94802
  • tutuhawer #48149
    A duda szerintem is jó lenne, de te lennél az első, aki ellen bevetném :) (ha meg tudnálak előzni)
  • SUNNY84HUN
    #48148
    én sem már jó ideje , de viszont tegnap mentem 1 csíter ellen a HERITAGE & CAMPUS -on mp4 el ő m3gtr el volt úgy ment mint a villám kanyarsebessége se volt kutya , ucsó kanyarban úgy fejre állt hogy sztem 5 mp ig pörgött a levegőben mire leesett , ilyenkor kellene duda mikor elmegyek mellette öröm volt lesni ahogy szenved a kis p.cs
  • RED BULL F
    #48147
    Jó látni, hogy mindenkinek más a problémája :) Én például már elég régen nem futottam bele szellem ellenfelekbe.
  • Gyuszopapa
    #48146
    Lehet,amúgy ilyen kapcsolat hibákkat keveset tapasztalok,
    Még a béta idején kezdtem játszani ezzel,aztán jó sokáig jégen ült.Július elején újra késztetést éreztem arra hogy elővegyem.Persze megvolt a régi accom rajta volt a t-mobilos Mazda 3.
    Én ritkán tapasztalok ilyen játékból kidobást,inkább a szellem ellenfelek keserítik meg az életem meg a hulladék matchmaking.Mikor is open eventen és drag-on az E-s autóm mellé C-seket tesz be,esélyem nulla.
    Gyémánt felszedésnél én is cserélek autót mert van egy ami meg van tömve pénzplusszolóval és az utólsó gyémántot azzal szedem fel.De még soha nem dobott ki kocsiváltáskor.
  • RED BULL F
    #48145
    Csak nálam vált a játék szokásává, hogy 10-ből 8-szor, rögtön a free roamba lépés után, ahogy belépnék a garázsba autót cserélni a gyémántfelszedéshez, egyből kidob a mocsok?
  • tutuhawer #48144
    a stad and hwy 1 , az agostini, a camden and route 55 és a state and warrent különösen szar, hogy korlátozva van. Stadium and chase is kéne nagyon, meg az üres futamok... elég szar. Szívesebben megyek a mindent romboló tankmódos ellen, mint a nitrókirály brazilok ellen. A civilek nagyon kellenének, meg a pályáim is... nem pont így képzeltem a skill-car class változásokat.
  • SUNNY84HUN
    #48143
    így van , de még akad jó pár technikás pálya amik betyár jók
  • tutuhawer #48142
    trükkös pálya a north road az biztos. Hitman egyik kedvence volt. Emléke szívünkben örökké él, értsd: innen is üdvözlöm, és sok sikert akármelyik játékban is hasít éppen
  • mrredbull18
    #48141
    én is ugyan igy akartam megoldani :D csak lusta vagyok én az ilyenhez most :D
  • SUNNY84HUN
    #48140
    pálya ismeret függvénye , te biztos topidős vagy arra fele vagy 100 x mentél már azon a mapon , lehet ő akkor ment először még ott erre 10x fejre állt a kanyarokban
  • Hunn1a
    #48139
    32-es szintű GT3RS pilótát verek North Roadon a 86-osommal, erre lecsalóz. Na mindegy.
  • Quqa
    #48138
    A matt-fekete szerintem pofásabb meg valóság hűebb ugye.
    Lehetne betű a játékban, de hát ...
  • RoboKutya78
    #48137
    Én pár járgányal vártam vártam azt megvettem másnap igcs lett mind amit megvettem:)
  • SUNNY84HUN
    #48136
    na ezért mw és raptorral zúzom a zsarukat :D
  • Hunn1a
    #48135
    Én most tervezek majd starter pakkot venni. Kell az a 16+3 garázshely, jelszavam: boostos helyek, IGC-s kocsik. (Hangyász is kéne, tC is kéne kék neonhoz, satöbbi.)
  • SUNNY84HUN
    #48134
    és az a durva hogy a fórumban voltam akkor , ott vannak a hsz eim utánad :S
  • RoboKutya78
    #48133
    vao a königet ennyire leamortizálták látszik hogy szar van a levesben
  • SUNNY84HUN
    #48132
    sebaj jön még nfs worldra dér :D
  • RoboKutya78
    #48131
    kb kiszámoltam ha minden igaz durván megbecsülve 200.000 boostot vettem maganak nem érte meg van 80 autóm 3 karakteremnél semmire se megyek velük a büdös szájú hackerek miatt.
