94802
  • speedboy71
    #46869
    NFS Világ Maintenance Window - október 15.
    By: NFSDrew | 2012/10/16

    Cél:
    E karbantartás ablak telepíteni szerver / játék patch a Need for Speed ​​World, valamint a karbantartás a http://world.needforspeed.com. Kérjük, olvassa el Release Notes alább.

    Dátum:
    Október 16, 2012

    Időtartam:
    5 óra
    Kezdés: 01:00 (13:00) PDT - 04:00 (16:00) EDT - 20:00 (20:00) UTC
    Vége: 06:00 (18:00) PDT - 09:00 (21:00) EDT - 01:00 (01:00) UTC

    Új funkciók:
    - Drag, egy teljesen új faj állapotban került a játékba. Kihívás a barátok vagy versenyezni mások ellen a gyors, adrenalin töltött versenyen a célba!
    - Teljes manuális sebességváltó most kiválasztani és használni (Drag versenyek esetén)
    - 4 új Drag számokat adtak szerte a világon. Ezek az események mind nyitott és minden nap a játékosok.
    - 3 új drag Skill Mods adtak hozzá a Skill Mod Shop vásárlási, valamint a Lucky Draw és Race Skill csomagok lehet nyerni
    - Pre-verseny lobby és a verseny utáni képernyők frissítve lett elérhető a továbbfejlesztett felhasználói felület, beleértve a teljes 3D-s képet egy autó és a beépített alkatrészek
    - A legújabb lejátszók listája bővült a szociális Menu, amely tartalmazza az összes legutóbbi ellenfelek, vagy csapattársak mindenesetre
    - A SpeedBoost áruház teljes mértékben helyébe Safehouse. A játékosok most már tudják, hogy a beszerzések és látják SpeedBoost egyensúly mind a Safehouse
    - Egy új Gifts szűrő bővült a Car Dealer és Aftermarket Shop
    - Halloween dekoráció, valamint a Halloween exkluzív Sprint verseny "Ghostwood" tettek, hogy ismét a Need for Speed ​​World
    - Egy új Toyota Supra "Street Mod" Drag Edition került a játékba, és megvásárolható a Car Dealer
    - Az új Ford Shelby GT500 Super Snake Ÿ "Pro File" Drag Edition került a játékba, és megvásárolható a Car Dealer

    Bug Fixes / Változtatások:
    - Javítva olyan kérdés, amelyek megakadályozták, hogy néhány játékos csatlakozását csoportok
    - Javítva olyan kérdés, ami miatt a rendszámot, hogy eltűnik a BMW 3,0 CSL Gr.5
    - Javítva néhány átlátszó geometria a Nissan NISMO R34GT-R Z-tune
    - A csuklya kamera Nissan 200SX [S14] kiigazításra került
    - Kár struktúra került csípett a Marussia B2
    - Számos lokalizációs problémák rögzítették
    Új! Kattintson a fenti szavakra a szerkesztéshez és más fordítások megtekintéséhez. Elvetés
    Google Fordító cégeknek:Fordítói EszközökWebhelyfordítóExportpiac kereső eszköz
  • noxwill
    #46868
    Ez időszámításunk előtti időkből való ez a videó? Még van free roam chat
  • SUNNY84HUN
    #46867
  • kanyesz07
    #46866
    Nem tudom XDDD
    én is csodálkoztam rajta..



    az erő velem van
  • noxwill
    #46865
    Nem mert hasonlóan érzek én is. Velünk van a baj?
  • kanyesz07
    #46864
    milyen aza ghostwood pálya?
  • mrredbull18
    #46863
    ezt hogy csin..? xD

