94802
  • chris1997
    #46549
    AZ nem picike Burnout.
    Én is már csöndbe vagyok, nagyon elment a kedvem, ezt máshol le is részleteztem miért.
    Röviden: Nem olyan a játékhangulat mint régen(2011).
  • mrredbull18
    #46548
    a 2. nekem is tetszik :D kár hogy nem ilyen van a worldben is... épp ezt sirtam nem is olyan rég itt .. hogy milyen jó lenne ha olyan lenne és nem meg ilyen szaros meg olyan szaros body ami 2.2k boost az új járgányokon ...
  • mrredbull18
    #46547
    pici burnout? xD melyik nfsben láttál te épületek tetején repkedést? vagy a hidakon levő fel fel ugratás a kis utválasztó izével ... 70% burnout :D a maradék meg az MWből meritett tapasztalat :D
  • zoji
    #46546
    Robokutya a bolti cuccok között keresd a kapott neont. 0 boost az ára. Vagy lehet ott nem találod?
  • mamiya70
    #46545
    2 dolog tetszett benne:
    1, amikor az A1 egy hajtűkanyarba kézifékkel szépen belement
    2, ahogy a különböző nagyvérű gépeken emelkednek és záródnak a szárnyak...
    a többi elég gagyi...
  • Quqa
    #46544
    Mi van itt egész nap csak 36 hsz. (a PH is halott) mi lesz ha kijön az MW 2012 hónap végén, ami inkább HP 2, pici Burnout beütéssel. Most csak én érzem hogy a World a végnapjait éli, utolsót rúgván még bedobják a drag-ot aztán ...
    Vélemények?
  • csiles
    #46543
    Rabidfox:

