94802
  • chris1997
    #48429
    Más: Ja ez a PaySafeCad tetszetős.
    Bemész egy ilyet értékesítő boltba(OMV, Spar stb), veszel egy ilyen blokkot, azon van 16 jegyű PIN szám és azzal lehet vásárolni. Szép.http://www.paysafecard.com/hu/informaciok min 2000FT-tól lehet vásárolni. Akkor mégse lesz itt most KING plate. :D
  • chris1997
    #48428
    Nincs sok katasztrófa autó. Többsége a boostos autólistának használható.
  • kanyesz07
    #48427
    tudom. Csak magam sem tudom..És ha már van akkor vegyek valamit.. csak nem mindegy hogy szép, ha egyszer lehadják.. Ezért tőletek várok tippeket :D
  • chris1997
    #48426
    De én mondjuk vennék:
    - R8 LMS-t
    - Reventónt
    - Z-tunet
    - Seacrest R8
    - SHift2 Supra
  • chris1997
    #48425
    Azt veszel amit akarsz b...meg XP
  • kanyesz07
    #48424
    összeset? xd
  • Ryder159
    #48423
    Költsd el Mistery pakkra...
  • kanyesz07
    #48422
    24k boost -ból mit ajánlasz?
  • SUNNY84HUN
    #48421
    olyan autó a világon nincs amihez nem kell hozzányúlni

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem írtad oda hogy igc vagy boostos , amúgy ami tetszik :)) de boostban 911es worldban lévő sorozat igen jó ,pagani cinke , mp4 , új meki ( persze ha van22k felesleges boostod


  • kanyesz07
    #48420
    bent van a dodge challanger concept látom.
  • Hunn1a
    #48419
    A gyorsaság relatív, de vegyél Mustangot szerintem.
  • Quqa
    #48418
    Visszatért a régi gyors ember, igaz reggel óta valaki letolta a 2. helyre.

    Más: arra azért kíváncsi leszek melyik új járgány lesz amit fel lehet majd húzni a maximális 1000 overall-ra.
  • kanyesz07
    #48417
    nem úgy értem
  • chris1997
    #48416
    Trabant.. ja nem ahhoz hozzá kell nyúlni.
    Bugatti Veyron XP
  • kanyesz07
    #48415
    amúgy tik milyen kocsit vennétek meg amihez nem is kéne hozzányúlni és gyors.
  • chris1997
    #48414
    Az szerintem a legkisebb gond. Van nagyobb is.
  • kanyesz07
    #48413
    Az EA büntetlenül hagyja azt akinek moddal van spoilere?
  • chris1997
    #48412
    Sőt ez a PaySafeCard is érdekes... OMV-ben is kapható.. az fasza, suli amellett van :D
    Megnézem még milyen értékesítési pontok vannak... holnap asszem veszek egy KING táblát a Shift R8-ra.
  • chris1997
    #48411
    Moneybrookers... haver úgy rótta/róni fogja tartozásait.
  • BB0735
    #48410
    Köszönjük Emese...
  • kanyesz07
    #48409
    zondák ultrával mégis lehadják :D ha olvasod az előzőmet, ő tele top upozta magát és mégis 3. ÉN semmit de mégis 2.
  • kanyesz07
    #48408
    ezeken csak nevetni tudok.. Hogy versenyzek egy cinque és egy f1 es ellen, cinque 4x nitro 2x jugger.. f1 2x nitro 4x jugger. Én nem használok semmit, de 2. lettem, és még valaki trafficozott is rám. És úgy lettem 2. És mégis rám irnak hogy cheater, mivel a 740 es zonda F-emmel, nem használtam semmit még trafic is jött rám és 2. :D
  • mrredbull18
    #48407
    ország korlátot tettek a paypalra azaz ha paypalal akarsz venni lengyen országi adatokkal lengyel sb-t nem tudsz, viszont mással pl. moneybooster-el vagy mi a neve nem tudom pontosan ... azzal lehet... 2-3 napja csinálták :D
  • SUNNY84HUN
    #48406
    nekem most sincs gond , nem hinném hogy az ip vel tudnának variálni
  • Quqa
    #48405
    Köszi, nekem is ment régen, lehet ha tényleg figyeli az IP-t amiatt nem megy, de nem enged lengyelen, pedig kitöröltem mindent beírtam újra (AE-nál is) vagy 5x de semmi.
  • SUNNY84HUN
    #48404
    #48398 ezt neked írtam

