94802
  • noblem1983
    #47069
    Turnpike-on megyek a GT3 RS-el vezetek erre egy Nismo balról elmegy mint a rakéta 9.90sec--->REPORT
  • csiles
    #47068
    Arra céloztam, hogy egy 14 sec alatt (Zondával) megtehető pályán kb 7-8 sec alatt ért be, s a rajtnál is úgy kilőtt, hogy azt a Zonda is megirigyelné... Beért a célba, amit ki is irt, én mentem a 2. helyért, ami meglett, de a csaló ki lett zárva, igy nyertem... Elég sok DNF-et láttam a mai nap folyamán, de ez felettébb érdekes, de az biztos hogy csalt...

    Más:

    TT-vel mindenféle "A" közepes boostos, "A" erős IGC, "S" gyenge IGC-s ellenfeleket kapok, de legalább verhetőek. De néha azért beesik egy-egy murci, az ellen sok esélyem nincsen TT-vel...


    Akinek van Carbonos Corvettéje, annak ajánlom kipróbálásra...
  • mrredbull18
    #47067
    még nem próbáltam de most megyek és próbálom ha nekem is menni fog akkor már mondom hogy kösszi :D


    csiles: nem értem ebben a csitet nekem már volt olyan hogy C classal voltam és S ellen kellet menjek ... ha erre célzol ..
  • Tarpi
    #47066
    A tápok is füsttel mennek, és nagyon sok füst van belecsomagolva. Az enyémből mind kijött és nem is megy tovább. (nagyon büdös van)
  • Interstate 95
    #47065
    Egy kis segítséget kérek. Talán van itt aki ért hozzá.

    Totálba szeretném törölni az EA / Origin fiókomat az összes szarral együtt (Need For Speed, FIFA), gondolom ez utóbbiak automatikusan törlődnek ha törlöm a fő EA ID -met. 3/4 -ed óra kibaszott keresés után jutottam el oda, hogy egy e-mailt kell küldeni a supportnak és majd ők intézkednek, mert egy kúrva mód nincs rá a profilon belül. Oké, de hol találok e-mail címet ? Sehol, egy 2 lépésből álló support menü van hozzá, és arra a bizonyos második lépésre meg képtelen vagyok eljutni, egyszerűen nincs lehetőség rá. Most vagy én vagyok a balfasz, vagy ezek a köcsögök minden téren ki akarnak nyírni engem agyilag ? Aki tud segíteni az tegye meg légyszíves, előre is köszönöm.

  • csiles
    #47064
    Emberek... Kifogtam az első csalót... meg is kapta a jutalmát... Akit megvertem annyival, amennyit láttok, ő a sima Nissan GTR-el volt, s a végén esett rám...



  • peeter014
    #47063
    valaki jönne egy pár privát dragra, maga a verseny miatt is, na meg azt kéne megnézni h mennyire laggolok, mert ma már többen is le looserestek meg nooboztak e miatt és kiváncsi lennék mekkora a mértéke! köszi pl TTRS-eket megnézném "A"Corvette-m ellen
  • chris1997
    #47062
    A "legtöbb" Audi, most a nagy közönségnek is használható lesz....
  • csiles
    #47061
    Kösz a tippet, ez nagyon bejött... 3/3 győzelem... "A" kategóriájú autókat vertem (m3 E46, Corvette, Ford GT), az én TT-m "C" max-ra van felhúzva ami utcai tunedet jelent... Most megpakolom, remélem nem baszok el vele semmit... A legjobban felhúzva a Ford GT volt, szinte full ultra, 0,04-el vertem meg....
  • chris1997
    #47060
    [OFF] Csak azért mondtam, hogy sajnos, hogy tudd, nem csak te vagy tisztában a TTRS-el :D
  • Alien69
    #47059
    Miért "csak sajnos"? Nem nyerni akarsz?
  • chris1997
    #47058
    Én tudtam sajnos, meccseltem sokáig az ElCaminók ellen.. leggyakrabban pozitív eredménnyel nyertem.
  • Alien69
    #47057
    Elmúlt 5 versenyben 5 ilyen autó győzött. Ebből 4x én, egyszer egy másik tag ugyan ilyennel. Például a start után szinte azonnal lehet nyomni 3x a váltót felfele, és beadja a nitrót. Asszem, TUTI, hogy EZ a verda kifejezetten erre született, csak akkor ezt még nem tudták.
  • trakk
    #47056
    Egész konkrétan szeptember 22-e óta van 2 rendőrözés a térképen.
  • Alien69
    #47055
    Szerintem meg NEM! Nem is rossz ez a drag. Legalábbis, mintha találtam volna EGY qrva jó alternatívát, amit valszeg SENKISE gondolna. Pedig, qrva rég óta benne van a játékban, elérhető játék pízért (azaz nem csak SB-ért), és kedvez a játék neki azzal, hogy nem rakja csúcs verdák közé, azaz pl Zonda, meg ilyenek. Régebben is írtam már, hogy az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AUDI TT RS COUPÉ

