94802
  • Hunn1a
    #48109
  • trakk
    #48108
    Sztorim a mai eventről:

    Belépek, lépkedek ki-be versenyekre, sehol senki. Fél óra múlva kapok egy group invet egyik wikis ismerőstől, becsatlakozok. A végére csatlakozott egy dev a csoportba, de nem reagált semire. Apex vége.
    Át Chicane-ra, group újraalakítva. Elég hamar becsatlakozott egy dev, mentünk is egy versenyt. Pontosabban mentünk volna, többiek mentek, engem kivágott a free roam-ba. Na nem baj, utána külön behívott groupba, mentünk még egy versenyt.
    Elfelejtettem screenshotot lőni.
    Na nem baj, még fél óra szenvedés, Drew-nak whisper, invelt egy drag-re, és lett képem.

    Ja, és bent van a Raptor Jugg, 4800 SB.
  • Freeman16
    #48107
    Én egyet feltudtam venni barátlistámra de nem nem jött versenyre.
  • Quqa
    #48106
    Én se láttam őket, bár csak utolsó 15p-re tudtam felmenni. A másik jó kérdés miben voltak A vagy B, mert az sem mindegy.
  • Zsolti89
    #48105
    Hali. Nekem se jött össze pedig végig multiban jöttem-mentem.
    Csak azt nem értem miért kell ilyen "autókat" betenni mint ez a Ford. Igaz, hogy az El Camino is pickup de az mégis más jellegű (klasszikus "izomautó"). Remélem valakinek sikerült egy jót menni velük...
  • RoboKutya78
    #48104
    Valakinek összejött? ez hihetetlen egyel se találkoztam pedig rengeteg mulitra lépem be meg ki és semmi.
    az tuti hogy fent voltak de hogy hol merre 2 emberkét ki is lestem rájuk is írtam bent volt ez a kamion a kistájukba és semmi
    Elvileg most van vége az apexen?
  • SUNNY84HUN
    #48103
    valahogy mw ben jobban néz ki itt gagyi és én minden ilyen pickup versenytől hányok
  • Quqa
    #48102
    Pl. multiban ha mákod van, esetleg behívod, vagy B13-nak ott a haverlistáján Drew (másról nem tudok) ha neki elfogadja a verseny megivást mész vele persze ha ... ha ...
  • RoboKutya78
    #48101
    hogy hivod meg a játékban résztvevő ket grupbol játszanak veled majd?
  • Quqa
    #48100
    És e szerint megy mint állat.

  • Freeman16
    #48099
    Amúgy, hogyan lehet versenyre hívni őket?
  • chris1997
    #48098
    Raptor jön...... ez se rossz, agresszív mint állat.
  • SUNNY84HUN
    #48097
  • chris1997
    #48096
    Én Nissan Vinylért kunyizok.... nem maradhat a SpecV félbe.. ha már kasznit is vettem rá...
  • zsomboor
    #48095
    Nézd meg itt

    Nekem egy Charger SRT8 Juggerem van tartogatom hátha valahonnan tudok szerezni BMW matricát érte
  • chris1997
    #48094
    Hol lehet kódokat csere-berélni? Lett egy fölös kocsikulcsom. HA tényleg Z4 GT3-at nyertem.
  • zsomboor
    #48093
    Én ha valakit tiltok (bármilyen okból, ha csaló ha nem) akkor ha következő versenyre ugyan arra a pályára megyünk mindketten vagy a keresést nyomom kivétel nélkül MINDIG berak mellé multiba...utána nem nagyon találkoztam még senkivel akit tiltottam.
  • noblem1983
    #48092
    Ez egy érdekes kérdés. Nekem olyan volt már, hogy néhány hónapon belül 3. alkalommal találkoztam ugyanazzal a gyökérrel és már a harmadik feljelentésbe odaírtam, hogy eddig 2-szer jelentettem és persze blokkolva is van és még mindig játékban van
  • Quqa
    #48091
    Á dehogy, de ez már kijárna neki bőven ...

