94802
  • RoboKutya78
    #46789
    A lámát még finomítom mert a forrás szerint kicsit vékonyabb de mivel a kaszni ott törik össze vissza kevés a 31 matrica rá.
  • mrredbull18
    #46788
    tőlem láthattál mattos kocsit :D csak oda kellet figyelni xD
  • csiles
    #46787
    4 fős TE-t menjél, mert ott megkapod a 44 ezret is. S ha hozzárakjuk a kártyát is, lehet belőle 84 ezer is per futam... Egyszer én is csináltam igy, 6 nap alatt 6 milka, napi 3-4 óra játékkal. A maradék 4 napot azt hagytam elveszni...
  • B13A6
    #46786
    Én mondjuk szeretem a mattot,legtöbb kocsim mattra is van festve...ami nem az meg csak azért,hogy ne legyen túl unalmas..

    #46785 szerintem a lámpa körüli rész már sok..
  • RoboKutya78
    #46785
    Szerintetek?
  • Ryder159
    #46784
    Vettem pénzduplázót, olyan 25-30 ezer között kapok körönként, még ma meglesz a boss '69
  • SUNNY84HUN
    #46783
  • chris1997
    #46782
    [spoiler]
  • Quqa
    #46781

    "Én mindig hiányollak, Hitman tesó.
    Imádnám végignézni az össsssssszeeees pályán zsinórban és hibák nélkül 500 nitró alatti futamaidat videón.
    Mindig is a kevés nitrós istenkirály topidőkre hajtó spílerek voltak a kedvenceim.
    Kevesebb, mint 500 niitró...."

    Szóval futhatnánk még futamokat, Hitman, multiban vagyok, megtalálsz majd.

    #46776 Hát nem tudom én elég jókat gurulok, szinte bármivel.
  • csiles
    #46780
    Én már a végén járok, nekem már csak egy 100as kell, s megvan a '12-es boss... utána átmegyek egy másik profilba, s oda még kell fél milka, s megveszem a ford focus-t kiváncsiságból.
  • RoboKutya78
    #46779
    talán mert egyszerű és túl egyöntetű zöldre sikeredet?
    Igazából én nem szeretem a matt festést ez egy próba volt részemről.
    Nem tudom szinte egyikőtöktől se látok matt festésű autókat vajh mé?
    Az alsó 3 csíkkal sokat játszottam:)
    És a c osztályban tud meglepit okozni:)
  • mrredbull18
    #46778
    az a 370z valamiért nekem nagyon tetszik xD de még nem tudom mitől :D
  • mrredbull18
    #46777
    tetszik, de próbáldtad már matt fekete felnivel? szerintem ugy designesebb lenne, mert oldalt középen fekete majdnem pont akkora részen mint a kerekek .... érted gondolom hogy mire célzok :D
  • mrredbull18
    #46776
    én ezét is nem multizok versenyre.... mert a faszom kivan a hülyékkel .... 1 normálisat nem lehet menni mert vagy lerammolnak vagy autofinishel vagy a jó szinkron hiba miatt hirtelen vagy eléd vagy a kocsid orrának csapodik ugy hogy utolsó leszel.... és akkor már a faszom is kivan olyankor mindennel.... mert még 1 kis nyugtató nassi sem használ olyankor.... max . az uninstall tény hogy buzi játék... nem lehet 1 normálisat menni.... HSen se lehet már normálisat menni mert 1ik percbe a rendőrök is normálisak másikban meg 4en ugylerammolnak hogy azt se tudod hogy hanyat pördültél..... és ne is beszéljek mikor 1 neked megy és te meg felborulsz és ö még alád áll és akkor még 3an legalább körbe vesznek hogy nehogy elfuss.... és még az a piros csik is olyan gyorsan fel megy olyankor hogy az hihetetlen ...... rettentően idegölő játék tud lenni mikor nem megy rendesen .... és az pedig az esetek 99.5% -a a maradék meg amikor jól megy...
  • RoboKutya78
    #46775
    Itt van az én Nissan gyűjteményem némelyik ki van festve némelyik nem Igaz Nismo nincs köztük.
  • RoboKutya78
    #46774
  • RoboKutya78
    #46773
    Úgy néz ki ezzel a vonalvezetéssel a járgányod mintha szarrá lenne törve az eleje :) Főleg elöl az a fekete csík igazán kiemeli azt a dudort az elején. Az irány jelzőnél ott a kis fekete pontnál úgy néz ki mintha be lenne nyomva a kaszni. Valahogy elszúrták ezt a badit. A festés nem rossz amúgy.
  • SylarHun
    #46772
    Módosítottam a szekér festésén és a felnin!





  • noblem1983
    #46771
    Erről most eszembe jutott a Halálos iramban egyik jelenete mikor Brian bevitte az ócskavas Supra-t traileren Dom garázsába és kiröhögték aztán mondogatta, hogy csak pattints fel a motorháztetőt. Erre meg az "őrült tudós"-Aztaaa ebben két 2JZ motor van
  • veszettróka
    #46770
    Akkor azért szórakoznak a 207 kmh-s Chargerrel és tolnak hátulról egyenesben a nyavalyások, pedig mindig elugrok oldalra ha közelednek, hogy szabad utat kapjanak...
  • SUNNY84HUN
    #46769
    210 -220 max
  • smokes
    #46768
    NOXW1LL-t azert rammoltakle mert 60-as tabla van kiteve annyival lehet menni maximum, szal lehet jogos volt?
  • veszettróka
    #46767
    245-249-es overallú E classos Sciroccóra tud valaki egy végsebességet mondani -nitró nélkül?
  • veszettróka
    #46766
    Huuu ez a majdnem 8 millió nekem is nagyon kéne, 300 nitróra elég lenne a skill mystery packból
  • Ryder159
    #46765
    most nézem mit írtam "112-es boss" ez biztos valami új fajta. Most a "69-es a fő prioritás, és akkor már csak a Terlingua hiányzik a gyűjteményből.

