94802
  • mrredbull18
    #48989
    nem viccből tettem ki azt a képet pár napja xD
  • veszettróka
    #48988
    Az R8 után úgy néz ki jön ugyanez a Ford GT-vel is. Meg a Nissan 370z vel. (f.: geulach.blogspot.com) Aztán még ki tudja mi mással.
    +jön egy drages Cinque is, csak egy ideig lesz elérhető

    ... pályaversenyautó flotta egy utcai tuningolós-versenyzős játékba ...jó'van Quicklime, jólcsináljátok

    Na, most látom a Hummert VFeri már véleményezi, akkor azt kihagyom innen :D
  • chris1997
    #48987
    ez van Hummer az Hummer.
  • tutuhawer #48986
    ha visszaemlékszel a kezdésedre, akkor eszedbe jut, hogy nem erre szerződtél. Én se erre. Elite, villogós, juggernaut, dragster japó stb... eléggé nem erre szerződtem. Nem tudok nitrót venni, nem tudok skilleket venni se... eléggé nem tudom,miért ez az út a menő.
    egyik spanom 1 millióért vett meg egy 10 000 értékű alkatrészt kártyákból. Nem lenne baj, ha egy szabadon választott cucc kerülne fél millióba, az egy reális ár lenne.... de így... elég sok :D
  • Ryder159
    #48985
    Ahhoz H2-es kell szlovák rendszámmal
  • chris1997
    #48984
    De, Balaton látképet még lehet rá festeni.
  • Ryder159
    #48983
    Bassza meg azt hittem az a tegnapi Hummer-es hóemberes kép csak vicc volt...

    Ezek teljesen elfelejtették hogy ez egy utcai autóverseny játék akarna lenni, és nem pedig egy virtuális autók gyűjtésére való program...
  • chris1997
    #48982
    Ne dobj hátast, de még nincs meg
    De, legyorsulta az egyik haverom az 5.2-met az alap LMS-vel, plusz láttam, kanyar is rendben. Nitró gyenge, de gyorsul az is mint a veszett barom.
  • Ryder159
    #48981
    Na milyen az LMS, Chris?
  • goregrind #48980
    Ha ebből a szemszögből nézem, akkor teljesen jó volt! Semmi ramm, semmi 125 millió nitró - tiszta volt!
  • veszettróka
    #48979
    És ugyanúgy gyorsul?
  • tutuhawer #48978
    legalább nem gyúrtak bele a falba... tessék, valóban milyen jó élmény volt, nem igaz?
  • goregrind #48977
    Felugrottam picit nosztalgiázni az előbb. 6 verseny - 5 autofinish bajnok. Ejj, de jót versenyeztem!
  • noblem1983
    #48976
    A Jaguar XKR pedig megy mint a veszett vaddisznó most már Gondolom az MD edition-nek köszönthető ez a javulás. Olyan mint a Z06 Carbon Edition(gyenge rajt+nos) csak ez sokkal jobban kanyarodik.
  • chris1997
    #48975
    Az gáz. Nekem meg harmadszorra sem engedné meg átfesteni a Suprát...
  • Dealcsy
    #48974
    Na most felhúzott ez a szaros játék: a dupla váltásom óta mintha csaló lennék, egyetlenegy versenyemet se adja meg...
  • chris1997
    #48973

