94802
  • nfsmw4ever
    #47549
    Azért ne menj messzire! Nekem nagyon hiányoznának a szürke betűid és a morfológiai fejtegetéseid. A tapasztalat alapján nyilvánított véleményről nem is szólva.
    Minden jót!
  • Hunn1a
    #47548
  • kaoszgolyo
    #47547
    Hosszú ideje egyre kevésbé leltem örömöm a játékban. Befejeztem. :) Köszönöm a jó futamokat, a tanítást, a segítést, a fejlődést, meg a többit, ami most nem jut eszembe. :) Viszlát!
  • nfsmw4ever
    #47546
    Ha ez működhet, nekem az is jó. Gugli fordító elégséges egy ilyenhez? Mert hogy az angol (sem) az erősségem. Köszi!
  • B13A6
    #47545
    Szerintem megoldható,hogy kitöröljék csak azt az időt...Valami moderátor félének leírod storyt aztán reménykedsz...
  • nfsmw4ever
    #47544
    Na kár volt megnéznem a stat oldalt. Azt hiszem egy kis segítséget szeretnék kérni. Két profilomban is van csillagos időm. Ez nem lenne baj, hisz volt már ilyen. Az a gáz, hogy ezek, viszont brutális idők is! Union Hollis-on kisbömbivel 26.xx mp-t mentem!!! Ezzel az a bibi, hogy elindultam egy single versenyben és miután a hülye botok felborítottak (persze én voltam a perverz, mert a gyári tuning és semmi skill) úgy döntöttem hogy legyen DNF és kiléptem a versenyből a huszonpáradik másodpercnél. Az a röhej, hogy abban a profilban ez volt a 3. single menetem. A stat oldalon ott is van, hogy 3, és szerinte mindet nyertem!!! Persze, hogy csillag.
    A másik. Új szerón, új profil(azért annyira már nem új). Vettem egy Marussiát (érdekes verda). Próba multiban, egycsillagos miegymásokkal. Persze a kis takony rammerek a hiper verdáikkal, abból élnek, hogy ütik verik az embert. A Condo Row-on elég sokáig tartottam magam. Csak miután föld-körüli pályára lettem állítva (természetesen egy tehetségtelen, kifogyhatatalan nitrójú, über gyorsulású, harci jármű segédletével) úgy döntöttem jöhet a chat. Megírtam, hogy köszönöm az izgalmas játékot, és el mehet a p..ba. ESC és quit event. No ez sem lett DNF, hanem bekerült egy 1.32.xxx-es idő... Akkor tisztelettel kérdem én: EZ MIEZ? Mit lehet tenni ilyen estben? (A profil törlését, mint megoldást, nem preferálnám)

    Itt már sokan torkig lettek ezzel a játékkal. Asszem bekönyörgöm magam közéjük...
  • nfsmw4ever
    #47543
    Engem is. 3 feltöltés és ami elmaradt az 3 rendszám és neon, egy Renault, meg egy Sesto. Írtam nekik. A 3500-ra adtak egy bocsit, meg 2500 búsztot. Utána a 8000-es csomira, illetve a hiányzó ajándékokra adtak (minő nagyvonalúság) 2500 búsztot... Az utolsó feltöltésnél, már írtam is nekik, hogy az aprót tartsák meg. A héten még futja tejre, kenyérre, cigire... (Talán sörre is) Egy hosszú levélben levezettem nekik, mi mennyi. Már hogy a játékban mibe jön ki az after, meg az autók, amik azért nem olyanok mint ami gift lenne, ugye. 21400 búszt... No erre kaptam azt, hogy nevezzek meg egy összeget, amit méltányosnak tartanék. Az alku elkezdődött... 49. órája nyitva a téma és még mindig semmi. Kíváncsi leszek.
  • kaoszgolyo
    #47542
    Ömlengés, vazzeg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Blokkolom, aki nem tetszik. A blokkolás előtt néha be is ugatok. Rossz szokás-féle. Amikor a lobbyban egy blokkolttal találkozom, elgondolkodom... Néha engedek a csábításnak, és esélyt adok magunknak egy kellemes versenyre. Az esetek kilencven (vagy több...) százalékában mondhatni megbánom. Ma vagy húsz embert blokkoltam. Szomorú, kurvára szomorú. Sync bug! – vágja rá valaki. Mire én: – Nem érdekel, nem akarok ilyenekkel menni. Inkább várok. Mocskos módszer a mocsok elkerülésére egy mocskos világban.

    Büszke vagyok, 'sszátok meg. Ma sem igen győzött le senki az enyémnél gyengébb kocsival. Volt egy csaló, aki előttem végzett, de annyira hülye volt a vezetéshez, hogy az elsőt még utolérni sem tudta. Mondjuk becsülendő, hogy az első kör feléig csak a powerupokat szórta, és mivel abszolút köze nem volt semmihez amit esélynek nevezhetnénk, belátta, hogy használnia kell a szupersebesség csalást, vagy mi a nyílegyenes kockaprofilú macskaszarnak (nem ámítás!) hívják azt a baromságot. Persze voltak még csalók, összesen nagyjából hét. Magát a játékot nem számoltam bele.

