94802
  • goregrind #47589
    Erre a Heat Online-ra viszont lehet ráugrok én is, valami kell....
  • goregrind #47588
    "egy pénz lehúzós - bugos - csalós" SZ@r!


    Pár napja jelentkeztem be utoljára a játékba. Kapásból (versenyen kívül) 2 csitör volt már látható amint "gyaksiznak". első versenyen kifogtam egy űrhajót, kb a pálya felénél alt+f4 - részemről annyi volt, meg jó darabig ennyi!

    További kellemes szórakozást mindenkinek!
  • Hunn1a
    #47587
    Nem is várok. Elkezdtem a Heat Online-t, meg még ott a WoT.
  • thomson002
    #47586
    Rég jártam erre, de most haverral elővettük. :D
    Jó sok minden változott ...
    Pár kép :)


  • SonTom
    #47585
    "Im too 'ol for this sh1t!" Mondta Mclane, miután egy robbanástól hanyattvágódva, fájdalmas vigyorral röhögni kezdett egy másik kivénhedt akcióhőssel nyomorukon. Ilyenek vagyunk mi is nem? Részben. Nem egy 3x éves haverommal karöltve, illetve még idősebb ismerősökkel, 40 feletti többgyermekes családapákkal a friendlistemben, akik már csak nosztalgiából nfs-eznek, mindenféle "világranglistás" ambíciók nélkül. Másnap egy ifjú titánt pillantott meg Mclane, amint az az ügyosztályon egy másik nyomozóval épp dominanciatáncot jár a bűnüldözési statisztikák első helyéért. "Nem tudnak ezek még semmit. Vesztett csatát vívnak egy olyan rendszerben, ami nagyban tesz kimagasló képességeikre. Nagyjából így tudnám jellemezni ezt a világranglistás fröcsögést. Egy csalókkal szennyezett korrupt pénzüzér világban akartok meghasonulni. Minek? Hova? Elhiszem, hogy sokatok jól játszik, ügyesen nyomkodja a gombokat, de ezeknek??? Nagyban tolnak rátok a fejlesztők és a kiadó is. Nagyban tol rátok a hibás adatokkal működni kényszerülő statisztikai oldal tulaja is. Hozott anyagból tud dolgozni. S mivel bolond lukból bolond szél fú, ezért bolondságokat közöl le. Ha farokméret összahasonlítgatósat akartok játszani, akkor játszatok egy profi versenyszimulátorral, ahol ráadásul nincsenek is ilyen dedós poweruppok, amik elvonják a hangsúlyt az igazi versenyzésről. Bocsánat, hogy kiábrándító a beszédem, de ébrednetek kell felfelé, hogy ez egy játék kisiskolásoknak, vagy "leszaromtabblettán élő" koravén nyuggereknek, mint én, aki már csak a barátok miatt privátozik. Nincs mit összehasonlítani ebben a játékban, nincs miért tépni a szátokat minden egyes kanyarban, ahol a baromi jó script miatt felkenitek egymást a falra, mert te itt voltál, de ott amoda rajzolt ki. Ugyanez a civilekkel. Nincs mit összehasonlítani, mert ebben a játékban alternatív valóságok versenyeznek egymással. Egy szingularitás az egész játék, mely ráadásul azon kívül, hogy borzasztóan bugos, tele van gerinctelen csalóval. Ér ez ennyit? Ha visszaemlékeztek majd 10 év múlva, hogy itt rimánkodtatok anno a nem méltó világranglistás besorolásotokért, hogy mondjam, fogtok majd magatokon röhögni. Nem a teljesítményeteket, vagy a NEVETEKET firtatom, de gondolkoztatok már azon, hogy túlfeszítitek az elvárásaitokat és reményeiteket, erőtöket, melyet belefeccöltök ebbe a játékba? Ez egy pénzlehúzós bugos csalós játék. Privizgetni, időt agyonverni tökéletes, de többet ne várjatok tőle.
  • bboyatty
    #47584
    Jó neked, nekem nem adnak szart sem...:P
  • SUNNY84HUN
    #47583
    ilyeneket akkor kaptam sokat mikor toltam az earnelést 1ik profilban , mondjuk azóta sem néztem azt a mailt
  • Dealcsy
    #47582
    Mostanság ilyen és ehhez hasonlókat kapok az EA-tól. Valószínűsíthető, hogy tényleg átnézik a rendszert és a könyvelésüket is - remélem. Én speciel várom vissza türelmesen az earn-elést.
  • csiles
    #47581
    Na szép, megint rangsorolva vagyok.. Pár singlet letolok poénból, feltéve, ha a netem engedi, mert az ritka szar, jah, s kizárólag power up nélkül, jah, s nincs csak 8900 nitró, mert fél évet nem voltam..

