94802
  • Freeman16
    #47029
    Amúgy mikor írják ki kik a nyertesei az SPTD-nek?
  • SUPERTRABI
    #47028
    de legalább kiszedték a 0-0ás bugot
  • chris1997
    #47027
    Devellis megy? hm
  • janihunk
    #47026
    Ennyi 5 verseny :D
  • peeter014
    #47025
    sok a DNF ...
  • kaoszgolyo
    #47024
    A kerekes (Launch Grip “Takeoff”) a startnál ad nagyobb sebességet, a másik (Gear Ratio Enhancement “Well Oiled Machine”) pedig a tökéletes váltás (zöld) tartományát növeli meg.
  • janihunk
    #47023
    Oké nem 5 perc de akkor is idegesítő hogy ki be kell lépegetni.
  • kaoszgolyo
    #47022
    Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni. Az előbb autóztam volna egyet körbe külső íven a Corollával, ha nem nyom bele párszor a falba.
  • SUNNY84HUN
    #47021
    518,39 mb frissítés , régen volt 1x re ekkora
  • Quqa
    #47020
    Nekem tetszik így elsőre a drag, valaki próbálgatta a nitro skill-nek van szerepe a kis NOS löketekben (ami csak kézi váltásnál működik). Arra már rájöttem hogy a drag RPM el sokkal hamarabb el lehet érni a zöld sávot (mert hosszabb), de az a kerekes izénél nem láttam különbséget vagy az hathat az N2O hosszára (tudom elvileg tapadást segít, de mintha hosszabb lett volna tőle).
    A másik ha sokat a pirosban megy a gép lesz valami baja, mert azt nem tudtam próbálni.
    Azért pár civil elfért volna az utcai pályákon (nem a hídon alul) az izgalom végett.

    A betöltés tényleg szar sokszor 1-2 perc, röhej a verseny meg 10-20 sec
  • mrredbull18
    #47019
    a BOO hátul és a tökfej az nagyon ott van biztos lesz 8-9k boost
  • mrredbull18
    #47018
    én este még megpróbálkozok de most kihagyom :d
  • kaoszgolyo
    #47017
    No, ezt nem értem. Többekről tudom, hogy max. grafikán full HD-ben tolják, esetleg még videóznak is közben, de nem tudják pikk-pakk újraindítani a játékot. Nálam egy perc a játék újraindítása, pedig a gépem nem nagy szám.
  • Freeman16
    #47016
    A 69-s BOSS nagyon tud dragon.
  • janihunk
    #47015
    Ja semmi kedvem visszalépni mer 5 perc mire bejut.
  • mrredbull18
    #47014
    jaja nekem is ugyan ez .... kicsit hagyagolom is ezért....
  • janihunk
    #47013
    Na akkor jöhet a hotfix, minden 5-6. drag után alt f4 mer nem tölt be.
  • Interstate 95
    #47012
    Idáig is beleszólhattál az automata működésébe, semmi nem változott.
  • peeter014
    #47011
    a mindenáron köcsögök, ha rajtnál kicsit be is ragadsz v nem ugy rajtol az autó, akkor beáll eléd egyből, de mikor látja h eltud-nál menni mellette erőből, felken a falra Raking point-on, meg meg máshol is....
  • kaoszgolyo
    #47010
    Meglep, de élvezem a dragot. :) Tetszik, hogy csak a kocsi van és a vezető, nincsenek powerupok és durva nitrózások a rajtnál.
  • kaoszgolyo
    #47009
    Nem hiszem, mert az előbb és azelőtt is nyertem, és 0 a nyerési sorozatom.
  • csiles
    #47008
    Belenyúl a statisztikába?
  • kaoszgolyo
    #47007
    Hááát... ez a gyorsulási verseny olyan, mint valami ropogtatnivaló. El lehet csócsálni, de olyan semmilyen. Talán a TE-s alkatrészgyűjtés helyébe léphet nálam, ha jól fial, és az elkedvetlenedett időkre is megfelelő lehet.
  • kaoszgolyo
    #47006
    Köszönöm.

    Nálam azt is bele kell számolni, hogy csak az autó erejével gazdálkodhatom, nitró és egyebek nélkül.

    Azt hiszem, ha lesz időm, tesztelem az időket, és kiderül, melyik a jobb váltó.
  • trakk
    #47005
  • csiles
    #47004
    A piros lomha, a kanyarban tartja a sebességet, nem húz, de nem is korlátoz. A piros váltót mindig is olyan autóba tettem, aminek szar az irányithatósága, s alapból jól gyorsul.
    Na a Corolla nem ilyen. A Corolla Silvia szintű verda. A silvia meg elég ütőképes zöld-zöld-zöld-piros-piros-piros szinskálával.

