94802
  • Doozer
    #48949
    Hát nekem a 240 SX volt az első kocsim anno, és nem kaptam hozzá semmit
  • Hunn1a
    #48948
    Az a tippem, hogy amiket annak idején megvettél az első autódhoz, azokat megkaptad most ingyen, hátha bejön. A Skyline-t viszont én sem értem...
  • Hunn1a
    #48947
    Ja, nem egyedi eset, engem 3 kasztni várt a 86-oshoz, meg egy motorháztető az R34-hez.
  • Doozer
    #48946
    Üdv mindenkinek! A patch után beléptem a játékba, nézegettem az after shopban a cuccokat, hogy mi változott. Váltottam az inventory-ra, és alapból ott volt egy kasztni az Eclipse GT-hez. Más is kapott body-t a patch után, vagy ez egyedi eset lehet?
  • Ryder159
    #48945
    Welcome to Need for Speed: World!
  • Dealcsy
    #48944
    Ez mi má'!
    Hosszú idő óta az első két multi versenyem, azt az elsőn a 6-ból ketten maradunk, a második be se tölt
  • RoboKutya78
    #48943
    az egész ha jól látom bár ékezet ugye nem jár mellé kis s nagy betű és nincs lekorlátozva tehát mindent tudsz rajta állítani ha jól látom arial betűtípus.
  • Ryder159
    #48942
    És az egész ABC benne van a pakkba vagy csak az A a B és a C betű? (kitelik tőlük, hogy részletekben adják el )
  • RoboKutya78
    #48941
    össze szeretnék futni azzal a magyarral aki azt állítja hogy csak neki van jogtiszta béta matricája az orra alá dörgölném az enyémet is:)
  • RoboKutya78
    #48940
    A beta se igaz mert nekem is ott a matrica az extra között ez hülyeség:)
  • RoboKutya78
    #48939
    paypal lengyel boostot lehet venni most vettem!!!
    A kövit kell csinálnod:
    https://profile.ea.com
    oldalon bejelentkezel azzal a fiókoddal amivel a játékba jelentkezel be
    Majd megváltoztatod a profilod nemzetiségét pollandra
    bejelentkezel a játék oldalán lásd polland fizető eszköz lesz látható.
    majd ha fizettél vissza az ea oldalra beállítod a nemzetiséget amcsira majd vissza magyarra.
  • RYO21
    #48938
    Mit ért betás alatt?
  • RoboKutya78
    #48937
    Na ez az alphabeta vinyls vajh minek köszönhető hol az a szabály ami eddig tiltotta őket hogy ilyet tegyenek be? Na mostantól minden barom kocsiján ott lesz a fuck szó meg a nuub :)
    Kezdenek ellaposodni.Drew ezek szerint ha jól hallottam tényleg elsétál tőlük?
  • chris1997
    #48936
    Nem.
    Marad a Moneybookers(Ami fogalmam sincs, hogy megy), meg a PaySafeCard.
  • Ryder159
    #48935
    És most akkor mi a helyzet a féláras lengyel boost-al? Lehet venni paypal-al vagy nem?
  • chris1997
    #48934
    Vicces lenne.
    Eddig minden vinyl ingyen volt felrakataskor de maga a vinyl pack a pénzes.
  • Hunn1a
    #48933
    Nekem tetszik az ötlet. Jöhet a RedSuns felirat az FD-re, nem kell bénázni az ívekkel. Persze gondolom, 1 SB az ára/karakter.
  • SUNNY84HUN
    #48932
    a jó kis qwqw , sok arc mozgott ott , hála istennek szinte mindenki megvan a listámon ( van aki már nem olyan aktív de még éldegél ) , a régiek közül 2 taplót b@sztam ki , igen jó botrány miatt de sztem sokan vágják ezt a témát a régiek közül .. na mind 1 ,,, azt bírom mikor a newman okítja a népet olyan jókat mosolygok ezen :D
  • chris1997
    #48931
    Tutunak ment a haver utáni rész...
  • chris1997
    #48930
    Fene nem nissan... Akkor várok :P
    Haver... Egy téma lezárva mi a faszt jelent neked? Az hogy mormota bétás arról igaz nem tudtam el felé nezest érte....
    Másik nem mindenkinek van olyan "barátkozó szelleme" mint neked. Mindegy te se birod az én fejem én se a tied kvittek vagyunk.
  • tutuhawer #48929
    csak némi igazság van benne. Én megyek azokkal a versenyzőkkel is, akikkel a qwqw-n mentem már, és van VIP barátom, sok BETA is, habár néhányan limitált időben, ez igaz
  • mormotax2
    #48928
    De van némi igasság is benne mert nagyon sok régi jó barát hiányzik már és énsem őrűlők neki hógy évről évre újra tőltőm a barátlistám 90 százalmékát
  • tutuhawer #48927
    így van , és bizony rossz,hogy chris elfelejti.
  • mormotax2
    #48926
    És mivan azokal akik inkább csak olvasák napi színten a forumokat és csak ritkán irnak attol még itt vannak a beavisx2 profilt még én is a betában keztem
  • trakk
    #48925
    Ó. Oké, leesett.
  • tutuhawer #48924
    az előbb írta az egyik srác, hogy csak ő maradt a közösségben bétás
  • trakk
    #48923
    Ezt most így nem egészen értem bétásként.
  • tutuhawer #48922
    de jó, hányan fogják felírni a bánatukat az autóra, te jóóóó ég. Mindamellett a BETA matricával soha senki se versenyezhet. Már csak egy bétás van állítólag játékban a magyarok közül. Az én baráti körömben 10 is, de az nem számít bele, így marad 1.
  • trakk
    #48921

    Na neeeee...
  • chris1997
    #48920
    Lengyel cucc.... Többsége az. Ha unatkozol számold :P
  • kanyesz07
    #48919
    Öcsééém..

    Chris:"Még lengyel importal is az F1 több mint 7-8000 Ft... Egy virtuális autóért... Biztos megér ennyit? Nekem nem. De ha neked igen hajrá......."

    Azé megszámolnám hogy a jó sok kocsidból mennyi boost jön össze
  • chris1997
    #48918
    Sír a f.szom :-P
    Nemez a melohelyem... Mint egyeseknek. Téma lezárva.
    Kanyesz. Ja. Ha szereted.... Nem rossz gép.

    Quqa.. Ez a lényeg többet rá se szannek..:-D
  • Quqa
    #48917
    Azért a jó olcsó Lengyellel csak kb. 300 kemény Ft lenne az F1!
  • kanyesz07
    #48916
    amúgy chris látom az adatlapodon hogy a diablo sv-vel mész.. Milyen kocsi? megéri megvenni?
  • tutuhawer #48915
    az, hogy te nem találkozol régi ismerősökkel, az a te bajod , és tudod is, hogy igazam van. Elszálltál a másik játékokba, és ezzel nincs is baj, de ne sírj, hogy már nem futsz itt össze régi jó arcokkal. A te döntésed volt.
  • chris1997
    #48914
    Pedig ez nem az. Mindegy Off téma off
  • kanyesz07
    #48913
    Holnap többiekkel bepróbálok egy ilyet, hogy mit tudok én alkotni
  • kanyesz07
    #48912
    Kinéztem ebből pedig egy Sony Vegast..
  • RoboKutya78
    #48911
    vártok az f1 el karácsonyra a fele se lesz mint most. lásd zonda esete
  • chris1997
    #48910
    (miket nem veszel észre......)
    Nem fért ki a movie makeren.... Állította tripla.