    Este felnézek, s ha látlak a listában, akkor invitálni foglak, irni még nem tudok, de dolgozok rajta, s nem a supportnál, mert a bibi nálam van...
  • nfsmw4ever
    #47580
    Értelek én. De hogy ezt megvalósítsam fix bug kell hozzá. Ez pedig látszólag nem az. Amit macera nélkül tehetek, hogy minden verseny kilépésem megörökítem. Sarokban ott a szerver idő, a kép tárolja a dátumot. Ennyi. Ha cseszegetnek, akkor ráállok elővarázsolni a hibát.
    Az a röhejes, hogy 51eztem szingliben anno és ott egyetlen dnf/finish bugos időm sem volt... Lehet hogy a javítások hatása....
  • tutuhawer #47579
    miért nem keresel meg a játékban, dumálhatnánk pár szót, a visszatérésed óta nem is egyeztettünk, mik a terveid a játékban...
  • tutuhawer #47578
    de mindent megtettem, hogy ranglistázzanak újra, és már ismét ranglistán vagy. Nem kevés lobbi kellett, mert téged alt+F4 miatt tiltottak le. Rávezetttem többeeket, és töbekkel együtt még többeket, kisfőnököt itt, nagyfőnököt ott, hogy az alt+f4-es szabály szar. Máris a rangilstán vagy vele, Cs, lehet hasítani. Tudom, hogy van 10 000 nitród ,és kiváló skilljeid, meg autóid. Pörkölj oda pár futamot, de csak lassacskán, mert megint elővehetnek.
  • csiles
    #47577
    Valahol sejtettem, hogy ez jön ki belőle, viszont ezzel az indokkal elfognak hajtani... Azért adtam ötletet, mert ehhez hasonlót én is megjártam, viszont túl későn léptem rá az ügyre, ezért bizonyitani sem tudtam, mert az a dolog amibe én belefutottam, azt azóta "modernizálták". Én nem bugba futottam bele, hanem csalásba, amit megnyertem, igy nem foglalkoztam vele, csak mikor már nulláztak a stat oldalon, s csak utána is hónapokkal később. Azóta nem is multizok...

