94802
  • Interstate 95
    #47189
    Tegnapelőtt vagy mikor egy ilyen kifagyás adott egy akkora méregpumpát, hogy még az EA ID -et is töröltetni akartam.
    A játék mindenesetre törlésre került, ha majd javítják legalább ezt a bugot visszatérek.

    Amúgy ehhez még hozzátenném, hogy nem csak a verseny szériában van jelen ez a végtelen töltés, engem TE -ről szórt ki ilyen módon.
  • SUNNY84HUN
    #47188
    groupban 6 an drag privizni jó móka :D
  • tutuhawer #47187
    nem is magával a versenymóddal van a gond, hanem a szokásos: 6 játékost se tud kezelni a játék normálisan. Nem is gyorsulok a hídon, csak privátban inkább.
  • Freeman16
    #47186
    Nekem a turnpike dragon kívül az összes rendben van ma is többet mentem mindegyiken kivéve turnpiket de semmi gond nem volt sem hosszú töltés sem kivágás.
  • SUNNY84HUN
    #47185
    én ha dragolok akkor csak 2 személyesen megyek , kb 20 mentem egymás után semmi gond nem volt , még ezek után pár sima futam , nem volt gondom bár lehet ez most jó napja volt a szerónak
    de ha a többi dragon megyek ami 4-6 személyes 5ik 6 ik futam után kész a game végtelen tőltés stb finomság
  • bboyatty
    #47184
    Ma próbáltam ki a drag-et, rosszabra számítottam szóval ez egy kellemes csalódás de nem bírom felfogni, miért nem javítják ki ezt a 4-5 verseny utáni végtelen töltést, lehetetlen megcsinálni vagy nem tudom, régen ilyen nem volt, ha valami nem volt jó kidobott az utcára, onnan meg mentél tovább de így kinek van kedve játszani? 2x beléptem harmadjára nem fogok. Elmennek a sunyiba ha nem képesek egy ilyen alapvető és rohadt mód bosszantó bugot kijavítani.
  • mrredbull18
    #47183
    kösszi :D golyo neked is =)


    ha minden igaz akkor lesz +1 meeting place
  • kaoszgolyo
    #47182
    És tényleg beletették. :S
  • noxwill
    #47181
    Egy ilyet kérek karácsonyra köszönöm
    Mazda RX7 FD3S

  • Dealcsy
    #47180
    Paint-tal csináltam, nem fikázni. Felső kör a templom, alsó a cirkusz.
  • kaoszgolyo
    #47179
    Azt hiszem, temető csak egy helyen van, a nagy körtől (Rosewood) D-re lévő részen, ahol közel vannak egymáshoz az utcák, a térképen (link fent) kb. J25.

    A cirkusz meg az óriáskerék környékén van, DK-en, a térképen kb. Q38.
  • mrredbull18
    #47178
    nem tudnál 1-1 képet adni hogy hol található az a halloween-es zene? xD mert nekem magas hogy mi hol van... a rockportot tudom meg a buszmegállót és a golfpályát de többet nem nagyon xD
  • kaoszgolyo
    #47177
    A poén nélkül ez a reklám egy kupac kutyakaki lenne, de a poén miatt egy kupac szépen csavarodott kutyakaki, a tetején cseresznyével. :)
  • Hunn1a
    #47176
    Vártam, mikor lesz belinkelve. Rettentő mókás, az első perc pedig igazán hangulatos.
  • noxwill
    #47175
    Egy kis off de házon belüli.
    Az elején vártam mikor bukkan fel Chuck Norris. Lehet ő volt a Focusban

  • Hunn1a
    #47174
    Hja. Megállok ott verseny után és hirtelen egy szellemkép bukkan fel. Gyorsan tovainaltam, nem keresem a konfliktust... Amúgy a tegnapi nagy frissítés valószínűleg a tökök összetörhetőségét is tartalmazta.
  • Dealcsy
    #47173
    A SponsorPay-ért izgulóknak:
    http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/9054144.page
    Remélem, az ott írt bejegyzések mögött azért lapul valamennyi igazság.
  • Dealcsy
    #47172
    Hát ez valami nagyon nagy...
    A Point Camden-i cirkusznál nagyon kész a felpárolgó szellemek.
  • Dealcsy
    #47171
    Óóóóóó, baszki.... öcsém...
    Hát rájöttem, honnan jön az a horrorisztikus zene.
    Mindenki menjen a Petersburg-i templomhoz. Ott van egy temető. Ott szólal meg a zene. Így ünneplik meg a hollóvén-t.
  • Dealcsy
    #47170
    Naneeeeeeeee....
    Szedem a gyémántokat, a Free Roam Music Volume-m 0%-on van, azt neki mentem egy civilnek, erre egy horrorisztikus zene kezdődött. És ez a játékból jön. Kicserélték a zenét? Ha ezt lehet annak hívni. És egyáltalán hogy szólalhatott meg, ha 0%-on van a szabad kóborlásos zeném hangereje?
    Valaki válaszolna? Mert ez nekem rejtély.
  • tutuhawer #47169
    , Csiles: a gyémánthoz kell a barátkozás is, anélkül azt nem látni

