94802
  • SylarHun
    #47629
    Két cinke.
  • bboyatty
    #47628
    Fizetős tárhely.
  • kanyesz07
    #47627
    tud valaki egy olyan helyet ahova fellehet tölteni akár 66,3 GB-t ot is a netre, mint valami Net széf, az adatainknak.. Hogy ha kitörlődnének akkor letudjam húzni.?
  • Hunn1a
    #47626
    Mi volt az? 2 LFA?
  • Hunn1a
    #47625
    Hasonló cipőbe járok én is. Most szerencsém, hogy az Evo9-et megvettem, legalább le tudom cserélni a 8-asra. De fenntartok egy helyet a Golfnak is, hátha egyszer megjön.
  • SylarHun
    #47624
    Na ez érdekes volt!


    Mocskos kis csaló.



    Ez a hiba még mindig jelen van?

  • bboyatty
    #47623
    Az volt benne a lényeg, hogy nagy örömömbe, hogy összejött annyi boost gyorsan vettem egy autót és nem gondoltam, hogy ezt a kis segítséget is megvonják. Na mindegy, szét kell nézzek, hogy mit tegyek, útra a garázsból, csak sajnálom.
  • Hunn1a
    #47622
    Hja, tesóm is inkább Midshipet vett a nyár eleji ezerkettes töltésből, mintsem hogy vett volna belőle 2 helyet + az apró. (Mondjuk nem is bánta meg.)
  • bboyatty
    #47621
    Sajnos nincs de muszáj lesz eladni valamit, a Scion-t mindképp szeretném a garázsomban látni, bánom, hogy megvettem az MR2-t, nem is bírom annyira és kijött volna belőle 3 garázshely. Én marha.
  • Hunn1a
    #47620
    Ugyanúgy nem áll vissza a feneke irányba kigyorsításnál?
  • SUNNY84HUN
    #47619
    csak van olyan autód amitől megválnál
  • mrredbull18
    #47618
    Na ma kisupportoltam magam, és rettentő kivi vagyok a köv. patchre, SB okból supportoltam livechatben, majd meg feldobtam a bugokat, mert kihozták belőlem is az alvó oroszlánt.... nem kell megijedni mert csak a load, porsche rose, drag kapcsolás bugokat sikitottam oda nekik, és azt kaptam válasznak hogy a köv.. patchben már kilesznek javitva, na meg a chatet is megérdeklődtem és aztkaptam választ hogy nincs még valami EUA vagy mi tudom én hogy mi , a lényeg hogy nincs de mikor lesz akkor lesz chat is.... azaz még sok zsét bekell lopjanak hogy legyen chat.... na mind1 nem ez a lényeg hanem a loadolos bugra lennék a legkiváncsibb hogy hogyan és mennyire lesz tökéletes a javitás, na meg persze hogy benne lesz-e a köv. patchben...
  • bboyatty
    #47617
    Bassza meg az EA az earn boostot...itt van 2 autó ami veszettül kéne és nem tudom majd megvenni, mert nincs helyem.
  • RED BULL F
    #47616
    Egy hangyakulányival jobb, mint a 9-es...
  • Hunn1a
    #47615
    Köszi. 10-est nem veszek, az valahogy elvesztette a szedános nyúlánkságot.
  • csiles
    #47614
    A 9esnél mindenképp jobb, viszont a 10esnél már aligha... bár az utóbbiban nem vagyok teljesen biztos..
  • csiles
    #47613
    TE - All In

    Silvia Overall D-399 végsebesség 242 km/h partok többnyire street tuned, de kell bele race sport, 2 is.
    Scion Overall D-399 végsebesség 227 km/h partok többnyire street sport, de kell street improved is.

    Tapasztalat:

    A két autó között a TE All In pályán durván 10 sec különbség van a Silvia javára. A Silviát mindenki ismeri, a Scion, nekem még a Top Up Team Escape verziója lett meg. Az az autó irányitása több mint jó, az enyém Lotus szinten fordul. A gyorsulása kielégitő, viszont a csúzlit nagyon szereti, attól szó szerint bevadul... A nitrója kaki, de TE-re nem is kell. A kiválló irányitásának köszönhetően, a kanyarsebessége überbrutál... Ramja gyengébb, mint a Silviáé, hiába TE autó, viszont cserébe jobban irányitható.

