94802
  • RED BULL F
    #48189
    Egyetlen publikus kérdés: Hány alkalommal találkoztál már a kékhalállal win8 alatt? :D Ismerőseim életét rendszeresen megkeseríti :D
  • nfsmw4ever
    #48188
    Próbáltam. Sőt meg is vettem szűk 9000 forintért a pro kiadást. Hááát eléggé idegenkedős először. Most egy hét után már klassz. Végre élvezem azt is, hogy két másodperc alatt bejutok a rendszerbe az ssd-nek és a win8-nak hála. Eddig jól muzsikál. De tényleg az a tapizós érzete van az egésznek. Most már megszoktam, hogy két katt az asztalig :-) Szóval jó rendszer, nem legeli be a rendszermemóriát a végletekig. Zökkenőmentesen pötyög. World-el kevesebb az apró gond. Hirtelen ennyi. Kérdések jöhetnek priviben, ha van.
  • RED BULL F
    #48187
    Nem erőltetném a helyükben... Miért akarnak a PC-ből mobiltelefont csinálni? Áhhh nem értem én már ezt a mai világot :D
  • RoboKutya78
    #48186
    azt má nem is akartam írni:) arra tervezték:)
  • RED BULL F
    #48185
    Vagy ha klassz érintőképernyős laptopod van. Nekem valamiért nem jött be. Túl bonyolult ez már nekem...
  • RoboKutya78
    #48184
    csak és kizárólag egér zsonglőröknek ajánlom ha laptopon csak tipitapi egered van szenvedni fogsz
  • SUNNY84HUN
    #48183
    nekem jogtiszta win 7 x64 ultim van és semmi gondom vele semelyik gameban ;) , de win 8 is érdekelne hogy miféle
  • RoboKutya78
    #48182
    srácok nem tudom ki próbálta már a windows 8 at és rajta a worldot most szedtem össze rajta a gyémántokat utcai császkálásnéven és azt kell mondanom mintha nem lenne az a csúnya akadás ami win7 en szokott lenni hogy lefagy a kép meg ez meg az. Egy sima mezei samsung r528 ason lesem és semmi eddig.
  • veszettróka
    #48181
    hmm ... hát az energiaitalos könnyen felpörög ...
  • SUNNY84HUN
    #48180
    én is ezek közül akarok választani csak nem tudom eldönteni melyik gyorsul jobban

  • veszettróka
    #48179
    Én ezeket ajánlom, ezek nagyon jók:
    első
    ez is jó
    ez se semmi
  • SUNNY84HUN
    #48178
    " e class -ban mit érdemes használni ? le kellene néznem abban a kategóriába is mert sosem jártam arra még :D , van néha abban a kategóriában pár kedvenc pályám és mennék rajta multit
  • veszettróka
    #48177
    Ilyen karantén szerűséget csinálhatnának már ennek az annyira beharangozott shard rendszernek a felhasználásával. Ha bannolni nem mernek / akarnak, mert a drága csaló boostos.
    Lenne egy harmadik shard, neve lehetne fair-heaven aztán mindenki aki megkapja a 100. cheater reportját egy hét alatt, vagy mittudomén a 300 -at egy hónap alatt, az szépen átkerülne oda. Aztán játszódjon ott.
    Persze lehetne tovább finomítani a szűrőt hogy pl ha 2 éve játékban van vagy van 10.000 futott multija akkor nem kerülhet át sehogysem.
    Ahogy ki merték jelenteni hogy az újonnan regisztráltak majd csak a Chicane-ra mehetnek, mert a játék stabilitása miatt erre van szükség blablabla, ugyanígy mehetne egy ilyen karantén rendszer is.
  • Hunn1a
    #48176
    Számomra az igazi Underground még mindig a metrón alvós...
  • mormotax2
    #48175
    hát igen és az benne a rossz hogy már megint ugrott a versenyed és utána sem történik semmi következö versenyen vagy következö nap megint ott vannak rohagyanak meg
  • RoboKutya78
    #48174
    ennél már az a szebb amikor azt látom hogy meg se mozdul a startvonalon visszafordulok és azt látom sehol a csóka mondom neki hajrá csiter semmi válasz kb 1 percen belül belöki magát a célba utána, én meg dnf leszek.