    #48401 ez beteg , meglesem majd :D

  • Hunn1a
    #48403
    7 sebességes váltó? Komolyan? (Ha jól tudom, IS-be még nem szerelték, csak a nagyobb típusokba.)
  • SUNNY84HUN
    #48402




    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    más
    én megépítettem egy gt3 at így ( a többi profilban másképpen van alakítva ) és mondanom se kell brutális jó , nagyon jó időket fut , persze ültetés és test nélkül
  • SylarHun
    #48401
    Aki tudja az tudja, aki meg nem az most megtudja.

  • Quqa
    #48400
    Most néztem Magyaron bejön, 3500 boost 3000Ft hát az anyád és csak kártyával.
  • nfsmw4ever
    #48399
    Az nekem sem ugyanaz. De működik. :-)
  • Quqa
    #48398
    Kösz a PÜ-t majd ha Ford matrica lesz megint megpróbálom.

    #48395 Kösz olvastam, de hiába van arra állítva nem enged vásárolni, minden lengyelül jelenik meg sőt most az EA acc-nál nem is jön be az ország váltási lehetőség. Mindegy úgysincs ami kéne, majd később próbálkozok.
  • patrikhun97
    #48397
    Köszi az infót :D. Ment a pü:D
  • Tarpi
    #48396
    Én sem változtattam a beállításokat a nagyon olcsó korszak óta. Viszont nekem nem egyezik a játék és a PP emil címe.
  • RoboKutya78
    #48395
    ismétlem magam mert privben ment az infó
    az Eas profiloldaladon átírod a nemzetiséged lengyelre majd bejelentkezel a játék oldalán és pln lesz a fizető eszköz végzel a vásárlással majd ismét ea oldal beállítod angolra nemzetiséget majd magyarra .
  • nfsmw4ever
    #48394
    No én kiesek a témából. Lövésem sincs. Tudok vásárolni, működik, szóval nekem rendben. Illetve tudnék, merthogy kiürült a kártyám....
    Az origin beállításaim az full magyar, csak a szállítási cím a lengyel. Ezt még akkor állítottam be, amikor megszünt az angol occsó búszt (kb két hónapja) Azóta csak bejelentkezek - GET SPEEDBOOST - és megy minden a Lengyel árakon. Mondjuk a csomagválasztónál a Magyar forintos árak vannak. Amit Trapi ír lentebb, az működhet. Meg kellene próbálnod. Én biztos nem kezdek most el variálni, nehogy homokszem kerüljön ebbe a csodálatos gépezetbe...
  • Quqa
    #48393
    A drag egyre jó, ha nincs nitrod azt ad, persze ha kedve van meg ki is kell fogni a szériát. De dobál mindenféle after cuccot is dögivel és mostanában hullik onnan alkatrész is, bár kevés ultra esett.
  • RoboKutya78
    #48392
    priv ment
  • Quqa
    #48391
    A röhej az, egyszer bejön a Lengyel országnak, utána nem enged vásárolni, visszamegyek a főoldalra, de már magyar vagyok és akkor se enged! Nem értem?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Za wybrany produkt nie mo¿esz zap³aciæ za pomoc± tej metody p³atno¶ci. Wybierz inny produkt lub inn± metodê p³atno¶ci.


    #48386 Köszi
  • trakk
    #48390
    Nem lett rossz, de annyira nem nagy szám.