    quqa: ahány emberrel már összefutottam... írtam, fotóztam, ütköztem, nitróztam
  • Hunn1a
    #47168
    Köszi, be is raktam a kedvencek közé.
    Te jó ég, jön a Raptor? Hűha... Az nem csak nagy és erős, de gyors is. De ha már jönnek a terepjárók, jöjjön a Tundra is!
  • Quqa
    #47167
    Nem reszkírozok (aztán még feltörik az acc-om) lefotózom és a stat-on meglesem, és volt jó pár furcsa fullos garázs jó sok autóval.

    #47165 Mit, hol, miből?

    #47166 Nekem dobált mindent (aftert, skill-t sok feleslegest, és egy pár alkatrészt) és vagy 300 nitrót szedtem össze kb. 40-50 drag-ból Breaking Point-on. Érdekes NOS-t második helyre jobban adogat. És ott végre hamar betölt és nem nem kell alt+F4-ezni 5 futam után.
  • B13A6
    #47166
    nekem dobálja az 1-2 csillagos lightning reflexeket meg bounty huntereket....
  • csiles
    #47165
    Baráthoz való hozzáadás nélkül is meg lehet nézni... Mindössze a nevét kell megjegyezni, s a napi lomosunkból kiturkálni...
  • tutuhawer #47164
    ha azt sejted, hogy trükkös csávó, és tényleg érdekel, hogy kifizette-e , akkor nézd meg. Add hozzá a barátokhoz és nézd meg. 1 perc és utána nyugodt vagy
  • mrredbull18
    #47163
    hát komolyan mondom baszki nem hiszem el 3 napig nem lehetett earnelni csak error volt és ahelyett hogy kijavitják mitcsinálnak? kiveszik .... grat... beszarok .... és még csodálkoznak hogy ök a legszarabb csapat .... kész röhej.... ami kicsi jo van is elveszik ....
  • trakk
    #47162
    Úgy néz ki, lőttek a boost earnelésnek, nincs már ott a gomb.
  • kaoszgolyo
    #47161
    Nah, bő fél óra, és a szar is belekerül a levesbe. :)
  • Quqa
    #47160
    Arra mindenképp jó ha gyorsan kell pár nitro vagy egyéb PU, mert elég szépen dobál nem úgy mint máshol.
  • B13A6
    #47159
    Hát nem nyújt valami hihetetlen mértékű szórakozást a drag....10 mp-t versenyzek előtte 2x restartoltam és 3 perc után betölt....rtr-x meg porsche simán elenged 1-ből 2-be a mclaren mp4 meg rögtön pirosba vált,úgy nehéz a zöldet elkapni...
    nem okoztak csalódást...pontosan ezt vártam tőlük
  • kaoszgolyo
    #47158
    A lelkem nem adom el. :)
  • veszettróka
    #47157
    Nemnagyon .
    De ha lesz kivánságlista és bedobod a trabit, nyomok rá egy szavazatot. Cserébe kérek egyet tőled a VIperre.
  • B13A6
    #47156
    2.-ban is egy csíter
  • B13A6
    #47155
    király....életem első nfs worldos drag futamán az egyik csávó úgydöntött 3 mp alatt beszáguld a célba...dnf-fel utolsó lett
  • kaoszgolyo
    #47154
    Trabant 601 se nagyon van, ugye?
  • veszettróka
    #47153
    sok-sok drag szar ,THs Marussia, offline opció, F-150 SVT várható ... Viper ACR sehol
  • janihunk
    #47152
  • veszettróka
    #47151
    GEULACH blog
  • veszettróka
    #47150
    Drew mondja:
    Hey All,
    This patch features some critical localization fixes.
    Best,

    ... kínaiaknak fordítottak pár feliratot.