    Más: ha letiltok valakit (mert csaló) azzal utána miért tesz össze multiban??
  • RoboKutya78
    #48090
    privátot olvastad ???
    az a magyar supportnak megfelelő hely és munkanapunk a normál munkanapnak felel meg tehát reggel 8 tó este 7 ig bezárólag azonnal segítenek.
    A játék supportoldala meg teljesen más, ott az amerikai időszámítást vedd figyelembe.
  • Dzsimmi
    #48089
    Sőt hármat ad,mert a Juggeres Vipert is adja még ,az EVO X és a Dodge mellé :)
  • hondabmw1987
    #48088
    amúgy van olyan,hogy "magyar support"?
  • hondabmw1987
    #48087
    egyébként elvileg itt chatelek a supportal :/
  • csiles
    #48086
    Mindenkinek:

    A hétvégétől nem leszek, idén már biztos nem is jövök vissza, rajtam kivülálló ok miatt (géphiány). Jövőre remélhetőleg újra találkozunk. Én itt most búcsúzom, a játékban még lehet hogy előfordulok, de hétfőtől már biztos nem leszek ott sem.. Ha mégis, azt úgyis látni fogjátok.. Sziasztok, kellemesebb bugokkal teli időtöltést kivánok.
  • csiles
    #48085
    Általában éjjel kapsz majd visszajelzést, meg majd választ is, mert náluk akkor van nappal. Én legalábbis eddig az amerikaiaknak irtam, s a válaszok kivétel nélkül hajnali 2-4 körül jöttek meg. A magyar supportot még nem volt alkalmam tesztelni.
  • RoboKutya78
    #48084
    egy EA Customer Experience [[email protected]]
    és egy amiben a válasz is lesz
    Customer Experience [[email protected]]
  • RoboKutya78
    #48083
    arról is kapsz visszajelzést ha elolvasták a leveledet de mindenképp kapsz infót a levélben
  • hondabmw1987
    #48082
    amúgy most akiknek írtam itt a supporton belül,válaszolnak majd? ha válaszolnak,azt hol tudom elolvasni? esetleg kapok majd egy e-mailt? vagy nem tudom...
  • RoboKutya78
    #48081
    LOOL
    ezek megzizzentek már 2 autót adnak ha veszel boostot ehh csak azért se..
  • RoboKutya78
    #48080
    priv ment
  • hondabmw1987
    #48079
    még annyi,hogy itt az oldalon a support-nak hol tudok írni? jó lenne,ha ebben még segítenél.KÖSZI szépen
  • hondabmw1987
    #48078
    KÖSZÖNÖM a segítséged,remélem elolvassák és tesznek valamit a problémám megoldásának ügyében
  • trakk
    #48077
    Szia
    A fejlesztőknek írni nem tudsz, csak a support-nak, itt.
  • hondabmw1987
    #48076
    SZIASZTOK
    valaki megmondaná nekem hol tudnék írni ezeknek a fejlesztőknek? jó lenne,ha valaki most már segítene nekem ebben,KÖSZÖNÖM!!
  • tutuhawer #48075
    mi? Hangrendszer?
  • SUNNY84HUN
    #48074
    az ilyet csípem megjelenése majdnem olyan mint a széria dögnek , de belűről van a meglepi
  • RoboKutya78
    #48073
    Voltam rest és megkérdeztem a ea helpert hogy milyen kárpótlásban részesülhet az akinek önhibáján kívül elveszik a felhasználója. Kitértem arra az esetre ha van közöttetek valaki aki rendszeresen nyilvántartja a boost vásárlásait és igazolni is tudja hogy mit és mennyit adományozott az ea nak.
    Kíváncsi leszek mi lesz a válasz.
  • adamatts
    #48072

    Részletek a Spoilerben
    Forrás: NFS World Hungary Facebook oldaláról

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mint ahogy azt írták, kaptunk részletesebb információkat a mai "Race with Devs" közösségi eventről, lássuk őket!