    chris: muszáj minden szépet elronts? pedig már megörvendtem hogy sok accból tudok 1 jót csin...
  • kanyesz07
    #46862
    Nekem is :D, utoljára 2-3hete voltam fent, mert igazságszerint azért mert várom hogy az EA megadja már a HOt Pursuit Vinyl packomat, a másik meg ez a DRag :D
  • trakk
    #46861
    Az baj, ha jobban örülök az új lobby-képernyőknek és a "Ghostwood" pályának, mint a drag-nek?
  • SUNNY84HUN
    #46860
    most érzem azt hogy felkeltette az érdeklődésem a world újra mint régen
    kíváncsian várom a holnap du ..
  • noxwill
    #46859
    Mé mit gondoltál? Fényezik magukat a dragjükkel azt végül nem teszik be? Tirpákok meg nímandok gyülekezete a Kanadaiak ez tény, de azt a ziccert nem hagyják ki hogy ne csináljanak valami "übergigaújficsört" amire verhetik a mellüket. Ami persze szokás szerint tele lesz buggal meg mindennel ami megint közfelháborodásnak lesz ténye. Szal nem szabad előre örülni. Legalábbis ezeknél.
  • SUPERTRABI
    #46858
    davan az az irva is, hogy Car Dealer
    szerintem ez aztat jelenti, hogy kedved szerint csoportosithatod az autókat
  • B13A6
    #46857
    De jó filterezhetem a gifteket,mintha tele lennék velük....
  • kanyesz07
    #46856
    ÉS JÖN A DRAG!

    YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSS
  • chris1997
    #46855
    Az jó, mert én nem vagyok adományozós :P
    [OFF] Apropó, nem gift rendszer, hanem gift filter, mutatja melyik a gift car(Pl TopUp), vagy Afterben is TopUP-nak van Gift
  • evenorbert
    #46854
    A gift rendszer az csak egy szűrő a skill aés aftermarket cuccoknál. Gondolom azért, hogy kevesebb reklamáció legyen a top-up vásárlás után, hogy nem tudják hol keressék az emberek a kapott cuccokat.

    Szóval ez nem ajándékozási rendszer. Ami amúgy nem lenne rossz, de sohasem lesz, szerintem.
  • mrredbull18
    #46853
    szerintem jaaa :D és akkor nekem már is csillognak a szemeim örömömbe
  • Hunn1a
    #46852
    Ezt hogy kell értelmezni? Lehet küldeni versenytársnak cuccot?
  • mrredbull18
    #46851
    engem meg a gift rendszer végre valami jóóóó :3 ez kellet volna nekem már sokkal ezelőtt :D
  • chris1997
    #46850
    IS300 Exe hiba nincs javítva ahogy látom...
    De ez a Drag felcsigázott...
  • mrredbull18
    #46849
    zsiiir gift rendszer love yeah fuck yeah minden 1ben xD már hiányoltam :D ez jöhetett volna fél évvel ezelőtt is xD
  • Interstate 95
    #46848
    A végtelen töltőképernyőt meg nem javították ? Olyan dolgokat kéne javítani ami játékot akadályoz, fagyást okoz, stb. Nem ilyen szarokat.
  • mrredbull18
    #46847
    ezt valaki valahonnan halászta és nem is hangzik olyan rosszul "A new Ford ShelbyŸ GT500 Super Snake “Pro Stock” Drag Edition has been added to the game and is available for purchase from the Car Dealer"
  • tutuhawer #46846
    küzben kinn van már a frisss info:
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/9048772.page#25445250
  • noxwill
    #46845
    Hát ebből kb. holnap reggel 8ig se lesz vége a peccselésnek....
  • Ryder159
    #46844
    Most írta Drew twitteren hogy egy és fél óra a lájv csetig
  • Guido992
    #46843
  • Hunn1a
    #46842
    Tudunk, csak már nem él.
  • noxwill
    #46841
    Starter pakkban van kód
  • mrredbull18
    #46840
    IJKL-WXCR-QRWX-JKLN
  • Guido992
    #46839
    Nem tudtok boost kódot?
  • mrredbull18
    #46838
    még 1 óra live chatig ...
  • mrredbull18
    #46837
    neo azt irta FBn hogy még 10 perc és live chat de ezek szerint kicsit több mint 10 perc xD
  • Ryder159
    #46836
    11:40 van ott, szóval majd 2 óra múlva
  • mrredbull18
    #46835
    én próbálok de nem adja még be....
  • Ryder159
    #46834
    még sehol semmi
  • noxwill
    #46833
    Valaki rátapadt a Live chat-re?
  • mrredbull18
    #46832
    jaja remélem valahogy csak kitudok hozni 1 hét alatt a játékból 4 milkát xD mert kell mind a 3 igc járgány
  • Ryder159
    #46831
    Utána meg egy hétig úgy is játszhatatlan lesz az új bug-ok miatt...
  • mrredbull18
    #46830
    este jön 10kor 1ig legalábbis ugy szokott lenni :D de ha most jön a drag akkor 3ig ne számits a worldre