    #46743 már egy párszor leírtam, hogy Ők sem tudják hogy mit csinálnak... Kedvencem mikor Mark balta arccal kijelenti az egyik Ask Mark-ban: Az After part elemek nem befolyásolják az autó tulajdonságát.---Na nem az anyád picsáját nem...

  • SUNNY84HUN
    #46764
    szép cél , dicséretes a kitartásod :) egy a bibi hogy nekem 3 t.e után okádnom kell
  • Ryder159
    #46763
    A duplázós módszerrel én két és fél délután nyugiban szedtem össze 1.8-at a corettre. Most pedig még kell 1 a '69-es boss-re, 1,4 az M6-ra, 1,7 a spec-v re és 1,9 a 112-es bossra
  • SUNNY84HUN
    #46762
    én erre azt mondom nevesd ki és gondolj arra hogy az ilyen gyökér életben semmit sem ér otthon ülő matyizos senkiházi aki erre gerjed , életben alázzák és itt éli ki magát .. azt sem tudja mi az a verseny szellem , autóvezetés , autót is a halálos iramban látott és a worldban vezettet , ilyen kezébe adnám a hondám e sem tudná indítani pedálokat sem tudná mire való
  • SylarHun
    #46761
    Én arra lennék kíváncsi, ha betennék a ghost módot, akkor a gyökér rammer, mit kezdene az életével?
  • SUNNY84HUN
    #46760
    még mindig a lengyel :D én is vettem kb még mindig a fele a cucc
  • chris1997
    #46759
    [OFF] Szarul vágtál vissza.... Sok gyógyegér ellen egy S/S a legjobb
  • peeter014
    #46758
    és olvastátok amit erröl irtak? h ez 2JZ, és ezt a tunerek akár 1000 HP fölé is tudják tuningolni, meg bla-bla kérdem én, akkor ezek szerint ami a játékban most van az akkor 1JZ és automata? mert más magyarázat nincs rá h miért nem bír menni!...........:)
  • noxwill
    #46757
    1x húztam fel magam. Sok is volt.
  • tutuhawer #46756
    egyszer kellett volna felhúznod magad. Pontosan 1X
  • noxwill
    #46755
    Szerintem te pontosan tudod milyen vagyok, hogy az ilyenekre ugrok. És ha igen, akkor nincs határ. Elborul az agyam és akkor fút fát mondok. De ezeknek hiába. Kis idióta kőbúsztos vérpistike az összes ilyen, aki sír ha elverik (lásd ez utáni verseny) ha pedig kérdőre vonom egy kicsit indulatosan hogy az előtt mi volt, akkor meg fákjú meg ilyesmi. Vagy tisztességesen kell játszani vagy sehogy. Kezdem érteni mért volt jó egy kicsit az az időszak, amikor nem Worldöztem.

    Érdekes hogy Codemasters féle F1be, rFactorba nincsenek ilyen pancserek, ott csak a tisztességes versenyzés van semmi más. Ez meg az értelmi fogyatékosok mekkája de tényleg. Azt hiszik hogy lelejmolják ha anyucit meg apucit jó sok zöldhasúval, megveszik az összes csilli-villi autót súlyos összegekért az egyenlő a győzelemmel. Ráadásul ezt tényleg elhiszik, mert ezeknek akkora az IQjuk mint 1 teknősbékának.

    Megint jól felhúztam magam megint. Mentem is GRIDezni egy kicsit meló előtt.
  • tutuhawer #46754
    aki ír neki, azt hogyan minősíted? (magad) Én értelmes vagyok, nem írok semmit, mert értelmetlen. te is tudod, hogy értelmetlen, de mégis csinálod tovább az értelmetlenséget, azaz nem vagy értelmes. Fogyatékos vagy a jó értelemben. Még menthető vagy. Ne írjál semmi, csak hogy good racing, én mindenkinek azt írom, aki csal. Aki jól megy, annak meg semmit se.
  • noxwill
    #46753
    EZ hiányzott ebből a szarból tényleg.
    A rajtnál úgy teliberammol hogy 6x megpörgök a levegőbe, a végén kérdőre vonom és a vége az hogy fákjú....
    Ez a játék tényleg valahol az értelmi fogyatékosok Mekkája....

  • tutuhawer #46752
    Én mindig hiányollak, Hitman tesó. Imádnám végignézni az össsssssszeeees pályán zsinórban és hibák nélkül 500 nitró alatti futamaidat videón. Mindig is a kevés nitrós istenkirály topidőkre hajtó spílerek voltak a kedvenceim. Kevesebb, mint 500 niitró.... A kempton docksra ma bezúdítttam kb 60-at. Ja, kb annyit. Ott még civilek sincsenek. A Hwy99 and state-ről nem is beszélek, elég trükkös a pálya a civileket nézve. Szóval futhatnánk még futamokat, Hitman, multiban vagyok, megtalálsz majd.
    Üdv

    PS: multiban örömmel veszem, ha keveset nitrózol, mert én odarakom a pályára a sokat
  • Interstate 95
    #46751
    Na neee. Nekem nem sok a TDU / TDU2 cruise videók miatt, de az sg rendelkezik elegendő tárhellyel, na halljuk.
  • HITMANHUN
    #46750
    :D hány giga helyed van mert ha leírnám nem maradna egy se XD.