    Hogyan csatlakozhatok a Race with Devshez?
    A csatlakozás nagyon egyszerű, csak simán bekell lépned a játékba, és versenyezni a fejlesztőkkel. A neveik nagy része megtalálható lentebb, elfogadnak versenymeghívást, és a matchmakingbe is jelen lesznek.

    Ahhoz hogy bekerülj az esélyesek közé, akik közt 150 nyereményt sorsolnak ki a követketkezőket kell tenned:
    - Versenyezz egy fejlesztővel, és érj célba
    - A verseny végén készíts egy képet a post-race ablakról
    - E-Mailben küld a képet és a driver nevedet a [email protected] címre

    Néhány fontos dolog, amit ne felejtsetek el:
    - A jelentkező e-mailnek tartalmaznia kell a driver nevet és a képet, különben nem tudják megadni neked a nyereményt (ha nyertél)
    - A tárgy mezőben ne felejtsétek el megadni a "Race with Devs"-t
    - Csak egy fotót fogadnak el e-mailenként
    - A játékosok maximum 10 jelentkező e-mailt küldhetnek
    - A nyertesek véletlenszerűen kerülnek kiválasztásra

    Mikor fog kezdődni, és véget érni a Race with Devs?
    Az event November 9-én, pénteken veszi kezdetét, tehát ma.

    - A fejlesztők az Apex serveren kezdenek, magyar idő szerint 19:00-kor
    - 20:00-kor átmennek a Chicane serverre
    - 21:00-kor véget ér az event

    Honnan tudhatom, hogy ki számít fejlesztőnek?
    Először is, minden fejlesztő egy olyan autót fog vezetni, amit előtte nem láthattál még a játékban! A kezdés előtt kis idővel megfogjátok tudni, hogy melyik autó lesz ez.

    Néhány fejlesztő nevét megtalálhatjátok itt:
    TURKEYANDSWISS, CHICKENANDFETA, SUITANDTIE, BANANABONANZA. MUGENGLIDER. MUGENDRIVE, COSBYSWEATER, BLARGG123, ROBOTVJJ, ROBOTULATOR, PISATUDO, BRZFRS, SOOSKI, SOOSKI2, STRIDERBG1, STRIDERBG2, CARBON13, PAVALOO, PAVALOO542, AJUKLEGENDARY, AJUKNEWDRIVER, MELIOUS, NICK, FLASHGORDON, NEETER775, HIDDENTIGER, NFSDREW, NFSDREWTWO

    Vannak még többen is, de a többieket neked kell megtalálnod!

    Mit nyerhetek?
    150 nagyszerű nyeremény lesz kiosztva, amik a következők:

    - Porsche Vinyl Pack
    - RALLY X rendszám
    - PRESTIGE rendszám
    - Red “Police” Neon
    - Purple ‘Need for Speed’ Neon
    - $1,000,000 IGC
    - BMW 135i Coupe (Flexor)
    - Chrysler® HEMI® 300C SRT8 Juggernaut
    - Renault Clio V6

    Bármi amit még tudnunk kell?
    - A post-race ablakról a "Prt Scr" gombbal tudtok képet készíteni. A chat ablakban láthatjátok, hogy a játék hova menti a képet.
    - A jelentkező e-mailnek tartalmaznia kell a driver nevet, és a képet, különben nem tudják megadni a nyereményt a fejlesztők (ha nyertél)
    - A tárgy mezőnek tartalmaznia kell a következőt: Race with Devs
    - Csak egy fotót fogadnak el egy e-mailben
    - A játékosok maximum 10 e-mailt küldhetnek
    - A nyertesek véletlenszerűen kerülnek kiválasztásra
    - Eredményhirdetés November 14-én, szerdán

    Sok szerencsét!
  • RED BULL F
    #48071
    Mire képes az unalom :)

  • Szabi #48070
    jelenleg az egy mérföldes gyorsulás világ rekorder, az utcán is használható autók kategóriában egy Ford GT, 455kph-val, így a 440 "nem nagy cucc" több mint egy mérföldön :D


    egyszerű a válasz, mert megtehetik.. :)