94802
  • Ryder159
    #49029
    Vegyé sok búsztot!
  • Hunn1a
    #49028
    Már látom pár autón az új betűtípus-matricát (volt, aki a fekete Suprájára előre csinált japán sárga, tehát Kei-car rendszámot, lol). Ezt hogy lehet beszerezni és mennyiért?
  • goregrind #49027
    Nekem azt írja: "Ez egy privát videó"
  • Hunn1a
    #49026
    Audi R8 LMS Ultra. Egy olyan autó, aminek szebb a hangja (konkrétan hátborzongatóan szép) alapjáraton, mint menetben.
  • RoboKutya78
    #49025
    nekem a régebbi jobban fekszik ha leszeded a motorháztetőről azt a szörnyűséget talán elviselhető lesz:)
  • chris1997
    #49024
    Átfestettem végre a Suprát. Hátsó légterelőt vissza kéne rakni? Csak azért nincs rajta, mert régi kasznis ez.. belső tuningot is megkapja majd.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ilyen volt:

    Ilyen lett:

    És egy duó kép:

  • RoboKutya78
    #49023
    a speedfair dragversenyt vajh mikor akarják javítani az útvonalát a szélső autónak ez kibaszás azzal aki onnan indul.Az egymás mellett levő 3 világítólámpa jobban lelassítja az autót mintha irányt váltanék ja plusz a járda bukkanó szintén belassít ezt a szart.
  • chris1997
    #49022
    Nem fura, mert jöhetne. Főleg a H2, akkor reálisabb lenne a Balaton.
  • Quqa
    #49021
    Én azt nem (csak max. IGC-ért, esetleg 700-as lengyelért és az szerintem gyengébb lett, szinte mindig letolom) és persze elírtam a végsebet 359 simán úgy hogy a RS 4.0 363-at és 395-ot megy így (mondjuk ott bivaly erős a NOS) csak az pro + 3 ultra is esett bele.
  • Hunn1a
    #49020
    Furcsán fogtok rám nézni, de ha már jönnek a nagy vadak, én az Underground 2 mesterhármasát várom: Escalade, Navigator (bár azt inkább ne), H2.
  • chris1997
    #49019
    Nismot akarom akcióba.
  • Quqa
    #49018
    Igen sajna gyenge a NOS-a csak 230-ra nyomja fel, igaz a végsebességek biztatóak 259 ill. nitrozva 390! úgy hogy csak verseny alkatrészek vannak benne. Gurultam vele párat és Ultra zonda-t is megleptem vele (mondjuk eszi a N2O) így tuning nélkül, a másik hibája 300 felett nehezen gyorsul ill. csak jugger-el gyorsan, de iszonyatos kanyarsebessége van, meg néha be lehet csúsztatni 4 kerékkel az ívekre. Én is nagyon gondolkodok a vásárláson pedig megfogadtam semmit sem veszek mióta nincsenek pályák. De lehet akciózzák, mivel itt a karácsony nem soká.
  • chris1997
    #49017
    Abszolútnyertes... nem érdekel a gyenge nitró, hidegen hagy. Ez egy nyerő S class autó és kész.
  • lorci
    #49016
    Szerintem is nagyon megy nekem az a véleményem hogy nagy sebességű kanyarokban kicsit túl csúszik.Legalább 3 napig az enyém lehet
  • chris1997
    #49015
    ATYAP.CSA
    Ez a hang, ez a gyorsulás és külső... B.szottjólett az LMS!
    390 a vége nitróval.
  • chris1997
    #49014
    Tenk Jú veri mács!
  • trakk
    #49013
    3 napos LMS kód:

    BN3E-ATM5-GLEM-R4Q8
  • kanyesz07
    #49012
    megvan. ÉS ilyenkor mivan
  • kanyesz07
    #49011
    nem sokat értek VFERII hogy hogy hogy rányomok a ReTweetre
  • kanyesz07
    #49010
    Langjb ahogy szokás szerint már itt is az audi :D


  • kanyesz07
    #49009
    irjak nekik valamit és tweeteljem vagy mi??
  • Ryder159
    #49008
    Akkor megkereseg ezt: It's #TweetItUpThursday! I just entered to win a Limited Edition LAMBORGHINI GALLARDO LP560-4! Retweet to enter! http://bit.ly/YaGsL5

    És rányomsz a ReTweet-re
  • Ryder159
    #49007
    egyébként Drew atyánk megerősítette Twitteren, hogy NEM LEHET NYERNI body cuccokat...
  • kanyesz07
    #49006
    Csináltam twittert és követem a worldot.
    Step2 őt nem vágom..