    Ha akarsz vmit a csillagozott idővel, elő kell állnod valamivel, (kézzel fogható, szemmel látható azonnali dologgal) különben nagy ivben tenni fognak rá. Ha bugról beszélünk, az előhozható bármikor, ha nem bug, kérdezz rá a statikusoknál, hogy panaszkodott-e valaki ilyenről, s ha igen, akkor mit kell tenni az ügyben.
  • Hunn1a
    #47576
    Na én pont ezért nem nézem a Tényleget.
  • nfsmw4ever
    #47575
    Uhh. Az ötlet jó. Videó sem gond, mert nincs ügyeskedés, tehát minden mehet bele (vágások nélkül) A baj csak az, hogy egyik profilomban egyetlen alkalommal volt ez multiban, egy másikban, pedig single-ben. Pár nap volt a kettő között és semmi nem ismétlődött eddig. Jó, nem is sokszor lépek ki. Általában végigviszem bármi is történik, csak van néha hogy valami elszakad. Szóval sem sorozatiság, sem törvényszerűség nincs a két eset közt. A közös a számítógép, a net, a szerver. Én passz vagyok. Most kezdjek el DNF-et hajszolni? Az azért annyira nem vonzó. Viszont igazad is van és köszönöm az ötletet!
  • tutuhawer #47574
    Figyelj, Cs, ha valaki nekem a mikrofonba bemondja, hogy a bambusz intechange-en hogyan ment és miképp ment, akkor én azt is elhiszem. A tények meg most megy a TV2-n. Elhiszem, amit mond, elhiszem, amit te mondasz. A tényeket meg érdemes nézni, mert minden este születik valamiféle állat a Mo-i állatkertekben :)
  • nfsmw4ever
    #47573
    Köszönöm! Eléggé kényes lenne nekem itt, miután eléggé gőzösen lerohantam már pár ügyeskedő emberkét itt is. Hóhér akasztás lenne ugye... De tényleg csak én jártam így? Még senkit se hallottam, láttam vagy olvastam hasonló bajsággal.
    Mentek a részletek.
  • csiles
    #47572
    Ha tényleg igy van, ahogy irod, akkor egyszerű a dolgod. Tényként kell felvázolni a dolgot a statikusok előtt. Magyarul, ha netán nem direkt csinálták igy, hanem ez valamiféle bug, akkor nincs más dolgod, mint izzitani a fraps-t, menni egy single-t, de inkább multit ***(lentebb részletezem, miért multi)***, amit nem fejezel be, hanem kinyomod DNF-re. Ha a stat oldalon is megjelenik az az "idő", akkor ott a bizonyiték, amit levideóztál. S tisztázva vagy.

    Ha ennek ellenkezője bizonyosodik be, miszerint a DNF az márpedig DNF, akkor nagy gáz van... Mint mikor Tutu haverjai csúcssebességeztek TE-ben, holott, a TE soha, de soha nem is jegyezte a végsebességet... S ezt képekkel az orra alá is dugtam.

    Ha javaslatokat vársz a problémádra, én a fent leirtakat javaslom. De vigyázz, videóból is simán látszik, ha valaki trükközik...

    Tutu jó ügyvéd, csak túl hiszékeny, én a tényekre hivatkozok, s ha ezt megcsinálod, s alátámasztja az állitásod, akkor nyert ügyed van. S még fizetned sem kell érte.


    *** azért multit, mert ha a játékban levő multi statról is csinálsz 2 képet, egyet multi előtt, egyet multi után, de a legjobb az lenne, ha azt is belevideózod, plusz, hogy tisztább legyen, mellékelsz képet is róla. S ami még lényegesebb, ha valami nem látszik túl erősen, arról mindenképp csinálj képet, a félreértések elkerülése véget. A videó azért kell, hogy lássák a statikusok, hogy miket csinálsz, aminek a végeredménye lett az, amiért ezzel kell szórakoznod.

    Ott is látni kell valamilyen változásnak, mármint az "U" gombbal előhozott staton (+1 győzelem, +1 vereség, avagy +1 DNF). Single DNF-eket csak az oldal jegyzi, ezért abból állits fel bizonyitéksorozatokat, amit te is látsz a játékból.


