a netedet, Tutu féle szerver error kurvaannyapicsaja üzenettel ki fog vágni...


    Én wifivel tolom, 6an vagyunk egy 8/1-es neten (külföldi net) ma játszottam 5-6 órát, s nem repültem... Visszatérésem óta először... Előtte 2 óránként kidobott, vagy töltés közbe, vagy a verseny elején vagy a cél előtt... volt 2 netszakadásom is, az egyiket túlélte, a másikat nem, mert pont akkor kaptam másik IP-t, igy levágott...


    Hogy mi lehet nálad a gond? 6-7 perc töltés... vagy erős túlzás, vagy ritka szar a neted... Ha van tűzfalad, konfigold be rendesen, torrent csak akkor menjen, ha min 20 megás neted van..
  • Interstate 95
    #45938
    Két év alatt nem sikerült egy server timeout-ot belerakni ebbe a játékba ? Tiszta szánalom hogy 6-7 perc után Alt+F4 -el ki kell lépni mert befagy a verseny töltődése, és a zene lejátszásán kívül nem csinál semmit. Bár már egyszer rákérdeztem itt, akkor nem jelezte senki hogy nála is előfordul, így valószínűleg csak engem szopat ílyen módon a játék. Valaki tud megoldást ?
  • trakk
    #45937
    Super Snake top-up.
  • veszettróka
    #45936
    Két nap cheaterek nélkül ... [sóhaj] szép volt, eddig tartott.
    (a mindentverő ZR1 amit B13A6 említett itt is megvolt)
  • mrredbull18
    #45935
    xD
  • tutuhawer #45934
    elgázoltam egy embert autóval... hát igen, négykeréken jobban megy ez is
  • kaoszgolyo
    #45933
    Nem. Lesz.
  • Interstate 95
    #45932
    A Shelby Boss 302 volt már IGC -ért valamikor ? Esetleg előreláthatólag lesz még ? Mert az az 5000 SB nem fog összejönni egyhamar ha szarakodik a szponzor oldal. (Most van 380 SB -m.)
  • tutuhawer #45931
    értem, mindenesetre a duma már jól megy. Az ember írta, menjünk ide, mondtam, hogy nyomok egy kis nitrót
  • B13A6
    #45930
    Nem...sőt..még a play4free fundot használó játékok közt is külön van...
  • mrredbull18
    #45929
    szerintem nem, mert nekem nem volt boostom de volt fundom és tudtam vásárólni
  • tutuhawer #45928
    Ha a play4free fund mennyiségéből költök, akkor a boostom kevesebb lesz itt?
  • kaoszgolyo
    #45927
    Azt a mindenit! Fejjel lefelé álldogálok az út közepén, és nem tudom visszarakni a kocsit. Tán azt gondolják, így tovább tudok haladni...? Esetleg majd ha nekem is térhajtóművem lesz, mint a zsernyákoknak...
  • mrredbull18
    #45926
    a worldben azért nincs kickelés mert ott az APPCARSH xD ergo minek oda admin? :D elintézi magától azt a játék :D
  • B13A6
    #45925
    olyan csabítóan hat,hogy blokkolja utána...
  • tutuhawer #45924
    még sose jelentettem senkit. A report ablakot képről már láttam viszont
  • B13A6
    #45923
    Visszatértem worldbe és valahogy az egyik zr1-nek hipernitrója volt....ment a report...dísznek
  • tutuhawer #45922
    teljes képernyőm sincs
  • tutuhawer #45921
    én is ácsorogtam, nem tudtam, mit kell nyomni .... sehol egy options vagy egy fórum...
  • B13A6
    #45920
    és képzeld mi történt most...hivatalos szerón kickelte az admin a semmittevő ácsorgó népét....worldben még csak a fogalom sem létezik,hogy admin,nemhogy csináljon is valamit :D
  • mrredbull18
    #45919
    én ma kipróbáltam a play4free-s battlefieldet :D , nem szeretem az FPS játékokat de ez tetszett nagyon :D olyan jót elszórakoztam vele :D és tényleg nem volt annyi hülye és kretén mint a worldben.... olyan jót játszodtam hogy el nem lehet mondani..... pl. ezt a worlddel nem tudom el mondani hogy ha multizok...
  • B13A6
    #45918
    Be is fejeztem....Húzok battlefieldezni,ott el lehet kerülni a buzikat....
  • mrredbull18
    #45917
    az komoly, én is jártam már igy :D ezért szeretek privátozni :D igy multiban szar a world mert 1ik hülye a másik dedós a hamardik csiter a negyedik szerencsétlen az ötödik bugos és stb....
  • B13A6
    #45916
    öcsém....megyek versenyen sikerül leelőzni a magát szarránitrózó gt2-est erre mi van?!...Kiderül ,hogy a 3. versenyző a haverja és mivel nagyon lemaradt új célpontja kiiktatni haverja ellenfelét azaz engem....Pont azon gondolkodtam,hogy zárt event nem kell tartanom semmilyen traffictól erre szembejön 200-zal egy murci....Ezeket a faszokat le kéne dobni a tartaroszba
  • chris1997
    #45915
    Baromi jó. Egy ilyet én is szívesen vezetnék.. akárhol. Még Pesten a nyóckerben is.
  • tutuhawer #45914
    death race tuned Skyline :) még mindig jó kép
  • Wawox
    #45913
    Ez eléggé adja :DDDD
  • mrredbull18
    #45912
    na ez tetszik :D ez jöhetne nekem is xD ám ez valami játékban van benne?
  • SUNNY84HUN
    #45911
    én ezt kérném cheater irtónak változatlanul
  • mrredbull18
    #45910
    oh ez randa xD túl van diszitve :D ha csak kevés ( 1-2) dekoráció lenne sokkal jobb lenne :D