94802
  • chris1997
    #48229
    most olyan az audi mint a matekdogam: tokeletes. kek turbot emeltem meg jobb kekre(pro imporol ultra impro). Rugot majd modositom mert erkezett hazhoz ujra
  • noblem1983
    #48228
    Beletetted már a kék felfüggesztést az R8 5.2-be? Szerintem sokkal jobb kékkel(csak bolti tuneddel próbáltam)+piros ultra gumival mint a két pirossal.
  • chris1997
    #48227
    Shift R8 nál semmi nem fájna jobban :P
    Amúgy mire az 5.2 IGC lenne addigra ott lesz valószínüleg az LMS:P
  • SUNNY84HUN
    #48226
    nagy az isten állatkertje :D

  • SUNNY84HUN
    #48225
    erre nem is mondok semmit vagy inkább

    #48218 N0XW1LL én is üdvözöllek
  • tutuhawer #48224
    jaaaaaaaaaaaaaj, nincs mit hozzáfűznöm
  • Dealcsy
    #48223
    Ez múltkor volt az RTL2-n. XDD :-D Hopp, ez lemaradt: a műsorszám termékmegjelenítést tartalmaz.
  • Ryder159
    #48222
    Egy kis ott SUNNYI-nak is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ,, "ez nem autó ez Honda "

  • Ryder159
    #48221
    Ennél már csak EZ betegebb...
  • tutuhawer #48220
    amin lehet nevetni, azon nevetek, mint a videók. Látod, ez jó poén, ez vicces videó, nevetek egyet. Sőt OFF-olok is egyet, kontrázok:
    LINK
  • noxwill
    #48219
    utóirat: link
  • noxwill
    #48218
    Erre csak egyet tudok mondani: link

    Ja és üdvözlöm Sunnyt
  • tutuhawer #48217
    nyugi nyugi. Érdekesség és pont a témába illik, hogy egyszer-kétszer elmosolyodik az ember rajta, hogy írjátok, de 20X...? Engem például nem zavar, hogy lett egy menő Skyline, ami nagyon jó, az se bántana, ha játékpénzes lenne, miután már én megvettem. Egyszer vicces, ha írjátok az Audis témát, de ha hússzor, az már nem annyira poén, kicsit bánt. Szeretem én is az R8-as Audit, az Audi Motorsportban letett dolgait szintén, szóval adódik a kérdés, hogy mi a fasz baj van ezzel? tetszik, szeretem, megveszem. Mindamellett szeretitek az Audit mindaddig, amíg nem kell kimenni vele a pályára, az enyém meg majdnem 400-zal ment. Mégse hántorgatom fel, hogy ti meg a garázsban jegeltétek az R8-ast... pedig jegeltétek. Sírógörcsöt kaptatok volna mindketten annyi szarozás után, amennyit én szaroztam. Szóval egyszer poén, kétszer is , de többször nem. Ne vessétek a szememre még egyszer, légyszi, hogy vágyom az erősebbik R8-ra.
  • trakk
    #48216
    Aston Martin DBS, Lexus IS F, Audi TT RS
  • RED BULL F
    #48215
    Azt még nem kötötték az orrunkra.
  • Gyuszopapa
    #48214
    Miket fognak helyettük kivenni?
  • RED BULL F
    #48213
    Aston Martin V12 Vantage - 1 600 000 $
    Mazda RX-8 - 600 000 $
    Audi RS 4 - 600 000 $
  • RED BULL F
    #48212
    Hmmmm... Kis profilomba anno nyertem egy zsarus Aston-t. Lehet meg kellene venni a nagyba is. Vagy inkább RX-8? :\
  • noxwill
    #48211
    Csak nem a jó öreg V10es R8ra fáj a fogad? :)
    Mert ha esetleg teljesül sírógörcsöt kapok. Tcmchris-el együtt
  • tutuhawer #48210
    igazából nekem se kell semmi. Az aston martiint esetleg megveszem, ez jobban tetszik. Audi R8-at, öreg Skyline-t vagy BMW M1 Procart szeretnék. 2 hét múlva már nagyon jó lenne az audi...
  • Hunn1a
    #48209
    Újabb pakk, amiből semmi nem kell. Golf, E30 sehol.
  • nfsmw4ever
    #48208
    Aston Martin V12... Első boostos autóm volt. Mert iszonyat tetszik. Sejtettem már rég, hogy igc lesz. Az RX8 viszont... döbbenetes. Még jó hogy beszereztem mindenhova búsztért :-) Ami nem baj. De nem is tudom miért lepődgetek itt meg. Roadster óta minden megtörténhet.
  • noxwill
    #48207
    Rohadt szemetek, nem hiszem el hogy megint visszacsalogatnak a játékba. Basszanak Gandalf Stylet....

