94802
  • RoboKutya78
    #47669
    a felső bannert lehetne a mostani helyett agy kicsit inter akívabb lenne a dolog hasonló mint a Need for Speed Hot Pursuit bannerje.
  • kaoszgolyo
    #47668
    És ez mire jó?
  • RoboKutya78
    #47667
    Kicsit módosítottam a képet
    A fénykép slide show módjára mutatja az eddig megjelent járgányokat elvileg.
  • RoboKutya78
    #47666
    Skacok statisztikai felmérés tetszik ez nektek ez a banner rendszer amit kitaláltam?
  • kanyesz07
    #47665
    Most akartam mondani biztos a sok starpacktól ! :D
  • mamiya70
    #47664
    az jó, akkor van mit eladni, lesz játék zseton és tudsz venni olyat ami neked tetszik :)))
  • zsomboor
    #47663
    Na ez beszarás Belépek, news feedben milliószor le van írva hogy van valami gift autóm és váltsam ki blah blah..na mondom megnézem, mi a franc baja van, erre 10db Z4 8db Cayman meg asszem 8, talán 7 db Supra ingyen, garázshellyel mint mikor starter-t veszek..
  • SUNNY84HUN
    #47662
    csak nem mindegy hogy alap 5,2 es mociból vagy 3,6 os mociból hozzák ki

    mert a galli 5,2 a porsche meg 3, 6 os
  • kaoszgolyo
    #47661
    Jah. Itt jelentkezzél be, aztán jobb oldalt felül lesz egy baszott nagy ikon, nem lehet eltéveszteni. Ha nem találod, szóljál. Nyolc perc múlva is itt leszek.

    Uhh, nem tudtam kihagyni. :)
  • kanyesz07
    #47660
    És nézd meg a Lamborghini Gallardo UR Twin Turbo-t . arra mondhatni hogy nesze nektek bugatti :D az a gallardo 405km/h viszi, és a gyorsulása mint a rakéta..
  • kanyesz07
    #47659
    attól hogy nagyobb a gyorsulása egy kicsikét még nem gyorsabb :D
  • SUNNY84HUN
    #47658
    nesze nektek bugatti :D
    Bugatti-verő Porsche a Wimmer RS-től
  • MATYUSA
    #47657
    lehet küldeni ?

  • kaoszgolyo
    #47656
    Nem.

    Igen. (Nekem is.:)

    Igen.
  • kaoszgolyo
    #47655
    Sehol. Csakis kapcsolattartóknak tudsz írni. A fejlesztők egy kéjbunkerban vannak, és onnan osztják az észt Indiába, hogy az ottani bennszülöttek mit kódoljanak le ócsóér'. Tömören így működik a rendszer. Ám ha szerencséd van, vagy kitartó vagy és szerencséd van, akkor a mondókád eljut a megfelelő helyre. De, ha a stilisztikád nekik nem tetsző, vagy a mondanivalód a húsukba váj, akkor félreállítanak a picsába, és inkább szarnak a pénzedre, csak ne hallják a hangod. Kicsit jobban kifejtve így működik a rendszer.
  • MATYUSA
    #47654
    na ?
  • MATYUSA
    #47653
    köszönöm 4 és még aztis , hogy a kártyáknál van olyan amire érdemes rámenni pl: az hogy az első csak cuccokat ad a második csak motort vagy nemtudom . megmég aztis hogy lehete-e küldeni igazi befizetett pénzt ??????????
    meg itt szkoott e lenni code vagy ajándék?

  • kanyesz07
    #47652
    szia. ahol lehet venni az felett van egy körbe menő nyilacska. Rákattolsz bejön hogy inventory. Na azok azok
  • MATYUSA
    #47651
    sziasztok ! én még új vagyok és meg szeretném tudni hogy csomó verseny után kapsz motort ,tükröt ilyesmiket és ezt hol lehet betenni ???? válaszotokat előre is köszönöm,
  • kanyesz07
    #47650
    mekkora :D
    Cowboy :D
  • kanyesz07
    #47649
    "Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster" - megvettem anno booster, hát hogy mondjam, kicsit se az én izlésem ...
  • kanyesz07
    #47648
    https://world.needforspeed.com/news/article/3533
  • hondabmw1987
    #47647
    basszus valaki mondja már meg nekem,hogy hol vagy hogy tudnék írni a Game fejlesztőknek,előre is KÖSZÖNÖM
  • RoboKutya78
    #47646
    skacok Szabival mi van rég láttam.
    Van egy jó banner készítő prgi próbálkozok vele valami klassz kis bannert produkálni vele:)
  • rabert15
    #47645
    Ugyanonnan veszem az infót mint BB0735.
  • Hunn1a
    #47644
    Én tavaly egy vörös S15-ös orrán láttam horogkeresztet. Talán enyhítő körülmény, hogy indiai volt a srác, és ott azért teljesen mást jelent ez a szimbólum, mint amihez mi kötjük.
  • bboyatty
    #47643
    Köszi.
  • BB0735
    #47642
    Ha érdekelnek, itt megvan mindegyiké.
  • RED BULL F
    #47641
    Hehe, anno mi is belebotlottunk egy ilyen ürgébe:

  • trakk
    #47640
    Az árakat könnyen meg lehet kapni, ha megvan az adott autó, megnézed az eladási árát, beszorzod néggyel, ennyi.
  • kaoszgolyo
    #47639
    Azt kérdi, honnan vette az árakat.
  • evenorbert
    #47638
    A heti patch után lesznek ezek a kocsik IGC-sek.
  • bboyatty
    #47637
    De te honnan veszed az infot? Mert nekem még nincsenek igc-re ezek az autók.
  • adamatts
    #47636
    Devellis már nincs a csapatban átment egy másik fejlesztőgárdához az EA-n belül és most őket boldogítja

    Rabert15
    köszi aaz infókat az árról
  • rabert15
    #47635
    Lamborghini Murciélago LP 650-4 Roadster: $1.800.000
    Plymouth Road Runner: $650.000
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII: $650.000
    Scion tC: $550.000
  • hondabmw1987
    #47634
    sziasztok
    valaki meg tudná mondani nekem,hogy a Devellis-éknek hol tudnék írni? legalábbis a Game fejlesztőknek,ha tudtok segítsetek,KÖSZÖNÖM.
  • LsDbácsi
    #47633
    elég furcsa festés, csak úgy néztem
  • Quqa
    #47632
    Ezzel még semmi gond, mert úgye ha gyorsul, akkor nehezebben irányítható! DE mikor beteszek egy S verseny fék helyére egy S ultra-t, igaz nő a sebesség (stat) 5-el, de a fenéért csökken a gyorsulás 3-al??!!

    Más: nálam volt már versenyen hogy egy szerencsétlent szembe tett le a rajtnál (kb. 5m-re), és tegnap sikerült átfutni a célon a 2 személyes drag-on az és csak a DNF állított meg.
  • mrredbull18
    #47631
    várd meg a 11-12 órát akkor kibontakozhatsz xD
  • SUNNY84HUN
    #47630
    ellened a cinkék dupla eséllyel indultak :D

    - a bug még igen sajna jelen van

    - a csalóról meg inkább nem fejtem ki a véleményem mert kiskorúak is vannak itt