    Bocs hogy nem irtam vissza eventben, de ha elolvasod a mottóm.... szal sorry, s nem köcsögségből nem irok, mert akinek akarnék, annak se tudok visszairni... szal... holnapra remélem tudom orvosolni a problémát...
  • SUNNY84HUN
    #46542
    jó látni hogy vannak még ott értelmes emberek
  • RoboKutya78
    #46541
    valószínű lesz belőle valami mert a support szóba áll velem de a legalapabb feltételezést vonja le rólam hogy vak vagyok és nem látom a 0 ás tételeket a listámban:) erre írtam megadom a belépőmet ellenőrzés céljából bár nekik látniuk kellene a hozzáférést és ellenőrizhetnék ezt is.
    Jah és kaptam tőlük egy beváltható kódot. Ha esetleg kell valakinek origin vásárlásra,és átruházható adom az első jelentkezőnek. Bár nem tudom hány % engedmény.
    Ez a Zsolt B. megbízható csókának tűnik.:)már segített Need for Speed Hot Pursuit névátírásban is.
  • mrredbull18
    #46540
    szerintem megadják... mert már láttam hogy sokan panaszkodtak és 1x láttam hogy aki panaszkodott az irta is hogy thanks... now i got it... tehát hogy 1 kis idő után megkapta vagy ők megadták... bár fogalmam nincs... remélem megkapod mert akkor tényleg nagy szemétség ez tőlük...
  • RoboKutya78
    #46539
    illetve tovább lépek feljelentem őket félre vezető információk miatt :)
  • veszettróka
    #46538
    Jó meglátások.
    Én csak annyit látok hogy max. 20 másodperces lesz egy futam. Fél, 1 perces szenvedős betöltés, játékosok összeszinkronizálása 10-20 másodperc szerencsejátékért? Értem én mi a jó benne, csak lesza...
  • RoboKutya78
    #46537
    akko kitörölhetik:)
  • veszettróka
    #46536
    Én tippelek egy olyanra hogy blabla, nagyon sajnáljuk, annyit tudunk tenni hogy it van, nesze 750 / 1000 boost. Örülünk hogy hozzánk fordultál blabla...
  • RoboKutya78
    #46535
    bizonyítékként elküldtem nekik a kapott mailt a vásárlásról meg az ea fiókban úgyis látják hogy megtörtént a vásárlás.
  • RoboKutya78
    #46534
    viszont kíváncsi leszek belekötnek e a lengyel vásárlásomba?:)
  • RoboKutya78
    #46533
    Na kíváncsi leszek
    Elküldtem a boostvásárlási problémámat az ea helpernek kíváncsi leszek mi lesz a válaszuk:)
    Ugyanis tegnap megrövidítettek egy neonnal meg egy lisensel
    Vettem egy 3500 as csomit amihez ugyebár járna de nem kaptam semmit.
    Ha me
  • lorci
    #46532
    Engem csak az szokott felhúzni a játékban, hogy mikor tele van a verseny 6-an kezdünk akkor legtöbször nemtölt be vagy ha betölt akkor 2-en legalább kiesnek s akkor verseny végén nem lehet kártyát választani...
    S ilyeneknél engem se tölt be amikor sokan vagyunk egy versenybe ez az egy idegesitő van benne.Csalót ma délelőtt egyet láttam de az is béna volt mert a kanyarokat nem tudta bevenni úgy felgyorsult egyenesbe
  • spank309
    #46531
    Így level 50-en már rég rájöhettél volna erre :D Én még addig se jutottam el mert már annyira unom, néha felnézek ide hogy vane valami újdonság azt ennyi. Inkább játszok a SLRR-el, meg más egyébbel.
  • Dealcsy
    #46530
    UUUUUUUUUUUUnom.
    NAAAAAAAAAgyon.
    Venni kocsikat, rakni bele skilleket meg alkatrészeket meg aftermarketet azt jó napot. Semmi élvezet.
    A draggel pedig kitörölhetjük a sejhajunkat.
    Én már többször írtam a fészbúúkra hogy semmi minőség csak a mennyiség, azt leszarták.
    Tele van buggal meg csalóval. A tököm tele van velük.
    Komolyan, megtanulok programozni, írok egy olyan programot, ami hazavágja az egész hóbelebancot játéktól a szerverekig azt röhögök majd a markomban.
    Sőt ha már itt tartok, hazavágom az egész világ számítógépes rendszereit, úgy ahogy az egyik Schwarzenegger filmben van (nem tudom, melyik az, de nem a törminátor), azt mindent kezdhetünk elölről. Még a törzsfejlődést is.
    Vagy létre hívom a Skynet-et, azt lesz ne mulass, meg apokalipszis.
    Hát vazze, megyek vissza terep2-t játszani. Ott legalább kiélem a zúzási szenvedélyemet...
  • Interstate 95
    #46529
    Ez jó nagy szar lesz. Az az rpm mérő minek oda kicsicsázva ? Miért nem elég a default ? Most vagy az rpm mérőt bambuljuk, vagy az utat.
    Inkább egy használati utasítás kéne a kezdőknek, hogyan is kell használni a manuális váltót. Az mi vicc amúgy, hogy aki manuális váltóhoz van szokva annak szopnia kell ettől a kg automatától.
  • Interstate 95
    #46528
    Tehát kormánynál ha nem használod a manualt egy ideig, a váltás nem kapcsol automatára 2-3 másodperc után ?
  • mrredbull18
    #46527
    szerintem nem gagyi de tényleg nagy részben a burnout felé húz :D mint hogy need for speed kategória legyen :D
  • smokes
    #46526
    ez nagyon gagyi, tiszta burmout:)
  • mrredbull18
    #46525
    [spoiler] egyre érdekesebb lesz ez a játék.... épületek tetejére felrepülni? ez most valami különleges .... need for speedben ilyen még nem sürün volt
  • mrredbull18
    #46524
    én is ettől tartok, na meg a szinkron hibáktól.... hogy mész 1000el és a másik is pont melleted zuz és hirtelen sávot vált ballra és közbe elődbe szökik és ha totalcar rendszer lesz akkor kiesel ha meg csak valami más akkor is eléggé lelassulsz hogy ne legyél se 1. se 2. ..... komolyan mondom kicsit tartok ettől a drag rendszertől .... inkább kanyont vagy driftet tettek volna be...
  • mrredbull18
    #46523
    sehogy, ha lesül a motor kiestél .... és ennyi :D olyanra nem számitok hogy az egész rendszert átirnák csak max annyira hogy akkor vége lenne a versenyednek...
  • B13A6
    #46522
    Persze...le...Ha dolgoznának azzal,hogy "lesüljön",akkor a perfect shift sem egy rövid nitróban különbözne,a good shifttől...
    Ez már megint egy lusta megoldás...Nehéz lett volna a váltás sebességében különbséget tenni,inkább nitró legyen és akkor megint előnye van a hipernitrós kocsiknak....ez nem tetszik

