94802
  • Ryder159
    #46829
    Jön. Már írták a játékban a cseten hogy marha gyorsan szedd össze a kavicsokat mert pihentetni fogjuk pár órácskát a szervergépeket nehogy túlmelegedjenek.
  • Hunn1a
    #46828
    Nagyjából én is. Ha lenne pénzem egy starter pakkra, abból vennék 10 garázshelyet, eladnám a kapott plusz verdákat (+3), a többit meg tartalékolnám, esetleg pár felnire szórnám el.
  • Interstate 95
    #46827
    Hát akkor már ideje lenne tolni a frissítést, nem úgy volt hogy most este jön ?
  • Ryder159
    #46826
    Majd update után...
  • Ryder159
    #46825
    az most nem gond, hála a múltkori ingyen Boxter-eknek. csináltam vagy 20-at...
  • Interstate 95
    #46824
    Már elérhetők az új IGC -s verdák ?
  • evenorbert
    #46823
    Meg a garázshelyre. Én minden ingyenes boost kódot arra költöttem. A SpecV biztosan bent lesz, mert azt írták volna, ha kiveszik.

    Őszintén szólva én nem vagyok egy drag mániás, de majd meglátom, hogy milyen lesz. Ki tudja még meg is kedvelem ezt a versenyformát.
  • mrredbull18
    #46822
    az kegyetlen lenne xD mindenki olyan szűziesen menne vele xD
  • Hunn1a
    #46821
    Nyilván nem. De ha mégis, megnézném a PU-hackes csávó arcát, miközben kiveti a horgonyt a gép.
  • mrredbull18
    #46820
    na azt várhatod hogy annyira kidolgozzák a dragos eclipset xD már ha lesz....
  • Ryder159
    #46819
    Na meg is van a kis boss úgy hogy közben 2x volt áramszünet, és vagy 20x kivágott egyéb okok miatt.
    Holnap Spec-v ha még bent lesz, ha nem akkor M6.

    Szerintem jelenleg a pénzduplázó az egyetlen dolog amire megéri költeni...
  • Hunn1a
    #46818
    És ha már Elit: az Eclipse-ből is lehetne egy gyorsulós különkiadás. Na de Fásztendfjúriösz külsővel! Azzal a fantasztikus tulajdonságával, hogy ha valaki túl sok nitrót használ, akkor szikrát szór az alja...
  • mrredbull18
    #46817
    van benne valami... sőt az se kizárt hogy ccxből is csinálnak 1 olyant... és az elite az marad elite elite skillekkel és a dragos lesz dragos skillekkel
  • Hunn1a
    #46816
    Akkor már én is hozzászólok a Drag kontra Elit témához. A Camaróval nyilvánvalóan előreszaladtak, de ha van némi üzleti érzékük (márpedig miért ne lenne, hiszen csak ahhoz értenek), ugyanazt más festéssel és matricázással eladják gyorsulós kivitelben is.
  • mrredbull18
    #46815
    fogadok 1 boostba hogy a régiekbe nem fognak csak majd az ujakban lesz :D
  • Quqa
    #46814
    Én arra leszek kíváncsi adnak e drag skill-eket az elite Camaro-ba, mert az átálláskor egy jó pár gépet feltöltöttek nitro meg miegymás skill-el.
  • mrredbull18
    #46813
    wááá joféleeeeee

    de ja az elite zl1 is dragra van és mégis ez lenne az 1.? ???? lol röhejesek ....
  • mrredbull18
    #46812
    szerintem korlátlan lesz a kocsi választás a dragra... bár kitudja :D remélem nem :D mert akkor 50k boostot is adhatnak xD
  • janihunk
    #46811
    Pasz én sose csináltam. Más most akkor a drag módba csak arra alkalmas kocsival lehet menni, és az boostért lesz. Akinek nincs boost nincs drag?
  • mrredbull18
    #46810
    hallod nem tanitól meg hogy lehet ezekkel live chatelni? xD mert én nem tudtam a multkor se ha megtanitól akkor kérek 10k boostot xD
  • mrredbull18
    #46809
    10k boostot mindenkinek hogy tudjon drag autóóóót venni lesz pofám és mindj megirom nekik xD
  • janihunk
    #46808
    http://www.origin.com/nfs-world-drag-racing Live Chat. Kérjetek boost kódot.
  • mamiya70
    #46807
    az szép, akkor 3 - 4 körből eshet akár 100.000 pont is... nem semmi...
  • noblem1983
    #46806
    Súgd már meg legalább privátba mert esz a fene, hogy neked van hozzá tökéletes színsorod. Ha lenne még Igc-ért vennék még egyet és elkezdenék vele szórakozni az 1 csillagos cuccokkal de a Grey edition-ből nem akarok csak úgy kidobálni mindent
  • goregrind #46805
    Frankó, trükkös videók láthatók ITT.
  • Ryder159
    #46804
    este uptade, mert fél órán belül már 3x vág ki mint macskát szarni
  • Quqa
    #46803
    A gyári kasznis Murci 3-as ültetéssel megeszi az őszeses többit, bár tökélete színsor nem ért bele.
  • Interstate 95
    #46802
    Tényleg mit mondtak ott fent ? Szállítják már a Mustangomat ?
  • janihunk
    #46801
    Este jön a drag is?
  • nfsmw4ever
    #46800
    Szerintem a Revento. A Sesto Elemento kissé lusta. Mondhatni elég álmosan gyorsul. De irányíthatóságra az egyik legjobb gép.
  • RoboKutya78
    #46799
  • tutuhawer #46798
    A Garlandó
  • RoboKutya78
    #46797
    melyik jobb a reventó vagy az elemento ?
  • RoboKutya78
    #46796
    esetleg még a garlandó lámpája lenne rá jó de a murcié még inkább nagyobb lenne rá.
  • RoboKutya78
    #46795
    kijavítottam machine feliratra a tükrözés meg matrica hiány sajna. a murci festését meg sajnáltam volna.
  • Hunn1a
    #46794
    Car Town...
  • mrredbull18
    #46793
    de ennek reventoooon alakja van :D és kicsit átkell hogy alakitsd 1 murcira :D hogy jól is nézzen ki :D a casanova se olyan rossz rajta csak tükrözés fail
  • RoboKutya78
    #46792

    itt a forráskép amiröl készítetem.
  • mrredbull18
    #46791
    nem rossz, de az a casanova kicsit szarul virit rajta xD
  • RoboKutya78
    #46790
    akkor te vagy az 1000-ből az 1:) aki használja