    FB oldalon már kint

    Vagyis már bent van és csak 6800 SB :D F.CK YEA
  • Dealcsy
    #48972
    Mert egy ideje csak High Stakes-et mentem, volt egy projektem, de az egészet elcseszték a patch-eléssel, meg már kedvem nem volt befejezni sem és több mint 300 képet videóba foglalni, azt felrakni a youtube-ra, hogy tessék-lássék nézzék meg, mit lehet összeharácsolni 300 team escape alatt. Bár ennek egy előnye volt: a főnök kedvencét (IS300), a noob MR2-met meg a zsebszörnyemet (Clio) fel tudtam húzni.
  • Dealcsy
    #48971
    Hát akkor ÉN IS ezt üzenem az EAnak:
    Más: le vagyok maradva. Mióta van az, ha dragon duplán váltok, utána a post-screen-en azt látom, mintha nem is mentem volna?
  • chris1997
    #48970
    Street, race cuccokat adna és eladni sem tudnád, mert full Cashed van, nos?
  • Ryder159
    #48969
    abból is 9.999.999 a max, ha azt eléred akkor azt se kapsz.
  • chris1997
    #48968
    Akkor maradna a Cash
  • Ryder159
    #48967
    ja, milyen jó volna ha eléred az összes powerupból a 9999-et, az skill és az after inventory betelne, akkor nem adna mást csak alkatrészt
  • chris1997
    #48966
    Nem, hogy nem adna többet á... hátadba döf még egyet, hogy lásd mit veszítettél
  • Ryder159
    #48965
    De kapsz csak automatikusan eladja a cuccot:
  • RoboKutya78
    #48964



    Újabb alkotási rohamom volt:)
  • kanyesz07
    #48963
    valaki feljönne nekem segíteni? Videót csinálok és egy dragos jelenetbe kellene segítség!
  • goregrind #48962
    Üdv száguldozók!

    Rég' jártam erre, picit olvasgattam, látom vannak változások.

    Viszont lenne itt valami (pici off), amit nektek is ÉS a tisztelt fejlesztőknek is érdemes lenne elolvasni. Micsoda változásokat hozhatna ez!

    PlanetSide 2: Nem ajánlatos moddolni!


    ...egyből a world jutott eszembe! :)
  • tutuhawer #48961
    A lényeg, hogy van itt Beta-sofőr bőven, meg a többi fórumban is, a fórumokon kívül is. Vannak még régi arcok erre-arra
  • RoboKutya78
    #48960
    vagy az is :) ugye ha már reggeltél kaptál jelszót is természetes hogy belesel a játékra:)
  • trakk
    #48959
    Khm... vagy mert ténylegesen részt vettél a bétatesztben.
  • RoboKutya78
    #48958
    a jobb oldali matrica az
  • RoboKutya78
    #48957
    semmivel annyival hogy benne voltál az első száz regisztrációba mikor elkezdődött a játék és ennek dícséreteként kaptál egy beta logot a matricák közé
  • kanyesz07
    #48956
    Hh bétás? Mivel több a simától a Béta? [úgytudom hogy az valamikben benne van, újdonságok stb..] De hh?
  • Dealcsy
    #48955
    Egy szikra pattant ki az agyamból...
    De megkérdezem, hogy vajon ez a szikra egy egyszerű kőpattintás eredménye vagy fel fogja-e gyújtani az erdőt is?
    Ha tele mindhárom Inventory-m minden sz*rral, akkor már nem fogok kapni olyan kártyát a versenyek végén?
  • Dzsimmi
    #48954
    Áááá nem csak az Elite CCX-nek változtatták meg a statját(amit megértek,de sajnálom),hanem a Jaguár XKR-nek is,pedig 2 hete dobáltam ki belőle a pro tunedeket,hogy B-s legyen,erre újra A-s
  • SUNNY84HUN
    #48953
    +1 , de nem bánom annyira , nekem ne kösse ki senki milyen body-t melyik autómra rakhatom
  • Ryder159
    #48952
    Én semmit nem kaptam...
  • RoboKutya78
    #48951
    velem tuti kibaszik ez a játék
    a burrows dragon mentem vagy 10 kört eddig ezen idő alatt esett 2 part 2 kerék 1 ablak 1 egyulcsos zöld motor.
  • chris1997
    #48950
    Akkor nekem lenne R8-hoz meg Impreza 06'-hoz cuccom.
    Erre van: Mazda3, Charger R/T meg egy Silvia Bodykit.