    kategóriájában a legjobb gyorsulással, és ehhez mérten gyenge kanyarodással bír. Azaz, PONT DRAG versenyre remek, csak akkor ez még nem volt (kb 1 évvel ezelőtt).

    szigorúan szerintem, és még tesztelni kell
  • csiles
    #47054
    Én lementem még 10-et, ami már összesen 20 drag kidobások, kifagyások nélkül, kipróbáltam jó pár autót, a TE skillekkel teli Nissan GTR SpecV-vel majdnem sikerült nyernem, de az erősebbik zondák ellen semmi esélyem... S szinte csak olyanokat kapok...



    "De ahogy már írták, 12mp-ért egy perc töltés és kb. négy futam után újraindítás."

    Én erről papoltam, mielőtt jött volna a drag, csak annyi különbséggel, hogy én a szerver és a felhasználó közötti kontaktot hoztam fel. Úgy néz ki ezt megoldották... kényszeritett restarttal... A másik amit tapasztaltam, hogy az ökrök nem birnak egyenesen gyorsulni... ergo szinkron hiba direkt módon...

    Tehát mind2 megmaradt, amitől a falra mászok, csak más köntösben...

    NFSW DRAG = Max privátban, am nálam kuka.

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én 2 police jelet látok a mapon 4 helyett... Mióta annyi az annyi? Mondjuk azt sem tolom, mióta átalakitották, de feltünő lett, hogy lefelezték....
  • Interstate 95
    #47053
    Én leszarom a drag módot, felőlem űrhajó módot is rakhatnak a játékba, ugyan is felháborító micsoda bugok vannak ebben a szarban. A beta után pár héttel félreraktam ezt a játékot a két-három héttel ezelőttig, mondván adok neki még egy esélyt.
    Eddig tartott, drága az idő, erre a bohóc műsorra nem baszok el többet. További jó szórakozást hozzá, sziasztok.
  • Tarpi
    #47052
    A drag skillektől nem éreztem különösebb változást.- a SLR MCLAREN-t próbáltam skill nélkül, majd a két igc-s draggal.
    A BMW M1 PROCAR-ral sikerült nyernem.

    De ahogy már írták, 12mp-ért egy perc töltés és kb. négy futam után újraindítás.
  • csiles
    #47051
    Hát ez a drag egy nagy kalap szar... Nem vártam tőle semmit, de ez igy is csalódás... Mentem rajta 10et kb 5 percen belül, ezalatt kipróbáltam 6 autót... Egyikkel sem sikerült nyernem... Egyikbe sincs drag skill, s mondanom se kell, a legerősebb autóm lett totál utolsó... s egy TE-s skillekkel teledobált autóval sikerült majdnem nyernem... Ennyit a dragról, inkább gyűjtöm a lóvét...
  • mamiya70
    #47050
    gondban voltam, hogy mit is nézzek közben :)))

