94802
  • kaoszgolyo
    #46469
    Szívesen olvasnék egy novellát arról, mégis mire és miért használod te a Need for Speed World nevű játékot.
  • mrredbull18
    #46468
    megakarom tanulni a duplázást és utánna én is hagyom a faszba.... mig meg nem jön a drag vagy valami akciós járgányok akkor fel se nézek ...
  • bboyatty
    #46467
    Ismerős, nem is kínozom már ma.
  • mrredbull18
    #46466
    az szép lenyomta 2 hst mind a 2x nem értem be 3. net error és ujra kellet belépjek.... szépen indul ez is ...
  • veszettróka
    #46465
    Eh, megvan, lehet hogy ezért a megjegyzéséért : "Today Kate learned how to lock threads. Next day she will be learning about bananas."
    Szal, ha egy fórumon kislányok is vannak a moderátorok között akkor a kitiltás az bannolás, a banánozás felejtős :D
  • mrredbull18
    #46464
    akkor már átalakithatták volna FREE-re is a misc-et :D
  • RoboKutya78
    #46463
    a másik most kiszedték a misck szekciót milyen jó lenne ha ott kellene keresgélni ezeket a 0 boostos alkalmazásokat és nem a vásárlói szekcióba lenne elrejtve
  • mrredbull18
    #46462
    én már hallotam ilyenről... vagyis olvastam az oldalukon hogy többen panaszkodtam emiatt.. irj rájuk és kiküldik a neont meg a rendszámot... bugos az oldaluk ilyenkor szerintem...
  • RoboKutya78
    #46461
    Na jól van hogy küldjem Drewéket a jó kúr..... !%'!+%"+! Parasztok még a boostos vásárlóikat is átkúrják hát ez már tényleg borzasztó.
    a listában a 3500 as csomit ugye ugy reklámozza hogy neon plusz rendszám.... hát egy jó nagy f....t semmit nem adott csak a boostot ekkora f...szt.... Lengyel booston keresztül.Nem tudom járt e már így valaki?
  • veszettróka
    #46460
    És azért bannolták Geulacht? Mert megosztotta mindenkivel hogy milyen változásokat talált a nyelvi fájlokban a frissítések után?
  • kaoszgolyo
    #46459
    Azt bevezethetnének, mint ahogy a powerupoknál is van, hogy a skilleknél is versenymódtól függő skillezés legyen, azaz 3×5 skillt lehessen a kocsira tenni: versenyre, rendőrözésre, dragra.
  • kaoszgolyo
    #46458
    Elképzelhető.
  • mrredbull18
    #46457
    az igaz de ha lelassulsz értelem szerüen te kell visszakapcsolj tehát akkor meglesz az a manuális lehetőség hogy neked kelljen kapcsolj tehát ha kimész a dragről valahogy akkor kint az utakon is ugyan ugy kapcsolhatsz :D
  • kaoszgolyo
    #46456
    Hemm? Most is kapcsolhatsz manuálisan az utakon úgy, ahogy a drag igényli. Mert nyilvánvaló, hogy a dragban sem lesz valódi kézi váltás, hiszen a drag lényege az ideális pillanatban való áttétel-módosítás, nem az, hogy lehetőséged legyen hármasban harminccal poroszkálni.
  • mrredbull18
    #46455
    na ez jól esett xD átteszik az "ezemre" hüh ez kiütött xD

    én már 1 részben 1 nagyon kicsit várom a dragot miért? uj bugok és uj trükkök :D talán majd lehet olyant pl. kimész dragból és manuálisan kapcsolsz a normális utakon :D tehát olyan eredetibb lesz :D és lehet nosztalgiázni xD
  • kanyesz07
    #46454
    az van hogy egy régi emailcímemen amin játszottam de nagyon régen, azon van a hot pursuit pack.. és ha tudom hogy melyik az akkor át teszik az ezemre ami most van.. csak nem jut eszembe..
  • kaoszgolyo
    #46453
    A lakcímedre emlékszel. Igaz? Ebből kiindulva az e-mail címeidre is emlékezhetsz.
  • kanyesz07
    #46452
    múltad emlékképei? mi? xd
  • kaoszgolyo
    #46451
    Végignézel a múltad emlékképein, vagy ellenőrzöd az e-mail fiókjaid, hogy melyikben vannak EA-s/origines/NFSW-s levelek, vagy, ha megjegyeztetted a jelszavaid a böngésződdel (vagy valamivel), akkor ott is találhatsz e-mail címeket.
  • kaoszgolyo
    #46450
    Jah, csak nem ez a téma. :D Én is szeretem a 240SX-em és az AE86-om. Utóbbi szerintem az egyik legjobb autó a játékban.
  • kanyesz07
    #46449
    Hogy lehet megnézni hogy eddig milyen emailokkal játszottam???
  • kaoszgolyo
    #46448
    #45875 – "Végre" újabb alkalmam volt tesztelni. Tökéletesen működik.
  • SUNNY84HUN
    #46447
    nem top autó de lehet szépeket futni vele
  • kaoszgolyo
    #46446
    Nem erről van szó.
  • SUNNY84HUN
    #46445
    semmi gond nincs a silviákkal c -ben simán kipicsáztam vele komolyabb autókat , persze nekem is ott az mr2 , rx8 , stb , stb de néha előkaparom nosztalgiázni
  • kaoszgolyo
    #46444
    Királynak király, ám apró bibi, hogy Silviának hívják...
  • SUNNY84HUN
    #46443
    szerintem ez a legkirályabb body a silviához a régi body shopos cumó , imádom
    ez már ritkaságba megy



