94802
  • proracerhun
    #47109
    Ja oké már megijedtem
  • chris1997
    #47108
    Várjál, nem azonnal küldik..
  • proracerhun
    #47107
    Nyertem a spot the devsen valamit , de mailt nem kaptam.. Most mi van?
  • Quqa
    #47106
    Hát az valószínű hogy azért van, mert ezeket is valami hack segítségével kaparják elő és nem lehet minden tökéletes.
  • Ryder159
    #47105
    Ezen nincs mit röhögni sajnos. Egyszerűen ocsmány az összes. A minőség rovására megy a mennyiség. Szegény Camaro megint megszívta az idióták kapzsiságát. Na meg a többi is...
  • chris1997
    #47104
    Meg néhány autón luxus már a motor/csomagtető :D
  • Quqa
    #47103
    Lancia Delta, MR2, RX8, Silvia meg Mazda3 drag-on, ezeken jót röhögtem!
  • Nomish
    #47102
    Addig is itt van egy pár DRAG body...:D egynémelyik elég röhejes :D

  • trakk
    #47101
    Elvileg csak lokalizációs hibákat javított.
  • mrredbull18
    #47100
    lol
  • chris1997
    #47099
    Aki írta a Hidden infókat patchről patchre
  • mrredbull18
    #47098
    az meg ki? xD
  • chris1997
    #47097
    Bannolták GEULACH-ot... eszem megáll....
  • Nomish
    #47096
    Valaki tud valamit erröl a rejtett patchrol? Linkelne valaki egy EA fórum topikot?^^
  • csiles
    #47095
    Párszor én is belefutottam ilyenbe, de nekem csak akkor volt ilyen, ha 2en v oltun TE-n, engem elkapnak, a másik fél meg nincs a páyán, s újjá születek a semmi közepére.... Engem ritkán kapnak el, de akkor pont sikerült, talán azért mert ki akartam próbálni, mivan ha elkapnak, hova rak vissza... hát oda... A TE nem jegyzi a sebességet, szal max a fényképeden marad nyoma... Am nálam a max speed a listámban 1247 km/h... több mint egy éves csúcs... volt, mert a napokban takaritottam a barátlistámat...
  • kaoszgolyo
    #47094
    A kocsi amortizációja miatt voltál ilyen lassú. Erre mindenképp figyelj oda, ha hangsebesség környékén szeretnél autózni. :)
  • Dealcsy
    #47093
    Ha már megtanultam képet feltenni, akkor:
    Tegnapelőtt megdöntöttem a sebességrekordomat - lefelé - egy hacker miatt. Majdnem gyorsabb voltam mint Felix Baumgartner, csak közel 200 km/h-val maradtam le.
  • Hunn1a
    #47092
    Nekem egy homoksárga Z4M volt a követőm, fekete ötküllős American Racing felnikkel.
  • veszettróka
    #47091
    Engem ezek a fekete-fehér piros dekorcsíkos batmobilok követnek minden versenyre. Levakarhatatlanok. Összejön kettő, mondom na szopassátok egymást ehhez most nincs gusztusom hogy nézzem -kilépek. Hátha nem lesz a következő meneten 1 se, ha már kettő így összejött.. Erre szinte mindig az van hogy jön az, akit előbb láttam és aki elmenekült a másik batmobil elől.
  • Hunn1a
    #47090
    Most jó.
  • Dealcsy
    #47089
    Mégegy próba, és befejezem.
  • Dealcsy
    #47088
    Valaki elmagyarázná, hogyan lehet normálisan képet feltenni? Vagy van valami kezelési útmutatója a sg.hu-nak ezügyben?
    Mert "KÉP BESZÚRÁSA", becopyzom az oldalt, azt semmi.
  • Dealcsy
    #47087
    Na mégegyszer
    [img=http://www1.picturepush.com/photo/a/11195404/640/11195404.jpg]
  • Dealcsy
    #47086
    Megcsináltam a gallardo-t úgy, ahogy az undercover-ben láttam egy bizonyos DE V3LLIS (ugye, semmi névhasonlóság mr. devellis nevéhez képest) gép által irányított játékosnak, hogy majd ha akarok valamit devellis úrtól, mellékelem a képet is, hátha VIP személy leszek nála, erre meg hallom, hogy elmegy a csapatból, vazze... ott tököltem vele fél órát a vinyilóval..., bár ezt már 1 hete megcsináltam, viszont mivel lassú vagyok, nem értelmeztem az írottakat, és most kapcsoltam csak

    (Remélem sikerült felraknom a képet rendesen)
  • Freeman16
    #47085
    Múltkor én is találkoztam egy ilyennel én csak az ő autóját láttam és versenyezni is csak vele tudtam, ha elmentem akkor pár másodperc és megint mellettem volt de ki kiléptem és vissza és többet nem láttam.
  • Hunn1a
    #47084
    Szerintem a hallóvíínes cuccok (a pálya főleg).