    Egy kalappal.
  • nfsmw4ever
    #47571
    Teljesen igazad van! Tényleg néhol hézagos a csillagosztás. Sajna esetemben kicsit más a helyzet, amit nem tudom, hogy lehet majd orvosolni...
  • SUNNY84HUN
    #47570
    nekem olyan időt csillagoztak ki hogy waterfront road on 1perc 6 , ahol a top idők 54 -53 fele kezdődnek ( tek skill újravariálása előtt ) , azon a fos pályán pl mp4 el és m3gts el tudtam 00-56 , 00-58 at menni a skill buzerálás előtt , szóval tiszta vicc
  • nfsmw4ever
    #47569
    De van! Mert mikor kilépek a huszonpáradik másodpercben a versenyből, akkor azt ne könyveljék már le célszalag szaggatásnak. Amúgy pedig igazad van. Volt pár időm, ahol hirtelen javultam, és meg is kaptam a csillagokat. Kicsit ráfeküdtem és még faragtam pár tizedet, vagy egészet és cirka két hét után le is vakarták a csillagokat. De könyörgöm, a DNF az legyen az, amit jelent.
  • SUNNY84HUN
    #47568
    csillagos időkről annyit hogy rengeteg embernek van aki tisztességes köztük ( neked is van pár Tutu ) , nekem is és semmi furcsa nincs is köztük amit csillagoztak időket
  • Quqa
    #47567
    Nem tudom hogy megy az MR „C”-ben (mert oda csak a bénák teszik), azt tudom a GPX jól megy ott, a Dodge-rol meg fogalmam sincs, mert talán ha 2x mentem vele jó régen, akkor is privat-ba és tetszett ahogy imbolyog. De ma meglesem.
  • tutuhawer #47566
    Szevasz, a 3 nagy profilodon hirtelen semmit se láttam. Privátban mindent írj le nekem, mert darabokra szednek a csillagok miatt a fórumban. Ha fontos a stat, mármint a statisztikád látezése, akkor itt dobj nekem egy jó hosszú privát üzenetet minden adattal. Ha van rá mód, ha van értelme, ki tudok állni érted egy bizonyos pontig. Írj majd
  • Hunn1a
    #47565
    Osztom a véleményt. Én sem ijedek meg egy Midshiptől. Még Gymkhana kivitel esetén sem.
  • veszettróka
    #47564
    A korábban T3-akat is verő T1-es rakéta azonos körülmények között megveri a kb. második leglassabb kocsit a játékban?
    Hmm. Hümm. Még ilyeneket!. (NEM!)

    Csak annyit akartam mondani hogy tessenek nem fosni attól a zsebrakétától , nem megtörni, elveket nem feladni. Ha szembejön tessék rányomni a readyt bármivel ami kéznél van. Mert egész élvezetes menetek kerekedhetnek belőle. Ennyi, Uff. Nem így akartam, de sajna nem ment át.
  • Quqa
    #47563
    Nem te vagy jobb a többiektől (soktól), de egy hasonló tudású inas azért megeszi a vasad, pláne ha benyom 1-2 NOS-t, mert abban az egyik legerősebb az MR.
  • veszettróka
    #47562
    Nem mondod! Csak azért nyerek azokkal a szarokkal mert olyan bénák az ellenfelek?
    Akkor most mi legyen, nekem is vennem KELL egy p**cirakétát?
  • SUNNY84HUN
    #47561
  • Quqa
    #47560
    Ahhoz hogy azzal veszítsen olyan sofőr is kell ám!

    #47553 Másrészről az MR-el hasonló tudású másik két paripa, hogy csak IGC-st említsek a GPX (jobban gyorsul NOS nélkül) és a Boss 69, és mind kettő stabilabban fordul.


  • mamiya70
    #47559
    én azt hiszem egyszer mentem veled versenyt, jól tolod :) (OLI0723 nickkel, pontic solstice)
  • Hunn1a
    #47558
    Leszedtem, telepítettem, kipróbáltam. Egyelőre erős SLRR érzésem van (nem tudok nyerni, mert folyamatosan csúszik a kocsi feneke, az ellenfelek még gépi szinten is dögerősek).
  • veszettróka
    #47557
    Néha azért összejönnek a dolgok az MR2 ellen ... pl. ha Vipernek 331 km/h a végsebessége, neki meg nincs 300 - vagy hibázik néhányszor (míg én 1x sem), és amikor utána duplanitrózna akkor egy elmozdíthatatlan Charger hátsó lökösén köt ki stb.
    Egyre inkább csak az ilyen pillanatokért játszok ... még akkor is ha 1 győzelemre jut 3 vereség. Amikor beugatnak valamit verseny végén hogy azzal a kocsival ilyet márpedig nem lehet az MR2 ellen!! Én meg nem tudok visszaírni mert blockolt /reportolt -az priceless. Főleg olyankor amikor nem is előtte végeztem :)
    Válogatás az elmúlt két napból:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!