    http://www.youtube.com/watch?v=V5-BowDSEc0&feature=g-vrec
  • csiles
    #47049
    Kipróbáltam, elsőre működött, köszi.
  • chris1997
    #47048
    Válaszd az ingyeneset(Alap kaszni).
    Amúgy, alig várom, hogy benézzenek multiba a Shift R8-ra és kapjam a szép leveleket.....
  • kaoszgolyo
    #47047
    Jah, gyakorlatilag semmit nem mutat abból, amit eddig. Az előbb sem tudtam számolni, mennyi mágnest nyomtak rám, de szívesen megnéztem volna utólag. :D Fenéért nem tudnak anélkül adni, hogy valamit el ne vennének? Ezek a félkész munkára specializálódtak, vagy mi?
  • tutuhawer #47046
    idevág, hogy micsoda szar bodykitek vannak a BMW M6-hoz.... nem túl széles, nem nagy szárnyas 750-es kéne, de 2*2 kipufogóval.... undorítóan szegény a kínálat
  • tutuhawer #47045
    de amúgy nem annyira nagy baj. úgyse érti a sok újonc, mit miért teszek oda, ahova, VIP spanom se hiszi el, de elgurul a gyógyszer, és A kategóriában még minden pályán oda tudok lökni -2 másodpercet, csak nullázás járna érte
  • chris1997
    #47044
    Ja. Ez olyan, mint pókerben megmutatni a kártyáid...
  • tutuhawer #47043
    jár a piros pont, a lobbi szerintem is ezért jó, de van más oldala is: nem sok pilótát láttam, aki úgy skillez, mint én, tényleg nem sokat. Nem örülök, hogy látják, hogyan épül fel full sárgára a kocsim, vagy milyen skillekre tettem...
  • Tarpi
    #47042
    egy kicsit zavaró, hogy négy futamonként lefagy a betöltésbe.
    Ráadásul, ha forgalom nélküli versenynél fagy le, még a civileket se rakja be. grat ea ,,I,
  • zsomboor
    #47041
    Ugyan úgy, csak most nagyobb előny kell mivel sokáig tölti a finish képernyőt...és nagyon figyelni hogy mikor ér be a másik, mert csak akkor dupláz mikor még csúszik az autója (ez eddig is így volt, sőt ez előtt ugyan így saját magadra is duplázhattál ha 2.-nak értél be és elég gyors voltál) mert mikor kiírja a listára a nevét, AZ MÁR KÉSŐ..
  • Ryder159
    #47040
    Hát én mentem 5 dragot, de rohadtul meguntam...
  • goregrind #47039
    Mi csak "örvendezünk" a sok-sok "nagyszerű" újításnak/változásnak, van aki még SB-re is költ. A fejlesztők sem panaszkodhatnak, megkapják ami a lényeg nekik, nem is panaszkodhatnak, már egyre jobban megy nekik az élet...


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    .


    ..

    ...


    ....


    .....


    ......


    .......


    ........


    .........


    ..........



  • kaoszgolyo
    #47038
    Egy kocsi két másodperccel előttem ért be, és bő hárommal volt mögöttem az összegzőben. A laggolása sem a megszokott hirtelenstopos volt, hanem lágyított. Finomítottak a laggolás kezelésén, vagy csalót láttam?
  • mrredbull18
    #47037
    az igaz.... na meg a top speedet se látod.... hogy mennyit csitelt az amigóóó ... de sebaj... már a starton kilehet szurni a nagyját .... hogyan? megnézed a kocsiját. pl. mustang boss... full ultrás? azt hogy? lvl 22 ? oh tuti van ott valami ... még pontosabban megnézed a többi kocsiját van 2 más 1ik se boostos és tul tuningolt... ergo .. TH hacker és az mellet mindig van más is ... többnyire


    zsombor: áruld már el nekünk is hogyan duplázol mert én próbáltam ma de nem sikerült ...
  • kaoszgolyo
    #47036
    Nem írja a köridőket, sem a mottókat. Most már azt sem lehet megmondani, melyik kocsi nem fog elindulni, mert mindnek egyenesbe van állítva a kormánya.
  • RoboKutya78
    #47035
    pl daytona szerintem pont erre a versenyre találták ki
  • RoboKutya78
    #47034
    a kopogó hangú járgányok szerintem egész jól muzsikálnak vagy csak mázlim volt?
  • goregrind #47033
    Faxa ez a drag. Három menet a hídon, nem kevés töltés persze. Negyedik menet, kb 2 perc töltés majd "out of memory"...
  • zsomboor
    #47032
    Nálam megy a duplázás, megnéztem..14k helyett 34k körül kaptam
  • Freeman16
    #47031
    Képek kimaradtak valamiért.
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20121017v00aq3c4c.jpeg
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20121017v00ac0js.jpeg
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20121017v00aka4p0.jpeg
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20121017v00anv9jt.jpeg
  • Freeman16
    #47030



    Tud valamit a fiatal BOSS is.