94802
  • Interstate 95
    #46069
    Ám ezt nem tudom hogy gondolja az EA, ezt úgy hívják hogy lehúzás. Közel egy játék árából vehetsz két-három autót ? Az igen.

    Még ha 90 - 100 SB lenne egy autó, és a töredéke a powerup azt mondom oké, de így bekaphatják.
  • mrredbull18
    #46068
    köcsögség -.-
  • Racing824
    #46067
    Véletlenszerűen bekaphatják a ló... .
  • kaoszgolyo
    #46066
    Véletlenszerűen kiválasztanak embereket, akiket nem engednek bejelentkezni az Apexre, ha a Chicane-on nincs elég játékos.
  • RoboKutya78
    #46065
    többszörösen verem a fejem a falba:)
  • SUNNY84HUN
    #46064
  • RoboKutya78
    #46063
    Jaj most találtam meg a PayPal lehetőséget:) nem volt megadva accunt ezért nem volt ott ahol megszoktam hogy ott van eh.

  • SUNNY84HUN
    #46062
  • SUNNY84HUN
    #46061
    paypalon nekem 8000 sb lengyelen keresztül 40zl vagy is 2800 ft
  • Racing824
    #46060
    Jah értem.Azt meg nem figyeltem
    Kössz;)
    Rohadt régen nem vettem már de a saját profilomba nem enged be igy nem tudod használni a meglévő autókat és most kezdtem újat.
    De érdekes hogy minden egyéb hivatalos oldalra beenged a mail cimmel és a jelszóval :S
  • RoboKutya78
    #46059
    paypal szerintem most szünetel mivel lentebb írtam hogy csak kártyás vásárlás lehetséges és 8000b= 5700 ft ezért inkább menj el a boltba vedd meg a starter packot.
  • Racing824
    #46058
    Tudna segíteni valaki egy kis boostvásárlásba? tiltott paypallel nekem nem megy sajnos >.<
  • mrredbull18
    #46057
    nekem is tetszik :D
  • chris1997
    #46056
    [OFF] Még mindig rohadtul bejön a játék.
  • mrredbull18
    #46055
    [spoiler]

    2:08-tól olyan burnout feelingje van :D
  • kanyesz07
    #46054
    83 , jól állok
  • RoboKutya78
    #46053
    fiuk NFS:W off topik húzzatok ide az earn boostal ha jót akartok.
  • kanyesz07
    #46052
    66 at öcsém, há honnan jönnek ezek??
  • kanyesz07
    #46051
    még futassa, eddig 27. Haveromnak volt 140 3trójaival...

  • mrredbull18
    #46050
    de ha törlöd biztosabb, tehát azt a filet törlöd amit a karanténba tett
  • mrredbull18
    #46049
    ha karanténban van akkor már nem ártalmas...
  • kanyesz07
    #46048
    24 xd
  • kanyesz07
    #46047
    lehúztam gyors eset scannert 9 et is talált , de hogy az-e nem tudom xd
  • kanyesz07
    #46046
    akkor nem baj ha ott van hogy fertőzések 1, mival karanténban van?
  • mrredbull18
    #46045
    az avastban gondolom azért van benne mert karanténba tette ergo már nem jelenthet bajt, sőt nem is lett volna muszáj ezért letöröld a steamet, mert pl. nem rég én is 1 malwaret kaptam STEAMben és auto-n benyomta karanténba majd rákérdezett hogy törölje-e és igen és ugyan ugy megy a steamem tovább
  • mrredbull18
    #46044
    tunnelbear, és utána annyit kapsz amennyit szeretnél :P
  • kanyesz07
    #46043
    gyáá olytom fel a gépet, nem tud elindulni, aztán visszaálítsa magát, aztán
    hangosan elkezd visítani, azzal a nukleáris jellel, hogy trójai falóm van a Steam-ben...
    Hát letörlésre mentem, de az avastban nézem még mindig ott van.
    Mit csináljak???
  • mrredbull18
    #46042
    szerintem sőt hogy nem fognak boostot adni azért hogy mindenki másszon át az MWre
  • SUNNY84HUN
    #46041
    erre fele sem volt gond
  • adamatts
    #46040
    nekem tökéletesen működik mind a 2 szerver
  • Interstate 95
    #46039
    Én most töröltem hogy egy új helyre telepítsem fel a játékot, de ha bugos lett akkor várok egy kicsit a visszatelepítéssel.
  • Racing824
    #46038
    Érdekes...most nézem hogy apexre nem de a chicane szerverre beenged.
  • Racing824
    #46037
    Tudja valaki hogy ilyenkor most mi van?

  • RoboKutya78
    #46036
    Na ilyet is ritkán lát az ember kora reggel az ablakából kinézve:)Csak el ne vigyenek mert lefotóztam őket
    A csókák tiszta kidobófigurák.
  • mamiya70
    #46035
    hali!
    próbálnám ezt az earn-olást, de nekem valahogy csak olyan lehetőségeket dob fel amikor egy sms-sel kell leigazolni, ami szintén lóvé lenne...
    szóval az lenne a kérdésem, hogy ki hogyan talált olyan videókat vagy más egyéb lehetőséget amivel lehet ingyen boost-ot szerezni... egy-két autó vásárlásához csak jó lenne :)
    köszi az infót!
    (korábban már írtatok róla, az alapján találtam meg hol kell, de valami nem csak működik nálam...)
  • B13A6
    #46034
    Szerintem nem tudjuk (-én legalábbis biztos nem),hogy miről beszélsz...az utolsó lépésig(mikor fizetni kell)nekem minden rendben...
  • Hunn1a
    #46033
    Lehet, hogy bátortalan vagyok, elismerem. De ahányszor felmerül a fejemben, hogy earnelni kéne és benézek az offtopikba, hogy ki legyek okosítva, látom a furcsa nevű ajánlatokat és mindig elállok a dologtól. Pedig egyre inkább úgy érzem, hogy a Tűzmadaram és a Clióm akkor is meg akarom tartani, mikor végre jön (már amennyiben, és szeretném, ha így lenne) a Golf I GTI és az E30 M3. Már csak egy szabad garázshelyem van és kb. 390 boostom. Remélem, az új, csillogó MW megjelenésekor kapunk egy 750-es kódot.
    (ÉS lehet, hogy a Hangyászra is rákívánok, csak nem tudnék hova kandzsizni a fenekére...)
  • tutuhawer #46032
    kösz az infót, Cs.
  • csiles
    #46031
    Ha tudományos választ vársz: Gúgli barátunk első találata a Wiki barátnője...

    Ha józan parasztosat: mindennek megvan a maga ellentéte, igy a http-nek is: az egyik "lehallgatható" mig a másik titkositott úton "közlekedik".


    Védtelen gép: beléphetsz, de ne jegyeztessél meg semmilyen információt a böngészővel.
  • tutuhawer #46030
    a https miért menő előtag? MItől secure? Beléphetek védtelen gépen akár a nfs world hivatalos oldalra vagy a battlefiled oldalára??? (ugyanaz az EA profil)