94802
  • janihunk
    #47149
    Komolyan kérdezem.
  • Ryder159
    #47148
    Bogarak
  • SUNNY84HUN
    #47147


    #47143
  • kaoszgolyo
    #47146
    Bitek.
  • mamiya70
    #47145
    így már én is jártam, és a "kedves" csaló kolléga még azt is megkérdezte, hogy WTF???
    hát erre mit tudtam volna írni...
  • janihunk
    #47144
    117mb update? Mi van benne?
  • chris1997
    #47143
    Sunyiskodás étterme :D
  • Quqa
    #47142
    Ócskaságok? Majd ha bejön a drift úgy kb. 10-15 év múlva, jók lesznek azok: pl. a 3xx Nissanok hasítanak majd a jégfolyón.

    Más: így könnyű!
  • chris1997
    #47141
    Nem rossz, én itt a flexel átvágott autóra a Spydereket értem midig, de jó ez a festés, tetszik.
  • Dealcsy
    #47140
    Flexxel felvágtam a kocsit. (Nem tökéletes, még finomítani kell a kinézetén néhol)
  • Freeman16
    #47139
    Nektek minden verseny után hozzá adja a pénzt? Nekem nem van, hogy a kártyákból sem adja hozzá.
  • kaoszgolyo
    #47138
    Vagy azért, mert minden ócskaságot összevásárolsz.
  • Quqa
    #47137
    Azért az csodálatos hogy mennyi user-nek van full ultra gépe, most hogy látszik. Nekem hogy nem jött ez eddig össze?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, lehet mert nem hack-elek?
  • SUNNY84HUN
    #47136
    ja mondjuk ezek az első számú dolgok amiket javítani kellene , utána jöhetnek az apróbb bugok
  • Freeman16
    #47135
    Ja Turnpiken valamit nagyon elrontottak arra a leghosszabb a töltés ha egyáltalán betölt, de nekem ha nem megyek turnpikere egész jól megy délután olyan másfél órát ment anélkül hogy kidobott volna vagy nagyon hosszú lett volna a töltés, pedig volt verseny, drag és TE is.
  • Quqa
    #47134
    Nekem ne legyen a konténer alján vas, de legyen normális szinkron, ne legyenek csalók, töltsön be Turpike-n az 5. verseny után is a drag és írja ki verseny után, hogy a noob hány nitrót (PU-t) használt el a full ultra cinegével (lehessen már röhögni egy kicsit). Úgy elsőre ennyi jutott az eszembe.
  • SUNNY84HUN
    #47133
    jól meg van ez is csinálva nem telik konténer aljára az ea -nál :D

    kicsit világosítottam rajta hogy jobban lássátok :)

  • csiles
    #47132
    Én meg azt tudom, amit látok, meg annak hiszek, ami "kézzel fogható", vagyis látom ilyen esetekben.
  • proracerhun
    #47131
    Még mindig nem kaptam mailt a spot the dev-ről , hogy mit nyertem pedig nagyon kiváncsi vagyok.
  • chris1997
    #47130
    Emberei.... ezen mindig röhögök..
  • Quqa
    #47129
    Ez kb. olyan volt mikor az „embereid” ezt meg azt mondták, aztán ...
  • tutuhawer #47128
    a cimbi a szomszéd utcából azt mondta, a hírekben olvasta, hogy valaki megdöntötte a rekordot és megelőzte. Ennyit tudtam :)
  • csiles
    #47127
    Én meg képekkel bizonyitom, hogy hazudik, te meg megetted... Tessék:

  • tutuhawer #47126
    elmondásból tudom, hogy Vik trükközött TE-ben, és megnyomta a végsebességét még korábban. A hírekben látták a többiek :)
  • Quqa
    #47125
    Nagyon nincs jelentősége, akkor lenne ha könnyebb, merevebb stb. lenne a gyárinál és ezáltal gyorsabb lenne a kocsi tőle, bár erre nem hiszem hogy gondolnának a nem fejlesztők (persze ha tetszik … ).
  • mrredbull18
    #47124
    de bassza ez azért a csöröm ezek most boostért lesznek mind? mert nekem legalább 2 kellene belőle igc ért
  • enfsworldnoob
    #47123
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2012_10_16_drk7am882e. "jpg" irjátok oda a végére és megnyitja nem engedi hogy képet linkeljek:O Ez lenni police suv :OO
  • csiles
    #47122
    Akkor most téged átvertek nagyon csúnyán, vagy nekem volt akkor mákom.... Viszont én le tudom ellenőrizni egy kisnickemben:

    Van egy sebességem a kötelező singleből: 200 km/h
    De azóta az autóm tud 237 km/h-t és TE-n kivül mást nem mentem.

    Most belépek a játékba, s meglesem, s ha kell, képeket is odarakok. Akkor is, ha neked van igazad, s én kérek elnézést.
  • mrredbull18
    #47121
    nekem tetszenek xD igaz van 1-2 ami nem pl. lancia de a lényeg tetszik
  • enfsworldnoob
    #47120
  • mrredbull18
    #47119
    épp ezt mondtam nem rég :D és hogy a starton sokszor kilehet szúrni az ilyeneket ....
  • kaoszgolyo
    #47118
    Ezt kapom, amikor a blokkoltakat akarom megnézni a szocilyális ablakban: SERVERERROR_FATAL_ERRORCODE_6. Van valami ötletetek a javításra, vagy vagy megoldódik vagy nem?
  • SUNNY84HUN
    #47117
    most lesem a dragon ha nyersz ha nem , sehol sem jelzi streak nem ugrik nem nő , csak a stat oldalon az időt írja
  • tutuhawer #47116
    A Team Escape is jegyzi, hogy megelőztél valakit a top speed rangsorban. Cimbi hasított 600+ tempóval, mert kipróbálta, milyen( előtte és utána még többször is próbálgatta), és a hírekben a haverjai látták, hogy megelőzte őket 600+ sebességgel
  • goregrind #47115
    Tetszik ez az új lobby képernyő! Pár perce volt egy futam, egy arc úgy pukkantgatta a nitrót folyamatosan, mint más a petárdát szilveszterkor. Természetesen halvány lila fingom sincs arról, mennyit is lőtt el valójában, mert nem nézhetek mindig hátrafelé. De a 25 tuti megvolt neki - Union & Hollis-on!
  • trakk
    #47114

    Gagyi.
  • Quqa
    #47113
    És ez most hogy kapcsolódik a World-höz megmagyaráznád?
  • proracerhun
    #47112
    Tényleg elég ocsmány.
  • spank309
    #47111
    Még ha tudnának tuningolni... De most ez mi? 3 km van a sárvédő vége és a kerék között, okádék, ha már egyszer rápakolnak ekkora sárvédőket akkor azokat ki is kéne tölteni... Nagyon gány már ez a játék állítom nektek androidon a drag racing jobb ennél 100x jobban leköt mint ez a szar.

  • kaoszgolyo
    #47110
    Elsőkerekes kocsikra minek segédkerék (passzolom, mi a neve)?