  • trakk
    #46442
    Ennyit a patchek kibelezéséről, GEULACH-t bannolták a fórumról...
  • kaoszgolyo
    #46441
    Az a benyomásom, hogy ha free roamban nem mozgok a kocsival, _és_ amikor a játék multi eseményt talál, akkor az egérrel kattintok a Joinra (nem J-t nyomok a billentyűzeten), _és_ a lobby után a töltés közben nem nyomok meg semmit (nem kocsikázok, és hasonlók), csak esetleg az ALT+F11-et, akkor hosszabb ideig mentes marad az élményem a 0/0-s befejezéssel kezdődő erőszaktól. Az okát nem tudom. Aki gyakran kap 0/0-t vagy láthatatlan/mozdulatlan ellenfeleket, esetleg próbálja ki.
  • bboyatty
    #46440
    Mind1 nem találgatok, majd meglátjuk milyen lesz, remélem, hogy jó lesz de sejtem, hogy ezt is eltolják.
  • Quqa
    #46439
    Ha az MW Drag lesz talán annyival lesz jobb, hogy felrobbanhat a motor vagy ha ütközöl tortálkár lehet. Persze ha ugyanúgy lesz minden. Vajon érteni fognak ezek hozzá?
  • kanyesz07
    #46438
    ÁÁÁ mekkora balf*sz vagyok xdd

    első hely az enyém jól lehagyatm őket, há nem nekimegyek egy falnak, oszt még pördülődök is és 3. lettem!
    ÉSMIND A cél előtttt xd
  • bboyatty
    #46437
    Csak nekem szar a szeró? Beléptem és már az első versenynél csomót töltött és aztán persze 0 cash és nagy részét az ellenfeleknek nem is látom. Gondoltam megjavul lassan de tévedtem.
  • kanyesz07
    #46436
    mikor lessz bent a drag?
  • Ryder159
    #46435
  • veszettróka
    #46434
    Horizonton feltűnik a civil. Ugyanaz a sáv. Hö akkor eggyel odébb -jobbra. Jobbraaaa. (klikk-kiikk-klikk... ) ...jobbr... neee .... .áááá ******* ******** ****** azt ****** meg.
    ...
    "- Srácok hol olccó most a búszt ? XD"
    "- Nem megfogadtad hogy nem költesz erre a szarra?"
    "- XD De igen de csak sávváltást gyorsító skill kell XDDD".
  • Ryder159
    #46433
    Beszarás, ez a pénzduplázó trükk tényleg működik. Tegnap STD után 600.000-et szedtem ösze...
    Remélem ezt a bugot is olyan gyorsan javítják, mit a többit...
  • bboyatty
    #46432
    Újabb infó a Dragről.

    Ettől féltem, ugyan az a fajta drag lesz mint pl. a Most Wantedben, 6 maximum versenyző, trafik. El is ment a kedvem a dragtől. Megint kanyarognak majd elém a trafik autók, ellenfelek lökdösnek majd, nagyon jó lesz. Pedig reménykedtem benne, hogy Pro Street féle dragmód lesz majd.
  • chris1997
    #46431
    [OFF] Akkor ne nézd az SG-t, én is ezt teszem az egészségem érdekében :P
  • tutuhawer #46430
    erről beszélek, a legkirályabb bodykit-spoiler kombináció az S15-re, büszke lehetsz rá, szép gép nagyon , jár érte a piros pont is