94802
  • kanyesz07
    #48469
    és hol lehet jelentkezni az NLD csapathoz?
  • chris1997
    #48468
    Találkozó
  • kanyesz07
    #48467
    miaza meeting?
  • chris1997
    #48466
    Nem lehetetlen...... a Team NLD ben minden szombaton van meeting mindig más témájú szal lehetséges csak legyen szervezett
  • kanyesz07
    #48465
    kéne valami verdás találkozót csinálni
  • chris1997
    #48464
    szevasz axe. üdv újra itt. R8? Jó betegül gyorsul jó értelemben
  • axemane
    #48463
    Ssziasztok, fhuhhh de reg nem jatszottam ebben a Vilagban! Eppen, hogy bementem hat elegge orrbacsapott egy egy ujitas. Miert csak annyi verseny? Na meg akik addig epitettek t2 es kocsikat, mint pl en is, csak ugy hirtelen mindegyik "a" kategoria, s mehet korenadat aratni.... No de osszessegeben jobbnak tunik a jatek. Meg egy kerdes, az r8 5.2, mennyire szamit jo gepnek most? Hja es mikor pirittsuk egyet veluk?
  • Quqa
    #48462
    Neten nem adják az F1-et különben itt van pár csatorna.
  • tutuhawer #48461
    hijjjnye, tegnap is elnéztem egy fontos infót egy szövegben... Bocs, jár oda a piros pont, ide meg a fekete.
  • Ryder159
    #48460
    direkt oda írtam hogy INTERNETEN
    Egyébként már az anyám felkelt a TV elől így már szabad...
  • tutuhawer #48459
    Austin, TX. De szerintem már nem érsz oda. Esetleg ha lenne egy Silvia S15-öd a garázsban.. az repülni is tud simán
  • Ryder159
    #48458
    hagyjuk ezt a témát.
    hol lehet interneten élőben nézni a F-1-et?
  • tutuhawer #48457
    ha lenne, kizárólag kártyát vennék, RACE SKILL packot. Ha akciós, akkor igen jó, ha nem, akkor is kell. Kell sajnos. Anélkül nem komfortos a játék nekem. Jó dolog powerupok nélkül menni, de powerupokkal is megvan a varázsa. 24 darab kártyapakkot vennék, az jópár skillt és nitrót adna, indulásnak elég. Amúgy 100 000 boost lenne megint az optimum, a lengyel akciónak ezért van értelme. Olvassátok, tanulmányozzátok ezerrel, hadd lássuk, működik-e vagy mi van. Folyamatosan ultra tuned full skillezett autók ellen kell menni, ők csak tudnak valamit...
  • Ryder159
    #48456
    áááá te totál kész vagy. mit nem lehet ezen érteni? van egy 10 eurós kártyád és veszel valamit ami 8 euróba kerül, akkor a 2 euró megmarad...
  • kanyesz07
    #48455
    igen. Ám hh veszek egy 10€-st de 8€ fizetek ..

    Ám nem tudom én se hogy van bent de láttam, melletem lévőnek volt a rockport turnpiken , megnéztem adatát az is volt ki irva
  • Ryder159
    #48454
    vegy mégegyszerűbben: mint a mobiltelefon feltöltő kártya. veszel egyet beírod a kódot és telefonálhatsz. Ebben az esetben fizethetsz az interneten
  • Ryder159
    #48453
    10, 25, 50 és 100 EUR.

    Látom még mindíg nem érted. Nem mond ez semmit hogy mennyi boostot ad. próbáld meg úgy elképzelni mint egy ideiglenes bankkártyát. Veszel egyet, elhasználod róla a pénzt és eldobod, majd veszel egy másikat. Ha 10 euróért veszel, akkor akkor 10 euróért vásárolhatsz. lengyel oldalon ez 8000SB
    Egyébként ha veszel egy 10€-t és csak 8 eurót fizetsz akkor a 2 euró megmarad, és később felhasználhatod.
    Ezt azoknak találták ki akik nem mernek a neten bankkártyával fizetni, vagy nincs olyan amit elfogadnak.
    Remélem minden világos...
  • trakk
    #48452
    Megnéztem, nem kapható sehogy se.
  • chris1997
    #48451
    És hol van bent a Dodge Challenger Concept? Játékban vagy TopUpban?
  • chris1997
    #48450
    De szlovák nyelv opció is van nem?
  • chris1997
    #48449
    Lusta vok számolni :P
    Forintba: Min 2000FT Max 25.000 Ft
  • Ryder159
    #48448
    Amikor olcsó volt as lengyel import boost akkor akartam venni és nem tudták. Aztán hogy valaki fel-e világosította őket azt nem tudom. Pozsonyban sikerült vennem a nagy Tesco melletti OMW-ben.
  • kanyesz07
    #48447
    ott van OMV.