    Más: üldöz engem egy szellem. Konkrétan egy GTSI nevezetű egyén, aki minden versenyen ott van, ahol én is, de nincs felette a neve Szabad Kószálásban. És soha nincs ott a rajtlistán se. Szerintetek lehet, hogy hacker?
  • noxwill
    #47083
    Mi ez a 117 megás patch amit most szed le nekem a Laucher?
  • zsomboor
    #47082
    Ezzel Team Escape-eztem tegnap előtt , ő legalább beért mindig meg kitakarított előttem
  • mrredbull18
    #47081
    nem is azt mondtam hogy nagy változás lesz csak 1 kicsi de érezhető... pl. ott a drag... szerintem abba sokat devellis se nyult bele... én értem hogy ö a papagály aki kikürtöli a népnek az igazat... de nem csak ezt csin... abban biztos vagyok... tehát ha ö ott valami kicsi fönök féle szerepet töltött be akkor ha ö neki azt mondta a nagy fönök hogy mond a köcsögöknek hogy ezt csinálják és közösen azt csinálták ... pl. a boostos kocsik betételét .... akkor azt csinálták.... de ha más lesz a papagály, akkor más lesz a hozzá állása ha 1 fokkal jobb lesz mint devellis akkor talán még jobban kiküszöbölik a bugokat... ha meg valami gettó szökevény és csak a szorakozás érdekli akkor meg több lesz a bug mint eddig .... ergo mégis csak kell azért 1 kis változást érezzünk mert olyan esettel nem találkoztam hogy ne történjen semmi érzékelhető változás ilyen téren....
  • kaoszgolyo
    #47080
    Nem kérkedni akarok, de ma hét (kettő és öt) Ultra alkatrészt kaptam két profilban. Három kettő-kettő TH-ból esett, hármat dragon nyertem, egyet pedig TE-n. Érdekes, hogy dragon és TE-n is sárga Ultra cuccokat kaptam, illetve ebben a profilban amiben ma játszottam, a TH-n is, ha jól emlékszem. A másik profilban TH-n kaptam mindkét holmit, egy pirosat és egy kéket talán. Szóval olykor-olykor várakozáson felül adja a jót.

    Néha mintha megjött volna a Mikulás, kinyílt a játék zsákja, és zsinórban szórt mindenfélét, ami nem PU és nem pénz.

    Dragra ajánlom a Corollát. Bár a TT abból a szempontból jobb lehet, hogy elvileg a legjobb alkatrészek nélkül is gyors tud lenni. Az IS300 is jól gyorsul, ahogy láttam. Persze nem mindegy, melyik pályára megy az ember, mert jó, ha a végsebesség arányban áll a pálya hosszával.

    Megvettem a Lanciát. Használható. Olyan, mint a többi összkerekes: igencsak megcsúszik, ha nagy (az aktuális tapadáshoz és a lendület irányához viszonyítva) oldalirányban ható erő éri. Ez a tulajdonsága piros cuccokkal mérsékelhető (csak kéket és pirosat próbáltam). Hármas ültetéssel könnyen borul. El lehet vele poroszkálni. Gyenge grafikával kicsit bugos:

    Remélem, kijavítják az újonnan vétett kozmetikainak mondható hibákat! A komolyakat úgysem fogják szerintem, talán sosem.
  • Gyuszopapa
    #47079
    Ja még,legyorsulok mindenkit mégis utolsó vagyok.
  • Gyuszopapa
    #47078
    Az nem hiba ha 3.-nak jelez a játék és közben pedig a 2. helyezésért járó kártyát kapom.Ugyanez volt már másodikként aranykártyát kaptam.
  • trakk
    #47077
    Nekem épp most sikerült körülbelül 30 futamot egyhuzamban gyorsulni, de végül nekem is megadta magát.
  • Quqa
    #47076
    Ha csak azt nem vesszük hibának, hogy drag-on kb. 5-6 versenynél többet nem lehet menni, mert sosem indul el és hogy 1-2 percig tölt be a 10-20s-es verseny.
  • kaoszgolyo
    #47075
    Nem értem a kérdésed, de azt akartam mondani, hogy a játék milyenségétől függetlenül mindig lesz egy figura, akivel elmondatják, amit közölni akarnak, azaz Drewt eltüntetni kb. olyan, mint a víz alatt leseperni a kezünkről a vizet. :D
  • noxwill
    #47074
    És hol van ebbe a hiba?
  • kaoszgolyo
    #47073
    Drew közösségi menedzser (LOL), azaz egy bábu, akivel elmondatják nekünk, hogy kuss van.
  • noxwill
    #47072
    elkell hogy szomorítsalak. attól hogy most ő elmegy, semmi nem fog vátozni. Ahhoz hogy itt kardinális változások legyenek a komplett bandát szélnek kellene ereszteni Drewestől, Develliszestől mindenestől. Ugyanis ez az egész nem egy ember műve, hanem egy csapaté. Aranyos hogy így meg úgy szidjuk develliszt, de az igazság az hogy nem ő tehet egyedül arról hogy tele van buggal meg szarsággal a játék.

    Kivételnek látszik most ez a Drag. És épp emiatt aggasztó, hogy végre kikerül valami ami nem hemzseg a hibáktól, pont akkor lép le.
  • mrredbull18
    #47071
    LoL [spoiler] As mentioned in the live-chat, I will be transitioning off of NFSW to work on an exciting, new title at EA. I want to thank the entire community for the amazing ride on NFS World. Stay tuned in the upcoming months for more info;) md



    érdekes most vagy több és jobb dolgok lesznek vagy kevesebb bug lesz vagy pont az ellentéte amiket leirtam ... de remélem valami változás is lesz... nem csak annyi hogy lelépik
  • mrredbull18
    #47070
    értem.... én mára be is fejezem a worldot mert ez idegileg tönkre tesz hanem 2 dragot mentem mind 2re 2-2 perc load majd nagynehezen pályára kerültem a 3. menet load és nincs tovább... ezzel fejezem is a napot -.- TTvel mentem most én is 1 menetet de full A és S classok kerültek be ... és ha jól tudom B classban van a ttm