    Ha szeretsz beesni a kanyarba, akkor egy kipróbálásra megéri. Nem lesz nagyon drága, tudtommal annó T1-es verda volt... 350.000-400.000 cash-re számitok.
  • Hunn1a
    #47612
    Tudjuk, hogy az Evo 9 MR úttartás szempontjából hulladék, sajnos. Ha jön holnap(után) az Evo 8, megéri lecserélni rá? Jobban bírja a gyors kanyargást?
  • RED BULL F
    #47611
    Köszönöm a válaszokat. Akkor meglesz a heti HS döpping gy gondolom :D
  • nfsmw4ever
    #47610
    Öööö... a Scion-ról regéltem. Bocsesz!
  • nfsmw4ever
    #47609
    Nagyon jól irányítható, gyorsulás rendben, stabilan lehet tartani végsebességen, nitró nem extrás.
  • rabert15
    #47608
    A Scoin az eléggé lassú de azért jól irányítható, a Murci meg hát sokkal jobb mint a fedett teója.
  • RED BULL F
    #47607
    Na emberek, akkor véleményeket szeretnék hallani a Scion-ról. Mit tud a gép? Jól megy? Kezelhetőség? Roadster Murci van olyan jó, mint a fedett teója?
  • rabert15
    #47606
    Murciélago
  • kaoszgolyo
    #47605
    Tudom, hogy valamikor mentünk, de konkrétumra nem emlékszem. Remélem, jól vezettem! :D

    Felesleges törölni, ha valaki nem akarja abbahagyni, vagy reménykedik valami pozitívban. Eláll a sarokban, kenyeret nem kér.
  • SUNNY84HUN
    #47604
    With this week’s Need for Speed World patch players will be able to purchase four more cars for in-game cash! These four fantastic cars are:

    Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster – Striking grey and orange color scheme, with an increase in horsepower, the Murcielago LP 650-4 Roadster is so rare, only 50 were produced. Get this rare bull into your garage today!

    Plymouth® Road Runner – Named Motor Trend’s Car of the Year in 1969, the Plymouth Road Runner packs enough punch for any muscle car lover. Inspired by Warner Bros’ Road Runner, this classic would prove to be one of the best of the muscle car era!

    Scion tC – Perfect for the tuner market, the Scion tC raises the bar with sharp styling revisions, not to mention fun to drive performance! This was the first Scion model to enter NFS World, so take it to the next level with accessories and add this tuner to your collection!

    Mitsubishi Lancer Evolution VIII – This is truly a good looking car but good looks aren’t the only thing it’s got going for it. Under the hood lies a 2.0 liter engine pumping out 271 horsepower. That in conjunction with a lightweight, aluminum roof panel and other reductions in body weight make this a very quick, very agile car.

    And with the addition of new in-game cash cars also comes a retirement; after tomorrow’s patch the following cars will be put back into the garage:

    - Chevrolet Camaro ZL1
    - Dodge Charger SRT8 Super Bee
    - Nissan Skyline GT-R (R32)
    - Mitsubishi Lancer Evolution X

    If you ever wanted one of the four cars above be sure to pick them up while you still have a chance too!
  • goregrind #47603
    Hmmm... veled is volt anno egy reggeli futam, legalább volt!

    Én csak azért nem töröltem/törlöm/töröltetem az egészet, mert nem kevés pénz van benne... Nem tudom még, mi lesz a sorsa. De jelenleg (és kb min 1-2 hónapot) nem nyomom, az tuti!


  • kaoszgolyo
    #47602
    Valaki írta már itt, hogy át akarta tenni egyik Origin fiókjából a másikba talán a HP-t (azt hiszem, a matricák miatt), és azt írta, lehetséges, de ismerni kell a forrásprofilnál használt e-mail címet, vagy hozzá is kell tudni férni a profilhoz (jelszó ismerete), már nem emlékszem. Nem tudom, profiltörlés után lehet-e újra regisztrálni egy új profilban a játékokat. Valami azt súgja, hogy nem, azaz csak egyszer regisztrálhatók. De ez csak feltételezés.
  • RoboKutya78
    #47601
    Kíváncsi lennék, hogy a törölni kívánt EA - Origin fiókban levő pénzért megvásárolt játékokat esetleg lehet e másik létrehozott fiókba reggelni, vagy kifejezetten úgy kell kérni őket hogy csak a fiókot töröljék?
  • kaoszgolyo
    #47600
    Igen.
  • kaoszgolyo
    #47599
    Megjött. Mármint a válasz.

    Kedves Ügyfelük! (n-re nem telik nekik:)

    Köszönjük, hogy igénybe vette az Electronic Arts terméktámogatását.
    Elnézést kérünk a kellemetlenségért.

    Kérésének megfelelően EA fiókját 72 óra múlva töröljük. A törlés után a fiókon regisztrált/használt játékok és az azokban elért eredmények nem lesznek elérhetőek többet. A fiókot aktiválni nem lehet majd.

    Kérem jelezzen vissza, ha a mégse szeretné a fiók törlését. Ha nem jelez vissza, 72 óra múlva a fiókot töröljük, melyről e-mailben értesítjük Önt.

    Köszönjük, hogy igénybe vette a szolgáltatásainkat, kérdés esetén forduljon hozzánk bizalommal!