    ám hh xy euró értékben. mennyi a min és a max? Mert gondolom ez mondja meg hogy mennyi boostot ad.
  • chris1997
    #48446
    Meg kártyásoknak a Moneybookers még adott, aki meg anélkül akar boostot, annak PaySafeCard. Én az utóbbit fogom használni. havi egyszer, vagy ritkábban..
  • Ryder159
    #48445
    Olyan mint egy sima számla amit vásárlás után kapsz...
  • chris1997
    #48444
    Ott az a link, értékesítőkeresőt benyomod, a legközelebbi OMV-s város nevét beütöd és ha van, elslattyogsz.
  • kanyesz07
    #48443
    Nagymegyeren lakok xd. Szóval ha OMV-n mondom hogy paysafecard-ot kérek 10€ értékben nem tudják miaz, de van nekik???

    (ám miaz - hogy néz ki aza paysafecard és hh 10€ értékben ? xd )
  • Quqa
    #48442
    Na ez a Paysafecard ez jó, végre működik az olcsó vásárlás, csak az a rohadék fólia nincs már, de azért kösz, jó tipp volt.
  • Ryder159
    #48441
    Paysafecard: mondjuk szlovákia. Bemész egy OMW, Agip, vagy GGTabak-ba, és megmondod a néninek hogy kérek szépen egy 10€ értékű PaySafeCard-ot. Én is így tettem Nagy-Megyeren, és bámultak rám mint boci az új kapura, hogy mi a jó isten bajom van. Utána megálltam Tanyon a OMW-n és ott is hasonló reakció. Látom ki van ragasztva az ajtón hogy ott má pedig árulnak olyat. Mondon nekem ilyen kell. Erre a válasz: Jaaa ilyet árulunk, de nem értek a géphez..

    Magyarországon ez pedig teljesen új (talán csak október óta van), szóval szerintem ott is hasonlóan bamba arccal fognak rád bámulni...
  • kanyesz07
    #48440
    mondjuk mclaren f1 hasonló szitu a szememben. [kezd lenni..] mivel drag mindig mögöttem .. Vagy 3 vagy 4.. nem láttam még 1.nek.. Mégis leaderboardon ő vezet.. De akkor is.. Sima versenyeken is 4..
    Vagy amikor volt ellenem ennyire gyengék a sofőrök?
  • kanyesz07
    #48439
    F :D
  • trakk
    #48438
    A Carrera GT a nagy beharangozás ellenére gyenge lett.
  • Quqa
    #48437
    Nem!!
  • kanyesz07
    #48436
    Köszi. Ám a carrera gt-t nem kéne valahova sorolni?
  • Quqa
    #48435
    A leggyorsabbak:

    1.S: McLaren F1, Pagani Zonda Cinque, Porsche GT3 RS 4.0 és a sima GT3.
    2.A: Pagani Zonda F, Porsche GT2, Porsche GT3, Koenigsegg CCX, Lamborghini Murciélago LP 640 és LP 650-4 Roadster
    3.B: Toyota MR2, BMW M3 E30, Koenigsegg CCX Elite.
    4.C: Toyota MR2, Audi A1 Clubsport Quattro, Pontiac Solstice GXP, Mitsubishi Eclipse Elite, BMW M3 E30.
    5.D: Toyota MR2, Mitsubishi Eclipse, Pontiac Solstice GXP, VW Scirocco, Audi RS4, Lexus IS300.
    6.E: VW Scirocco és R32, Nissan Silvia (S15) és 200SX (S14).

    Különben bármit vehetsz mert vagy jól sorsol össze vagy nem, és vagy nyersz vagy sem, de teljesen mindegy mert ez csak egy játék!
  • kanyesz07
    #48434
    és hova kell beirni?
  • trakk
    #48433
    Az oldal igenis létezik, olvasd el.
  • kanyesz07
    #48432
    page not found..

    Na akkó benzinkúton veszek 2000ft. pld 2000ft felett tankolok :D , és akkor a számlán lent a számokat beírom "valahova" és kapok boostot?
  • chris1997
    #48431
    köbö.
    Spárt még nem találtam de majdnem az összes OMV-ben van. Ahovs én járok suliba, ott 3 OMV van azon az úton és mind a háromban van ilyen mód.
    Olvasd át a linket szépen.
  • kanyesz07
    #48430
    várj mi.
    Veszek valami 2000ft felett spar-ba pld, és ami azon van 16 jegyű szám beírom és van boost?

    - Így fogtam fel..