94802
  • patrikhun97
    #48389
    :/ Akkor marad a Bfp4f... Hallottam még a dragról az milyen lett?
  • trakk
    #48388
    Röviden összefoglalva:
    Új autók.
  • patrikhun97
    #48387
    Bocsi a dupláért de valaki összefoglalná nekem az utolsó két hónap fontosabb eseményeit? :D Hátha valami olyan is történt amiért érdemes visszajönni...
  • patrikhun97
    #48386
    Alázatosan jelentem konyítok valamit hozzá. :D Küldök majd egy Pü-t max 20perc múlva a részletekről..:D
  • szabolcsurasag
    #48385
    Lehet hülye ötlet, de egy próbát megér. A vezérlőpultban a Terület és nyelv pontban állítsd át lengyelre , hátha
  • Tarpi
    #48384
    Ha a nyelv angol, akkor nincs a PP lehetőség, csak bankkártya.
    Ha a nyelv lengyel, akkor rendesen elmegy a PP-re.
  • Quqa
    #48383
    Nálam be van állítva a címem a rendes lengyel, erre mindig újból rákérdez mivel akarok fizetni, azt akarja csináljak egy új PayPal számlát, ha bemegyek hogy a megadott címről vegyek akkor írja ki az előbbi üzenetet. Az mi hogy figyeli az IP-t, mert modem újraindítás volt nem rég és az IP-m tuti más mint régen, de ez eddig nem volt gond.

    #48372 De jó, tegnap még Ford volt!

    #48372
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha valaki tudja hogy kell ez megmokolni leírhatná (a lengyel IP-t, akkor nem keresgélem) akár az off topikba is csak jelezze itt. Köszi.
  • szabolcsurasag
    #48382
    ilyen velem is történt az elmúlt napokban
  • chris1997
    #48381
    Az fasza... Lengyel IP kell :/
  • Ryder159
    #48380
    Ismét hozza a játék a formáját. Megyek HS-en a cél felé 300-al, erre mint ha ott se lenne átmegyek a célvonalon, és folytatódik tovább az üldözés...
  • nfsmw4ever
    #48379
    A meglévőt használtam. Másik accomon nem ment multkor a dolog. Ott nem hagyott PP-t beadni. (Gondolom igen, IP függő is már) Szóval a régivel, vagy meglévővel kell bejelentkezned és mehet a móka.
  • chris1997
    #48378
    Nekem berakja automatikusan, hogy magyar vagyok... már IP függő is? És új PP accot adtál hozzá, vagy azt használtad, ami már amúgyis hozzá lett adva?
  • nfsmw4ever
    #48377
    3 napja vettem. Akkor baszakodott is. Regizni akart pp fiókot nekem. Akkor kerültem a pp logója felé. Akkor már rendben ment. Most meg a szokásosat adja be. Szerintem nem lehet vele gond. Ha van gond, akkor a kifizetésig el sem enged.
    De sok az akkor....
  • veszettróka
    #48376
    Jó nálam is: 1500 boost: 713 Ft. Magyar vagyok, lengyelbe' lakok.
  • chris1997
    #48375
    Érdekes... letesztelem.
    És venni is biztonságos?
  • nfsmw4ever
    #48374
    Most próbálom. Semmi gond nálam. 3500as csomi, azaz 20 zl. PP főoldal a login képernyővel. Pedig magyarra van állítva az accom.
  • chris1997
    #48373
    Menne, csak a mocsok nem akarja a PayPal-t lengyellé tenni, VAGY meglévő PP fiókkal fizetni, VAGY a Manage accot beadni.
  • trakk
    #48372
    Már BMW matricát adnak, nem Fordot.
  • Quqa
    #48371
    Valaki nem tudja hol lehet (csak egy Ford matrica kéne) jó olcsón, spanyol, angol mit tudom én?
    RoboKutya78 PÜ-re
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az jól van beállítva, mert hát lengyel vagyok mint itt sokan, de néha ennek ellenére magyart dob ki országnak (de ha lengyelt akkor sem megy) valami gáz van ezzel, mint látható Krisz-nél sem megy
  • chris1997
    #48370
    Ja, nekem se megy. Rohadjanak el.
  • nfsmw4ever
    #48369
    Nem tudom. Én ott jobbra fent kattintottam a paypal logóra és onnét dobott a vásárláshoz.
  • nfsmw4ever
    #48368

    Az nekem is elfogyott sajna. Mostanság az EA-t húzom ahol csak lehet, különféle nyavajgással, reklamációval. Néhe betömik kicsit a szám némi búszttal...
  • Quqa
    #48367
    Valaki próbált most lengyelt venni, mert nekem valami olyat irt ki (csak próba kép néztem), hogy ezzel az országgal nincs kapcsolatunk, vagy mit.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Niestety aktualnie nie mamy ¿adnych ofert dla osób z Twojego kraju. Spróbuj ponownie pó¼niej lub skontaktuj siê z dzia³em obs³ugi klienta.
  • chris1997
    #48366
    Nekem az a tétel elfogyott.... kb 200.000SB-t töltöttem fel akkor, franc se tudta volna, hogy ennyire kevés :D
    Legközelebb kicsivel többet, kb 3k Ft értékben. Bár, ha nem vásárlom szarrá magam, akkor kihúzom vele egy ideig.
  • High end PC #48365
    Nekem kevesebb, mint 350 Ft-ban volt a McLaren F1 ELITE :D

    Még az annó felhalmozott lengyel boostból vettem, mikor 700-ért lehetett venni 50-60 ezer SB-t. Legbrutálabb, iszonyat tapad az útra.