    A fehér váltó a zöld barátibb változata. Ha egy autó jól vált, akkor zöld vagy kék kell bele. Ha gyárilag rövideket vált, akkor zöld, ha hosszúakat, akkor kék. Ez utóbbi esetnél, nem rövidit a váltásnál, viszont tempósabban teszi a dolgát. Előbbinél, ha nincs zöld, akkor megteszi a fehér is, aminek egy kicsit rövidebb az áttétei, mint a zöldnek.

    A számok is erről árulkodnak, a partok számozásainak kivételesen lehet hinni. mert gyakorlatban is azt adja.


    A turbó, meg a fék ennél azért macerásabb, nem véletlenül van nekem turbóból meg fékből készlethiányom....
  • kaoszgolyo
    #47003
    Van egy sárga és egy piros váltó, mindkettő egy kategóriában (Pro, Ultra stb.), és a kocsi statja mindkettővel megegyezik. Amennyiben a játékbeli váltó alkatrész mint olyan kihat a váltóáttételezésre, mi a különbség a két váltó hatása között? Melyik passzol jobban egy Corollába, az elvileg könnyű és rövid áttételezésű piros, vagy az elvileg kiegyenlített áttételekkel bíró sárga? És az áttételeken túl melyiknek milyen hatása van a kocsira? Azt hiszem, előbb-utóbb beteszem a kocsiba a váltót, aztán meglátom, mi lesz.
  • janihunk
    #47002
    Sú én már a 2. A-s felnit nyertem 3 smoke ablakot meg 1 teal neon. Partot is adott már de a fene se emlékszik mit. De am fent az autópályán lévő is szépen adja ott a kanyarban.
  • evenorbert
    #47001
    Azt beszélik, hogy a Rockport-os drag pályán egész jó partokat lehet nyerni. Érdemes kipróbálni, hátha bejön valakinek (én elsőre nyertem egy 'Earl' rendszámtáblát).
  • janihunk
    #47000
    IS300 al nagyon sok autót le lehet nyomni.
  • evenorbert
    #46999
    Az is lehet, hogy ők csak automata váltót használtak, nekik ugyanis a perfect váltás nem elérhető. :)
  • janihunk
    #46998
    Hmm lehet nyerni is?
  • lorci
    #46997
    Az egyik a startnál ad nagyobb tapadást a másik meg megnöveli a zöld rész a váltásoknál úgy tudom
  • janihunk
    #46996
    Két új skill mire jó?
  • Dealcsy
    #46995
    Hoppá!
    Csak manuális váltásnál van a nitrólöket.
    Viszont beszédes, hogy 636-672-433 értékekkel rendelkező IS 300-al verek 700 feletti gyorsulású mr2-ket + A és S class-os autókat. Ez tetszik. Egy jó pont az EA-nak, de csak egy.
  • mrredbull18
    #46994
    free roamba is lehet kapcsolni
  • veszettróka
    #46993
    Szerintem te is tudsz olyat. Mindenkinél megvan, megy anélkül hogy nyomnánk pluszban valamilyen gombot. Ez ilyen olcsó megoldás, ezzel hozzák ki a különbségeket a kocsik között. Ezen kis nitrólöketek hosszára fog hatni minden drag-es skill, talán még a sávváltós is :D
    Ha később valamelyik gyanúsan hosszan nitrózik, az lehet hogy boost tízezrekett költött már arra hogy kilottózzon a race (...) skill packból pár 3 csillagos drages skillt. Vagy csal.

    Más: jó ez a 3D lobby: jön egy über Cinque - mondom na lépek - aztán látom rotary rendszám van rajta, JDM neon, Tourenwagen vinylek - na jó, jöhet. Nem ő nyert.
  • Dealcsy
    #46992
    4 drag, ebből 3-szor a töltőképernyő több mint 2 perces várakozása, 4.-re meguntam és alt+f4. Viszont néztem mint rozi a moziban: tökéletes váltásnál hogy az istenben nitrózott a többi? Próbálgattam billentyűket meg minden, de nem ment. Valami elkerüli a figyelmemet?
  • veszettróka
    #46991
    5 multis drag verseny, ebből 2x körülbelül második voltam, erre 2x DNF. (azért a körülbelül, mert a kocsikat murvára nem ott látjuk ahol téynlegesen vannak - ez nem újdonság - de az itt kicsit nagyon kijön. Befutok látszólag harmadiknak és azt mondja: nyertem..)
    + olyan rövidek a menetek hogy a launch-csal kapcsolatos okosságok döntik el a versenyt. Vagy hogy kinek van lehetősége "kiugrani".
    De jó szórakozást kívánok mindekinek akinek viszont tetszik az egész.
    Kicsit később Outlaws T.E-n...
  • mrredbull18
    #46990
    nekem is nagyon bejön... igaz van 1-2 hiba de ellehet nézni... bár hogy olvastam hogy kivették a duplázást el is ment a kedvem a TEktől -.- igy 3 hét alatt se lesz meg a 4 milka...... ám nekem valamiért a drag dobálja a nitrot 15 perc alatt 100at összeszedek