94802
  • Hunn1a
    #47509
    Nocsak, ezt nem is tudtam. Köszi.
  • kanyesz07
    #47508
    nem tom miről van szó de mc f1 jöhet!!
  • Hunn1a
    #47507
    Jaj ne már... Rakják be inkább végre a McLaren F1-et!
  • bboyatty
    #47506
    Minimum egy pofont megérdemelnének a fejlesztők azért, hogy ez is bekerült ide.
  • trakk
    #47505
    Itt van a rondaság B2 megint.
  • Ryder159
    #47504
    bezzeg ilyen halloween-i díszítést nem tudnak csinálni ezek a szerencsétlenek. Csak elbaszott autókat...
  • RoboKutya78
    #47503
    ahm na rá lesek majd:)
  • trakk
    #47502
    Elég egyet futni rajta hétfőtől vasárnapig.
  • RoboKutya78
    #47501
    srácok ez most milyen verseny
    http://world.needforspeed.com/news/article/3397
    Elég a goostwod mapon szórakozni és reménykedni hogy bekerülsz az 500 nyertesbe?
    Vagy valami eszméletlen jó köridőt is kell menni rajta?
  • SUNNY84HUN
    #47500
    így van , sok a bizonyíték hogy páciens még csak beért a futamra és már írták is vagy én pl hogy grat ehhez a mocihoz vagy egyébhez
  • bboyatty
    #47499
    Sokszor azért jól érzem magam abban a tudatban, hogy se trafikmágnes se trafik nem tudja elvenni tőlem az első helyem.
  • Dealcsy
    #47498
    Emberek...
    Csak hallomásból hallottam eddig a no traffic módról. De most...
    Eléggé ingerszegény a Central Coast. Pedig ott lehetne ám egy csomó izgi.
    Nahát, nahát...
  • bboyatty
    #47497
    Ne éld bele magad, hogy azért kapsz aftert mert azt, húzod mert minden kártya alatt ugyan az van, vagyis mikor átmentél a célvonalon már el van döntve mit kapsz, onnantól húzhatod akármelyiket úgyis azt kapod. Van erről sok videó is.
  • kaoszgolyo
    #47496
    :D
  • Hunn1a
    #47495
    Nekem a jobbról második kártya dobálja az aftert. Ma is 5 húzásból 3 Slingshot, 1 zöld és 1 aqua neon.
  • SUNNY84HUN
    #47494
    #47491 ami máshol van az vicc hogy ezt csinálják a halottak napjából

    #47490 én is kimaradtam és már lusta vagyok annyit visszaolvasni + frissiben jó ezt látni

    #47493 nekem is van rahedli after cuccom , némely verdán napi szinten cserélgetem az ilyen alkatrészeket

    #47487 van mikor nem működik ám , de én még mindig azt mondom 3-4 te után okádni tudnék


  • bboyatty
    #47493
    Csak a zöld neon hiányzott? Adok én neked ötöt, annyi szar neonom van már, hogy muszáj dobáljam őket a kukába. Ezekkel az új drag versenyekkel megszedtem magam afterrel rendesen, most dobtam ki vagy 30 rendszám táblát meg csomó fóliát.
  • Hunn1a
    #47492
    Zöld neon! Végre! Már csak a régi Eclipse kellene. (Az a tervem, hogy egy fapados THunter kinézetű verdát csinálok belőle.)
  • Hunn1a
    #47491
    Jó, értem. Azért kevertem meg egy kicsit a fogalmakat, mert nem vagyok hajlandó leírni a kelta eredetű amcsi borzadály nevét. A Mindenszentek nem őrület, az, ami odaát zajlik ilyenkor, viszont igen.
  • Quqa
    #47490
    Én is jól lekéstem pedig készültem …