    Meg aztán szép lesz,hogy traffic miatt besorolsz az előtted lévő mögé,azt egy lagg véget is vethet futamodnak..netán lerammol..olyan szépen kivitelezhető lesz a szabályos sávváltásokkal...
    Szerintem ez megint annyira fog érinteni,hogy multi versenyekből kiveszik az ellenfeleket....
  • kaoszgolyo
    #46521
    Na és hogy gondolod, pl. a lesült motor miatt drágább lesz a javítás, vagy miképpen fog a World jelenlegi egységesített költségű kopási rendszerébe beilleszkedni a motor károsodása, avagy esetlegesen a mostani rendszer hogyan fog megváltozni?
  • mrredbull18
    #46520
    nem irják, de látom a piros részt és abból más nem lehet... vagy az lesz hogy lesül a motor vagy csak simán lelassit de minden ízületem azt érzi hogy "le fog sülni a motor " rendszer lesz :D


    egy kis esti festegetés>>>>
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a alkotás:


    véleményt is várok :D

    az átalakitás és le egyszerüsités :D igy nekem sokkal jobban tetszik mint ez előtt :

    röpke átalakitás, a neont majd lecserélem pirosra :
    le egyszerüsitett változat a sör "imádoknak" :D :
    és végül a TCM-es rút kis kacsás csúfság megszépitett változata 1 dögös bodyval :


  • trakk
    #46519
    Nem tudom, hol láttad, de akárhogy nézem, nem írják, hogy túl fog tudni hevülni a motor.
  • tutuhawer #46518
    te bonyolítasz túl sokat.
  • mrredbull18
    #46517
    hüh igy este fele hirtelen elszaladt az agyam és kicsit filóztam hogy mivan akkor ha az EAsok csinálták a "kicsi kapukat" akarattal azért hogy némi + bevételt kapjanak ezzel célzok a TH hackre, akkor a TE bugolásra és ilyen olyan apróságokra.... na meg persze anno a lengyel boostra, persze ezt mindenki tudta tudja hogy 1 kis kaput csináltak és ez volt a lengyel boost , de azt mondták hogy lesz máshol is még ilyen akció és ilyen kis kapu persze én most nem a boost vásárlásra gondolok hanem hogy nem is olyan rég volt ez a kis kapu az ingyen suvokra és még voltak nem rég hasonló ilyen dolgok.... hmm ez az EA "logikát" még einstein se értené
  • mrredbull18
    #46516
    pfü de zsir lenne ha a store gomb helyett safehouse gomb lenne

    [spoiler] királyság ... ezek szerint akkor majd letud sülni a motor :D
  • kaoszgolyo
    #46515
    http://world.needforspeed.com/news/article/3025
  • mrredbull18
    #46514
    hát ha a worldbe is igy pakolnák be a ruszki kocsikat akkor szerintem nem sok USA-s játszana xD na és persze rengeteg lenne a ruszki mert hát ők már VIP-k :D [spoiler]
  • mrredbull18
    #46513
    na csiles akkor elég dolgod lesz
  • tutuhawer #46512
    az nem tárgyalás, hogy azon vitáztok, hogy vitáztok-e. Találgassunk, de leszólni a másikat, mert találgat, furcsa. Quqának is szól, meg néha nekem is. Adok egy fekete pontot magamnak. Csilesnek akkor jár a piros, ha megjavítja a chatet. Tessék supportolni
  • csiles
    #46511
    Én erre azt mondom/irom, teszek a dragra, engem nem érdekel. Én úgy gondolom, hogy nem ebbe a játékba való, amiben még a szinkront sem tudják rendesen megcsinálni, s ha tele lesz buggal, esetleg ránézek, de csak akkor, ha kitudom magamnak valami pozitivumot aknázni belőle... S egy drag miatt nem fogom minden egyes gyorsulás miatt újrainditani a szaros játékot, merthogy ez a betegség lesz a legfertőzőbb, az holt biztos... itt a szinkron másodlagos lesz... Na ezért nem érdekel a drag... ha jön, jön, ha nem, ámen. Ide a piros pontot.
  • kaoszgolyo
    #46510
    Pedig baromi nagy falsot lőtt. Nagy pofával. Mindegy, szarni bele.

    Na, de ha már találgatni sem lehet, akkor beszéljünk inkább a péksüteményekről! Én pl. szeretem a túrós táskát/batyut, bár nem az a kedvencem. A sós kiflit régen szerettem, de már nem. És te, ti? Javaslom, ha a péksütiket kitárgyaltuk, beszélgessünk/magyarázzunk/pofázzunk a hajviseletekről!