    (ezek ketten- itt a végén- írtak valamit mielőtt kiléptek )
  • csiles
    #47556
    E-mail cimestűl törölted magad? Mert ha igen, az a lehetőség érdekelne engem is....
  • csiles
    #47555
    Működik az, csak nem mindenesetben... S jól irod, mielőtt leirod, teszteld agyon a találmányodat, mert csak úgy ér valamit :)
  • nfsmw4ever
    #47554
    Ma végre játszom. Monoton egyhangúsággal ugyanazt a 3 versenyt kb. Csak az ügyeskedők színesítik a borús délelőttöt. No meg olyan fergeteges esetek, mikor kapok plusz kört és nekem csak kettőt utal ki a szerver. Hmmm... Talán ez is sóheriség... Bár amikor nekem ellenemben történt, egész másra gondoltam. A másfél perces átlagidejű pályán 7-8 mp alatt végigrohanó emberkéket megértem talán, hisz itt a hétvége és sietni kell a plázába. Arra azért orrolok picit, hogy a full ultrás A-s bömbimet 35 mp-vel veri egy üres ZR1. Bár itt a skillek dominálhattak, mert volt benne 3*-os explorer, pursuit, race cash, egy egész ready újratöltő és tetejére cop radar. Érdekes és nem is vonok le következtetést még nem próbáltam.
    A délelőtt koronája pedig, hogy: Idegtépő várakozás a lobbytól rajtrácsig. De megjön az "1" és bőszen nyomom az előre gombot. Kis híján le nem esem a székről, úgy megindulok, még a többiek várják a "2"-őt... Aztán gyorsan véget ért a móka, mert: Lost connection gamesrver...
    Most én csaltam én ellenem? Vagy a szerver csal? Vagy kb mindenki csal??? Eddig csak az ízületeimet terhelte az esős idő, de ma ráment az agyam helyére is. Én már tényleg nem tom mi is van...
    Lehet pihenek egyet.
  • Gyuszopapa
    #47553
    A Project Torqoe-t szerettem,sajnáltam mikor bezárták.

    #47542:Az MR2 ász ha van valamelyik ellenfelemnél esélyem sincs semmivel ellene.Megtudnám venni de már csak azért sem kell,még próbára sem.
    Csalók vannak dragban is,cinke,lambo 670,640.Egy GT40 fél pályát ránkvert.
    A versenyzők párosítása hulladék E-s kat. kocsival indulok C-seket rak hozzám,no comment.
    Sima versenyen ramhegyek,inkább veszt ő is mint hogy leelőzzem.
  • Hunn1a
    #47552
    Hű, az Invictustól már ismerek fantasztikus multis autós játékot (az 1NSANE-t). Lehet, hogy ránézek.
  • veszettróka
    #47551
    eh, nem megy így a teljes összegű duplázás ... akkor este mikor beposztoltam ide olyan volt, hogy hogy akkor is a 4 fő után járó összeget adta ha elsőként beérve rögtön nyomtam a Next-et. Ezentúl kétszer is letesztelem ha találok vmit. Bocs :)


    #47547 : Szevasz. Én is csak azt remélem, nem mész messzire.
    www.heatonline.com - A zseniális 2007-es Project Torque utóda - ez is árnyéka egykori önmagának, magyar, stabilabb alapokon áll, a debreceni fejlesztők éppen most vették vissza magukhoz a kiadói jogokat. Többen remélik h. visszakap valamit a régi fényéből. Ha keresel egy másik, hasonló játékot és ezt még nem ismerted, vess egy pillantást rá.
    Nem garantálom senkinek hogy jobban fogja élvezni mint a Worldöt, de azt igen h olyan állapotba ez a játék nem fogja jutattni amikor már a fejlesztők/kiadó vesztét kivánja.
  • SUNNY84HUN
    #47550