  • trakk
    #48130
    Pedig még én is írtam (lsd. #48057) :/
  • RoboKutya78
    #48129
    szerintem ne is adj nekik boostot majd jön sima játékért is:)
  • SUNNY84HUN
    #48128
  • RoboKutya78
    #48127
    Szerintem azóta szar a dolog amióta a forgalommal babrálni kezdtek azóta nagyon nincs rendbe a dolog.
  • SUNNY84HUN
    #48126
    lemaradtam a kurv@ m1 procarról +az old bömiről :S ma olvastam erre arra hogy akciós volt
  • zsomboor
    #48125
    Nem csak az elején, emlékszek tavaly télen mikor be lett vezetve ez a nyelvekre külön bontott chat akkor is jó volt, én állt. angolon voltam ott is el lehetett dumálni de most tényleg elég lehangoló. Nem is játszok egyszerre 4-5 versenynél többet, leteszem tálcára és vagy a fórumot bámulom vagy a facebookot..aztán megint 4-5 verseny
  • trakk
    #48124
    Welcome to NFS World.
  • Hunn1a
    #48123
    Tudok tegnapról ellenpéldát szolgáltatni, egy gyönyörű gyöngyházzöld Chevelle tulajára ráírtam Whisperben, hogy gyönyörű a kocsija, erre visszaírt, hogy kösz, a tiéd is. (Épp az Evo 8-asommal voltam.)
  • RoboKutya78
    #48122
    srácok nektek nincs olyan érzésetek ha multiban játszotok és nem bandáztok hogy ez nem is multiplayeres játék?
    Mintha nem lenne tökéletes a cetablak se tudjuk hogy nem az de egy multis játék azé multis mert megy rajta a dumcsi meg egyéb itt meg csak a vegyél boost sárga szöveg látható orrba szájba.
    Se játékosok a pályán se autók a pályán nem is tudom olyan nagyon lehangol az egész ha arra gondolok milyen volt anno az elején.
    Lassan 3 éves ez a szar és semmi értelme ha az ember nem egy rendes csapat részeseként tolja.
    Annyit se látok pl csetben hogy dicsérnék egymás autóját ha meglesi, ha ráírok hogy nice car-ja van semmi böff egy :) mibe fájna neki ha már veszem a fáradságot és megnézem a járgányát.
    Ez fájdalom.
  • RoboKutya78
    #48121

    javítottam
  • trakk
    #48120
  • RoboKutya78
    #48119
    Csak hogy semmi sem lehetetlen:)
    21 matrica az egész:)


  • RoboKutya78
    #48118
    azé hasonló összejönne pl a felirat nélkül megvalósítható a Dinó fej kis kitartással kihozható.
  • trakk
    #48117
    Állati, kár, hogy nem valósítható meg a játékban.
  • mrredbull18
    #48116
    ez olyan qwa jóóó =) ezt én is megcsináltam volna :o
  • mrredbull18
    #48115
    xD ez jól esett =)))) látom még jó kedvedben voltál :P
  • RoboKutya78
    #48114
    ehh megelőztek :)
  • Ryder159
    #48113
  • danifiu
    #48112
    Sziasztok!
    Jó rég jártam itt....
    Gondoltam beköszönök, elmorzsolok pár könnycseppet, nyomom a nyál dumát, meg ilyenek.
    Rajtam kívülálló okok miatt nem nagyon van időm a játékra, és bevallom őszintén, hogy a fórumot sem követem már rég - gondolom ezeket észrevettétek. És ezúton elnézést is kérek, hogy a korábbi hozzászólásokkal nem releváns az enyém, de sajnos most sincs időm visszaolvasni őket - talán nem is lenne értelme, figyelembe véve inaktivitásomat. Nagyságrendileg fél éve, hogy nem játszom olyan aktívan. Szóval frankón hiányoztok; a world-öt még mindig szeretem; pár oldalt visszalapozva, a neveket nézegetve pedig öröm és bódottá tölt el, hogy még sok régi nevet látok. Remélem jól vagytok és nem változtatok semmit annak ellenére, hogy a játékban sok minden változott - amikből pár dolog nekem személy szerint nem tetszik.
    Mostanában ismét felnézek néha pár percre, remélem azért összefutok majd valakivel.
    Szeretlek benneteket, további jó játékot mindenkinek!
  • Quqa
    #48111
    Nekem is volt ma 2 csaló drag-on (4-ből! ) és érdekes repültek DNF-re, most vagy nem volt új csít progijuk vagy valamit csináltak a (nem)fejlesztők.
  • goregrind #48110
    2x próbáltam ma egy jó kis futamot lenyomni kedves ViktorHungary barátunkkal (gondoltam csinálok videót) - 2X fagyott le a játék az indulásnál! És csak nála...