    Gondolom soha többé nem lesz olcsó lengyel SB, pedig jó lenne.
  • chris1997
    #48364
    Visszajött a Shift2 Supra(2900) és az R8 Seacrest Cop(3900). R8 copot kéne megszereznem... de előbb LMS.
  • nfsmw4ever
    #48363
    Mivel elég sok olyan vásárló van az F1 piacon, aki esetleg eddig is irdatlan mennyiségű pénzt vert bele a játékba, elég valószerűtlen, hogy visszavennének a teljesítményből. Én legalábbis így gondolom. De tény, hogy láthattunk és tapasztalhattunk számunkra logikátlan döntést az EA részéről. (eleget...)

    Ami szintén tény, hogy iszonyat jó verda az F1. Nekem nagyon tetszik optikailag, jó a színösszeállítás, frankó matricázás. Egyedül a hátulja fura kissé. Összképileg nekem a "kell" kategóriába esik. Szeretnék ilyet, csak még dilemmázok. Az árából sok egyéb dologra, vagy akár autóra is futná. Az utcai verzió lenne nekem a megfelelő anyagilag, de mivel kell kategória, háááát... Lehet meglepem magam.

    A tapasztalat. Nekem az, hogy nagyon stabil autó, szépen veszi az ugratókat, kanyarban ragasztót pakol maga alá és gyűjti a hátszelet, gyorsulás még nem alkalmas a térugrásra (), de minden egyébre okés (nagyon jó) a nitró az hiper körülbelül. Csak azzal csínnyán kell bánni. Értem ezalatt, hogy csak ott szabad használni, ahol csukott szemmel is végig tudsz menni a pályarészen, mert a feltörő bibliai tűzoszloptól sz@rt se látni. (csak a füvet esetleg kétoldalt) Ez az egyetlen ok, amiért megvárnám az utcai verziót, hátha annak nem áll az égbe a se... feneke. Szóval volt szerencsém kipróbálni és úgy fest, hogy hozni tudom vele pu nélkül a cinegém pu-s idejeit. (+/- 0,1-1mp) Mondjuk kimondottan az a fajta, amit imádok vezetni. Szűken ennyi. Drágállom a drágaszágot...
  • Quqa
    #48362
    Az az időeredmény azért valamit sejtet, azon a pályán csak pár tizeddel megyek jobbat GT2-vel 2 NOS-al 3*-os skill-ekkel, bár csak 3 ultra van benne. Persze az lehet hogy visszaveszik mint sok más gépet, de azért ilyen drága ár esetén nem kis hiszti lenne miatta.
    Mellesleg az Elite gépeket nem nagyon szokták butítani, sőt a CCX jobban megy, mint mikor kiadták.
  • Ryder159
    #48361
    lehetséges de ezzel a kijelentéssel azért várni kéne egy két update-t, ki tudja hogy alakítják majd a teljesítményt, miután eladtak belőle párezer darabot...
  • trakk
    #48360
    Cinegéket vacsorázik, szóval szerintem most van benne igazság.
  • Ryder159
    #48359
    Elég sok van versenyeken... :(
    #48334 Sok autóról járta ez a hír, aztán egy hét után rájöttek hogy mégse...
  • BB0735
    #48358
    Balboni nagyon jól megy, köszönőviszonyban nincs az LP560-al. Teljesítményben a Murci Roadsterhez tudnám hasonlítani, csak übernitró nélkül.
  • Doozer
    #48357
    Kis segítséget kérnék. Akinek van Gallardo LP550-2 Valentino Balboni-ja, mik a tapasztalatai/véleménye? Van LP560-4-em, de nem túl meggyőző.
  • Freeman16
    #48356
    Valakinek nincs egy Ncore meghívója?
  • Hunn1a
    #48355
    Marha jó az Ötödik Szakasz első két része. Keisuke még mindig igen kitűnően hervasztja le ellenfeleit.
  • veszettróka
    #48354
    mondjuk ezt így lenne tiszta:

    "You can't buy victory."
    majd nagyon apró betűvel:
    ...with ingame cash
  • Hunn1a
    #48353
    Bizony, ahhoz küzdeni kell. De nagyon megéri.
  • chris1997
    #48352
    Nem mert boostért lehet. Ha egy átlag játékos fejével gondolkodunk
  • veszettróka
    #48351
  • Hunn1a
    #48350
    Igen, tudom. Rá is nézek.