    A kocsi kezelhetőség statját nem ártana kivenni az összesítettből, mert fals, mérhetetlen. Kell, de ne számítson be az overallba. Mondjuk például az audisok nem feltétlen örülnének neki a kocsijuk szintugrása miatt. Szóval ehhez a közeljövőben nem fognak hozzányúlni. Azért pl. az MR2 kezelhetőségéhez hozzáadhatnának minimum egy százast (a Boxster mint középmotoros kocsi statját alapul véve). Bár mit jelent a kezelhetőség...? Tömören annyit, hogy mennyire lehet kihasználni, megzabolázni a kocsi erejét. Az MR2-ét láthatóan ki és meg lehet, mert aki más kocsival sehol nincs, ezzel mintha kicserélték volna... Úgy vélem, mint gesztus szép volna ez a kis stat-kiigazítás. Bár valami azt súgja, hogy ebből a boostos kocsiból adták el a legtöbbet, ami annyit jelent, hogy akármekkora sátáni sötét parasztok is, nem fognak statot módosítani. Vagy ki tudja, lehet, hogy alábecsülöm a sötétséget, ami uralja őket.

    A statom megint nem frissül normálisan. Valaki biztos a ****** ***** **** ***** ********* ********, azért nincs érkezése ránézni a cuccra. Remélem, **** ** *** * ****** ***** ***** ******! A csalók utáni hajsza biztos fontosabb, mint a tisztességesen játszók kiszolgálása. Hát jah, ha valaki a trónra ül, nem árt, ha fel is tud mutatni valamit, ami miatt megcsókolja a lábát a tömeg. Nem hagylak elveszni, Fórumtárs, konkretizálom: benyúl a wc-be és felemeli a szart. Ezért nem csókol neki kezet senki.

    De..., az én hibám. Nehéz abbahagyni. Tehát remélem, hogy még idén lehúzzák az NFSW rolóját. Örülnék neki, még ha a többi játékossal szemben nem is tisztességes a kívánságom, meg fejlettebb ember sem leszek tőle. Ez van.

    Tévedés és leszarás joga fenntartva.
  • RoboKutya78
    #47541
    ja xfiren valami robika próbált felvenni esetleg nem innen való az illető üzenem neki a ()ben levőt nem véletlen írtam be.
  • RoboKutya78
    #47540
    ha kell segítség mondom a lépéseket mit kell érte tenni.
  • RoboKutya78
    #47539
    igen.... engem átbasztak a 3500 boost vásárlásánál nem kaptam se neont se rendszámot kisegítettek helyette +5000 boostal.
    kíváncsi lennék ki nem kapott még közületek neont vagy rendszámot, ha nem kaptál nyugodtan reklamálj ha tudod bizonyítani a vásárlást.

  • kaoszgolyo
    #47538
    Flexor.
  • Nomish
    #47537
    De a rohadékok megint átállították az ajándékozást. most már 8ezer boost mellé megint csak neon+matricacsomag jár,17,5k boosthoz BMW flextor,50k-hoz meg ezek,plusz a sesto elemento. Kapják már be...most mennyivel lesznek kevesebbek,ha a 8ezres mellé ugyanúgy adják a dolgokat mint régebben? Tiszta szégyen,nemhogy a játékélmény csökken,de már a boostvásárlók "honoráriumát" is csökkentik. Elmennek ezek a....
  • RoboKutya78
    #47536
    http://www.xe.com/ucc/convert/?Amount=1&From=PLN&To=HUF
    13000 ft
  • Nomish
    #47535
    kopasz0,téged nem Gábornak hívnak véletlenül,és nem az országos cimborám vagy?! :D
  • kopasz0
    #47534
    kösszi
  • kaoszgolyo
    #47533
    Igen: https://www.google.com/search?q=200+pln+in+huf.
  • kopasz0
    #47532
    z³ 200 , 00pln, az menyi kb árszámolva valaki tud segiteni nekem?.
    kösszönöm
  • RED BULL F
    #47531
    Ez mi már egyszer, hogy 6-os lobbiból mindenkit kidob, csak ketten maradunk versenyben? És akkor is a köcsög hackert hagyja benn... Jól van gyerekek, jövőre már csak privátban lehet versenyezni vagy single-ben, nehogy már dolgozni kelljen...
  • mamiya70
    #47530
    hali!
    találkoztam ma egy eddig nem tapasztalt dologgal...
    a szitu az volt, hogy beértem a célba és még mielőtt kártyát fordítottam volna látom, hogy nagyon pörög a pénzszámlálóm... már kezdetem örülni :)))
    amikor felfordítottam a kártyát, akkor egy 20.000 pontos juti volt alatta...
    viszont a kártya felfordítását követően már nem adott hozzá pontot...
    de facto:
    valóban igazuk volt azoknak, akik azt állították, hogy amikor átér valaki a célvonalon, már "el van döntve", hogy mi lesz a jutalma...
    szal, ez csak egy megerősítés lett volna, annak aki még kételkedett e téren...
  • SUNNY84HUN
    #47529
    #47528