    Üdvözlettel:
    Zsolt
    Electronic Arts Terméktámogatás

    Tel: 06-1-5059550
    web: https://help.ea.com/hu


    Amúgy azt írtam nekik, hogy legyenek szívesek mihamarabb törölni a fiókomat, és ne kérdezősködjenek, plusz megadtam az Origin azonosítómat (persze azt akkor is ismerném, ha idegenként jelentkeztem volna be a fiókba, szóval nem sokat jelenthetett).
  • Quqa
    #47598
    Mert időleges, már csak ezen a héten lesz (ha jól tévedek).
  • RoboKutya78
    #47597
    a ghostwood mapot nem regisztrálja a statoldal?
  • RoboKutya78
    #47596
    elvileg ez a helyes eljárás ebben az esetben szóba állnak veled szerintem kedd szerda megkapod a választ.

    --- Káoszgolyó: akkor te abbahagytad a játékkal való foglalkozást? ha jól tudom bent vagy a barátlistámban csak ezért kérdem.
  • Dealcsy
    #47595
    1.000.000 zsebpénzről hallottam, de erről még nem:
  • kaoszgolyo
    #47594
    Az idézett hozzászólásodban láthatóhoz hasonló felületen kiválasztottam az NFSW-t (ahol te Origint; nekem is azt kellett volna, de nem gondoltam rá) meg a többit, ami relevánsnak tűnt, aztán pedig az E-mailt kéreket választottam (más lehetőséget nem is kínált), és talán volt egy tovább gomb alul. Átjutottam egy következő oldalra, ott leírtam, mit akarok, és elküldtem. Azt írták e-mailben, hogy hamarosan keresnek. Majd megírom, hogy ment.
  • RoboKutya78
    #47593
    support megoldja egy felhatalmazást kel küldened arról a mailcímről amin az origin fiókodat reggelted
    ea.healp.comra írj levelet. ott ahol a beszélj egy valakivel szöveg van.
  • Interstate 95
    #47592
    Hogyan lehet mindenestül törölni az origin fiókot, vele együtt ezt a játék profilomat is ?

    Korábban próbálkoztam vele, de nem sikerült: #47065
  • tutuhawer #47591
    én félreérthető vagyok néha, de kifejtettem, hogy a stat létezése, jogossága fontos, ami ahhoz kel, hogy lássam, kb hol is vagyok adott pályán.Habár fals az összkép... lehet benne reaálitást találni. Én szeretem nézni, melyik pályán hol tartok / tartottam, de nem minden áron. Idegeskedni csak a magam bénázásain tudok, a többi nem érdekel. ezt próbálom elmondani Neo1018-nak is , de még nem tudtam elérni groupban sosem. Szóval szerintem nem annyira szar a statisztika, főleg akkor jó, ha nem NULLA.
  • kaoszgolyo
    #47590
    Egy hszben válaszolok.

    Köszönöm. :)

    Köszönöm a játékajánlást. Arra gondoltam, inkább úgyszólván élni kellene, valami értékessel foglalkozni, nem ilyesmikkel elbaszni az időt. Vagyis..., én úgy vagyok vele, hogy ha csinálom, nagyon igyekszem, ahhoz pedig sok idő kell, szóval játékautó-vezetés helyett valami értékeset kellene tanulni. Szórakozásra ott a Porsche Unleashed és újra szemezek a Carmageddonnal (II). Mondjuk ahhoz is idő kell, hogy az összes mozgó élőlényt megöljem a pályán, de az mááás... :) Hümm, abban a játékban 98-ban olyan fizika volt, hogy sok játékkészítő ember állását vesztené még ma is, ha tudnának róla a feljebbvalók. Jól eltalálták a realitás és az élvezhetőség elegyét.

    Persze, hogy lehet jókat menni MR2 ellen. Gyakran van, hogy annyi előnnyel nyer az MR2, amennyit a rajtnál a hipernitrója ad neki. Szerintem a statja összességében nem teljesen stimmel, de ami gyakran nagyobb zavart okoz, hogy sok idióta választja, ahogy a legtöbb-, kategóriájában élen álló kocsit. Minden sofőrfüggő, ahogy mások is mondták.

    Az e-mail címemet még nem törölték, de már felvettem a kapcsolatot a játékügyi tanácsadókkal, vagy mikkel (jah, még ezzel is szopatja az EA az ügyfeleit) az Origin fiókomban. Majd dobok nekik pár dátumot, ha a születési időm kérdik. :)

    A ranglista csak arra jó, hogy az ember lássa, mennyit fejlődött, és elvileg hová lehet eljutni. De nem feltétlen látja, mert vagy frissülnek az idők, vagy nem... 2012-ben... Az IT-minőség is sofőrfüggő. :)