    Ez a jelentgetős ablak meg csak dísznek villog ottan mint a csetablak.
  • mormotax2
    #48173
    na mostmár tele a hocipőm az EA vel egész hétvégén ez megy csiter csite hátán most is a velly ans staten 723 km/h mi a faszomat figyelnek megvár a célnál pár másodpercel ellötem begurul kicsit figyeljenekmár mert unalmas minden 4-5 multit igy elbukni rohagyanak meg
  • mrredbull18
    #48172
    50e boostért már 2 kocsi jár :D
    8e - ért viszont csak 1 , a mitsu
  • mrredbull18
    #48171
    pfüüüüüü ez de beteg xDDDD need for sleep underground xD besirtam
  • SUNNY84HUN
    #48170
    én azt ajánlom annak aki késői kavicsozást tervez és itt bújja a fórumot kapja össze mert nem valami f@sz@ a szeró stabilitás zéró , futamok érdekes kimenetelűek ,stb :S
  • RoboKutya78
    #48169
    ez a szabolcs gyerek most akar jönni játszani ne lombozzátok le kezdeti lelkesedését kirikákkal:)
  • SUNNY84HUN
    #48168
    Top Up Alert! Get the Dodge Challenger Concept and the Mitsubishi Lancer EVO X ‘Shattered’ Edition when you top up your SpeedBoost today!
  • noblem1983
    #48167
    Már a gyémánt se akar "csilingelni"
  • Quqa
    #48166
    Nálam is ez van a multi-ban csak az első kap valamit a többi DNF a singli el sem indul, itt nem sokára szerver leállás lesz.
  • zsomboor
    #48165
    Ezesetben valószínüleg a masszív összeomlás fog bekövetkezni, mint úgy általában a hétvégék folyamán
  • noblem1983
    #48164
    Úgy látom a mai napon nem megy igazán zökkenőmentesen a játék. Ennyi DNF-et ritkán látni meg a versenyek se mindig akarnak elindulni már a join dolog sem működik mindig. Lehet estére lesz egy masszív összeomlás ha nem kezdenek vele valamit
  • RoboKutya78
    #48163
    nm
    még egy szerezz be pár játékostársat ha tudsz akkor innen akikkel lehet versenyezni értelmesen is:)
  • szabolcsurasag
    #48162
    köszönöm az értékes válaszokat
  • RoboKutya78
    #48161
    ja igaz ezt kifelejtettem:) látszik hogy leszoktam a gyémántokról
  • veszettróka
    #48160
    A 15 gyémántot szedd össze minden nap - azért is jár ilyen-olyan nyeremény. Ha nem szakad meg a sorozat akkor a 20. nap után már eshet értékesebb - pl. 4 csillagos - alkatrész is.
  • RoboKutya78
    #48159
    sok sokkk kitartás a pályákon első lenni és reménykedni a nyereményben alap felszereltséget meg játéklovéért tudsz venni
  • szabolcsurasag
    #48158
    és a 3 meg 4 csillagos cuccokat a kártyák dobálják ? vagy azt is venni kell?
  • RoboKutya78
    #48157
    sajna az earn verzió beláthatatlan ideig szünetel vagy végleg felmondtak vele
  • szabolcsurasag
    #48156
    arra gondoltam, hogy mindenképp fizetni kell érte?
  • RoboKutya78
    #48155
    sbt nem csak ft ért kaphatsz ha tudsz neten vásárolni akkor ajánlom a lengyel forrásokat az a legolcsóbb vagy amazonon keresztül
  • szabolcsurasag
    #48154
    Valószínüleg hülyeséget fogok kérdezni, de SB-t csak forintért lehet szerezni? vagy SB-s autókat lehet nyerni valahogy? nem nagyon értek hozzá nem rég kezdtem el játszani, valaki elmagyarázná?
  • veszettróka
    #48153
  • adamatts
    #48152
    mindig előtte lévő nap derül ki
  • Guido992
    #48151
    Nem tudjátok véletlen hogy milyen verdák jönnek szerdától ?
  • Quqa
    #48150
    A megoldás: (nálam bevált) ki kell lépni abból a lobby-ból, kb. 3.-ra már jól sorsol össze, ha nem is egy class-ba, de nagyjából egyenlő érerősségű ellenfelekkel. Utána általában bárhol jól tesz össze.