    más : ez a th ruszki dög már azért pofásabb :) , de a dragos bentley is jól néz ki
  • RoboKutya78
    #47528
    ezt tanúsítom én is eme megállapításodat mert van egy notim amivel esetenként tandemben tolom a másik karimmal és a két monitor szinte takarja egymást és tényleg rángatózik a kocsi. A notin kipöckölöm az előre gombot azt had menjen:)
  • SUNNY84HUN
    #47527
    az a kormányzási segédlet vicc , ha kívülről lesed a kocsit rángatózik mint valami elmeháborodott marh@ , szánalmas , ha esetleg sávot akarsz váltani akkor olyan mintha taknyon csúszna át az autó
  • Hunn1a
    #47526
    Az nem lenne jó, mert akkor a rammerek elpártolnának...
  • B13A6
    #47525
    Pedig kéne,mert ez így egyszerűen unalmas...pontosan ugyanaz történik minden versenyen (ebben a TE-re hajaz),kivéve mikor lefullad a rajtnál,amiről meg kétlem,hogy én tehetek...Minden versenyen 2. vagy 3. vagyok,mikor lefullad akkor 5..eléggé egyhangú..ez így 20 perc után 0
    Kéne traffic...Nem is kevés...csúcsforgalom,dugó kéne...fékezni és visszaváltani is kelljen....
  • RoboKutya78
    #47524
    dragba nem is kell elég ha elszarod a váltást ugyanolyan mintha belerongyolnál egy trafikba.
    am nekem ez a automatta kormányzás nem tetszik, ennyi erőből rakhattak volna valahova egyenes szakaszokat elválasztó palánkkal is erre a célra.
  • mrredbull18
    #47523
    ennyit arról hogy dragban lesz traffic xD megkérdezték FBn a népet 9 órája hogy legyen-e és a többség NO-t nyomott..... tehát nem hiszem hogy lesz traffic.... pedig lenne élvezet az tény...
  • kaoszgolyo
    #47522
    Perfektül betettem kettesbe, erre 0,5-1 s alatt leesett a fordulat 1 000 körülire. :o

    Másik drag futamban meg valaki keresztbe állt a rajtnál. Valószínűbb, hogy már eleve úgy tette oda a játék, de csak a térképen láttam rá, oda pedig csak indulás után pillantottam, szóval passz.

    Egy versenyen meg heten álltunk a rajtrácson. Egy zöld kocsira rákerült egy sárga, mellépotyogott, aztán rajt. Én a zöld kocsit láttam jönni, de a végén a sárga volt az eredménylistán, valamint eleve a lobbyban is azt láttam. Gondolom, a zöld marslakó lehetett.

    Majdnem megdöntöttem a nyerési sorozatom. Gyorsulással. Így nem ér annyit, mert ez lófasz. Egy versenyen sokkal többször kell jókor jó gombot nyomni.
  • kaoszgolyo
    #47521
    :D
  • Hunn1a
    #47520
    Szerintem aludj, holnap is munka... (Már akinek, persze.)
  • HansKammerling
    #47519
    Sziasztok, valakinél van group? Vagy valakik versenyeznek együtt többen? Vagy valaki szeretne versenyezni?
  • kaoszgolyo
    #47518
    Megy a mennybe.
  • Quqa
    #47517
    Ez az Elite ZL1 nem viccből drag külsejű, „B” határára felhúzva ott nem nagyon van ellenfele és 650-es overall-u Lambo-k (és 700-as SLR) szintjén gyorsul. Egy a hibája nehéz elkapni a perfectet, ha viszont sikerül, akkor nincs kettesben NOS löket.
  • Hunn1a
    #47516
    A gumiszerviz melletti fékezést nagyobbnak éreztem a kelleténél. Amúgy én már küzdöttem ilyen ellen, csak a 86-os hangja elnyomta a hörgést...
  • Quqa
    #47515
    Valaki állt már a Helloween-i MP4 mellett hörög nyivákol, nagyon komoly.
  • BENCE4
    #47514
    no fene:DD
  • BENCE4
    #47513
    :DD lehet látni nem?:D
  • bboyatty
    #47512
    E mi az?
  • BENCE4
    #47511
    :DD :DDDD
  • bboyatty
    #47510
    Menj párat privátba és mondd a hevernak, hogyha látja, hogy felvillan hogy kaptál valamit akkor szóljon és előbb nézze meg ő, leírja neked majd válassz egy kártyát és az lesz mellette.