94802
  • Interstate 95
    #46429
    Persze, múlt héten. #45847 -es hsz. (Azóta kapott még egy enyhén feketére sötétített üveget.)

    Nekem is tetszik, nem tudom most mi az aktuális "trend", de a béta óta még rá se néztem a bodykitekre.
  • tutuhawer #46428
    Audi TT-vel pedig öröm nitrózni. Maximumon hűl le, bivaly erős, szerintem átnyomom C osztályba, habár megfogadtam, hogy nem butítok le semmit :( Gyilkos lesz a TT ott.
  • Interstate 95
    #46427
    Én maximum akkor nitrózok, ha hátrányban vagyok de még látom esélyét a győzelemnek (szűk kanyarok után), vagy ha elől vagyok és, elbaszok egy kanyart. Más esetben szerintem felesleges, mert erre bőven elég az alap nitro - slingshot páros.
  • tutuhawer #46426
    nem emlékszem , dobtál már be ide képet a silviádról? Mindig jó nézni a régi bodykitet a gépen. Pont amit szeretnék, az nem elérhető már :(
  • tutuhawer #46425
    én szeretem a nitrót, hozzá is szoktam, igaz, viszont a nitró mentes tempó kutyafüle. Szeretem a nitrót :) És pont az nem OK az autóimban
  • Interstate 95
    #46424
    "teljesítmény-alkatrészekről ne is beszéljünk. Ne is beszéljünk, mert annyira az nem döntő"

    Pedig pont hogy az a döntő, legalább is nálam. Én nem a skillek harcát preferálom, hanem az autóversenyzést. Én kétféle skillt használok csak a versenyszférában, az egyik megnöveli a startnál a run rpm tartományát, a másik pedig a run idejét 4 másodpercre.
    Ezt is csak azért használom, hogy a monkeyknak esélyük ne legyen megfosztani a győzelemtől azért, mert kilökdösnek. Alig van ellenfél aki igazán megizzasztana, főleg az utolsó racing turbó óta, amit nyertem.

    Ilyen ellenfeleket verek, mi lenne ha még további skilleket is használnék ? Ha nincs kihívás, az is pont olyan unalmas mint a folyamatos vereség.

  • tutuhawer #46423
    alkatrész+skill... én örültem a skill-rendszer változásának, de nem pont így gondoltam. Jelenleg nincsen olyan autóm, ami 100%-os lenne skillek tekintetében, és a teljesítmény-alkatrészekről ne is beszéljünk. Ne is beszéljünk, mert annyira az nem döntő, de a skillek... hihetetlen bohóckodás és óriási lehúzás... legalább játékpénzért kaphassak skillt, amilyet szeretnék. Esélytelen vagyok, csak a boost a tuti, és az is zsákbamacska. A 3 autódat felkészíteni óriási befektetést igényel. Már ha igényled a dolgot, itt jön a képbe, kinek mi a fontos, mit engedhet meg magának stb stb... A lényeg, hogy már régen is bántott, hogy a befektetésem (az idő) sose térül meg. Lesznek még drag skillek is... de jó lesz úgy menni, hajjaj :(
  • Interstate 95
    #46422
    Természetesen a magam igényeiből indultam ki. Ha 50K SB -ot vennék automatikusan járna hozzá a Shelby GT 500 (NFS Run Edition), megvenném még a Boss 302 -t, egy BMW M6 -ot, a többit pedig meg tudom venni IGC -ért. Utána meg sopánkodnák, hogy de barom vagyok hogy három autóért képes voltam elbaszni egy komolyabb játék árát, valószínűleg ennyi lesz majd a GTA V megjelenéskor.
  • tutuhawer #46421
    50000-ből szart se lehet kiteljesíteni. Lószart se, még ha akciósak a kártyák, akkor esetleg pontosan 1 darab autót. 1 autót úgy, hogy ne legyen keserű a szád íze egy második hely után. 50000 boost semmire se elég jelenleg. Nem nagy az igényem: nem akarok hátrányban lenni - mondjuk ennyi. És 50 000 boost kevés
  • Interstate 95
    #46420
    Mi van ? Ha nem lenne egy hulladék a játék azt mondanám oké, 50K SB -ból ha okosan csinálod ki tudod teljesíteni minden igényedet ahhoz, hogy többet ne kelljen költened. De már a TDU2 is 5000 Ft alatt van mert az első részhez képest egy szar lett, ki az aki erre ki ad 12 rongyot ? De lehet hogy egy olyan világban, ahol emberek képesek kiadni egy accountért akár százezreket is, hülye volt ez a kérdés.
  • tutuhawer #46419
    Hejj, de szenzációs videó:

  • kaoszgolyo
    #46418
    Kiderül.
  • mrredbull18
    #46417
    hopp ezt most elfelejteni xD a gtr-t 350znek néztem igy pillantásból xD azthiszem tul fáradt vagyok xD lépek is :D
  • mrredbull18
    #46416
    bár ahogy ránéztem az FBs képre 1ből az ugrott be hogy bazz meg ez kibaszott szar lesz... mért is? mert ha 1 mclaren ellen kell men 1 350zvel akkor jobbha a starton megállsz és megvárod mig mindenki beér azt nyomsz 1 exit event ...
  • mrredbull18
    #46415
    én szerintem ezt kivételesen nem fogják elbaszni :D már csak azért is hogy ne legyen 0%on a world az érdeklődési körökben :D
  • tutuhawer #46414
    engem nagyon érdekel, mit befolyásol majd az FPS-internetkapcsolat-játékidő háromszög. Eddig is nagyon csűnya dolgokat láttunk már, és pont emiatt tartottunk (páran) a gyorsulási versenytől. Kedden-szerdán kiderül úgyis. Kiderül így is, úgy is, kiderül így is , úgy is, kiderül... úgy is
  • kaoszgolyo
    #46413
    Szerintem: nem tudják megcsinálni, azaz olyan szar lesz, amilyen a mostani munkájuk összességében. Ha mégis meg tudják csinálni, akkor pedig ****** meg az *******, hogy ezen a – számomra – nulla értékű versenymódon dolgoztak a mostaniak kijavítása helyett.
  • trakk
    #46412
    Első infók drag módról:

    - Hat-, négy-, és kétszemélyes versenyek lesznek, csak multiban és privátban lehet majd tolni
    - Kezdésnél mindenkinek lesz saját sávja, de ez nem feltétlen marad így a verseny végéig
    - A drag mód bejövetelekor 4 verseny lesz majd, az egyik "a hídon" (kép alapján a turnpike-on)
    - Oda kell majd figyelni a jó rajtra, a pontos váltásokra, a forgalom kikerülésére
  • tutuhawer #46411
    man in black 1-ben hangzott el, muszáj használni a korábban megtanult kifejezéseket
  • noxwill
    #46410
    magyarul hozzák a formájukat a fejlesztők....

    Egyébként a ne tessék Szarrérázni
  • tutuhawer #46409
    A nitrót említve jut eszembe, hogy a legújabb tuttifrutti autó, a Marussia is gyenge nitróval "szerelt" - jelentették több forrásból. A Nissan, a Marussia, a Szarréra GT is mindegyik kutyakaki nitróval jött. Adja az ég, hogy a jövő hétre kiegyensúlyozzák ezt...
  • noxwill
    #46408
    arra az a legalkalmasabb xd
  • kaoszgolyo
    #46407
    Veszek egy MR2-t és ellövöm a megspórolt nitrókat. :)
  • tutuhawer #46406
    dolgozom, baromira megcsináltam a meló nagyját tegnap :)

    hiányzik a qwqw-s oldalunk, ott mindig volt értelmes hsz.
  • noxwill
    #46405
    Akkor ne reagálj semmire. Nézd a jó oldalát. Több időd marad más dolgokra illetve örömmel nyugtázhatod ezt a napot.
  • kaoszgolyo
    #46404
    Ez már csak így van, öregapám.
  • tutuhawer #46403
    régen nem voltál itt a fórumban. Az ütős dolgaidra se tudok érdemben reagálni, mert a többsége olyan ütős
  • noxwill
    #46402
    ja persze egész nap be nem jár a szád
  • mrredbull18
    #46401
    igen mert régen mindig csináltam / irtam valami ütőset, de mostanság sokszor kussolok xD
  • Quqa
    #46400
    A lengyel azért még így is olcsóbb, bár ahhoz nem jár a 3 autó csak rendszám, neon, meg jó-pár matrica. Az 50.000-es a legkifizetődőbb (kb. 12.500Ft).
  • tutuhawer #46399
    egy hsz sincs ma délután, amire lehetne reagálnom érdemben. Régen ez nem így volt. Eljárt felettem az idő a fórumban , meg a pályán is
  • kaoszgolyo
    #46398
    Biztosabb módszer, de kevesebb pénzt ad. Legalább is TE-ben, nem PE-ben.
  • Hunn1a
    #46397
    Elég könnyen mérik. Várom már, mikor kapok el egy ilyet a 86-osommal.
    Amúgy nekem (is) jobban tetszene, ha a kocka Ladát (de a 2105-öst!) tették volna be. Vagy a Szamarát. Vagy a 112-est (a 110-es sorozat kupé kivitele). Vagy a Kalina GTI-t.
  • mrredbull18
    #46396
    ilyen kell nekem a worldbe
  • Tarpi
    #46395
  • mrredbull18
    #46394
    djredbull18-ra?
  • Interstate 95
    #46393
    Én felvettelek havernak, de azóta se igazoltál vissza.
  • kanyesz07
    #46392
    xd
  • mrredbull18
    #46391
    ki se lehetne találni hogy ruszki a maRUSSIA b2 xD
  • kanyesz07
    #46390
    thx feri