94802
  • tutuhawer #46509
    így van Razor, esetleg spekulálni lehet, de összeveszni, meg magyarázni, hogy márpedig ez lesz és nem pedig az... felesleges. Jár a piros pont Razor
  • kaoszgolyo
    #46508
    Én meg múltkor kaptam egy kék Pro rugót bolt kártyából, úgyhogy száz csomagra gyűjtök. Meglátjuk, mi lesz. Hátha nekem bejön. :)
  • smokes
    #46507
    drag mode-rol pofaznak paran mikor azt se tudjak hogy fog kinezni, amugy igen kb ugy mint a mostwantedben, es akkor mivan?
    ezen is vegig lehet menni,csak vezetni tudni kell megkell szokni ennyi, csak azert irtam mert 1 ember nehezen erti meg, es ezen lovagolni:)
  • tutuhawer #46506
    amellett meg marha jól megy, meg a T3-as carrera is komoly - jelentették megbízható források
  • csiles
    #46505
    Ma jött elő nekem is, eddig semmi baja nem volt...
  • tutuhawer #46504
    hűha... mentem vele sokat, 1-szer volt csak gondom. Amúgy hasított szépen. Tényleg sokat mentem vele pedig,
  • csiles
    #46503
    Gyűjtöm a lóvét IGC autóra... Én lemaradtam a lengyen boostról, s most van egy pár IGC autó amit megvennék, de cash hiányom van... Én csak addig csinálom mig azok meg nem lesznek... legalább most van értelme worldöznöm xD

    Más: ami téged is érinthet... Nálam előjött a fulladásos rajt, amin eleddig csak az e46os bmw-nél volt jelen... az új áldozat: McLaren MP4 12C... fullos nitrózással 70 km/h-val gyorsultam perfekt rajtnál...
  • trakk
    #46502

    Égek a vágytól, hogy búsztot vegyek.
  • Quqa
    #46501
    Utolsó észrevételem!
    Nem tudjuk hogy lesz a lényeg az hogy néha lassítani is kell, ekkor egyben vissza is váltani (kézzel) ez a nehézsége, legalábbis máshol így volt. És amint említettem a le – fől váltás már benn van a játékban csak kormányt kell használni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megj: nehéz eset vagy neked valamit elmagyarázni ...
  • kaoszgolyo
    #46500
    Vita? :D Már azt sem értetted, amit eredetileg írtam.

    Talán más sem, úgyhogy lefordítom (bár igény nem hiszem, hogy van rá:). Azt mondtam, hogy dragban csak a felfelé váltás lesz teljesen manuális, bizonyos fordulatszám alatt automatikusan vissza fog váltani a játék.
  • Quqa
    #46499
    Akkor a lényeget nem érted ami a következő: tökéletesen váltani (kézzel) a legjobb gyorsulás elérése céljából, közben kerülgetni a civileket stb. és ha minden összejön beérni a célba, esetleg elsőként. Azért a kamionok (nyerges) és egyéb teherautók elférnének itt is, az MW-ben volt pár gyilkos gyorsulás e miatt, bár az időlassítás néha segített.
    Kár is vitázni ezen, majd a jövő héten meglátjuk, ha bekerül, mi hogy is lesz.
  • mrredbull18
    #46498
    én még amatőr vagyok xD HSel probálkozok
  • kaoszgolyo
    #46497
    Semmi hibája nem volt az állításomnak, mivel személyes következtetés volt, és részben még mindig úgy gondolom, ahogy akkor.
  • Quqa
    #46496
    Gond egy szál se de. De ha valamit állítasz járj utána. Persze nem biztos, hogy itt is hasonlóan fog működni pedig úgy lenne az igazi (pl. MW-ben ütközésnél totálkár, ez a sok ramer ellen jó lenne ).

    #46492 Biztos kell neki a lóvé pl. skill-eket venni amit jól belehasználtál a használhatatlan járgányokba.