    Step 2. Either type out our whole tweet or click the Retweet button, found just underneath our post (between Favorite and Reply)
  • Ryder159
    #49005
    Twitteren retwitteleb a bejegyzést, amit kell.
  • kanyesz07
    #49004
    hogy lehet ezt a Tweet It Up For... hüleségen résztvenni???
  • tutuhawer #49003
    brazil? az nagyon sok igen, és nagy a pofájuk is, nyomják a nitrót is, bénák is meg laggolnak is kurvára... Gondolkodni se tudnak, mondjuk az nem elvárás. Feljelentgetni, aaazt tudnak, de újonc mind, elképesztő ostoba népség. Hú de utálom a brazilokat, és most olcsó boostért mindent megvesznek. Kétszer... Ezért nehéz versenyezni. 38 000 ok lesz hamarosan, amiért kicsit leteszem a Worldöt.
  • Ryder159
    #49002
    azt mondom hogy annyi barzilban is mint lengyelben is. Érdekes, hogy ott olcsóbb a boost ahonnan a legtöbb csaló jön...
  • chris1997
    #49001
    Vagyis? Mostani lengyel ár?
  • Ryder159
    #49000
    na Drew most játssza a hülyét hogy ő aztán nem tud róla hogy a javítási költségek megduplázódtak volna

    egyébként brazíliában is féláron van a boost
  • veszettróka
    #48999
    Majd a legvégén, egy normális Dodge Viper ACR előtt.
  • kanyesz07
    #48998
    namár dragban megkaptam mint ellenfelet. Háát utolsó lett az5 közül. [ én 1. .. a többi kocsi murci roadster stb.. ]
  • Ryder159
    #48997
    Az a Most Wantedes BMW soha nem kerül már be?
  • kanyesz07
    #48996
    Na ez az audi jól is néz ki, stats is igéretes, az ára is elmegy ... Egy videóra várok és lehet már a garázsomban is van.
  • Ryder159
    #48995
    Hogy jön ez ide?
    Videó kész?
    Gázsit mikor utalod?
  • noblem1983
    #48994
    Elég hasonlóan bár a színsort is ugyanúgy csináltam lehet azért is fene tudja van-e hozzá köze csak a végsebessége lehetne nagyobb-337 Km/h nitro nélkül ha jól emlékszem igaz annyira nem nyomkodtam még vele a nitrókat de Murcikat megfogtam vele egyenesben
  • mrredbull18
    #48993
    viszont ez már fake :D
  • kanyesz07
    #48992
    mik vagytok tik Nicolas Cage Next?
  • Ryder159
    #48991
    Nem az a lényeg, ki mire szerződött. Felőlem legyen Hummer, legyen csillogás, legyen egymillió boostos autó. (Modjuk egy Ford F-650-re azért befizetnék) én csak szeretnék normálisan versenyezni. De itt ez is túl nagy elvárás. Nem szeretnék minden 4. versenyről Alt+F4-el távozni, mert nem tölt be. Jó lenne ha nem helyből 800-ra gyorsuló Chargereket tenne be ellenem versenyre. Jó lenne ha nem szégyellném magam verseny után mert valakit a falba döngöltem, holott én hozzá sem értem. Minap épp egy magyar versenytárs köszönte meg futam végén, hogy ilyen sportszerű voltam. Mérgemben ki is léptem.
    Egyszóval működne legalább úgy a játék, mint két, két és fél éve...
  • chris1997
    #48990
    Ugyanmá' Rabid. Ha elfogynak ezek, jönnek az Formula-1 autók