    Új IGCs autók listája...
  • trakk
    #48206
    Nem megy a szekér, nem veszik a búsztot, az van.
  • mrredbull18
    #48205
    az ilyen nálam már megszokott :D annyi ilyennel találkoztam már hogy pfühühü ...
  • mrredbull18
    #48204
    új topup o.O na most akkor mi is van? :D
  • SylarHun
    #48203
    Na ez nagyon érdekes volt!

  • SUNNY84HUN
    #48202
    lehet nagyon jó meccseket menni ha ismered a pályát és a verdád határait , nem minden esetben über buta dögök futnak be ha bizonytalan a pálya vonalvezetésében a sofőrje
  • DEJAVU71
    #48201
    Hat igen
    Az a szerencse, h nem mindegyik boostos autoban ul jo sofor, es igy marad esely igc s autoval is nyerni...
  • nfsmw4ever
    #48200
    Egen. Csúcsverdáknál megesik, hogy a kétcsillagos sárga rugó a legjobb nekik. Láttam top sofőrt ccx-el veretni Ilyen rugóval. Pedig futna neki a hiper cuccokra is.
  • DEJAVU71
    #48199
    Jah igen, a hajo erzes az konkretan a Boss69 el nekem nagyon erdekes volt, zold rugom volt benne es nagyon nehezkes volt tole, szabalyosan faraszto volt, aztan tettem bele egy piros rugot, ami raadasul gyengebb volt, es azota is csak csodalkozom, h mennyire sokat javitott rajta. Azota alom vezetni!
  • SUNNY84HUN
    #48198
    van valahol a régi időkből 1 evorám még a vitrinben :D és így áll : kék - kék - zöld -kék - piros - piros .. nem rossz volt anno vele menni ,, bár mp4 , gts 911 mellett nem annyira ütős
  • nfsmw4ever
    #48197
    Bocs! Igen sárga az a fehér. A zöld rugó nekem kicsit olyan hajó érzés a nehezebb autóknál. De majd adnak ötletet itt a tapasztaltabbak, mert én csak "szemetelek". Érzésre pakolom a cuccot, ha van. Ha nincs, akkor ami jut.
  • DEJAVU71
    #48196
    Gondolom a feherre sargat kell erteni. Amugy en is probalgattam mar mas autokban azt, h a szinkombot alaptuninggal szerelem fel, de sajnos ez meg akkor lett megpakolva, amikor meg ennyire sem voltam temaban...

    Szoval nehez dontes, mert persze amit lecserelek, annak annyi, es nincs nagy tartalekom ultrakbol...
  • nfsmw4ever
    #48195
    Nekem az egyik, ami nagyon megy, az ekképpen van megrakva: kék-kék-zöld-piros-piros-fehér
    DE EZ NEM mérvadó. Mert mindenkinek más a kezejárása, vagyis egyénre szabva lehet tuningolni, úgymond érzésre. Ezzel annyi a baj, hogy ha cserélsz valamit, akkor az megy a levesbe sajna. Nem vagyok amúgy sem tuning szaki, csak azt írtam mi van az enyémbe. Gyorsulás és stabilitás így rendben, kanyarsebesség nagyon jó. De nem mérvadó az érvelésem. Itt már írta valaki, hogy a store-ból szokta színkombóval megpakolni az autóját és ahhoz építi meg ultrával. Szerintem ez is jó ötlet, de ebben is ott van, hogy azonos színben, de más csillagmennyiséggel eltérő lehet a viselkedés. (Nem a teljesítményt írom, mert az evidens hogy nem annyi. általában...)
  • DEJAVU71
    #48194
    sziasztok
    Az evoramat szeretnem multyra tuningolni, ugy tunik abbol preselheto ki a legnagyobb vegsebesseg, mivelhogy csak igc s autoim vannak. Namarmost a szinsor most benne kek, zold, zold, kek, sarga, piros. A hivatalos oldal szerint zold rugo kene bele es sarga gumi... Zold ultra rugom meg volna is, de nem tudom, h dobjam e ki erte az ultra keket? Valaki tud segiteni?

  • nfsmw4ever
    #48193
    Még egyszer sem. Pedig előtte a vista x64 ultimate, eldobálta az agyát. Mondjuk az a rendszer volt nekem a bejövős. Volt alatta vas is és vígan ment nekem. Az új ssd miatt dobott párszor kéket. A win8-al ez nekem megszűnt. A gépem non-stop megy. 4-5 naponta van egy restart, ha csak nincs előbb valami buherálás részemről, ami megkívánja az újraindítást.
  • SUNNY84HUN
    #48192
    lehet másik gépemen meglesem miféle oprendszer a 8
  • RoboKutya78
    #48191
    win 7 en kb ha 5 ször bejött a kék oldal de semmi idegtépés
  • RoboKutya78
    #48190
    még semmi.