    #46491 Azért ne verd nagy dobra, nem rossz néha 40E kaszálni egy Out alatt.
  • kaoszgolyo
    #46495
    Kő a píz! Január 1-től elfogadják a boltban. :D
  • mrredbull18
    #46494
    kell after market cucc és HS csak ugy dobálja :D már 1 neon 1 tint kb 20 perc alatt amit láttam és kb 3-4x dupláztam tehát még lehet ott valami :D és 1 kis igc se árt mert nincs valami sok...
  • kaoszgolyo
    #46493
    Az előbb sikerült a másik bilincsbeverésekor kattintanom. Elvileg több pénzt kaptam, mint amit számoltam.
  • tutuhawer #46492
    élvezed vagy szükséged van rá? Tök értelmetlen, csilest se értem, miért csinálja
  • mrredbull18
    #46491


    valaki nem jön duplázni? xD
  • illesgergely
    #46490
    Pár hónapja meg 200 körüli streakem ugrott a netem miatt. Annyira nem izgat.
  • mrredbull18
    #46489
    huhu az szép :D ilyet elbaszni :D
  • illesgergely
    #46488
    Tegnap elég szar napom volt, még a gyémántot is elfelejtettem felszedni az egyik profilomban:



    Sebaj...
  • kaoszgolyo
    #46487
    Csak téged provokáltalak...

    A felsoroltak közül kettővel is játszottam. Sajnos már nem mindenre emlékszem. Amire meg igen, az az, hogy számomra akkor kezdett süllyedni az NFShajó.
  • kanyesz07
    #46486
    az eu meg baszakszik..
  • SUNNY84HUN
    #46485
    apex usa -n semmi gond simán vissza enged , az eu még előbb b@szakodott
  • kanyesz07
    #46484
    ejj a szégyenit az rx8 na k:D

    dragozunk én paganival, még hamarabb is indul! nitrózik meg jugger naut, de én simán lehagyom..






    if you know what i mean
  • mrredbull18
    #46483
    mi privátolunk 4en és 1x - 1x nincs next gomb annyira bugos a játék...
  • kanyesz07
    #46482
    nálam nem
  • B13A6
    #46481
    úgynézki máma már nem worldozok...ahányszor bekapcsolom,csak tölt,tölt,tölt...
  • kanyesz07
    #46480
    hogy lehet neked facebookon üzenni?
  • gtc376
    #46479
    Akkor bocs, én mindig megkaptam ezeket a tdolgokat. Egyszer egy ajándék autót nem kaptam meg, jeleztem NFSDrew-nak facebookon, még aznap elnézést kért és küldte a kódot, próbáld meg te is.
  • kanyesz07
    #46478
    World-benis feltud robbani a motor majd a dragon? :D
    de akkor meg majd nem lessz semmi csak gondolom nagy javítási igc-s ár vagy miaz.. repair..
  • Quqa
    #46477
    Azért az tetszik osztod az észt, MW-t, UG-t, PS-et nem játszottál? Drag-ban csak kézi váltás van minden NFS-ben, mert ha elcseszed megfő, felrobban a motor. Mellesleg van kézi váltás most is a World-ben, csak kormánnyal.
  • RoboKutya78
    #46476
    okés azt irtam is de ezeket a mostaniakat 3500 boost vásárlása esetén nem adta meg egyszerűen.
  • kanyesz07
    #46475
    Nézzétek meg a videóm :D
  • kanyesz07
    #46474
    http://www.youtube.com/watch?v=clz8cIUEBGA&feature=youtu.be
  • gtc376
    #46473
    A Neont meg a rendszámot megtalálod a store-ban, 0 azaz nulla boost-ért
  • kaoszgolyo
    #46472
    Gondolom az utolsó beérkezésekor.
  • mrredbull18
    #46471
    királyság :D megy a duplázás, 4esben hogy kell? mikor kell nextelni?
  • mrredbull18
    #46470
    játszásra biztos nem xD mert arra nem nagyon lehet... max idő töltésre