  • tutuhawer #47489
  • SUNNY84HUN
    #47488
    mi van itt , tiszta Mónika show
  • veszettróka
    #47487
    Team Escape-n pénzduplázásra egy nyugodtabb módszer (eddig ha jól emlékszem az ment itt hogy pont ki kell fogni azt a pillanatot amikor az utolsó berobog):
    Bemegyünk nem utolsóként, semmire sem figyelve megnyomjuk a Next gombot 1x, ekkor az elszámoló képernyő jön, mutatja a járó pénzösszeget.
    ( Az ablaknak itt már átlátszó a háttere. Ha kicsit farolva értünk célba akkor ezen keresztül tökéletesen láthatjuk hogy mikor érnek be a többiek.)
    Megvárjuk az utolsót ... nem kell elkapni semmilyen pillanatot, csak várjuk ki amíg mindenki biztosan beér majd ráérősen Next-elgessük azt ami az elszámolásból még maradt.
  • tutuhawer #47486
    jobban, mint a Nissan, de ezt én se vitatom. A nitró ereje jobb a Porshcénak. A videó viszont fals, a Paganit nem kajálja meg olyan könnyen a Porsche. Szarul megy a porsche, szarabbul a pagani a videón, ez nem mutat meg semmit. Velem lehet értelmesen beszélni, sőt, valakinek azt is elnézem, hogy lefyitmáló megjegyzést tesz a Nissanra. Viszlát később.
  • Dealcsy
    #47485
    Komolyan, mint valami házaspár... -.-
  • chris1997
    #47484
    Esetleg nem akarnád privátban folytatni ezt az értelmetlen beszélgetést? Nem akarom folytatni, de teleszemetelni ezzel a fórumot...
    [spoiler] Te provokálsz.... Annyit mukkantam, hogy a Nismo jobb és nem pedig a nitrószemetelők....
  • smokes
    #47483
    pedig, te akar hogy is emgnezek provokalasrol van szo ,nem de:)
  • chris1997
    #47482
    NE szájkaratéz többet, kösz.
    Amennyiben a védésről? Kit védtem, hol? Aláírtam, amit a Tutu mondott igen. Nem védtem igazoltam.
    Inkább azt nem értem mi a jó büdös francért nem lehet normálisan kommunikálni? Privátban akkor és nem lett volna telespammolva a fórum. Nehogy kitaláld, hogy én vagyok a hibás, a hülye ebben....
  • smokes
    #47481
  • smokes
    #47480
    de ez milyen erdekes, hogy tutu irt, es tcmchris belekontarkodott, ot kikerdezte eljetol kezdve ,mert senki sem kerdezte, jah havert megvedem mert te vagy a kemeny csavo, ok ertem csak ne itt jatszd az eszed:)
    roviden ennyit ,nyugi mar nem irok neked.
  • Interstate 95
    #47479
  • chris1997
    #47478
  • smokes
    #47477
    irtam olyan fejem lenne mint neked, akkor nekem is zsibbadna.
  • bboyatty
    #47476
    Visszaolvasva van fél oldalnyi "osszuk a semmit", hirtelen az ETS topikba éreztem magam csak kevesebb a személyeskedés. Szerintem minden autó jó valamire és kész.
  • trakk
    #47475
  • chris1997
    #47474
    [OFF] Még mindig nem kaptam értelmes választ a zsibbasztásra....
  • smokes
    #47473
    de latom nem unyatok a beszologatasokat, de latom mas emberkevel is itt eljatszatok, mert szoktam olvasni a forumot, akkor mit vartok , a masik ember is ugy fog beszelni veletek ha ti is olyanok vagytok vele.
  • smokes
    #47472
    olyan fejem lenne mint neked ,nekem is zsibbadna
  • smokes
    #47471
    jah latom tcmchris egyedul nem tud beszelgetni ,igy kell menni tibeohun, na latod ezt hivjak gyerekes gondolkozasnak , na akkor ki a gyerek, sztem te elegge az vagy?:)
    a masik hogy most milyen kocsitok van es feszitettek vele azt leszarom meg paran is ha ti igy viszonyultok a masikehoz hogy szar akkor a tietek is az, amilyen a mosdo olyan a torolkozo.
  • chris1997
    #47470
    [OFF] Mindegy, feladom, nem tudom mi zsibbasztó, max a Gangnam style lehetett :P